Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
7. júl 2009

romi - jéééj aké má krásne dlhé vlásky. Je rozkošný - strašne peknučký - to náš nad čelom nemá skoro žiadne, mu vypadali ☹ . Fést je pekný drobček 🙂

sabinazv
7. júl 2009

katka, inac take foto: ja a maly, tatko a maly... vsetci traja sme si tiez narobili... pockaj, na chvilku pridam 😉

romanakatka
7. júl 2009

Sabi, pozerám, že ten Váš smejko je tiež veľký 😵 a asi celý tato, že?

Mia, ďakujeme 😵 krpec je celý tato, ja som ho len priviedla na svet 😅

komisakpd
7. júl 2009

miavin..ako si spokojna s lehatkom? ak to je znacka..chcem kupit lehatko no su moc drahe tak zistujem ktore je dobre..

macikjm
7. júl 2009

mia...da sa aj mailom...prave citam v casaku... do 15.7.... a mail: sutaz@mamaaja.sk
posli...uvidime mozno nase aprilovcatko v casaku a mozno aj vyhrate... 😵

sabinazv
7. júl 2009

no pridala som, tak kuk 😉

katka, on bol po porode cely tato, ale uz sa trosku meni... vraj spodnu cast tvare (usta a bradu) ma po mne a oci a nos po tatovi... tak neviem... posudte 🙂

macikjm
7. júl 2009

romanakatka...zlatucky je...blondiacik krasny...a fakt cely tato

romanakatka
7. júl 2009

Mia, ten Váš je tiež rozkošný ... a 😀 v mikine na zjedenie, s tým rožkom aj v plavkách je tiež dobrý som sa pobavila

romanakatka
7. júl 2009

Sabi, zlatučkí ste 😵 a veru keď teraz tak pozerám, tak má z oboch čosi... to ten môj krpček fakt akoby ani môj nebol 😨

romanakatka
7. júl 2009

to sa nedá, všetky detičky sú rozkošné 😵 😵 😵 obzerám Vás všetkých bo som dávno foto nepozerala 🙂

sabinazv
7. júl 2009

dobry mix je on, ze?

katka a vas drobec nema tmave ocka po tebe? alebo nebude mat?

miavin
7. júl 2009

macik - ďakujem, skúsim poslať, možno zajtra ešte odfotím - bude sranda 😀
romi - ďakujeme - hej niekedy urobíme také fotky že sa bavíme aj my na vlastnom synovi, že aké okále má a tak...
sabi - no podľa mňa - je to na maminu 🙂 ale je už veľký a krásny - v tej autosedačke - macko pu - no nádhera 🙂

sabinazv
7. júl 2009

mia asi ani... aj dobry je po mne... ja som vraj bola velmi dobre babatko 🙂

sabinazv
7. júl 2009

oprava: asi ano

romanakatka
7. júl 2009

sabi, má ich zatiaľ modré... Romčo má hnedé a ja také skôr do zelena... tak uvidím ako sa to vyfarbí... a hlavne kedy 😕

sabinazv
7. júl 2009

jaj katka, ja som myslela, ze ty mas tmavsie... na fotke to tak vyzera a muza som typovala na modre oci 🙂

romanakatka
7. júl 2009

Oki holky, idem ešte odsať mliečko a asi spinkať, bo ten náš zázrak ešte nespinká ako tie Vaše... on síce zaspinká okolo tej ôsmej ale okolo jednej-druhej je hore a potom zase o tej pol piatej-piatej, takže celú noc sme ešte nikdy neprespali... snáď sa aj my dožijeme niekedy 😨

sabinazv
7. júl 2009

ok katka, chod si odpocinut... prajem dobru noc a posielam pusu drobcovi 😵

romanakatka
7. júl 2009

Sabi veru nie... malý bude mať asi tiež tmavé, no veď uvidíme ... a ďakujeme, tiež stískami Danielka a prajeme pokojnú nôcku všetkým a sladké sníčky 😵

miavin
7. júl 2009

romi - dobrú nocku, neboj príde to samo ani sa nenazdáš a budete spinkať celú nocku. 😉

miavin
7. júl 2009

komi - je to fisher price - mám ho požičané od kamošky - som spokojná, ale ak by som si mala kúpiť - tak si kúpim asi aj také, čo vybruje - ale je to fajn. Malý sa hrajká - chytá hračky, dala som mu tam ešte také čo sme kúpili na autosedačku, tak ich tam má veľa - sa vytešuje 🙂

lindula3
7. júl 2009

dakujeme za gratulacie... sice sme nemali piestani ako sabi ale aspon nieco🙂
my sme na umelom, viem ze kojene deturence nemusia kadit niekolko dni no my sme pripad toho ze aj umele🙂

sabinazv
7. júl 2009

lindul... ale do piestan sa nechodia ludia mocit v kakanici predsa 😎

lindula3
7. júl 2009

😀

macikjm
7. júl 2009

😀

miavin
7. júl 2009

lindul - tak gratulujem ku kakošom 😀
náš drobec sa dnes tiež vyznamenal - ráno len také prdky - a poobede - no ešte, že som mala nadvihnutú pampersku - lebo to bola na konci strela 😀 a keď som si myslela, že je koniec, zbalila pelušku a chystala novú - tak šup na deku.... 😀

miavin
7. júl 2009

no dievčatá - tak vás opúšťam - idem sa pridať k môjmu malému chlapíkovi do spálne 🙂 . Prajem Vám dobrú a pokojnú nôcku . 😉

sabinazv
7. júl 2009

mia,dobru... a teta Sabi posiela aj tvojmu drobcovi cmuk 😉

miavin
8. júl 2009

Dobré ránko
sabi - dodatočne ďakujeme
no my sme mali hroznú noc - mám pocit, že vždy keď ho pochválim ako krásne spinká, tak sa to otočí proti mne. Už o polnoci chcel čaj a o 3 bol zase hore, tak sme už normálne papkali - no a o 6 už zase buntošil. Teraz sa hrá pod hrazdou, no ja som k.o. 😒

romanakatka
8. júl 2009

ahojte, tak nám asi vyhovuje takéto chladnejšie počko... ráno sme papali o piatej a odvtedy stále podriemkávame čo predtým nebolo, normálne sa teším na prechádzku, dúfam, že sa Timinkovi bude krásne buvkať na takom sviežejšom vzduchu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre