Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
20. feb 2010

janka, radšej si choď dať pohár vody a predýchaj 😉 ...aj ja to musím občas urobiť...
komi, držíme palce...Adelka teraz spí na balkóne, lebo ja sa necítim dobre a odmietam sa v tomto počasí dnes prechádzať...stačí, že sme zmokli včera...ale pôjdem ju zobudiť o štvrť hodiny, aby o ôsmej išla spať 😉

daanka85
20. feb 2010

Ahojte baby, juj, tak velmi ma trapi, ze nemam cas k vam chodit ☹
Preberat starosti a radosti, stale mi to tak dobre padlo...
Citala som len zbezne, poslednch par stran, ale nejak sa nechytam... Ale inac, aj nam sa na licku "nieco" vyhodilo a vyzera to ako ekzem... Kadečím natieram, ani nivea sos na začerven.... nepomohla zatial, no ja neviem... ☹
Inac v noci spime dobre, sem tam sa nam podari aj celu noc a obvykle sa 1x zobudime na cicinu...
Ale cez den des :(
Spi len v kočíku a to nikedy len do hodinky a asi 4x denne.. Keby som ju nedala ked chce tak by sa asi neviem co 😲 Zase je to na nervy, lebo aj by sme niekde isli, no ked to na nu pride a nie je po ruke kocik, tak beda ☹
A este aspon jedna vec na chvalenie... Od konca januara kazde ranko cikame a kakame na nocnik... Ale uz som asi pisala... Inac mi chvile stravene na MK fakt chybaju, snad uz coskoro sa nastahujeme do domceka, dame net a aspon po veceroch budem dobiehat...
Teraz som uz 3 den u nasich, lebo menia okna, takze des... Mala dnes od rana so svokrou- u nich, takze uz mi chyba, ale radsej nevolam, ze ako.. Nech manzo a svokor dokoncia co treba (spalety) a padame 😉
Pekny den vsetkym 🙂))

daanka85
20. feb 2010

PS: Pridala som par foto, meskam riadne, ale ta vianocna sa mi tak pacila, ze sa chcem s vami s nou podelit, aj ked je uz davno "po funuse" 🙂)))

komisakpd
20. feb 2010

baby uz vam spadli deti tak ze napr o zarubnu? na bok hlavy, skoro pri spankU? lebo nas tak teraz spadol..no hned som davala obklad lebo modruna urcite bude..

petusko
autor
20. feb 2010

ahojte 🙂
bay vela trpezlivosti prajem s nespavcami. my nastastie take problemy nemame, su noci, ked sa zobudi aj 3x, ale dame dudu a spi dalej, uz aj malokedy papa v noci, mozno tak 2x za tyzden.
a veru, ked chyti nerv, treba pocitat a dychat. poznam to velmi dobre, hlavne pri Petkovi teraz, vcera sa mu podarilo rozbit moj oblubeny cajnik, ked poskakoval v kuchyni, ale som taka hrda na seba, len som sa nadychla a potichu ho poslala ho do obyvacky, maly odkracal a kym sa vratilo, mna presiel najvacsi hnev a bolo fajn.
nie vzdy to dokazem takto riesit, tiez kricim a aj mu suchnem veru, ale fakt to nikam nevedie, place on, zacne plakat aj Marcel, lebo sa zlakne a v konecnom dosledku revem aj ja, aka som hlupa a takto si plasim deti ☹
komi, Petik takto spadol predvcerom o roh steny, nebolo mi vsetko jedno, lebo mu to hned navrelo uplne pri usku, ale dali sme rychlo studeny obklad a bolo dobre. ani velku modrinu tam nema.
danka, malinka je krasna 🙂
a ciky, ako vzdy, Lolinka je super 😀 ja som dala tiez do albumu, kuk, ci ho Sisinka vezme do partie 😀

komisakpd
20. feb 2010

peti aj my sme dali obklad..uz spnka a chvala Bohu ma tam iba malicku modrinku..

baby aj tak ma najviac trqpi en ekzem..ze to je zle nastartovana imunita a lebo alergia

cikyta
20. feb 2010

danka-emka krásne sedká.Sisa nedokáže tak rovno vystrieť nôžky.Je krásna aj na tej vianočnej foto.
Komi-bude dobre.Cloveka tie pády bolia viac ako tých krpčekov veru ☹
Petusko-jéj aký vlasáčik!!!!Veru bereme do partie "strapušikov"a vo vašom prípade okatích strapušikov.Foto nemá chybu veru!!! 🙂

cikyta
20. feb 2010

A neviem,ale zdalo sa mi,že má Sisa na brušku a líčkach slabučké vyrážky-žeby predsa len 6.choroba po horučkach? Hm...Kto vie....
Idem spať,lebo som sa pohádala s mužom a ked budem ešte chvilu hore,tak ho zabijem 😠 (aj tak budem mať o pol hodku budiček od Sisi,tak moc sa nejdem "zazimovať" do perin.Už sa mi neoplati ani zakryť 😒
Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

skorvankova
21. feb 2010

Ahojky kočendy 😀
Takze uz mame hore treti zub, tlačí sa 4...to všetko za tyzden...
Vcera ma manzel pozval na vinko, boli sme asi 45 minut, maly sa zobudil a strasne zacal plakat, moja mama ho nevedela utisit tak sme museli letiet domov 😠

cikyta
21. feb 2010

Ahojte.
Tak záhada s našimi vyrážkami na brušku a riťke vyriešená:
-Ked sa pokakala,muž ju ošiel osprchovať do kupelne utrel ju jeho uterákom,čo sa utieral,ked prišiel z roboty-čiže bol už špinavý na Silvinkinu fajnovu riťku 😅 (To je rozum)
Ja vždy beriem jej uteráčik,ked ju umývam a jemu je to šumafuk 😠 Bože tí chlapy 😠

krpcek
21. feb 2010

ahojte.
ciky no super, ze si to takto vystriehla. ty chlapi niekedy fakt nemaju rozum. 😠 😠 😠
nam uz treti den mala nechce robit nic ine, len chodit - tak stale za nou chodime aby nahodou nejako nestastne nepadla.

za chvilu by sme mali ist do mesta za kamosmi, ale od vcera mame tichu domacnost tak neviem, ci pojdem. ale vonku je nadherne, takze von urcite pojdem aj ked len sama s malou. 🙂

cikyta
21. feb 2010

Krpy-no on sa priznal 😠 napokon 😠
A inak-aj my máme tichu domacnosť od večera.Tak podme niekam spolu 😀

Zase mi o pol 4 ráno Sisa vstala a do pol 6 sme sa hrali 😠 Za toho pána spať!!!!
Ale začína mi byť aj táto záhada jasna...
Ved ona chudiatko chce vidieť olympiadu! 😀

anib
21. feb 2010

ahojte, ciky tusim sa ideme predbiehat, nasa uz 2-3 noc hore skoro kazde 1,5h-2hod, ja neviem, zubky zatial len 2, nevidim dalsie, prekonali sme 6 chorobu, potom ok, a teraz toto, inak uvazujem, ci tieto noci teraz netrapia nas mamicky, co maju nase mimi len par zubkov, lebo inak fakt neviem, zobudi sa stale s revom, a cucala by ma aj kazde 2 hod, min.4x v noci, a cez den akoby moje mliecko odmietala, 2x uz jedla az po 5 hodinach, ja fakt nechapem, doteraz jedla kazde 2 hod, teraz rano vstaneme okolo siedmej - papame miecko, potom okolo 9,30 jogurt al. ovs.vlocky okolo 11,30-12,00 obed zel+masko, okolo 14 kojim, a potom vyzivu a vecer opat mliecko a v noci mliecko, chlebik davam trosku,lebo sa drhne, tak vsetko mixujem, a dala som jej vcera prvy krat pribinacika.

cikyta
21. feb 2010

Anib 🙂 No veru aj Bianka je prešpekulovaná 🙂
Ja ked dám Sise piškotik,či chlebík do ručičky,tak to neje,ale pchá to do ust mne 😀 To mám tým,že som ju vždycky krmila ja a nedovolila som jej samej,aby si neodhryzla vela a nedrhla sa.
Tak teraz ju musim naučiť aj samu trošku papať 😅

cikyta
21. feb 2010

Ja kebyže nemám net a vás.........tak asi behám po dr.a chaosím skrz toto spanie 😠 Ale vidím,že je to normálne ☹ 😀

zanulienka
21. feb 2010

ciky-neviem ci je to zhoda nahod,ale aj my kukame z elaiou v noci olympiadu-krasokorculovanie....a ked potom kyvaju,tal Elaia si mysli,ze jej tak vzdy zamava naspat 😀

cikyta
21. feb 2010

Zani- 😀 😀 😀 😀
Sisa takto kýva Mickey mausovi na konci a tlieska poobede "repete"hitom na STV,lebo tam ukazuju ludi ako sedia a tlieskaju furt.

zanulienka
21. feb 2010

tak tuto noc budem mysliet na vas,ze aj vy kukkate,len my zacneme od 2.00 a koncime okolo 5.00 😅

cikyta
21. feb 2010

A čo sa týka športu,tak mala rada skoky na lyžiach a nášho moderátora vždy ked povedal:
-Ajajajááj.......
Tak ona opakovala potom stále dokola ajajáj!!!
Dnes to vykrikovala pri hokeji pre zmenu 😀

cikyta
21. feb 2010

Tak hod.a pol budeme spolu.My začíname až o pol 4 a končíme o pol 6.Potom spíme a ráno premýšlam,či sa mi to len zdalo,že sme buntošili,či čo 😖 Som uplne rozbita,vymetená a Sisa s usmevom skáče v postielke,akože do ružova vyspatá a to minimálne 10 hodin v kuse!

zanulienka
21. feb 2010

u nas je futbal na prvom mieste 😀 ,ale pozreli sme si aj hokej svk-rusko

cikyta
21. feb 2010

Fotbal ju bavil,ked mala 6 mesiacov.Uspávali sme ju na nom a samozrejme najväčšiu radosť mal z toho ocko 😠 Lebo sme museli mať stále zapnutý fotbal 😠 Ešte aj ked nebol doma 😀

elfi1
21. feb 2010

ahojte zienky
konecne sme sa dostali s chripky a uz som sa tesila, ze budeme mat krasny vikend aj s tatinom, ze dakam aj pojdeme a co sa nestalo? v piatok rano ma akosi viac boleli krize a ked som sa obliekala tak rup a seklo ma tak, ze som sa ledva hybala. este som nejako odviezla maleho k nasim a cakala na manzela, ze pojdeme do Pazinka nieco vybavit a figu. cely den som lezala u nasich. uz je to troska lepsie, ale este sa neviem naplno ani o drobca postarat.

nas domco vecer vydrzi po prelozeni len chvilku v postielke a ked sa zobudi, uz musi ist niekto k nemu a spat s nim na velkej posteli. a ktoze to je? no maminka 😠
a cez den tiez len v kociku - 2x, ale to sme u nasich a ked je uz uspany, tak ho odparkujeme vo verande

dnes sme ho zobrali po obede s manzelom na prechadzku a ledva zaspal. pospal pol hodku a ked sme sa isli usadit do cukrarne, tak otvoril kukadla a bol hore. ale horucu cokoladku so zakuskami sme si veruze dali 😀

anib
21. feb 2010

baby a ako casto teraz jedia vasi drobci?

cikyta
21. feb 2010

Elfi-fiha.To neni bohviečo ked tak sekne v križoch.Len sa pekne opatruj a pomaličky. 😉
Anib-Kamoška,čo nekoji,krmi presne každu 3 hodinu a my tak nooo.Ked ráno vstaneteme (po prekojenej celej noci 😠 -čo sme určite hladní neni 😠 )tak do takej 10 hod.ďobe chlebík,rožok.O 10 ju uspím ceckom.O 12:OO papáme obed.O pol 2 kojim.O 5 ovocná výživka+kojenie a okolo 7 večer kaša.

petusko
autor
21. feb 2010

ahojte 🙂
my sme dnes boli na oslave, ale sme sa velmi nezdrzali, lebo Marcel chcel spat samozrejme a to nehrozi inde, iba doma 😒
a zajtra idem k nasim, tak to tiez musim naplanovat, aby isiel vyspaty a vydrzal, kym pojdeme domov.
elfi, teda seknute krize, nic moc 😒 nech to skoro polavi.
anib, ja mam pocit, ze cez den stale maly nieco zmoli v puse 😅 ale vacsinou o tej osmej-pol deviatej ranajky, nejaky chlebik, potom piskotky, chrumky, o pol 12 obed, o pol stvrtej jogurt alebo vyzivku a o siestej este veceru, zvacsa to co mal aj na obed a o osmej v postielke flasu mliecka. a rano okolo siestej tiez flasu mlieka a niekedy este aj v noci flasu 😅
ciky, neviem-neviem, ci nas hned z klubu vlasatych nevyradite, dnes som chalanov strihala, Marceliho sice len tak trosku, ale predsa ho to zmenilo, uz je to taky chlapcek 😅 hodim aj foto 🙂

zanulienka
21. feb 2010

kocky ja som dneska v soku,vcera tu jedna kocka porodila dceru,dneska prisli domov a ona uz na prechadzke-rychla chodza a jej manzel na prechadzke z 1.dnovym dietatom.aspon ze malo ciapku na hlave.ale chapete to,niektore beru porod ako ist na wc-velku potrebu a hotovo

petusko
autor
21. feb 2010

wau zanu, tak taky porod by som brala, ja kym som chodila normalne bez krivania a neslusnych nadavok v mysli, hlavne po druhom porode, tak to trvalo vyse mesiaca 🙄
a o tom, ze take malinke hned vonku... neviem, aj keby bolo leto, tak by som aspon tyzden asi pockala, nech sa babo vobec spamata, ze je na svete. kolko tam mate teraz stupnov?

zanulienka
21. feb 2010

ved to,ze nemame az take teplo,ale niektore zeny su tu uplne mimo,nechapem.ved to,ze donesu dieta z nemocky a sup do kocika na dlhu prechadzku

petusko
autor
21. feb 2010

no ja kedze zijem na dedine, tak keby som vysla z jednodnovym babom von, tak by na mna miestne tetuse poslali socialku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre