Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
27. apr 2010

kráááásna oslava - nádherné fotečky, Simonka je peknučká - a určite šťastná - taká super oslava a krásne darčeky

skorvankova
27. apr 2010

Ahojky...vsetkyk oslavencom len to naj... 😉
ako sa mate? my nic-moc...choroba nas zmohla...Šimkovi uz je lepsie ale ja sa citim na .... 😠

Jej mia,gratulujeme k synovcovi...ja som sa prave vcera dozvedela ze moj brat bude oteckom,tesim sa s nim velmi... 😵 samozrejme aj s jeho priatelkou 😵

cikyta
27. apr 2010

Skovi,ja som mátožila s nádchou,dnes len "brechám"-kašlem a čakám,že to chytí odomna Sisa....zatial klopi klop nič jej neni.

Zelám skore uzdravenie !!! Obom!!!

miavin
27. apr 2010

jéééj skorvi - gratulujem bratovi - nech sa držkajú a sú zdraví..... a vám aj so Šimonkom skoré uzdravenie
ciky - ako Sisinka s tou perou?

cikyta
27. apr 2010

Mia- 😀 Ešte v ten den večer ma dobre dohrýzla do kolien,päty a krku-takže ju moc nebolelo 😀 len hrozne vizeralo.
Teraz to má krásne zahojené a už má len čiaročku cez peru 😉

cikyta
27. apr 2010

Myslím,že mna ten uraz bolel viac,ako ju.

Dnes mi drisla z gauča priamo na hlavičku ☹ Nevie zliezať z gauča.
Bola tu 5 ročná neter a tá nevedela,že nevie zliezať.Tak len vyliezla a BUM 🙄 Neter nedala pozor,čo som odbehla na 2 minutky orajbať jablčko do kuchyne.

skorvankova
27. apr 2010

dakujeme....

ciky, ta pera fakt vyzerala zle,som rada ze sa to zahojilo... juuuj, dalsi pad je za vami????ani Šimko nevie zliezat z postele 😒

pridala som foto 😎

misha666
27. apr 2010

Ahojte kocky... tak rozbitu peru mame aj my uz som o tom pisala....kasel uz ustupuje sa tesim... 🙂

a mojmu kamosovi sa narodil syn ktory vazi 5470g a 56cm 😕 😕 😕 😵 ale neviem ci ho mala na cisarsky alebo normalne...olen mi vcera prisla sms 🙂

cikyta
27. apr 2010

Včera sa aj kamoške narodilo dievčatko s 2 800g 49cm a narodilo sa o mesiac skôr. Cakali nan 1O rokov! Až pomohol Helios 😉 Chodí aj sem na MK.Aj spolu pracujeme.
(keby sa narodilo o den skor,mali by sme rovnaký dátum narodenín našich detičiek)

miavin
28. apr 2010

ahojte - dobré ránko
misha - fúúúha dobrá váha - pána beka, klobúk dole,
ciky - no super, že kamoška má zdravučké dievčatko - blahoželáme - toľké šťastie po tých rokoch - super......
my z postele aj z gauča vieme zliezať v pohode, len niekedy si neuvedomi, že je na kraji a sadne si do "luftu" 😀

petusko
autor
28. apr 2010

ahojte 🙂
kuk som do tabulky a dnes oslavuje Bianka (anib) a Dominik (dannynka) tak prajem vsetko dobre 🙂 aj my mame dnes v rodine maleh oslavenca, mm sesternicin Misko ma dnes rocik 🙂
my sme teraz vela vonku, ked je tak pekne. Aj ked Petik este dobera lieky, neda sa s nimi doma vnutri vydrzat 😅
teraz obidvaja spinkaju a potom pojdeme na ihrisko, vcera nas tam bolo ako maku, decka sa vysantili do sytosti 🙂
blahozelam k ocakavanym aj uz narodenym prirastkom 🙂 ciky, nas petik sa tiez narodil o mesiac skor a bol este mensi, mal iba 2600g a aha co z neho rastie 😀
vcera som bola na preventivke u gynekologa a na obrazovke bolo malilinkate babatko, asi 12tt, co tam bola kocka predomnou, som sa tak zahladela a dr. mi hovori, ze ci si to nechcem este aj ja zopakovat 😀 som sa rychlo otriasla, ze teda nie, dakujem, aj ked tobolo uzasne 🙂 😵

miavin
28. apr 2010

Jani - a kde si našla tú tabuľku??? lebo ja som ju už pár krát hľadala no smola ☹

petusko
autor
28. apr 2010

mia, sabi ju ma vo fotoblogu 😉

zuzik25
28. apr 2010

cafte babule,
akosi nemam cas chodit sem, ked je vonku tak krasne, cele dni sme vonku, na piesku medzi detmi a tak.

oslavencom zo srdiecka gratulujeme a posielame velku pusu. 😉

dnes sme mali poradnu, vazi 9790 g a meria 75 cm. v poradni boli aj take male cerstve babatka, no na spapanie boli, tak som si zaspominala ake to bolo. chodi uz aj vonku bez problemov, sice ked je unavena pada ako hruska, ale sama sa vie postavit v priestore a cupita dalej. z pieskoviska odchadzame vzdy s placom, asi by tam aj nocovat chcela.
pomaly sa uz balime na dovolenku, aj lieciky nam dokyna dala pre pripadne chorobky tam.

zliezat z gauca nevie ani Emmka, stale by len hlavou dolu isla, mozem jej to ukazovat milion krat a nic.

sabinazv
28. apr 2010

ahojte krasavice,

mia, u mna v aprilovych babatkach I su tabulky...

nas danko vie pekne zliezt z postele... podareny je, ako ide sustredene na to, ale pekne zlezie... sice ked je rozjaseny, tak davam bacha, lebo to ide tak viac bokom... a to by bol pad... ale inac nema problem, rano rozlepi oci zasmeje sa, posadi a uz lezie z postele dole a uz beha okolo postele a celej spalni 😵

tak ja takto pred rokom som uz sla s malou dusickou do porodnice 😅 ach jo, spominam spominam...

a gratulujem maminkam, ktore to takto pred rokom stihli a porodili - vsetko najlepsie deturencom ! 😉

krpcek
28. apr 2010

ahojte. . . .moc sem teraz nestiham chodit, ked je tak krasne sme skoro cely den na dvore. tak ani neviem, co je nove.
len sa chcem spytat, kolko vam deti spia? ci raz alebo dva krat za den? mne minuly tyzden nechcela spat poobede vonku ani za svet, ale potom uz okolo piatej bola taka unavena, ze sa to s nou nedalo vydrzat.
tak som ju teraz dala spat, tak uvidime.

sabinazv
28. apr 2010

krpcek, mne maly spi 1x denne... tak na 2-3 hodky, v poslednej dobe dava 2 hodky... ale niekedy ho to podvecer zlomi na par minut pri cicani a hodi mikrospanok, pripadne v aute ak cestujeme... ale vacsinou nepotrebuje a fici do vecera 😎

krpcek
28. apr 2010

sabi a kedy sa ti rano budi a kedy ide potom spat cez den a vecer?
mne sa teraz budi okolo 8-mej, potom ide okolo 11-tej na hodinku a pol a potom fici az do pol osmej. 😅 ale to uz je okolo piatej tak aunavena, ze keby som ju ulozila v momente by spala, ale to uz by potom nechcela vecer spat. 😠

sabinazv
28. apr 2010

krpcek, vstava tak okolo 7.h, o 10.h ho davam spat... a vecer tak okolo 19.30 uz spi... ale tiez ked zaspi obcas poobede, tak ho nenechavam spat dlho, lebo to by do polnoci bol naspidovany 😅

miavin
28. apr 2010

ahojte - my spíme dva krát do dňa - ráno okolo 9 - do tej 10.30 a poobede dnes zaspal o 2 a vstal 15.30 - no a večer o tej 7 - pol 8 bubá do tej pol 7 😒

skorvankova
28. apr 2010

ahojky..
krpcek- my spinkame 1x-zobudi sa o 8,00, potom ide 11,30 spi tak dve hodky a potom vecer o 20,00 😉

macikjm
28. apr 2010

ahojte...
my spime kedy ako...raz dvakrat, inokedy len raz denne...no ako moja princezna zaveli...

gratulka dnesnym oslavencom.....

a kuk foto...moje krsniatko...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=672293&id...

cikyta
28. apr 2010

My spíme poobede,aj to len v koči 2 hodiny,inak nič 😒 😉

cikyta
28. apr 2010

To,čo sa dorába doobeda a v noci za spánok nepovažujem.

sabinazv
29. apr 2010

no a co sem uz nikto nechodi? trosku sa oteplilo a kaslet na kona ! 😀

tiez mi koncia tieto casy, budem viac vonku ako dnu... zajtra sa stahujeme 😒 aj sa tesim, aj nie.. 😎

tak ja som uz takto pred rokom bola v deliriu stastia po namahavom porode a nesla sa vynadivat na drobatko... dnes sme presny cas narodenin 6.06 rano prespali, ale nevadi... rano ho cakala poskladana 3kolka, tak bol z nej taky vyhukany, aj cuvol ked ju videl... je vacsia ako on 😅 ale potom sa osmelil a vyzera, ze sa mu paci 😉

a pridavam poprve fotku do prispevku...

zuzik25
29. apr 2010

cafte cafte,
dnes ma narodky Danko, tak mu prajeme s Emmik vsetko naj a velku pusu posielame. 🙂 a skore uzdravenie.

nas spanok je aj doobedny, kedze vstava uz o 6 rano, tak potom okolo 8 - 8:30 ide spinkat, to spi tak hodku, hodku a pol a potom okolo 10 - 10:30 ideme von. o 12 ide spat na poobedny spanok, ten trva maz do 14 a okolo 15 ideme von a to je uz potom hore az do vecera. ale ked idem niekam autom a je unafco, tak si zdriemne aj v aute. ale v kociku uz spanok cez den nehrozi. to musi byt riadne unavena, vacsinou vtedy, ked nie sme cez obed doma, tak to potom zaspi az okolo 16.

zuzik25
29. apr 2010

jeej, sabi, mate taku istu ako my, len my mame zelenu (cervenu nemali vraj).

sabinazv
29. apr 2010

dikes zuzik,

momentalne je Danko najzdravsi clen nasej domacnosti 😅
ale mne je uz tiez lepsie, akurat mam uplne zodraty nos, co som ho stale utierala... a tato to najhorsie teraz prekonava 😉

jankaaa
29. apr 2010

ahojte babulky vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj naj naj 🙂

dlho som tu nebola takze nemam ani vobec prehlad...ked budem mat cas urcite si vas precitam....

babenky chystate sa niekto na dovolenku?a ak ano tak kam?ja by som chcela ist do chorvatska len sa bojim tej cesty ako to zvladneme ci to maly zvladne lebo pre neho je utrpenie sediet v aute len ked ideme do mesta....

krpcek
29. apr 2010

ahojte. . dankovi prajeme vsetko naj, naj, naj! 😉 😵

baby ja mam v poslednej dobe take migreny, ze aj vraciam - nemate niektora s tym skusenost? v zivote som migreny nemala, az ked som porodila ma zacali chytat (asi z nedostatku spanku).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre