Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
18. okt 2009

nevadi... vsak to nebola rydzo slovenska veselka 😎

ninnaricci
18. okt 2009

angličtina pre bábetká??? tedaaa...to by som sa aj ja konečne naučila poriadne...začnem s drobcom od základov? 😀
...chceš sa s ním baviť dvojjazyčne?

...fúúú...ja na darčeky ani pomyslenie...my stále na poslednú chvílu kupujeme

beadz
18. okt 2009

zanu, a svokra ako sa chovala ?

romanakatka
18. okt 2009

a inak ku kake... včera sme boli v škole tak bol krpáň u svokry a reku či mu môže dať jabĺčko poobede, vravíme nie, lebo máme zakázané, keďže máme problémy s trávením a je vraj možné že z neho rastie alergik, takže len pomaličky postupne môžeme s príkrmami... začať zeleninkou a až keď tú zvládneme pôjdeme na mäsko a ovocie a kaše až na záver... no a keď sme si pre neho potom prišli, tak vraj mu dala len kúsoček banánika, len obliznúť 🤐 a dnes ráno bola kaka posiata tmavými akoby čiernymi niťkami a hrudkami ako po jablku 😠 som kázala mužovi nech zistí či mu aj jablko dávala ... lebo inak neviem z čoho to mohlo byť ... jaaj... niektoré veci ma vedia vytočiť...

beadz
18. okt 2009

ninna, ja uz teraz s nim hovorim dvojjazycne. ked je peto doma tak slovensky, inak madarsky.

sabinazv
18. okt 2009

hmm, katka tak svokra potesila... ale ked tolko mal zmenenu stolicu, tak to od obliznutia nebolo... 😒

beadz
18. okt 2009

kati, tak budes musiet dat skrytu kameru ku svokre ako v amerike pre au-pairky, aby si ju skontrolovala 🙂
ale fakt, aj mna to vie nasrat, ak nieco povies a na just to niekto urobi po svojom. ked sa to tyka jeho, tak nepoviem, ale dieta je tvoje a dalsie problemy budes musiet riesit len ty a nie ona 🙄

ninnaricci
18. okt 2009

to je super bei...vraj s maďarčinou sa dohovorí všade 😀 mi jedna kolegyňa vravela

...ja mám dilemu mu kúpiť hračku ktorá je v čestine...

solen
18. okt 2009

dobry vecer,
Zanu gratulujem k vydarenej svadbe 😉

romanakatka tak toto ries hned zahoruca. Pekne by ma nasr.. keby dali nieco bez mojho vedomia.

sabi som sa dobre zasmiala, ze Danko ide s jesenou 😀 😀

solen
18. okt 2009

bea len tak dalej, podla mna je jedno aky jazyk sa nauci, uz len to , ze sa to nauci prirodzene, je super vyhoda. A tiez zaklad pre rychle ucenie sa dalsich jazykov (moje baby su tiez viacjazycne a tej starsej to ide zatial super! 😉 )

kaitka
18. okt 2009

dobry vecer) strasne dvno som tu nebola(teda mne to tak pride))
vidim kraaaasne fotecky sikovnych deticiek,,vstky su roskosne)
a veelmi gratulujem zanu,,,perfekne fotky) ocividne sisi to poriadne uzivala)
moja mala je posledne dva dni jak z retaze uthnuta,,, 🙂))
stale blabotala,,, zacala mama hovorit 😵
.. ale ani si to slovko este neuvedomuje podla mna)))
ale najviac ho vravi,,ked od nej odidem,,tak asi ma vola k sebe 😀

beadz
18. okt 2009

ninna, podla mna, ako to vidim u synovca, tak bude vediet cesky uplne v poho, lebo skoro vsetky tie rozpravkove tv kanaly su ceske.
solen, ja si to tiez myslim. a ako sa vy rozpravate ?

kaitka
18. okt 2009

pisem jak blb))))))
pardon

beadz
18. okt 2009

kaitka, aj simon blabota ostosest, ale zeby povedal nieco normalne, to nie !!! 😀 stale mu sice hovorim nech mi to prelozi, ale kasle na mna. 🙂

solen
18. okt 2009

bea kazdy svojim a spolu anglicky.

kaitka to je mile, ze uz hovori mama.

Moja mala na kazdeho a vsetko aaaaaaaaaaaaaaa alebo daaa daaa daa.
Ale ked ste minule pisali, ze mame viac chvalit, tak sa chvalim. Teda moju malu, vie zakyvat papa a je zlatucka. Mava celou rukou a skeri sa od ucha k uchu. A tiez sa vie hrat na skryvacku, ze si natiahne nieco na tvar a ked sa opytam kde , tak sa vystrci. Samozrejme vyskerena. Ona je taky smejo.

kaitka
18. okt 2009

no karinka opakuje po mne mama
teda aj sama to dokala vykrikuje)))
je uzasna,,🙂

ninnaricci
18. okt 2009

noo tak potom mám vybratý prvý vianočný darček pre drobca 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6194775

a ešte totoo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6780652

lebo nám ešte niečo zakóduje na telke...ovládač je pre neho magnet...a samozrejme aj mobil 😀

romanakatka
18. okt 2009

no holky, veru ma to naštvalo... a hlavne keď som to zistila až doma a nemohlo byť toho tak máličko lebo tá kaka bola riadna... samá hrudka... ja mu tú zeleninku mixujem, lebo mu to poriadne netrávi aj to niekedy ešte po 3 hodinách vygrcká nespracované a toto vyzeralo akoby to bolo len nastrúhané... a potom nechaj dieťa v kľude niekde 😠

kaitka
18. okt 2009

solen,,perfektne)
musi byt rozkosna,ked vie zakyvat🙂 to my zas nevieme,,ani to daa daa daaa))
ale vselico ju ucim,,uvidime casom co z nej bude)

ninnaricci
18. okt 2009

katka...to je faaakt sila...a ešte keď Timko má také bruško

sabinazv
18. okt 2009

moje dieta zasa vyska (i-y?) ked sa tesi... hlavne ked je holy... takym tenkym hlaskom... ako delfin robi zvuky 😎

a to kukuk spod plienky s vyskerenim robime aj my 😵

papa nevieme, ani mama este... doucime 😅

solen
18. okt 2009

To ju tak ucim... daaaj daaj . Co sa za mladi nauci... 😀

ninnaricci
18. okt 2009

náš vie krááásne kričať zo sna 😀 a to asi viaceré deti

kaitka
18. okt 2009

ninka,,super tan ovladac,,len ked zisti,ze nic neprepne tak neviem neviem))
ale sranda hracka
my mame taku farmu haciu,,ma to rada,,,te zvuky zvierat a pesnicky
ja som si pre malu vyhliadla take choditko cheeco,,, furt by stala,,tak snad s tym ale necapne hm,,uvidime

beadz
18. okt 2009

ninna, to iste je u nas. hraciek milion vsade naokolo, ale on sa "rozbehne" po neatraktivnom sivom ovladaci. mozno aj ja mu kupim, ale nie take farebne, ale normalne sive, asi bude "konzerva" 😀

solen
18. okt 2009

no tak o nocnom speve nehovorim hej, som rada, ze je teraz ticho 😅

romanakatka
18. okt 2009

sabi, náš nápodobne... na somarinky ho je... rehoce sa riadne nahlas a najviac som mu smiešna keď si kýchnem alebo sa mi čká 😀 ide sa na mne ušúľať a ja potom na ňom, lebo on sa tak riadne nahlas a z chuti smeje 🙂 no a trošku vie pohladkať keď mu povieme aby spravil "moja maminka" 😉

ninnaricci
18. okt 2009

ja mám pocit, že na všetko čo poviem "no no" tak si to zapamätá a chce len to
...Maximko zatial všetko do pusy dáva...on zatial nevie, že to je na telku
...a to nevravím, že keď telefonujem...tak na mňa kričí keď nezaprem reproduktor...normálne sa zlostí a čaká koho má pozdraviť...a potom sa rehlí na telefón

kaitka
18. okt 2009

ninka,,deti robia schvalne to co sa im zakazuje)))

solen
18. okt 2009

a teraz mimo temy, ale k teme, ktora tu uz bola, a to stolicka. Jednoznacne odporucam tuto. My uz mame druhu, starsia dcera sa nechcela rozlucit so svojou 😉
http://www.stokke-highchair.com/sk-sk/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre