Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

arizona
15. júl 2009

krpy, my sa posledné dni chodíme von až po siedmej večer 😀

baby, idete niektorá na dovolenku k moru aj s drobcami? viem, že zanu prežila cestu (asi bez ujmy na zdraví) 😅 sme sa chystali, ale nejako sme to zrušili, lebo sa nám to nejako nezdá, že by to malý zvládol... a on je teda už kvalitný cestovateľ - už má prejdených (asi) pár tisíc km... tento víkend budeme mať asi 3., odkedy je na svete a budeme len tu na okolí... tak máme dilemu 😅

arizona
15. júl 2009

píšem ako maďar, ale čo už 😀 😀

kaitka
15. júl 2009

ahojte)
teraz som sa kvalitne vypotila pri zehleni dvoch pracok)))) 😀
to je dobre tusim na chudnutie,,hm
ari,,my pojdeme o rok k moru,,teraz je este skoro
ale skusit to mozte)
no asi by mu tam nemuselo byt fajn,,alebo skor ten let,,tlaky do usiek a tak

kiki5
15. júl 2009

ari mi chceme ist na niekolko dni do madarska na termalne kupaliska. tak uvidime či to zvladneme. ale pokial kojiš tak nemaš problema. jedlo maš stale čerstve 😀

arizona
15. júl 2009

kiki, nemám problém ani s UM, lebo voda v termoske vydrží 12 hodín pri "normálnej" teplote 😀

a chceli sme ísť autom, len niekde do chorvátska...

krpcek
15. júl 2009

ari my ideme tiez az o rok. . . sa mi zda este skoro.

lindula3
15. júl 2009

my tiez nejdeme tento rok, uz aj minuly som obetovala more🙂 neviem si to predstavit co by som tam s takym malym babatkom robila, chorvatsko ma vobec nelaka a do egypta si trufnem az za par rokov s malou🙂 takze najblizsi rok to isti slovensko🙂

kaitka
15. júl 2009

tak chorvacko by slo ari) su aj ohrievacky do auta
my pojdeme v auguste na chatu,,,uz teraz mam mensie obavy,,ale ak nam tam nebude moc liat,,tak to hadam zvladneme..)))

sabinazv
15. júl 2009

ahojte zenuchy 😉

vonku je riadny hic, sme sa motali akoze v prirode... boli sme na Taloch a kade tade tam v okoli, uff, malicky to zvladol bravurne, cely vylet prespal 😀 napapal sa trochu krkolomne v aute a buval dalej... fakt zlaty, chceme sa teda vybrat aj na dlhsie, ked je takyto...

aine, zajtra idem asi do BB... okolo 15.-16.h, co mas vtedy v plane? chcem skocit do tesca, tam sa asi dam s drobcom vylozit a budem mat hodinku - dve na shoping alebo aj kafe 😉

obzrela som vase drobce, no rozkosne... kaitka, nany - vase baby sa riadne potatili 😉

jaaaj a hlavna story dna... nosic ani dnes neprisiel... z firmy odisiel vraj v pondelok a bohvie kde je 😠 ak zajtra nedojde, tak uz budem vazne zuaaa

romanakatka
15. júl 2009

ahojte, my prázdninujeme u starkovcoch, nech si malého užijú vo dne v noci 😀 no už asi zajtra pôjdeme domov, lebo sme tu od soboty a niekedy mám pocit, že nás už majú dosť 😀 najradšej by boli, keby sme sa stále len usmievkali a vôbec neplakali, no to sa vždy nedá... doma je doma... no tu sme mali aspoň lepšie prostredie, tam u nás v betónovej džungli nám bude asi horúco....

k moru sme pôvodne plánovali, že pôjdeme tiež, ale pravdu povediac už som sa toho vzdala, pôjdeme až na budúci rok, ja sa s malým bojím ísť aj tu niekam k vode na celý deň....

zanulienka
15. júl 2009

caute,no moja mama zacina sa podobat asi k svokre 😠 .vie,ze mala ma ekzem a prasok pouzivam jedine lovela a ona jej vyperie saty v ariel a kebyze niedem za nou do kupelne tak to ani nezbadam a ze preco je mala vkuse vyhadzana.ja uz neviem,bud ja som taka puntickarka alebo oni seru na vsetko.ja si uz asi objednam helikopteru a letim naspat.a najhorsie je,ze ariel je taky silny,ze neviem ci to pomoze jej este raz vypat saty v lovele.boze aka som nervozna!!!!!!!!!!!!!!!dneska sme vyskusali zeleninovu vyzivu-no humus.budeme papat vyzivy ale len ovocne

sabinazv
15. júl 2009

ahoj katka 🙂

a kdeze to letujete? vo ZV?
ja prave zhanam na nete nejake ubytko smer Slovensky raj, tak uvidime co sa zadari... sli by sme tak na vikend skusit vypadnut...

more som tiez mala velke oci, ze mozno v auguste... ale urcite tento rok nie... buduci, ked sa bude uz aj drobec moct clapkat pojdeme 🙂

zanu, no ty toho tu uz mas plne zuby, ako vidim 😎

zanulienka
15. júl 2009

sabi-ani nevies ako,cakam na den ked uz sa vratime naspat.
ja som akurat kukala nejake plavacie koleso pre elaiu,ze by sme sa isli kupat kde maju aj teplu vodu

sabinazv
15. júl 2009

a kedy to cestujete?

vsak skocte do sturova, tam sa vyblaznite vsetky 4 😉

zanulienka
15. júl 2009

no my sme leteli,tiez som mala strach z toho tlaku ale nic sa take nedialo.mala cumlik v puse a kukala okolo seba,takze v pohode.

zanulienka
15. júl 2009

11.8 letime spat.rozmyslala som nad sturovom,asi tam aj pojdeme,ale cez tt,menej ludi ako cez vikend.mozem dat malu do vody,nie

sabinazv
15. júl 2009

asi hej... cez vikend tam bude hlava na hlave...

zanulienka
15. júl 2009

verim tomu,ze urcite nieco chyti nieco 😠 .ked sa vratime pojdeme do barcelony na tt,tam maju more,nie ocean,takze asi pojdem aj ja do vody

cikyta
15. júl 2009

Tak len na skok:
-jeden klbik je OK a druhý ešte zle,takže další mesiac naširoko baliť. ☹
A členky stále ťahať a cvičiť,lebo tiež to nieje ono. 😒

sabinazv
15. júl 2009

ty nieco chytis, zanu?

jaj ciky... skoda,ale neboj, napravi sa aj ten druhy... vsak uz ked ste ten jeden napravili 😉

pridala som foto 😎

zanulienka
15. júl 2009

nie ja Elaia

sabinazv
15. júl 2009

no ja maleho tiez nejdem nikde mocit... ak sa niekam vyberieme okupat, tak maly bude v kociku v tieni len...

zanulienka
15. júl 2009

ja by som chcela dat malu aspon trosku na skusku,aka bude reakcia na velkuuu vodu.ona mi nevydrzi byt dlho na slnku-vonku ked je taketo teplo

lindula3
15. júl 2009

ahoj zanu... na ty aj zijes🙂 ja by som malu este neriskovala dat do vody... predsa ta voda neni upravena pre malinke deticky a este k tomu ked ma ekzem... co ty vies co je vsetko v tych bazenoch... a tebe na u nas nelubi? 😀

baska19
15. júl 2009

ahojte tak dnes bol riadni hic vonku aj sme trošku nožičky poopaľovali ale potom sme ich aj zakryli plienkou lebo už sa nedalo vydržať.

a tiež som pridala par fotiek 😉

sabinazv
15. júl 2009

aaa baska, ako ste uz vyrastli 🙂

a v com sa to nosite? ma zaujima 😎

zanulienka
15. júl 2009

lindu-nelubi,dusno!!

krpcek
15. júl 2009

ahojte.

baby z PK, dnes mi mama hovorila, ze tam mate nejaku plavaren, kde sa da ist s takymito malymi detickami, ze vstup je 2€ a mozes ist kedy chces. nie je to kurz. vraj to je niekde ako sa prichadza do PK, za kruhacom tusim do lava. neviete o tom nic? jej kolega tam vraj chodi uz dlho.

baska19
15. júl 2009

chicco-go klokanka a ideme prave kupať bo sa zobudila 😉

krpcek
15. júl 2009

nasa krpana je hore uz od 4-tej . . . som zvedava a to zaspavanie. 😝 😝 😝 ja si to dnes asi hodim. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre