Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
27. okt 2009

sabi neda.

miavin
27. okt 2009

sabi - my máme teraz proti smere jazdy - lebo je v tej menšej časti - ešte je malý, no jak podrastie, dáme mu von tie podušky a otočíme v smere jazdy už

beadz
27. okt 2009

misha, a co robis poobede. nejdes sa aj ty vyvencit ?

sabinazv
27. okt 2009

fiha, chvilu vypadol kono...

no by sme sme chceli co najdlhsie vozit v protismere...je to bezpecnejsie...

cikyta
27. okt 2009

Ahojte.Naša Sisa bude najspokojnejšia v smere jazdy.Ked vidí vopred,je spokojná a neplače a ani neviem,že ju mám.(To aj v kočíku tak je.)
A kedže sa chystáme do Prahy,musí byť čo najspokojnejšia v sedačke.

sabinazv
27. okt 2009

jej ciky, kedy idete do prahy? vyletik si spravite? super... prahu mam rada 🙂

cikyta
27. okt 2009

Bambi-my máme stále tu najmenšiu dierku a je to OK.(Aj ju kojím,aj pije čajík.Po 6 mesiaci mi to príde,že by už mala aj piť.)
Minule som jej dala cumel na kašu do čaju-chudiatko ako sa mi drhlo 😅 Muž mi zase nadal.....No bože.Stane sa 😅

cikyta
27. okt 2009

Ale to ideme až tak na jar-leto.

misha666
27. okt 2009

bea...poobede ideme do skoly s emmkou ☹ a co tak zajtra? som free do 16.00 potom idem na aerobic 🙂

misha666
27. okt 2009

miavin...ideme do noveho trgu asi...neviem uvidime co moj oco vymysli bo mi ideme s nim sak treba sponzora nejakeho 😀 baby idem si robit celozrnne spagety s mortadelou... 😝

beadz
27. okt 2009

ja pojdem dnes do tesca, maju v akcii plienky.
a inak, nechces chodit na zumba aerobic ? v squashi, kazdu nedelu od siestej vecer

cikyta
27. okt 2009

Pozýva nás kamarátka.Bývala tu pracovne pol roka a skamošili sme sa.To je Pražáčka ako repa a pozýva nás ku nej na chalupu atd...Výborná žena.Ako moja maminka.Má 55 rokov a tu jej zahynul tragicky muž,ked som bola v 20tt tak hned aj odišla domov 😔 ☹

beadz
27. okt 2009

ciky, to si pamatam ako si pisala ☹

misha666
27. okt 2009

bea...ked budes chodit so mnou tak urcite chcem... ja by som aj kazdy den chodila keby bolo s kym...lebo samej sa mi nechce...a kde je ten squash??

beadz
27. okt 2009

dole oproti mile

sabinazv
27. okt 2009

ano ciky, aj ja si to pamatam... tu tragediu...

misha666
27. okt 2009

v arcadii??? mohli by sme chodit a kolko sa plati??? je to len v nedelu? ci aj iny den??? bo pondelok a stredu chodim na aerobic sem tam na pilates... ale aj ostatne dni by som isla niekde aspon niekedy 🙂

beadz
27. okt 2009

tam je kazdy den nieco, a neviem kolko sa plati

misha666
27. okt 2009

no v pohode mozeme ist tam v nedelu... 🙂

miavin
27. okt 2009

misha - tak skúste to baby city - to je hneď na začiatku alebo maluszek...tam majú ten maxi cosi

komisakpd
27. okt 2009

bea si spoojna s tou pani z mimibarazu..lebo ja chcem tiez len take darceky na vianoce..

beadz
27. okt 2009

komi, este mi to neprislo, takze neviem. dam vediet.
zeny, od rana mi az teraz zaspal druhy krat, dnes je zly jak cert 🙄

zanulienka
27. okt 2009

beus a ked mne nespi cely den ide ma jebnut 😠

jankaaa
27. okt 2009

ahojte....

bei moj maly tiez od rana zaspal az teraz.....ja si uz pomaly nato zvykam lebo moje dieta toho vela nenaspi ani cez den ani v noci

beadz
27. okt 2009

zanu, to si neviem ani predstavit. a nie je potom velmi zla ?

beadz
27. okt 2009

jani, ved ani simon vela nespi, ale zeby po 4 hodinach nespal, tak take este nebolo. ale uz si taaaaak suchal ocka a nie a nie zaspat 🙄

zanulienka
27. okt 2009

bei-ani nie,ako vzdy,len vtedy miesto 22.30 ide spat uz o 20.00,ale tak isto kazdu noc sa zobudi o 3.00 sme hore az do tej 6.30-7.00 a o 8.00 zobudzam moje baby do skoly a v noci este je skoro kazde dve hodky

beadz
27. okt 2009

uz je hore. tak caute

jankaaa
27. okt 2009

sabinke vsetko naj k meninkam....

sabi a tebe tiez vsetko naj hlavne vela zdravia, stastia, lasky a nech malicky robit stale radost 🙂

cikyta
27. okt 2009

Sabinke vela zdravíčka a šťastíčka a lásočky a huncuctiev 😀 k meninkám........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre