Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
27. okt 2009

ahojte aj mi prajeme malej sabinke vsetko naj kmeninkam a nech poslucha maminu 😉

a velkej sabi vsetko najlepsie k dvom stastnym trojkam. 🙂

moja dnes vstavala rano pred siedmou a o deviatej znova zalomila do jedenastej ja snou. zobudil nas telefon.
a teraz spinka znova uz od jednej.

miavin
27. okt 2009

ciky -idete do prahy? no super, praha je prekrásna.
a s cumlom si nerob hlavu - nám nešla kaša poriadne cez cumeľ, tak som odstrihla kúsok a je tam fajná dierka...ale glgá glgá a je spokojný 😀

zanulienka
27. okt 2009

aj ja prajem vsetkym Sabinkam vsetko naj 😉

krpcek
27. okt 2009

ahojte.
dakujeme. . . .

ciky my sme sa akurat vcera s drahym bavili, ze asi pojdeme do prahy - ma tam byt koncert DM 😀 a ja som tam este nebola.

miavin
27. okt 2009

no tak potom, čo tu všetky pratáte, som sa rozhodla aj ja niečo urobiť..... takže vypraté - ešte vyvesiť, požehlené, povysávané a záclona zavesená.... a snáď aspoň 10 minút ešte malý pospí 😀

miavin
27. okt 2009

no už aj vyvesené - som prezliekla včera periny - no som aktívna 😀 len navarené nemám...držím diétu 😀

krpcek
27. okt 2009

no ideme my este rychlo von, lebo za chvilu bude ta depresivna tma . . . 🙄

petkapo
27. okt 2009

Cavelo!
V prvom rade posielam blahozelania dnesnym oslavencom - malej Sabinke k meninam, Simonkovi k 7. vymesaciu a velkej Sabi vsetko naj ku ''Kristuskam''. Vitaj v klube dievcina 😉 😝

My mame poslednych par dni takych riadne na nervy. Suhajko sa nejako nevie vpratat do koze, zle spava, vkuuuuse mrnci, narieka a vyzaduje nonstop spolocnost.... Uff,ufff..... Ale ked konecne zaspi tak vzdy rozmyslam nad tym ake by to bolo keby mal surodenca... 😕 😀

K teme prikrmy - Alex jedava 6x denne z toho ma 3x mlieko a 3x prikrm bez mlieka - doobeda ovocie (zje celu vyzivku - 190g), na obed obycajne maso+zelenina (tiez pohariky a zje 190g) a na veceru kasa. Tej zje tak 80 ml a potom sa dotankuje mliekom. Ked mu varim ja, tak malokedy zje vsetko, ale kupovane vyzivky aj prikrmy - tym sa vie riadne natlacit... Aspon ze tak. Lebo ked niekedy vidim tu zeleninu v obchodoch tak ma prechadza chut mu nieco z toho varit. Fuj ☹

korelka
27. okt 2009

ahojte!

vsetko naj, naj, naj sabinke a Sabi k narodkam... cmuky

jankaaa
27. okt 2009

babulky chcem sa vas spytat ked kupete drobcov davate im nieco do kupela?a po kupeli ich natierate niecim?

ginepra
27. okt 2009

ja nic ôen vlasky, ritku a pod pazuskami troska pomydlim ani nicim nenatieram a gabi sofi ma krasnu pokozticku 🙂))

jankaaa
27. okt 2009

ani ja nic nedavam len dnes som dala penu do kupela tak dufam ze som tym nic nepokazila....uz zajtra nedam nic

ginepra
27. okt 2009

ja teda este ze ahojte - som tu tak vtrhla do klubu 😉

jankaaa
27. okt 2009

ginepra ahoj a vitaj 🙂

cikyta
27. okt 2009

Ja kupem v čistej vode s mydielkom "seba med"+šamponik na vlásky"seba med" a potom ked utriem,tak natriem trošku tváričku,trošku (ak mi dovolí bruško) a chrbátik,ked jej masírujem tiež kremikom sebamed.A vinia celý den na druhý den krásnučko.
Predsa len-občas grcne do záhybu v krčiku,či ručičky a to potom aj smrdká 😅

ginepra
27. okt 2009

dakujem. ako uz sa ukladate alebo uz ste v hajanach?

cikyta
27. okt 2009

Ginepa ahoj.Kde si doteraz bludila aprílovka? 🙂

jankaaa
27. okt 2009

ginepra my sme uz v hajanach....uvidime dokedy lebo moj drobec sa budi velmi casto 🙂
a vy ako?

cikyta
27. okt 2009

My sme spali o 18:00,tak zaspinkáme predpokladám o 9? 😅 To je náš čas teraz po novom.

jankaaa
27. okt 2009

no moj drobec vstal o 14.30 a potom uz nespinkal takze po kupkani a napapkani zaspinkal

ginepra
27. okt 2009

ja som nechala malú "cestovať" po podložke na zemi a ono sa mi to koníkovanie nevyplatilo - ona sa pokakalaaaa a zahrala sa na malý váľok 😅 už sme po sprche a idem ukalať celý cirkus... no čaute babenky... tak aspoň krátko, čo už...

jankaaa
27. okt 2009

noooo tak to pekne si mala pocestovala potom 🙂

miavin
27. okt 2009

ahojte - ak by sa niekomu chcelo -...... ďááákujeme
http://www.kindercokolada.sk/sk/soutezni-galeri...

elfi1
27. okt 2009

ahojte, tak ja az takto na zaver dna 🙂

vsetkym oslavencom gratulujeme s dominkom a posielame pusinky - veeela zdravicka

dnes bol celkom fajn den. rano sme vstali o piatej (o hodku neskor ako vcera 😀 ). aj cez den sa to dalo so spanim
ale stale je dost nervozny. ja uz ledva cakam, nech mu tie dalsie zuby vylezu. hadam sa troska skludni, kym si zas dalsie nezmyslia ist von 😠

a idem nieco vymysliet aj ja s tymi kalendarmi. uz od minuleho roka na to myslim (kym bol domco este v brusku), tak nech to nepremeskame. lebo super darcek pre dedkovcov. my si davame len malickosti, tak toto by bolo ozaj super

miavin
27. okt 2009

jankaa - no my kúpeme s hippom - komplet. akurát nedávame penu do kúpeľa, to mu nechutí 😀 , ale máme šampón na telo a vlasy, potom krém na telo - olejček...a striedame a potom mu natriem tváričku ešte.... a takto to ide od narodenia a je to o.k. stále počujem len, ako krásne vonia - a naozaj peknučko ráno vonia - ako bábätko 😀

macikjm
27. okt 2009

ahojte...
ninku umyvam mydielkom detskym a natieram kremom Nivea sensitive...

mrkvicka nam chutila...

dnes sme kupili nocnicek, ale ninke sa nepaci, nechce na nom sediet... 🤐
a co sa jej este nepaci...krstny jej kupil babiku, co vydava zvuky a tiez sa jej nepaci...place ked ju vidi, alebo na nu krici... 😀 podarena je...

a od vcera hovori TA-TA..TA-TA...zlatulinka je...

macikjm
27. okt 2009

ja som toho tiez dnes stihla...umyla som okno v spalni, prezliekla obliecky...povysavala, poumyvala podlahy...pozehlila...dala 2-krat prat...zavesila zaclonu...
fuj, smrdi tu samochvala...ze sa nehanbim... 😀 😀

krpcek
27. okt 2009

ahojte.

my sme na tom rovnako ako mia - tiez davame mydielko na telo a vlasky, po kupani telove mlieko . . . uz od narodenia.

beadz
28. okt 2009

ahojte. no, to sa uz davno nestalo ze som tu prva.
inak, vy ste ine akcne zienky 😉 . macik, neprides na brigadu ? 😀

macikjm
28. okt 2009

dobre ranko...
tak dnes som prva ja....asi prvykrat za mojej konikovskej kariéry... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre