Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
9. nov 2009

idem, lebo maly je uz nervny, ze sa nesalime 😝

beadz
9. nov 2009

nany, ja to nechavam ale max. do druheho dna. padaaaaam

sabinazv
9. nov 2009

no, boli sme vonku...je hezky, teplo... drobec este spinka...

no k tej flasi, my sme teda mali velky problem z flase znovu prejst na cicku... ak si pamatate, ja som uz aj sumplementor mala objednany, lebo uz chcel len flasu... ale potom sme znovu fungovali prso-flasa a pohoda... teraz pre zmenu odmieta flasu a lyzicku a vsetko... vcera sme mu dali do ruky kusok bananu a vieto co s tym robil? rozmliagal do v ruke a koniec... ale auticko to si veselo pcha do pusy 😀
A ked vidi mna ako jem, tak ani nedycha... a ked pijem z pohara, tak sa strasne z toho tesi..neviete preco? 😅

krpcek a ake ma priznaky malicka? ja som davala malemu raz preventivne oscilococinum... lebo tatika sme mali zachripkovaneho...

sabinazv
9. nov 2009

nany, aj ja som to nechavala do 2.dna, pripadne som si kupila take male mysticky v tescu a dala som do mrazu..

a mne dovcu nedali ani pred MD, ani po MD... sviniari... tento mesiac ide byt premiera - vyzit z uzasneho rodicovskeho prispevku !

a co to robite s tym 2.pilierom teraz? vsak ja som to poriesila ked som sla na MD... a teraz zasa treba nieco? som sa pytala na socke a ze je to OK... tak uz neviem teraz... 😒

zanulienka
9. nov 2009

sabi-elaia sa tesi ked si umyvame zuby-preco?

sabinazv
9. nov 2009

zanu, mna maly pri tej cinnosti este nevidel, tak neviem... 🙂

sabinazv
9. nov 2009

zanu ako sa mas? ako sa ti pracovalo cez vikend?

kiki5
9. nov 2009

bea a kolko stoja pampers?

macikjm
9. nov 2009

nany...ja som bola cele tehu na PN...takze som Pn-kovala az do nastupu na MD...tak dovca az teraz..ale mohla som ukoncit PN a ist na dovcu, ale dobre ze som tak neurobila...tak to je lepsie...
no ja idem ten 2.pilier...ale neviem, ci skrz prerusenia kvoli dovolenke v robote...ale teraz mam zakruzkovanu tu cast B zo ziadosti...tak neviem...opytam sa, ked nezabudnem... 😉

macikjm
9. nov 2009

nany...aj ja nechavam do druheho dna prikrm...dufam, ze sa to moze... 😒 ale max 24hod....potom dojem ja co sa zvysilo... 😅

krpcek
9. nov 2009

sabi krpana mala dva dni teplotu, vcera rano dokonca 38,2 tak som jej davala paralen a ma strasny sopli, na ot jej davam nasivin. a trosku zacala chripat - strasne sa cuduje aky ma hlasok - stale krici. 😀

krpcek
9. nov 2009

tak teraz sa mi ju konecne podarilo uspat - od osmej bola hore a vobec nechcela ist spat. idem sa rychlo najest.

sabinazv
9. nov 2009

to jej zatekaju sopliky asi... nam nepomohlo nic vtedy (alternativne) len ten pamycon... ale to mal strasne sopliska...

aj nas maly teraz spava uz skoro stale 1x za den... potom si zdriemne pri cicani 5 min a je vybaveny... aaaa, uz je hore 😎

krpcek
9. nov 2009

mne doteraz spavala 3x za den po hodinke.

krpcek
9. nov 2009

zajtra ideme do poradne, tak dufam, ze nas nevybavi antibiotikami.

majka_dk
9. nov 2009

ahojte,

tak my uz papame aj 3x do dna, na desiatu a olovrant ma ovocie alebo vyzivu a na obed zeleninku s maskom. dnes, opica mala, zjedol celych 125g morcacieho so zeleninou od hami, dokonca bez zvieratok a este by si isto dal 🙄 no keby som mu to spravila ja tak mi polovicu necha, tak zajtra bude mat kur, zemiak a cukinu, tak som zvedava kolko spapa 😝

a my spavame 2x za den po 1,5-2 hod (niekedy menej), ale musim vacsinou pri nom lezat 😠 no ako som si naucila...

zanulienka
9. nov 2009

sabi-bolo dobre,nemusela som nikomu vymenit plienku,dat mliecko....nebolo vela roboty,stale tu prsi,burky,vela vody.takze isiel cas velmi pomaly,kecali sme.....objednala som tie homeo takze som zvedava ci dosli a ci zaberu.teraz uz povedzme,ze sa zobudimnaje a zaspi dalej,ale to je asi chvilkove

sabinazv
9. nov 2009

zanu a ked si ju nevsimas, tak nezaspi? nas maly tiez niekedy na mna kuka v noci, je hore ale ja hram mrtveho chrobaka tak to vzda a spi 😎

zanulienka
9. nov 2009

sabi-ani mrtvy chrobak nevie viac hrat mrtveho akom ja 😀 .ja sa s nou v noci nerozpravam,ved nemam silu ani slinu prehltnut,jej je to jedno,ona sama,len potom zacne nahlas kricat-hadat sa z lampou,smiat sa..sisina

baska19
9. nov 2009

Ahojte tak s nočným spánkom aj my máme problém v poslednom čase sa budí s takým krikom že nás to až trhne že čo sa robí a neviem z čoho to môže byť predtým ked sa zobudila tak sa napapala a spala dalej teraz sa napapa zaspí ale o 5 minút je opäť hore s krikom tak fakt neviem čo sa jej stalo. No a večer mi zaspáva na rukách čo predtým zaspávala v postieľke ale ked ju dám teraz do postieľky tak už je prebratá a rehoce sa nechce už sama zaspať.

A v novom mama a ja pisali že je neprirodzene pre deti sadnuť si z ľahu a mojej to len tak ide a už sa pekne stavia na štyri len do predu jej to veľmi nejde. A čo mám zase taky rozpis vývoja tak tam píšu že už pekne v tomto mesiaci sedia a začínaju liezť až v 8 mesiaci tak si môžme vybrať 🙂

krpcek
9. nov 2009

ahojte, dnes som volala s kamoskou ohladom jogurtov a ta mi povedala, ze ked chcem zacat davat jogurty tak urcite najprv od sunaru a nie nejaky biely z potravin. tak idem kuk, ze odkedy sa moze zacat davat, lebo na jogurtoch bolo napisane, ze od 8.meho mesiaca, ale ja som niekde citala, ze od 7.meho. 😅

zanulienka
9. nov 2009

krpy-moja zje vanilkovy jogurt a nic ale absolutne nic sa jej nestalo,kazdy den jeden a ide sa roztrhnut za jogurtom,teraz sa mi nejak rozjedla,chvalabohu

krpcek
9. nov 2009

zanu a aky jej davas?

ja skusim najprv ten sunar a potom uvidim - ked to bude nejaky velky bordel, skusim jej urobim doamci jogurt, len neviem, ci moze smotanu. hladam na nete a nic som nenasla. 😅

zanulienka
9. nov 2009

od danette vanilkovy

krpcek
9. nov 2009

mnam ten luuubim
😀

zanulienka
9. nov 2009

a teraz mame neviem ci je aj na svk danette duo,ze v strede je cokolada 😵

lenka1smejka
9. nov 2009

Ja davam activiu bielu,jahodovu,bobika,pribinacik-uvedomujem si,ze sa nema DAVAT,alebo spravim bebe puding

catusca34
9. nov 2009

Ahojte kočky,
nás čaká v stredu nástup do nemocky na druhú operáciu, teraz podnebia. Chvalabohu sme zdravučkí, zatiaľ ešte vôbec nebola chorá, klop, klop. Ani soplíky ani nič... Všetky výsledky máme ok, tak nám držte pršteky. Operovať ju budú vo štvrtok okolo ôsmej. Myslite na nás... Ahojte a choručkým prajeme skoré uzdravenie.
PS - dnes máme 7 mesiacov... 😀

anib
9. nov 2009

ahojte, idem Vas precitat, dnes som vôbec nebola za pc, od rana robime v obyvke parkety - teda moji 2 braskovia a asistencia ja, uf, konecne sedim, catusca drzkajte sa

zanulienka
9. nov 2009

catusca-gratulujeme a drzime prsteky a urcite mudeme mysliet na vas,vsetko dobre dopadne,uvidis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre