Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ninnaricci
29. júl 2009

ahojte babule
...tak nám teploty už včera prešli...ale poviem vám to bola makačka...plač z ničoho nič...a len na rukách bolo dobre...hoc aj to niekedy nepomáhalo...
...čítam, že už niektoré zavádzate nemliečnu stravu...nie je to ešte skoro?
My sme už na UM len v noci papá z prsníka...ale to skôr len tak na zahasenie smädu...tak som hľadala na nete či už mám začať s nemliečnou stravou...noo zatial čítam...že lepšie je počkať do 5.mesiaca...

beadz
29. júl 2009

ja som jeden cas tiez bola viac nervozna a mala som menej mlieka, ale tento caj ma zachranil.

giuli
29. júl 2009

veru nany,normálne z jedného dňa na druhý ho bolo menej...normálne som nechápala...

romanakatka
29. júl 2009

ahojte, takže benedikt lekársky??? No skúsim aj ja... tiež sa mi zdá, že je mliečka menej... no my sa od začiatku aj prikrmujeme, ale stále ešte fičíme aj na materskom... umelé dávame od začiatku z fľaše a s odstavením od prsníku teda nehrozí, on je za ním ako divý 😀

nany100
29. júl 2009

bea, lebo aj ja som občas okolnosťami prinútená vytiahnuť vonku cicík, ale vždy sa nejak zamaskujeme pod plienku, aj keď malej to vadí, nie je na to zvyknutá, tak to stále odhŕňa 😀
giuli, asi zo stresu teda, veď kopu detičiek papá UM a prospieva im 😉
nina, aj ja si myslím, že je na príkrmy ešte skoro, zatiaľ nám mliečko stačí a pokiaľ budem len kojiť, tak to isto chcem vydržať do konca 6.mes a potom pomaličky začať 🙂

beadz
29. júl 2009

nany, ja si myslim ze to je prirodzene a je to ine akoby som sa opalovala hore bez... ale jasne, kazda sme ina.
kati, vyskusaj ten cajik, on je dobry aj na zaludok a ak ti nepomoze, isto neuskodi.

majka_dk
29. júl 2009

ahojte baby,

ja len tak na skok, my zajtra odchadzame na tu chatu a potom domov do dk, tak som zacala balit a to je teda horor zbalit mimino, vsak my pojdeme ako na mesiac 🙂

tak nam drzte palce nech to zvladneme, drzte sa tu bez nas 😉 ak budeme stihat tak dam vediet ako to zvladame

no a este pikoska, my kakame tak raz za tyzden, dnes bol ten den D, pokakal sa rano a potom zase zacal v lehatku, tak som ho tam nechala, ze nech sa riadne vykadi a vykadil sa az na lehatko, no skoro ma siblo, kedze ho ideme brat so sebou tak som ho musela rychlo cistit,...a maleho som samozrejme nemala ani za co chytit, no sranda 😀

nany100
29. júl 2009

no tiež si myslím, že je to normálne a keď jedia na verejnosti dospeláci, prečo by nemali kojenci? 😉

romanakatka
29. júl 2009

a my sme včera začali skoro s príkmami.... a hneď mäsovými... chlap sa nezaprie 😀 zjedol skoro mušku 😀 😀 😀 no ale to ste mali vidieť ten môj strach v očiach 😀 😅

jankakkk
29. júl 2009

ahojte, a kde kupim ten caj benedikt lekarsky?

beadz
29. júl 2009

katka, tak to je inyyyyy prikrm 😀
janka, ja to kupujem v cajovni v tesku. ale podla mna, tam kde predavaju sypane caje to budu mat.

miavin
29. júl 2009

ahojte baby - tak ste riadne popísali - ani čítať nestíham
no my zaspávame okolo 20.00 - pomodlíme sa anjelička, pohladkám ho, dám mu pusku, poviem mu že ho ľúbim a dobrú nocku....a trošku sa vrtí ešte....vypadne mu dudlík 2 krát - a hotovo, potom okolo 2-3 papáme a do 6 bubkáme.... tak celkom to ujde...
no náš v lehátku tak kope a otáča sa, že keby nebol zapásaný, tak asi aj vypadne 😀
ja som bola dnes u kamošky - mi trochu zmenila vlasy - tak som rada - zmena je život 😀

ni.kolet
29. júl 2009

Ahojte pridala som naháča.

miavin
29. júl 2009

nikolet - jéééj krásny je Alexík - aký zaguľatený fajne 😀

ni.kolet
29. júl 2009

Však už má hádam aj 7 a pol kilečka. Ale on je aj pekne dlhý. 62 cm po pätu a nožičky má "deviny". 😅

misha666
29. júl 2009

ahojte kocky....tak my uz asi tyzden papame zeleninku...mrkvicku a brokolicu tu zboznuje...a karfiol nechce,...ja som dala prikrm tak skoro lebo sa mi budila casto v noci...teraz sa budi uz len raz...ale davam jej prikrm len jeden krat do dna aby mi neodmietala mliecko... inak moja je strasne dlha...dnes sme ju s muzom merali a ma 67cm 😀 vahu neviem ale bude to okolo 6kg viac urcite nie,,,

arizona
29. júl 2009

čaute 😉

asi tu nikto nie je 😀 , ale hlásim sa z dovolenky po slovensku 😅 konečne trochu zmeny...

my už tiež prikrmujeme, je to dosť fuška 😀 zeleninka v obočí a vo vlasoch je každý deň. mám taký dojem, že zatiaľ všetko vypľúva, ale do konca leta hádam zmákneme aspoň mrkvu 😀 normálne som bola prekvapená, že už máme pomaly začať, ale ako tak blúdim po nete, tak dr. mala pravdu 😎 a po poslednej poradni máme 73 cm (konečne drobec spomalil rast) a 7,5 kg. počet zubov - 0 kusov.

miavin
30. júl 2009

ari - vitaj - no tak krásne rastiete 😀

petusko
autor
30. júl 2009

ahojte 😎
panecku ari, tak drobec uz nie je drobec! kus chlapa je to. nas "krpec" mal pred dvoma tyzdnami 6,5 kg a tusim 63 cm 😅

bambina
30. júl 2009

ahojte, babenky co nemôžete spávať? chcem sa opýtať, naša Simonka nechce vôbec cumlík a ako náhradu si cmúľa rúčku. niekedy až tak veľmi, že má pokožku okolo ústočiek celú červenú (prepokladám od intenzívneho trenia a slín). mám s tým niečo robiť? budúci týždeň ideme do poradne, opýtam sa doktorky, len či náhodou nemáte skúsenosť

miavin
30. júl 2009

bambina - ahojky - ja som minule v mama a ja čítala o cmúľaní - palčekov... radšej jej asi treba dať nejakú hračku - hryzátko - aj náš si najradšej cmúľa pästičku, ale ja mu stále vytiahnem von rúčku a dám mu do ručky hryzátko.... tak neviem skús toto

sabinazv
30. júl 2009

dobre ranko,

bambi, vraj ci nemozme spavat... no veru nie, od 5.h nas maly je hore ako rybicka a este furt nespi... ako mal 3 mesiace, daku ma vacsiu vydrz 😎

ari, tak vas maly je uz velky ako taky rocny hadam, co mu obliekate? 😅

sabinazv
30. júl 2009

inac... u nas som citala v regionalnych novinach... a minule narodili 2 dietky a mali 58 cm... som myslela, ze tych 55 je najviac u novorodencov... ale hold... nova doba 😎

ninnaricci
30. júl 2009

ahoje...my dnes máme 4 mesiace 😀 ...zároveň všetko naj aj Emmke (Miske) a aj Matejkovi (Veland) 😵 nech vám drobci robia radosť...

adya01
30. júl 2009

Ahojte,

tak my tusim stale vedieme. Kubko ma 72cm a 8,4 kg.
Mam taky pocit, ze kazdu chvilku bude aj zubok - jedno miesto na dasienku ma velmi ostre a stale si tam strka prsteky. Tak mu to chladim a vtedy je spokojny.

My sme stale na UM a pokial mu to staci prikrmovat nebudeme, potom by z neho uz bol maly slonik 🙂
Ale podla dr. je vsetko ok, vraj sa velky narodil a potrebuje papat. Asi nieco bude aj v genoch, lebo mne sa nezda ze by papal moc - davam mu 150ml kazde 3-4 hodiny a v noci mi prespi od 20.00 do 5.00. tak ja uz neviem.

Ked s nim niekam pridem tak si kazdy mysli, ze uz ma najmenej polroka. Snad sa to priberanie uz kazdu chvilu zastavi.

V kociku ma este cca 10 cm, tak rozmyslame nad kupou noveho.

sabinazv
30. júl 2009

tak gratulujeme vsetkym oslavencom dnesnym 😵

ninnaricci
30. júl 2009

...ari...naozaj pekné miery...my vás s váhou predbiehame...cca 7,8...noo dlžka ani neviem...ešte nosíme 68ku 😀

sabinazv
30. júl 2009

adya, no tak to je riadny macek, vas Kubko 🙂

a pozeram, ze ste sa tiez odfotili nahati... vas pridam do albumu, jo? 😉

ninnaricci
30. júl 2009

adya...krásne 😀 ani náš nevyzerá na 4mesiace...a tiež som už menila kočiar...ale preto, že drobec už nechcel len tak ležať...a teraz už je spokojnejší

ninnaricci
30. júl 2009

...sakra...už mi tu mrnčí vysielačka 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre