Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
20. nov 2009

Danka-výsledky z genetiky budu za pár týždnov a mali by potvrdiť,alebo vyvrátiť,či zdedila tu pliagu po mne,či nie.Lebo je to dedičné.
(heterozygot+homozygot.V preklade velmi zvýšená zrážanlivosť krvy až 10 násobne.Nesmiem brať horm.lieky,letieť lietadlom,dlho autom,dlho ležať,užívať niektore lieky,snažiť sa nemať krčove žily-aj ked nohy mám už ako mapa riek,nefajčiť...atd)
Aj tehotenstvo som musela mať s tým,že som si pichala do brucha a stehien injekcie na zriedenie krvy,inak by som potratila,alebo Silvia bola zle živená vomne a stále som chodila na hematologiu.
Tie daleké cesty musím konzultovať s hematogičkou,aby mi predpísala potom zase injekcie...atd

Strašne si prajem,aby to nemala 😵 ,ale má moju krvnu skupinu ☹ ...

komisakpd
20. nov 2009

ciky drzim prsty

daanka85
20. nov 2009

ciky, tak taj my drzime prsty, velmi, velmi, velmi...

Inac mi 39,1 pred odratanim, spat ani nahodou a strasne sa jej grga ☹

Manzo je v robote,, huci,ze mam ist na pohotovost, pockame co dalej, ideme sa hrat... 😎
Dala som jej nurofen a fenistil... Vsetkym peknu a dobru noc...

vieraj
21. nov 2009

ahojte, ja kojim stale a je to pohodlne. no varim aj zemiak alebo mrkvu, ale to nechce, ani presnidavku. len mliecko by cickala, zje tak za malu lyzicku 😖 a predstavte si, ze jej ide ocny zub a nie predne ako ostatnym detickam. bude vyzerat ako upir......

daanka85
21. nov 2009

ahojze, tak dnes nikto nic???
Zanu, ako ti je???
My stale teplota 38,1-38,5 po odratani, ke dam panadol/resp. nurofen, tak sa kus polepsi, no potom zas mrzuta a teplota spat... ja neviem, co robit, ci volat dr., ci co... ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

daanka85
21. nov 2009

sorrys za chyby, mam malu na rukach, pisem len lavou...

nany100
21. nov 2009

ahojte...nikde nikoho ☹ ...my sme mali katastrofálnu noc...ja som už taká zničená a mimo, že som večer zabudla kľúče v zámke aj s kľúčmi od auta a zistili sme to ráno, keď išiel muž do obchodu a našiel ich z vonkajšej strany...ešteže nám v noci nevykradli byt a neodviezli si to naším autom 😒 ...som už úplne na nervy, to z tej strašnej únavy

a niečo pozitívne, dnes máme výročie nášho vzťahu, tak sa ideme niekde napapať, nemusím variť, jupííí 🙂

pekný dníček všetkým detičkám aj mamičkám

stelca
21. nov 2009

Ahojte baby,

na tejto stránke som nová patrím k Vam máme tiež aprílovku Nikolku.Pozdravujem pacientov a prajem skoré uzdravenie.Som zo Stupavy a vačšinou si píšem s maminami tam.Je pekné nájsť stránku s rovnako starími ratolesťami.Majte sa krásne.

zanulienka
21. nov 2009

cavte,horucky mi ustupili,chvalabohu,vcera bola u nas chudera svokra az do 23.00,bola z malou,okupala,hrala,nakrmila a uspala,dneska nam doniesla obed-zlaty clovek.manzo spal z malou,ale potom sme sa rano o 5.00 vystriedali,pretoze plakala a on ju uz nepocul 😅 ,tak som ho poslala spat do druhej izby.ja som vyspata a oddychnuta na tt dopredu

petusko
autor
21. nov 2009

ahojte 🙂
skorym chore uzdravenie 🙂 inak v takomto hmlistom sychravom pocasi necudo, ze sa vsetko blazni, keby riadne primrzlo, bolo by lepsie, aj zdravsie podla mna 🙄
u nas tiez petik zase sopli, takze ani nas to neobchadza. uz nech je jar...
nany, vsetko naj k vyrociu 😉

petusko
autor
21. nov 2009

tak este raz: chorym skore uzdravenie 😀 mne to uz cvaka nacisto 😀

romanakatka
21. nov 2009

tfuj, tfuj, veľa zdravíčka všetkým posielame 🙂

romanakatka
21. nov 2009

a ak budete mať čas a chuť, tak dajte typ na autosedačku, nejak sa nevieme zorientovať, je ich hrúza... 🙄 ďakujeme 😉

korelka
21. nov 2009

ahojte!

tak citam, ze je to plno chorych - skore uzdravenie vsetkym

zanu - no vidis, ze predsa len je ta svokra aj na nieco dobra... 😀

komi - maly je uplne krasny

katka - my mame Concord Trimax a mne sa hrozne paci a aj malemu zatial, ale este ju nemame v aute, este chvilu pockame... 🙂

korelka
21. nov 2009

a este stekca - vitaj 😉

no my mame teraz take vselijake obdobie - zacala som davat chamomillu a mam dojem, ze ma na neho uplne opacny ucinok - akoby Duracelky spapal, tak ja uz neviem, so spankom nic moc, ale aspon, ze to v noci nie je kazdu hodinu, ale dve.

nany - no neviem, ale nemala by si prestat s kojenim? uplne ta takto mala znici a asi nieco nebude v poriadku, ked tolko v noci cicia... alebo je to len o zvyku?

cikyta
21. nov 2009

Zanu,želám skore uzdravenie.Chudiatko. ☹
Naša už išla 2 jazdy v autosedačke a to,že vidí dopredu je super,lebo žiadny plač,len hladí na cestu ako mucha puk 😀 Vajíčko sme už predali. 😝

korelka
21. nov 2009

vazne ciky? tak to budem musiet nahovorit aj ja draheho, len on este nejako nechce...

cikyta
21. nov 2009

Fakt Korelka.Uplne ine kafe,taká riadna sedačka "hlad smerom vpred". 😀

korelka
21. nov 2009

😀 😀 😀

cikyta
21. nov 2009

Lebo dovtedy sme išli na jazdu autom,len ked sme mali 100% istotu,že bude herečka spinkať.Inak revyyy...A ked sme išli hodinu autom a ona sa za pol hodky vyspala,to boli iné šoky tu poslednu pol hodinku.Robila som šaša,hudbu na plne gule,hrkala som jej pred nosom obrovským zväzkom klučov (horšie ako v roku 1989 cez revoluciu s tými klučami),každých 10 minut sme zastali.Dokonca aj na plnej čiare kde sa nesmie! 😠
Ale teraz?
Len sedí,hladí....spinká.....zase sedí,hladí.....spinká......jáj 😵

korelka
21. nov 2009

no tak to je presne nas pripad, ked nespi, tak uz len von a von, no fakt to vyskusame, lebo ist s nim na dlhsie, to je cisty horor a u nas ani šašky uz vtedy nepomahaju... 😅

cikyta
21. nov 2009

No už som ju pár krát za jazdy aj z vajíčka vybrala,lebo sa už dusila od revu a soplíkov ☹ No to už išlo skoro o život 😒 aj ked...

cikyta
21. nov 2009

Dosť na nás zaberá hudba.Často ju uspávam hudbou z mobilu,takže ked vypečieme v aute na plne gule,super to zaberá. 😀
Akurát včera mi muž vravel,ked sme zastali na semafore,že ako sa divne nanho ludia pozeraju,vraj:
-Aký magor.Dieťa v aute a hudba na plne pecky.(To už začínala byť kočka mrzutá,tak ju hodbou skludnil.)

cikyta
21. nov 2009

Samozrejme v rámci normy,nech neohluchne drobec 😀

petusko
autor
21. nov 2009

my tiez nemame este autosedacku 😒 ale zatial je spokojny, aj ked natlaceny 😅
akurat som fotila decka v mikulasskych ciapkach, no komedia 😀 idem skusit vybrat aspon jeden zaber, ale myslim, ze nic moc to nebude. 😀

cikyta
21. nov 2009

No daj Petuska. 🙂

cikyta
21. nov 2009

Ved aj my by sme ešte možno mali vajíčko,ale Silvinka je také dieťa,že tá snád ležala nehybne dlho len ked sa narodila a mala žltačku.Vtedy su deti spave.
No a po týždni koniec tma.Nepoleží,teraz ani neposedí a pomaly ani nepostojí.Je umenie ju aj odfotiť,aby nebol rozmazaný záber.Nič ju nezaujme na dlhšie.Musíme vymýšlať nove a nove veci,lebo po 5 minutach ju to už strašne nudí 😒

petusko
autor
21. nov 2009

no ja to vzdavam, to sa neda, ked som sama, potrebujem asistenta, ktory by ich zabaval a upravoval, kym sa sa dostala k fotaku, tak ciapky skoro naopak 😀

cikyta
21. nov 2009

Ešteže máme kameru.Tam mi pozuje a nikdy to nieje nudný záber,žeby nič nerobila 😀

petusko
autor
21. nov 2009

este kazdy zvlast ako tak, petik sa uz vie usmiat na poziadanie, ale pokope, nemozneee 😀 sa tvaria, akoze, boze mama tebe sibe! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre