Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
25. júl 2010

A okrem toho má s Kirankom spoločný účes, dátum narodenia a veru pomaly aj "mamu" 🙄 ( 😀 )

petusko
autor
25. júl 2010

@cikyta 😀 ze Kiranko 😀 ale ved sa hovori, ze kazdy ma na svete dvojca, tak Sisa ho nema ani daleko 😀

cikyta
25. júl 2010

@petusko Veru nie.V septembry ich pôjdem spolu zoznámiť 😉

petusko
autor
25. júl 2010

chystate sa do Bojnic? My tento rok vynechame, vlani sme boli, a aj predtym rok.
Ak sa podari, chceme ist do ZOO v Ba, uvidime 😉 Mozno tam si aj moje deti najdu tych svojich dvojnikov😀

beadz
25. júl 2010

tak vidim ze urazov je tu habadej... my sme vcera malemu kupili vlastnu postel, lebo postielka mu je uz mala a stale sa obuchava o mreze, tak uvidime ako dnes dopadne noc...
inak tehu teraz ani velmi neriesim, gretka kopka, kedy viac, kedy menej. ani neviem ci som ju od vcera citila. 😕
a k zoo... simon ma teraz novu fantu, postavi sa ako opiciak a presne aj take pohyby robi, tak mu stale hovorim ze vyzera ako king kong a sranda je to dost velka. takze my ani do zoo nemusime, pri kazdej krcme vecer mozme pozriet dvojnikov 😀

cikyta
25. júl 2010

@petusko Pri Bojniciach mi býva rodina,tak to nebudeme mať daleko...Chceme isť tento rok,lebo si myslím,že už Sisa dobre vníma-na rozdiel od minulého roku,ked bola ešte bábätko.

komisakpd
25. júl 2010

ahojte, ako sa mame, ja som sa chvilu odmlcala..my sme boli minuly rok v Bojniciach a tento rok v SNV v ZOO a tearz jez roho neskutocna zabava..este sa chystame do KE..uvidime aspon porovname...

macikjm
25. júl 2010

@beadz aj ninka uz spi na velkej posteli, uz vyse 2 tyzdnov...a spi lepsie...nakojim ju, odidem od nej a spinka dalej, a tak ked som ju preniesla do postielky, prebrala sa a nie a nie odist od nej...ale pisala som minule...opakujem sa ako papagaj, no cista zoo dnes tu je.... 😀

beadz
25. júl 2010

@macikjm a hned od zaciatku ti zaspinkala sama v posteli ? lebo ja som musela pri nom dnes lezat kym nezaspal. ale posledne dva tyzdne je to z jeho zaspavanim na figu, tak mozno ked nebudu take horucavy tak sa to upravi.
@komisakpd daj vediet kedy pridete a dame stretko.
a ked som uz pri stretku, tak nezorganizujeme nieco ? este skor nez nase deti zacnu chodit na strednu skolu, lebo potom hrozi ze uz nepridem lebo budem vonat fialky odspodu... 😉

nikinka008
25. júl 2010

@cikyta aspon si mozes oddychnut ked mala sa hraje na balkone a nemusis sa bat kedze to mate zasklenene 😉 a co tak dlho tam vie robit? 😀 😕
No nad tou mojou malou sa mi len rozum zastavuje 😀 ...dnes 2krat vytiahla plienku a obrusky doniesla mi ich lahla si a mama prebaluj 😀 a na druhy krat tak isto mi vsetko priniesla a lahla si na stolik do obyvacky 😀
Sara spinka v postielke,uz pekne zaspava sama vecer aj predobedom tak sa z toho tesim dufam ze sa to nejako nepobabre 😅 😕

beadz
25. júl 2010

niki, tak u nas je to presne opacne. simon si stale dava plienku dole a ked mu chcem dat, tak s nim bojujem az som spotena ako po okopavani zemiakov a nervy uplne v cudu. 🙄

nikinka008
25. júl 2010

@beadz tak to viem o com hovoris,sara predtym tiez bola taka ze ani za nic sa nechcela dat prebalit to bolo o nervy 😖

komisakpd
25. júl 2010

@beadz oki dam ti vediet..a stretko by sme mohli dat na vychode:D som za

cikyta
26. júl 2010

@nikinka008 čo tak dlho tam robí?
V prvom rade skáče zo schodíka hore a dolu a ked kydne na zem,tak sa z toho teší...........Potom lieta hore dolu po dlžke balkona a cestou kope loptu 😅

zanulienka
26. júl 2010

cafte-cikyta-kto je kiranko?
dvojca-ja mam dvojca moju kamosku,sme na vlas podobne,jej babka si nas zvykavala pomylit.nasi rodicia(jej otec a moja mamina boli spoluziaci)ktovie ci sa nieco nestalo..... 😅

ivanulienka81
26. júl 2010

ahojte...
tak ja tomu nechapem, ako sme sa prestahovali, tak maly chodi vecer bez reptania spat.... pekne sa naveceriame, okupeme a este si v tichosti pocka v postielke na mliecko kolo 19:30 a ked mu uz nesiem, tak sa tesi a vypluva dudel a lahne si na chrbatik, ja len podam flasku... medzitym pozatahujem zaluzie, upracem rozhadzane hracky... Misko dopije, odovzda flasku, zobere do ruky hlavu z babiky a spokojne sa uklada na spanok.... ja ho pohladkam, este ma aj vidi ako idem z izby vonka a on neplace.... 😀 nechcem to zakriknut ale uz tak frcime tyzden, a to iste aj cez obedny spanok, jednoducho ho polozim do postielky, on si lahne a zaspi... uz ma aj napadlo ci nie je chory 😀
kazdy vecer o osmej aj skor mam uz fajront... rano medzi 5 - 6 hod. robime mliecko a spime este do siedmej, osmej, neuveritelne, aspon pre mna, vzdy som tuzila po takejto discipline 😅
vcera poobede sme neboli vonka lebo prsalo a krpec sa zjavne nudil, tak sa blaznil a robil sa, ze nevie chodit, behal krizom krazom po izbe, urobil 2 kroky a hodil sa na kolena, akoze sa podkol a strasne mu to bolo smiesne 🙂

macikjm
26. júl 2010

no to stretko nase je uz asi preplanovane.... 😀 skusme dat nejaky termin... 😉 a bud sa vecsina prisposobi alebo sa zmeni dla vecsiny...lebo takto budeme len tapat...mne je to v podstate jedno...manzo mi necha auto a ficime do ke...niekedy od buduceho tyzdna zacnime planovat.... 😉

macikjm
26. júl 2010

@beadz ta kde ze by ninka zaspinkala sama v posteli...ja pri nej lezim, kym nezaspi, moja princessa si to vyzaduje... 🙄 😀
@ivanulienka81 no ivi...velky bracha ma disciplinu, lebo caka malu sestricku princeznicku, aby jej mohol byt prikladom, no nie??? 😀

nany100
26. júl 2010

@macikjm aj ja ležím pri Adelke a ona chce pred spaním stále dudkať, tak to zatiaľ neriešim...väčšinou zaspí do 10-15 min...pre mňa je utópia dať do postieľky, zavrieť dvere a odísť...hm, som zvedavá ako a kedy budeme odúčať 😀 ...ja mám postieľku v detskej pri posteli na ktorej bude spávať, keď bude väčšia (zatiaľ tam ležím ja keď zaspáva a v noci keď na mňa kričí) a podľa potreby ju prekladám v noci na tú väčšiu, lebo v malej postieľke kope do dreva a nemá priestor na otáčanie...stále sa ale bojím, že ju nájdem na zemi, aj keď je obložená vankúšmi 😒

cikyta
26. júl 2010

@zanulienka aha ! aha ! Zana nevie kto je Kiranko ! 😀
Je to taká malinká opička narodená pred 15 mesiacmi v Bojnickej ZOO,ktorej stoja užastne vlásky a furt visí mamke na cicíku 😀

nikinka008
26. júl 2010

@cikyta ale no ciky 😀 😀

zanulienka
26. júl 2010

cikyta-ty si aka informovana o opiciach 😀

petusko
autor
26. júl 2010

ahojte 🙂

@cikyta k meninam vsetko najlepsie 🙂 (dufam, ze som sa nesekla 😀 )

a aj vsetkym ostatnym skrytym Anickam a Hanickam vsetko naj 🙂

petusko
autor
26. júl 2010

u nas nic nove, Marcel chodi medzi gaucom a stolom, ale zasadne, ked sa nepozeram, sice len tak po dva kroky, ale usiak maly vie to, len nechce. radsej sadne na ritku 😠 😅

petusko
autor
26. júl 2010

a zaspavanie je u nas pohodka, dam do postielky, mliecko a dovi 😅 moji chalani vzdy zaspavali aj zaspavaju najlepsie a najrychlejsie, ked ma nevidia, vtedy len vymyslaju.

cikyta
26. júl 2010

@zanulienka Opičky mám radčej,ako niektorích ludí 😉 Su také milé a stále vystrájajú-preto ich zbožňujem ! Na nič sa nehraju a su krásne uprimne prešibané 🙂

@petusko Dakujem mojko 😅

zanulienka
26. júl 2010

anna vsetko najjjj

nikinka008
26. júl 2010

@cikyta vsetko najlepsie k meninam 🙂

cikyta
26. júl 2010

Díky kočky,ste zlate 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre