Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sandori
16. júl 2009

aešte mám jednu super ponuku do dreveníc na jeseň so zaujímavými programami-- včera prišla ale je tam napísané že pre firmy... tak neviem

sabinazv
16. júl 2009

hej? no daj aj to 🙂

macikjm
16. júl 2009

baby.. ceny tych akciovych pobytov su na osobu alebo na izbu? 😒

sandori
16. júl 2009

sabi mas aj to uz, macik to je na osobu

macikjm
16. júl 2009

dakujem

sabinazv
16. júl 2009

na osobu, to by bolo inac prilacne 😉

macikjm
16. júl 2009

no..len my nechodime na take pobyty...tak neviem...a tam som nenasla... 😉

sandori
16. júl 2009

macik odporucam- aspon na tri dni 😉

sandori
16. júl 2009

mozno vybehneme aj my s Ninkou

macikjm
16. júl 2009

ale boli sme 27.6. na svadbe, v liptovskom jane v kolibe strachanovka bola hostina...no fakt je tam nadherne...aj mse mali ostat spat v penzione Liptov, ale Ninka bola hotova z cesty, z cakania na nevestu a neviem co este, tak nam strsne plakala a isli sme domov o deviatej vecer...ale rada by som sa tam vratila...normalne ste ma navnadili na nieco take a sabi, ze by sme sa tam stretli tento vikend??? 😝 nemam darcek pre muza k narodeninam a ma ich uz zajtra, ja mam dnes, tak by sme si nic nekupovali, ale prezili krasny vikend na liptove, zeby??? 😅

macikjm
16. júl 2009

normalne dame stretko apriloviek na liptove.... 😀 😀

sandori
16. júl 2009

😀 , skoda ze my sme chorý

sabinazv
16. júl 2009

noo... na odych a ako darcek na narodky je to idealne 😉

u nas ide mat meniny akurat drobec a ten si to tam velmi este neuzije asi... ale mozme mu pogratulovat v predstihu 😎

no ja uvidim co mi na to povie polovicka... ak dnes nepride s lepsim napadom, tak ideme tam... (ak maju volne)

macikjm
16. júl 2009

no aj ja som zvedava na reakciu polovicky...ale my skor nie...no uvidime...ale bolo by dobre vymasirovat manzelov bolavy chrbatik, tak mozno na to sa chyti... 😀

zuzik25
16. júl 2009

aky fajn pobyt tu rozoberate. ukazem drahemu, ked nie k vode, tak pojdeme do hor. 😀
doma som pozatvarala vsetky okna a mame tu teraz prijemnych 25 stupnov, no ani von nechcem vyjst, sak dostanem inu facku. ale musim auto preparkovat do dvora, nech sa prevetra, bo chcem ist do Tesca a potom ku kamoske na navstevu.

sabinazv
16. júl 2009

ja som velmi chcela ist na nejaku chajdu do prirody, do lesa niekde vyssie polozenom... no ale ked sme len dvaja, tak by nas to vyslo drahsie ako takyto pobyt... 😒
a to nehovorim, ze takmer nikto nechce prenajat chatu na taku kratku dobu... chcu tyzden a tak...

zuzik25
16. júl 2009

macik, inac to je dobry napad, niekde v strede cesty najst daky penzionik a dat stretko vikendove apriloviek. nech to ma kazda cestu tak akurat. co vy na to?

sabinazv
16. júl 2009

zuzik, aj ja dnes budem bludit po tescu 🙂

ale este neviem kedy... asi tak neskor vecer, lebo sa rozvarime...

moje dieta zasa spi... aj vcera skoro cely den prespalo... ono tieto horucavy prespi a ma pokoj 😅

zuzik25
16. júl 2009

sabi, ja pojdem poobede, tak sa asi minieme.
nasa spi cez den malo v tychto teplach. ked je dnu musim pri nej lezat aby zaspala. ako vcera som ju uspavala a zaspali sme obidve od 14 do 17. 😀

sabinazv
16. júl 2009

a este som sa nepochvalila... dnes som bola aj u zubani... a dobre som spravila, lebo ide mat 3 tyzdne dovolenku... to by som uz skapala na ten zub iste ...

sabinazv
16. júl 2009

od vcera maju v akcii plienky... fialove tesco, tak hadam kupim jedny... stale neviem najst nejake najlepsie ci co 😎

sandori
16. júl 2009

ufff sabi to caka aj mna... ☹

sandori
16. júl 2009

sabi ja kupujem uz 3 sleep and play Pampers- su take tenké-super, no horšie ked malá natlačí do plienky 😉

zuzik25
16. júl 2009

sabi, fakt? tak kupim aj ja jedny. bola som v pondelok a esteze som nekupila.
ja kupujem len tie fialove a som spokojna. a vreckovky babylove z DM. tie tescove mi smrdia.

sabinazv
16. júl 2009

mne sa zatial asi najviac pacili huggies, len uz mame 3ky a niekedy, ked sa maly mechri a mu to riadne "neutesnim" tak sa prekaka... uz si teraz davam bacha a je to ok... mne tie pampersky dako nesmakuju... tie sa mi zdaju najviac umele.. z tescacov a huggies mam pocit papiera aspon 😎

sabinazv
16. júl 2009

ano zuzik, videla som letak... po 10,49 su tusim v akcii... tak nejak... od 15.teho

ja pouzivam huggiesky vreckovky... su dobre vlhke, sice nevonaju, ale spokojna som...

sandori
16. júl 2009

sabi ja zase davam iba pampers, ked som dala ine tak sa jej riťka vyhádzala... ☹

sandori
16. júl 2009

a my tu ani tesco nemáme- škoda niekedy sú tam zlaté veci pre drobcov

sabinazv
16. júl 2009

sandori, tak ninka si vybrala 🙂
dankovi je to jedno, tak ja vybram 😎

korelka
16. júl 2009

ahojte!

v Avene je super a Liptovsky Jan je nadherny - my sme tam boli minuly rok a pojdeme este urcite 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre