Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
13. sep 2009

krpy, viburcol cipky myslis? tie su proti teplote a pri nepokoji pri prerezavani zubkov... ty si nasla ze su aj na spanie?

krpcek
13. sep 2009

😲 😲 fuuuu elfi tak tohto sa aj ja bojim . . .ale ja davam malu vacsinou len v noci k nam, ked sme tam obaja . . .ale clovek nikdy nevie. . . chudatko sa musel velmi vyplasit.

idem kuk superstar - hviezdnu rotu milujem. 🙂

krpcek
13. sep 2009

sabi ano cipky - su na upokojenie, ale kamoske mala od nich zaspala . . . 🙂

misha666
13. sep 2009

ahojte kocky ☹ ...to co som najviac nechcela aby emmka zdedila po muzovi asi zdedila, lebo sa jej vyhadzali take suche flaky a vyzera to uplne ako muzov atopicky ekzem...zajtra sme mali ist poobede na poradnu,ale ideme hned rano k dokyne, nech nas s tym posle na kozne ked je to to ☹ dufam ze je to len nejaka reakcia na jedlo alebo co...ale nevyzera to tak... no ale aj ked je to nevyliecitelne ja ju z toho dostanem aby nemala aspon priznaky hodi ju budem mazat aj cely den v kuse ☹

sabinazv
13. sep 2009

aha 😎

elfi1
13. sep 2009

krpy - ked on rano vstava okolo pol siedmej, chvilu sa hrame, vydrzi do 8-9-tej. potom ideme papat a vacsinou mi tam zaspinka. pri prekladani sa zobudi. potom uz cez den tam viac nechce zaspat. to uz je zvyknuty, ze sme u nasich a tam ho uspavaju v kociku. potom zas az vecer zapsi pri papani zas na posteli. teraz je tam tiez, ale riadne oblozeny a este som ho zatarasila aj stolickou

krpcek
13. sep 2009

elfi tu mu robis barikady 😀 😀 ale treba, lebo uz su to dobry luptosi ty nasi drobci.

miska aj my mame jedno take suche miesto - veeeela jej to mastim hipp -om kremom, ale taky je ze na zimu na suchu pokozku, tak tym. a trosku to pomaha, uz nam to aj trosku mizne, len to strasne dlho trva, uz to mame asi mesiac.
a daj mi potom vediet, co ti na to dala dokyna.

krpcek
13. sep 2009

loptosi som chcela napisat. 😀

miavin
13. sep 2009

misha - no daj zajtra vedieť, k čomu ste sa dopracovali, ale určite to bude o.k. držím palce
elfi - fúha, no je to vraj hrozný pocit... ja malého dávam na puzzle a spať chodí zásadne do postieľky, lebo sa bojím - spí na brušku a z bruška sa vie raz-dva otočiť.... keď si ho ráno vezem, tak ho dám k stene...

elfi1
13. sep 2009

no veru tuto noc musim dat na neho riadne pozor. bud ho este radsej prelozim, alebo ked bude papat este aj nad ranom, tak potom ho dat daleko od kraja a dam zabrany. ale dnes asi dovolime chrapajucemu tatinkovi spat v spalni a potom ho dam medzi nas.
to sa sice ja moc nevyspim uz potom, ale aspon necapne. dufam,ze ho pre zmenu nepripucime 🙂

miavin
13. sep 2009

elfi - Domčo spí s vami??? 😲 😲

komisakpd
13. sep 2009

no ten zubok sa pewrezaval dlho no take jasne viditeln eprerezanie je asi 3 dni, no az dnes sa tam da nieco nahmatat, palcom aj lyzickou..je to lavy predny spodny zubok 😵 😵 😵

inac mam problem ,okedy mal maly horucky chce spat na boku, to by problem nebol keby spal v pohode..ale on akonahle sa pretoci tak je hore, nepomahaju ani vankuse a ani nic..uz sme sa s manzelom tyzden nevyspali..a vsera som uz mala aj nervy..

elfi1
13. sep 2009

nie, ja ho prekladam, ked uz idem ja spat. je v postielke do najblizsieho zobudenia. ked sa zobudi okolo 1-2 tak ho nakrmim, on zaspi a putuje zas do postielky, ked je tam aj manzel. ked sme tam sami, tak si ho tam necham. ale ked sa zobodu este okolo 4-5tej, tak ho uz neprekladam a mame ho medzi sebou. vtedy totiz malokedy zaspi pri papani. vacsinou sa uz zacne na mna usmievat, sulat sa tam a zaspi az ked zhasnem a prituli sa ku mne

miavin
13. sep 2009

elfi - aha - no musí to byť skvelé, keď tak zaspi pritúlený k tebe - náš bubá v postieľke a ráno keď ho vezem o tej 6-tej tak už nechce bubať ale hrať sa...

elfi1
13. sep 2009

mia - on ked je pri nas a zacne sa mrvit, tak niekedy staci, ze ho troska chytime, alebo spravime pssss pssss a on bubka dalej. ked je v postielke, tak sa tam len mrvi a ja k nemu stale skacem.
ale tak bude si musiet zas inak zvyknut, nebude moct spavat s nami, ked takto vymysla - pavucik maly. pre jeho bezpecie

zanulienka
13. sep 2009

somnou tiez spinka elaia,ale najprv do prveho-druheho jedenia spinka v postielke a potom okolo 6-7 zacne vymyslat a ja som este ospala,tak si ju prelozim,trosku pobucham po ritke a spinkame dalej.oier ten nespi s nami,lebo strasne chrape,pocut ho aj cez zatvorene dvere 😒 ,potom kasle-kycha,fuka si nos-takze kazdy mame svoju izbu 😀

petusko
autor
14. sep 2009

dobre ranko 🙂
davam kavu, dnes mam volnejsi den, vcera som si nadbehla 😀 stihla som porobit aj to , co som chcela robit dnes.
Marceli dnes vstaval o piatej 😲 🙄 to je pre mna strasne, uz sme zvyknti aspon do tej siestej pol siedmej 🙄
napapal sa a dala som ho k nam, ale to on povazuje za zabavu, sa krutil, kopal nas, vyskrekoval, tak ho mm vzal dole a ja som este pospala do siedmej.
komi, gratulujem k zubku. my stale len tej jeden mame 😀

sabinazv
14. sep 2009

dobre ranko,

petus, u nas to so spanim vyzera podobne... tiez je nadranom u nas v posteli a to sa ani prehodit, ani pohnut, lebo maly je hned hore a chce sa bud hrat, alebo mrnci, pokial sa mu nevenujeme... a cez noc tiez je uz standard 2-4x hore... 😒

nas maly ma 2 zuby... uz su pekne vidiet ked sa zasmeje, alebo len pootvori pusu, tak sa beleju 😎

zanulienka
14. sep 2009

dobre ranko-,my sme spali super,skoro celu noc co sa nestava hocikedy

sabinazv
14. sep 2009

zanu to mas super... mne maly lepsie spaval, ked bol mensi...

zanulienka
14. sep 2009

elaie sa teraz nejak zacina pacit spat,ale nechcem to velmi zakricat.zeby sa boh uz konecne nadomnou zlutoval? 😅

zuzik25
14. sep 2009

ahojte babule.
ozyvam sa skoro po tyzdni, kachle uz stoja na svojom mieste, bordel bol vsade, ten nechutny jemny prach budem umyvat este asi mesiac. bleeee. no a poviem vam neviem si predstavit existovat v jednej izbe.

no Emmka uz papa prikrmy, spapala 3 krat zemiacik a dnes ideme na mrkvicku. a vcera som jej dala kasu co prisla postou od Nutrilonu a zdusila dobru 3/4. ale v noci bola hore takze kasu zatial nejdem davat, myslela som len ze jej je malo mliecka.

v sobotu sme boli na jarmoku, ale sme zmokli, potom sa ochladilo a nic sme si nekupili. ☹

petusko
autor
14. sep 2009

teda baby, ja vas obdivujem vsetky, ktore v noci vstavate tak casto. 😔 az mi je blbe pisat, ze u nas sa spi fakt vacsinou do tej pol siedmej bez zobudenia.
ale nebojte, ono sa to zmeni a budete spat celu noc a vtedy pride chut na druhe babo. aj u nas to tak bolo. ;)
akurat ma napadlo, ze v stredu ideme na ockovanie, minule mal teploty dva dni, tak som zvedava, ako to zvladne teraz. 😖

petusko
autor
14. sep 2009

ozaj a ja som vcera marcelimu dala na obed mrkvu a zemiak, ale som to varila v slepacom vyvare nesolenom, tak toto mu smakovalo. ked som mu to varila len vo vode, tak to nechcel. tak sa tesim, ze uz aj zeleninku bude jest 🙂

zanulienka
14. sep 2009

petusko-ja ked ja spim vkuse bez prebudenia 4 hodky som normalne vyspata

zuul
14. sep 2009

ahojte maminky,
idem sa k Vám pridať a vyplakať?
my nespíme!!! vôbec ani cez deň ani v noci. večer síce zaspí o 19,30 ale o 21,30 je už hore a potom každú hodinu a definitívne o 6,00. ja už nevládzem. nič neurobím, všade bordel, som nervózna, zlá.
mm ho nechcem ráno pchať, nech sa aj on vyspí.
tie dva zúbky nás stále trápia, sú už prerezané ale idú von.
cez deň je hore, len sa chce hrať, piští, vreští, stále musí niečo roibť 😕 som zlá mama. som si nemyslela, že to bude také ťažké.
a jedielka papáme, na obedík zeleninku. a večer niekedy kašu.
homeo na zúbky dávame ale nepomáhajú podľa mňa.

dievčaťá je ho dávam do postele asi o 5,00 ťapkám a spí do 6,00 ešte a koniec.

petuska tak Vám závidím v dobrom. aj ja by som potrebovala spánok. a že druhé bábo? 😅 uvidíme 😨

zuzik25
14. sep 2009

zuul, nie si zla mama, nasa mala tiez cely den pisti a reve mam pocit ze je uz aj zachripnuta, v poslednom case robim len nutne roboty a este k tomu robime rekonstrukciu domu, uz sa tesim ked vypadnem byvat k mamine kym sa urobi strecha.
ja sa normalne kazdy den tesim ked drahy pride z prace a venuje sa jej aspon hodku a ja nemusim behat okolo nej.

zanulienka
14. sep 2009

zuul-presla som tymto aj ja a viem ake to je tazke,teraz je to lepsie,neviem cim co sa stalo,ale asi 2 tt je super-momentalne.

zuul
14. sep 2009

zuzik mi príde, že zlyhávam, niekedy by som na hodinku rada vypla. no mne ho nikto nepostráži. júj budete mať krásny domček do vianoc a verím, že aj naše detičky budú do vianoc samostatnejšie.

zuul
14. sep 2009

zanu stále pozerám koľko majú tie vaše mimi keď sú také dobručké. no nás to ešte obchádza.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre