Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petkapo
18. dec 2009

ciky ☹ chudatko mala a chudatko ty.... to je niekedy na nervy byt sama doma s dietatom. hlavne teraz pred sviatkami - aj chces doma porobit kopec veci, aj o dieta sa postarat - a ty este aj o psa 😒

aj u nas su nervy na dennom poriadku, stale sa nieco stane a alexik je strasne nervny posledne dni, uz zacina poriadne presadzovat svoju volu a davat najavo ked sa mu nieco nepaci.

cikyta
18. dec 2009

Adelka je krásna bublinka-ujuj! 😵
No to ráno o pol 7 u nás tiež ktosi buchal kladivom a ked mi za 2 hodky znovu krvopotne zaspala,tak ten hajtrák začal vrtať! Vrtal len 3 razy,ale uplne stačilo 😠
V chodáku už nechce byť,len okolo nábytku "ja sam,ja sam" a stále zabuda,že sa musí držať minimálne 1 rukou,inak padne.A stačí sekunda ☹ Sedím pri nej , aj tak drisne.

zanulienka
18. dec 2009

ciky-ked ti mozem poradit,nechaj ju trosku vynervacit`poplakat.nechaj ju niekde v postielke,v choditku a ty si rob svoju robotu.toto iste mi robila aj elaia,lebo bola zvyknuta,ze zaplace a ja letim a nic som nestihala,az som sa nasrala a polozila do postielky,dala hracky.nervacila,revala....a teraz sa pekne naucila cakat.sedi na gauci a pozera sa ci uz pridem,vidi ma do kuchyne,vidi co robim.ak si zvykne-uz si zvykla sisa,ze zakazdym ked zaplace tak ty priletis,nechce vediet co bude s tebou robit neskor.a aj na otca nech si pekne zvyka,sofia manza nemohla ani citit,akonahle ju zobral na ruky,revala akoby ju rezali.ale on sa nedal,nosil ju na rukach-den-dva-tyzden az si mala uplne zvykla a su nerozlucna dvojka.sisa je uz dost velka na to,aby bola prefikana,nenechaj aby ona dirigovala teba.mozno to znie drsne,ale ver tomu viem co pisem,uz som to zazila pri sofie

zuzik25
18. dec 2009

cafte, mam upratovaciu pauzu, emmca spi vonku uz 3 hodky. som umyla okna, este ostali spalnove, lenze tie su otocene k potoku a mrzne jak fras, takze prejdem handrou a v momente to mrzne.

petkapo, tak kedze je drahy v BA, tak som ho vyslala do babymarketu pozriet tu sedacku Romer king plus a nakoniec ju aj kupil. vraj mal konecne pocit, ze on je pan v obchode, taky vyklad aky dostal k tovarom ktore nakupil /nechcel povedat co este), ze to este nezazil. Tak uz bude mat Emmka vianocny darcek. Ale zatial sa zmesti do vajca, tak bude tam. Lebo ze aj maju ist sedacky buduci rok hore s cenou.
No dufam teda ze sa v nej bude dobre sediet a vozit.

ciky, tak ako radi zanu, tak ti radim aj ja (sice bez velkych skusenosti), Emmka tiez bola taka, sice sme sa vytrapili s krikom, ale teraz sa vie zahrat pekne sama, bud kuka na mna z ohradky, alebo z puzzlov, pripadne sa doplazi za mnou do kuchyne.

misha666
18. dec 2009

ahojte
ciky a preco si nekupis ohradku??? tam moze padat kolko chce....

moja zubrienka zacala vyskakovat aj zo stolicku...ja mam este tu drevennu klasicku a ona sa postavi na ten stupienok rukami sa zaprie a jednu nohu dviha hore a snazi sa ju perpchat... alebo sa predkoni a az mam strach ze vypadne ....budem musiet kupit tie popruhy co sa dakedy do kocika davali 😀

a suhlasim so zanu a zuzik... ja som emmku vycvicila tak isto,,,,a stale kricim na svokru a na moju mamu, ked emmka len pipne a oni uz k nej bezia a hned na ruku 😠

pikino
18. dec 2009

ahojteeee

ja dnes uplne na nervy.

boli sme u lekarky terez je trosku nachcipana, nic vazne. na tu pipinu mame kupat v repiku.
horsie je to s mojim muzom. dnes mu operovali dioptrie a nie aby bol rad ze sa onho staram, este mi nadava a frfle
v kuse a prehana ma ako zdutu kozu. 😠 😠 😠 asi mu nalejem do kavy nejaky gutalax. 😝

misha666
18. dec 2009

piki...urcite by som take spravanie netrpela....by som sa zbalila a odisla k robidom aj s malou...a urcite by to moj otec nenechal tak a muzovi by robil hubu,...este ze moj muz je v pohode 🙂

pikino
18. dec 2009

bohuzial nema ist kam. u nas je fullhouse. ale ked budem svina zavolam jeho mame nech si prenho dojdu.

petkapo
18. dec 2009

zuzik- ja mam brata v BA, tak zajtra ide na autosedacku 🙂 Strasne sa na nu tesim 🙂

zuzik25
18. dec 2009

petkapo, nam sa uz vezie, za chvilku je doma, kupil tu zelenu.
np som konecne zavesila girlandu nad barovy pult, este ozdobit. som sa medzitym aj zo stolicky strepala.

cikyta
18. dec 2009

Mischa-naša izba je velká ako ohrádka 😀

krpcek
18. dec 2009

zuzik s tym vykladom - v babymarkete su odbornici, ja mam odtial kocik a fakt mi velmi pomohli pri vybere . . . aj teraz tam chodim rada nakupovat. 🙂

cikyta
18. dec 2009

Juj Piki,ten tvoj je asi taký ako ten v serialy panelák ten Jančo-Patrikov otec.Moja,veru baby dobre radia.Nenechaj si všetko"líbit".

cikyta
18. dec 2009

Tak psa dávame na zimu preč.

sabinazv
18. dec 2009

helou zeny,

kto tu ide so mnou zurovat? velky chlap ma koncorocnu zurku z roboty a malicky spinka... a ja tu sama ako prst 😒

idem pochvalit moje bejby... dnes zjedol celu vyzivu broskynovu a za misku kase... fiha, no ako sa rozpapal konecne... este tu zeleninu mu nejak sprijemnit a parada 😉
Inac je strasne zlaty teraz... tak ukecany... tou svojou hatlaninou a zubatym usmevom mi sprijemnuje dni... 😵

kiki5
18. dec 2009

čaute baby ja ako vždy len na skok- no zub nemame ani jeden- v chodaku lietame a ked sa chcem najest ja alebo naložit umyvačku tak frčime na piškotkach a rožku- ozaj môže take male dieta jest kukurične hadiky nesolene? lebo on by furt dačo chcel

cikyta
18. dec 2009

No môj ide žurovať zajtra.
Konečne mi aj malá teraz zaspala.Už odkedy si šucha očká a nevie zaspinkať chudiatko ☹
Kiki-myslím,že môže.Ved sol v tom neni,ani ečka a kukurička je zdravá.

cikyta
18. dec 2009

😀 Sabi,no vidíš ako sa drobček rozpapá na sviatky! 😀 To si nechával na teraz 🙂

cikyta
18. dec 2009

Baby,viete v čom bol teraz môj chlap vyvenčiť psa? Len v spodkoch! 😀 Nevedel 😀

cikyta
18. dec 2009

Zbadal.ked mu zafukalo cez dierku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
19. dec 2009

cafte.

ciky to co isiel vencit namesacny? 😀 a kam davate cikytu?

cikyta
19. dec 2009

No vybehol na chvílku,ako každý večer.Len pred barák.A prišiel z rehotom 😀 že aký je trulo 😀
Dávame ju k švagrine,ktorá má sama 4 deti,ale proste ju v zime nezvládam.A možno ak si zvykneme,tak tam zostane.Samozrejme s tým,že jej budeme platiť očkovania,lieky,stravu,daň.
Ono,keby to bol pes,čo počuva a vonku je kludný,tak OK.Ale výjdeme von,ťahá ma na všetky svet.strany,šteká do ludí,do psov a nevie ísť pomaly.Má 16 kg a ešte ked mám na rukách Silvinku,ktorá je oblečená na kozmonauta a držať ju len 1 rukou-to neni bohvie čo.Niesom superman-Bohužial 😢

pikino
19. dec 2009

ciky tak to mi je luto. ja mam doma takych hajzlikov dvoch, ale ja ich nevencim. nastastie. teraz su u svokry ked je manzo invalid.

a mozno ked bude sisinka vacsia tak si ju zoberiete naspat, ked uz bude sama chodit.

kiki5
19. dec 2009

baby ešte jedna otazka asi blba ale- paradajkovu polievku z liat. cestom? može asi nie čo?

pikino
19. dec 2009

no moja uz papala paradajkovy pretlak ale to bolo v detskej vyzive takze bol dost zriedeny. ja by som mu to asi nedala.

kiki5
19. dec 2009

tam som dala jeden pretlak d o celej je taka skôr ako zapažena ale zaprazka svetla

krpcek
19. dec 2009

kiki pradajkovu polievku urcite nie.

ale tie chrumky mozes davat v pohode. . . ja uz nosi v taske dozicku s chrumkami aj piskotmi - uplne super, ked sme niekde vonku a zacne vymyslat, strcim jej to do rucicky a je klud. mne sa podarilo zohnat aj ryzove chrumky, tie su este lepsie. v metre ich mali.

no ideme robit stromcek. 🙂

kiki5
19. dec 2009

tak dakujem lebo som sama a nemožem ist na nakup tak som uvarila jablko a piskotku do toho- hold musi stačit🙂

cikyta
19. dec 2009

Ja kupijem od Hippu-rajčiny s cukinou a velmi nám to chutí.Je to od 6.mesiaca.A kupujem aj od Babalove-rajčiny s cestovinou a zeleninou a to je od 4.mesiaca.

kiki5
19. dec 2009

joj bwaby hrozne sa to na nas ruca všetko. nemožem začat upratovat šak nemam kedy ani pradlo pozbierat z balkona. miško malo spinka- dobručky je ale sameho ho nemožem nechat ked je hore a ja ist na balkon a muž stale niečo ma a dnes som isla skrinu popratat a zistila som že mi normalne splesneli veci tak sme začali odtahovat nabytok a skrine uplne splesnete aj stena aj komoda zozadu takze nemam spalnu savo citit v celom byte no hruza a šatnik mam v koši tak jedne rifle a 2 svetre mam-

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre