Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

anib
31. okt 2009

bei, najprv sme to povarili, a potom dali do poharov, zavreli a asi v 10cm vody v hrnci zo 15 min sterilizovali, najprv prevriet a potom som plyn stisila,bo mam hrozne hrnce,som sa bala,aby to nepuklo

miavin
31. okt 2009

bei - no boli sme detskom bazéne a bolo o.k. - voda síce len 30 stupnov ale zdalo sa že mu to vôbec nevadí.
jankaa - to som ho skúsila postaviť, no ale ako zistil, že sa takto dá dívať na svet - tak dnes už vyliezol na tatina a postavil sa sám.....takže už stojíme... 😀

miavin
31. okt 2009

nina - my máme liquid a vyšla nás cca 5 tisíc

korelka
31. okt 2009

ahojte!

a my mame uz doma Trimax a malemu je v nom uzasne-tak zlato v nom sedkal... 😵

my sa trapime s prikrmami-tak dobre sme zacali, ale... 🙄

miavin
31. okt 2009

misha - čo ste nakúpili v polsku?

ninnaricci
31. okt 2009

mia...super cena...to v poľsku ste kúpili?
korelka...mne sa trimax tiež velmi páčil...aj drobec v pohode sedkal...len mám pocit, že hlavičku tam nemá dostatočne chránenú...tak dúfam, že nakoniec dobre vyberiem...veď to nie je už len na pár mesiacov 😉

majka_dk
31. okt 2009

ahojte,

tak ako to tu citam, tak nie som sama co sa trapi s papanim 😉 nas krpec je totalne na sladke (asi po maminke 😀 ) a tak papa zeleninu (ako som uz pisala) spolu s keksikmi, tie len cmula, nepapa 😉 ale aj tak spapa tak maximalne 70ml, ale na gramy je to isto viac lebo to mava celkom huste. Vyziva mu najviac chuti ovko, je najsladsia, ale uz mu ju davam len ako "dochucovadlo" 😀 do kase, do jablcka, do zeleniny som este neskusala, ale mozno aj k tomu dojde 😅 a dnes sme mali prvy krat zltko, so spenatom a zemiakom, nebolo pomixovane, tak ho samozrejme natahovalo, ale uz si zvyka aj na "hrudky"

a este stale sa nevie posadit (ked ho posadim, tak sedi, ale nedavam ho moc casto) a ani nelozi, ale inak je akcny 😀

a este oneskorene, ale o to srdecnejsie, blahozelam sabinke, simonke, simonkom a aj sabi k narodkam 🙂

macikjm
31. okt 2009

sabi... 😉

ja som varila vyzivu...jablka, hrusky...a potom som do par skiel dala aj mrkvu...neprisladzala som, lebo hrusky boli sladulinke, tak vyziva chuti super...aj moj manzo ju zjedol bez vyhrad, ze je malo sladka...vsetko som rozvarila a rozmixovala...sterilizovala som desat minut...

ninka ju este nepapala, lebo tiez po zeleninke chceme dat masko, az potom ovocie..

miavin
1. nov 2009

ahojte
nina - hej v poľsku - ale normálne v obchode, mali akciu... a mali ju aj včera ešte...ale už le farba rock...ale pekná aj tá je.
baby a to žltko - to ako robíte? uvaríte vajíčko? či surové pridáte a varíte, či ako???

nany100
1. nov 2009

dobré ránko, tak my sme dnes spali celkom fajn...musím zaklopať, ale to bola asi len taká nedeľná výnimka pre mamu 😀 ...od tretej spala až do pol siedmej...normálne 3 a pol hodiny spánku a sama na posteli, to som už zo dva mesiace nezažila 😉

mia, mne povedala doktorka, že vajíčko uvariť na tvrdo a variť aj 20 min., kým nie je až také zelené, a potom rozpučiť do jedla namiesto mäska

Bea a tú kašičku má Šimonko na večeru? O koľkej mu ju dávaš? Ešte ho potom dokojíš?...Raz to iste vyskúšame pre zmenu chuti 😉

macik, koľko tie výživky vydržia, keď tam nie je ani cukor? Aj ja som myslela, že porobím výživu, ale ma odrádza to, že keď tam nič nepridám, že sa to rýchlo pokazí, aj keď je to sterilizované...

beadz
1. nov 2009

dobre ranko. tak aj ja som dnes dostala darcek od simiho. rano o siestej sa napapal, potom sme sa trochu hrali a o siedmej sme si lahli a spinkali skoro do deviatej 😵
nany, kasicku mu davam po kupani tesne pred spanim. my kupeme okolo siedmej - pol osmej, takze nejako pred osmou to vychadza.

cikyta
1. nov 2009

Ahojte.Aj ja mám darček.Zase som nič nespala 😠 😠 😠 Z čoho to moje dievča žije? A ja tiež? Už som jej pozrela a poklopkala aj chrbátik,či tam náhodou nemá schované baterky 😕 Už som ako mátoha...
Včera večer som bola v sprche a začala zo spánku zase revať.Nič ju neskludní,len cecok.Takže ešte s penou na chrbte som mašírovala k malej.Chudák muž mi povedal,že vnoci mi môže pomôcť len tým,že mi ju podá 😀 Nič viac.

cikyta
1. nov 2009

Nany,aj my dávame večer kašu+ju aj dokojím-respektívne uspím ceckom 😠

beadz
1. nov 2009

ja uz nedavam za tym nic. len trochu cajika, ale velmi nechce pit ani vodu ani caj

nany100
1. nov 2009

ciky, my tiež tak v noci fungujeme...len cecík zaberie, nič iné...a uspávame sa tiež len ceckom, občas zaspí v kočiariku vonku, ale to nesmie byť príliš nervózna, len trochu unavko

bea, dík 😉

korelka
1. nov 2009

ahojte!

potrebujem radu - Alex mi odmieta zeleninu, ako som vcera pisala, tak som dnes do nej vmiesala trocha osemzrnej kase a normalne jedol - mozem kasu miesat do jedla? nemala by sa kasa osamote a zelenina tiez? ja viem, ze by mala, ale nemalo by mu to ani takto uskodit, ci?

krpcek
1. nov 2009

uýn unhhhhhhhhhmillllôpáiiiiiliuhnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmpýoj c 😀 😀 😀 😀

beadz
1. nov 2009

korelka, neviem ti na to odpovedat, ale mozno mu robis riedku tu zeleninku, nie ?

komisakpd
1. nov 2009

ahote baby, ktore dokrmujete..mo moj maly (ak sa dnes nevykaka) bude treti den co nekakal..minulu sobotu sme zacali s prikrmami, zatial kakal pekne kazdy den aj viackrat, pekene podla toho co papal..teraz vsak uz dva, tri dni nekakal a vidim ze sa puci..asi ma zapchu..uz ste to niektora riesili, co im dat aby sa vykakali..my papame na obed zeleninu a poobede vyzivu..ale aj tak k zeleninu miesam vyzivu, vacsinou jablkoovu, lebo tam mi same nepapa..napr dnes zemiacky s vyzivou..tak to ma rad..a poobede davama piskotky s vyzivou alebo samotnu vyzivu..zo zaciatku som mu davala mrkvu, cuketu, zemiaky..co vy na to,?

korelka
1. nov 2009

bei, je jedno ci je riedka, ci husta, proste nechce a jedine s kasou mi ju zje, lebo to doda inu chut...

korelka
1. nov 2009

komi - my sme dnes uz 6. den bez kakania, prdi neskutocne smradlave, ale zatial nie a nie sa vykakat, myslim, ze Bea tu pisala o slivkovej kasi...

komisakpd
1. nov 2009

KORELKA..ale prikrmujes, ci len dojcis..lebo ja som doteraz len dojcila..a viem ze dojcene kakat nemusia no ked uz davas hustu stravu tak by mal kakat kazdy den, alebo nie?

beadz
1. nov 2009

komi, ty mu davas zemiak so sladkou vyzivou ? dobre do chapem ?
inak na zapchu pomaha od nestle slivkova kasa a homeopatikum alumina

korelka
1. nov 2009

komi - uz vyse mesiaca dokrmujem

korelka
1. nov 2009

a este zevraj pomaha aj stava zo surovej mrkvy, ale nemam ponatia ako sa k nej dopracovat... 😨

beadz
1. nov 2009

korelka, ved odstav mrkvicku. ja som tak uz robila

korelka
1. nov 2009

ale odstavovac nemame a inak ako? jedine ak by som ju nastruhala... ale zatial nepotrebujeme...

majka_dk
1. nov 2009

ahojte,

mia ja som vajcko uvarila presne ako pisala nanny 😉

korelka ja som si mrkvicku raz struhala a pasirovala cez gazu, ale je to makacka 😉

a ozaj baby, mam taku otazocku, som pocula, ze ak schvalia ten vyssi prispevok, ze potom si nemozte popri materskej privyrabat na dohodu, hmmmm??? fakt je to tak???

cikyta
1. nov 2009

Tá slivková kaša je super,čo píše Bea.Hned mi malá pekne kakala z nej.

elfi1
1. nov 2009

inak su dve tie slivkove - jedna je speci ze prevencia zapchy. tak ktora to ma byt?
ale vyskusajte aj tu vyzivku slivkovu od Hipp - aj ta je dobra na kaku

Domcovi lepsie chuti zeleninka - velmi ma rad kalerab - je taky sladucky a ten napr. s mrkvou a maskom, alebo aj karfiolik
vyzivky ako kedy. dnes skoro vobec nespapal. ale taku stvrtku jablcka do ruky si uchmatne a hryzka len taky fukot

a stvornozkuje uz jedna radost krizom krazom, aj sedka uz celkom pekne. zlaty je. len maminka ma bobky, lebo furt na neho striehne, aby nenabural
a ked mu podla ran z Mami a ja nechcem branit vo vyvoji, tak skoncime z hrcou na cele ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre