Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

kat26
10. feb 2011

@cikyta a ako ste na tom s cikanim a rozpravanim? Emka sa mi celkom pekne pytala asi 3 tyzdne, potom prestala, tak myslim, ze v lete do dotrenujeme. Ona povie vsetko co chce, ale malokto jej rozumie, je to take nezrozumitelne, ale strasne sa snazi. 😎

cikyta
10. feb 2011

@kat26 Tak naša rozpráva už celkom pekne. Vie aj celé pesničky a rapotanie jej ide na jednotku.
Len to cikanie...nepýta sa. Ale chodíme na WC s detskou doskou.Urobí vždy potrebu,ale nepýta sa sama. Toto ešte neriešim a ked bude jar-leto,budeme trenovať v gaťkách po byte,lebo v pamperske sa cíti asi "príjemne".

kat26
10. feb 2011

@cikyta no sikulka velka je Silvinka. Tak hadam sa nam do sept. jazyk rozviaze, lebo ona by uz strasne chcela rozpravat. Musim ju asi viac medzi deti bravat. Dakujem, pekny vecer.

cikyta
10. feb 2011

My sme s detmi málo-teda teraz v zime. Celé dni sme same dve. Pozerá vela rozprávok v češtine,takže sem tam "mluví". 😀

kat26
10. feb 2011

@cikyta ja jej pustam Krtka-asi tam bude chyba, lebo tam sa takmer nerozprava, len: hele, tady tady, - a to jej uz celkom ide. 😀

cikyta
10. feb 2011

@kat26 😀 😀 😀

beadz
8. mar 2011

ahojte zienky. po strasne dlhej dobe sa opat hlasim. vcera ma pustili po 2 tyzdnoch z nemocnice. operovali mi platnicku, cize ziadna slava ☹ . neviem ci vas budem moct precitat, uvidime ako to tu zorganizujem. dufam ze ste vsetky maminky aj deturence v poriadku, bozkavam vas vsetkych

nany100
8. mar 2011

ahoj bea, si napísala do starej témy, ale hádam si to baby prečítajú 😉 ...uff, to si ako zvládla, resp. zvládli s detičkami? Neviem si ani predstaviť, hlavne Grétka ☹ ...to si musela mať v katastrofálnom stave, asi si sa nemohla hýbať, že? ☹ ...tak sa drž, nech ste hlavne zdraví

beadz
8. mar 2011

nany, fakt, vobec som si to neuvedomila, idem to prepisat do novej. dik za upozornenie. no, gretka uz je na umelom mliecku, ja som si odsavala kym som mohla, ale potom som uz brala brutalne lieky, takze nic a uz sa nechce ani chytit 😢 . aj mliecka mam uz velmi malicko...

hankahj
10. mar 2011

Ahojte baby tak sa Vám idem pochvalit ze budeme styria🙂

pikino
10. mar 2011

@hankahj gratulace 😉

nany100
10. mar 2011

@hankahj gratulujeme...nie si v tom sama 😉 ...poď do súkromnej témy, požiadaj krpceka o priradenie 😉

nany100
10. mar 2011
hankahj
10. mar 2011

juj dievcata dlho som tu nebola ako to mam urobit? 😀

nany100
10. mar 2011

klikni na ten link čo som dala a požiadaj zakladateľku témy aby ťa pridala

hankahj
11. mar 2011

Inak riadne sa tu toho zmenilo 🙂

hankahj
11. mar 2011

no pise mi to ze neexistuje :-/

petusko
autor
11. mar 2011

@hankahj napis IP @krpcek, ona ta tam musi pridat. vcera si to asi nevsimla 😉 a sup k nam 😉

hankahj
11. mar 2011

@petusko vies ze si ma inspirovala, aby sa moje dietatko volalo Marcel? ako maleho volate?

petusko
autor
11. mar 2011

@hankahj jeeej, to je mile, ani nevies, ako ma to tesi 🙂 Volame ho najcastejsie bez zdrobnovania Marcel, nezda sa nam to skarede, alebo potom Marceli, Marcelik aj Macko 🙂 Sme velmi spokojni s tymto vyberom 🙂 A aj ked vela ludi najprv krutilo hlavou nad tymto menom, teraz nam hovoria, ze je pre neho ako stvorene 🙂

hankahj
11. mar 2011

No ja som si v detstve podla jedneho chalana znepriatelila toto meno a vtedy som si povedala, ze chlapa s takym meno by som si v zivote nezobrala a ani dieta tak nepomenovala a pozrime sa 🙂 manzela mam Marcela 😀 a kedze budeme mat druhe babo tak naozaj realne uvazujem, ze by sa volal Marcel... Cim dalej, tym viac sa mi paci 🙂 Manžela, ale volaju Mato Matko, ja by som syna volala Marcel alebo Marcelik presne ako ty 🙂 A dievca tak to je v oblakoch meno je to este riadne daleko...

petusko
autor
11. mar 2011

@hankahj no vidis 😀 nikdy nehovor nikdy 😀 a kedy mas termin?

hankahj
11. mar 2011

no to mi este nepovedal doktor ale podla vsetkeho ja myslim zaciatok novembra tak okolo 4 - teho uvidime: 🙂 ale snazili sme sa uz od juna takze sme si celkom aj pockali 🙂

hankahj
11. mar 2011

Inak baby kde mate teraz deticky? Pretoze ja musim stale odbiehat za tym mojim zazrakom 😀

iku
19. apr 2011

ahojte, baby neviete ako je to , ak som malú prihlásila od septembra do škôlky a ja idem do roboty až od januára, vraj mi zoberú rodičovský príspevok? Čo je na to pravdy?

petusko
autor
20. apr 2011

@iku nezoberu, na 100 % 😉 mala moze byt v skolke a ty doma a RP ti zostava az do jej troch rokov 😉

iku
20. apr 2011

@petusko diky, aj som si to myslela,len ma zneistili nejaké iné informácie.

petusko
autor
20. apr 2011

@iku nedaj sa zneistit, ja som to overovala priamo na ministerstve 😉

iku
23. apr 2011

Ďakujem, asi by som už aj tak plány nemenila, ale každá koruna dobrá, nie?

nany100
24. apr 2011

@iku Leuške všetko najlepšie k dvom rôčkom 😉 ...a prečo nepožiadaš krpcek aby ťa pridala do súkromnej skupiny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre