Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
1. dec 2009

cafko,
som si vcera prestudovala tu knihu co ma sabi a asi to vyskusame aj my, lebo tuto noc 6x hore+ ocinko chrapal a je chory, takze som super vyspata. ale pockame kym nam ocko vyzdravie aby mohol pomahat. teda on sam sa ponukol. 😀

inac nasa mala uz vie zliezt z ohradky dolu na zem, hlavou vpred. a bez placu. 😀

cikyta
1. dec 2009

Nám tá kniha nepomohla a ocko nemá ako pomáhať,lebo večer a v noci len čo sa prihovorí,tak reveee a hladá len mna 😠 No a kedže sa v našom 1-izbáku nemá kam skryť-bojujeme dalej.
Baby,ale ved ste vraveli,že vám chamomila zaberá... 😒

sabinazv
1. dec 2009

ciky a ako dlho si skusala? a postupovala si tak, ako pisu? ze po 3-5-7 minutach chodit za nou a tak?

u nas je tatik vystahovany zo spalne, lebo by sa nic pri malom nevyspal ... ale uz sa chce vratit, tak musi spolupracovat 😝

sabinazv
1. dec 2009

a ako to, ze chamomila nepomohla... a idu siske zuby? lebo inac to ani u nas nefungovalo... len v obdobi prerezavania zubov pomohlo...

cikyta
1. dec 2009

Pol hodinu som ju kládla do postielky a von...dokial sa nezašla od revu.A potom sme sa s mužom chytili 😠 Potrebuje svoju izbu a tu nemá.
Nemá zubky.Má tam nejaku zrazeninku krvy.A tu som čítala,že to pomohlo na nočný spánok.A aj skrz zubky a iné.

cikyta
1. dec 2009

A ked som sem prišla minule s touto knihou,všetcia boli proti.

korelka
1. dec 2009

no ahojte!

tak konecne po dlhsom case som tu zase - no boli sme dnes u DR., mame sopliky, kasel, taha sa to na uska - takze parada... chudatko moje malinke, ale to dostal odomna... 🙄

no my sme sa snazili podla tej knihy postupovat, ale jednoducho to neslo, lebo on ked spusti plac, tak vresti... tak sme si povedali, ze trocha este pockame...
sabi - gratulujem - ty si taky maxi idealny pripad, ze to tak pekne slo, len tak dalej... 😉

inac, chamomilla pri zubkoch nepomohla ani nam... ☹

zanulienka
1. dec 2009

ciky-a neplanujete vacsi byt?

sabinazv
1. dec 2009

ciky, ved to je to, ze by sa nemala vybrat von... ale chodit za nou do aleluja, kym nezaspi... no ale chapem ak spustila take revy, to by som tiez nevydrzala...
Ja som bola proti tomu dovtedy, kym som si to neprecitala a sa mi to zapacilo, ze vsak oni mi nekazu nechat dieta vyrevat... ale naucit ho, ze je v poriadku ked spi v postielke... a ze nemusi sa ukludnovat prsom... vsak ked to kopec deti prirodzene dokaze... tak sa to musi dat... A ja by som sa bala dat drobca este do inej izby ako ja spim... vsak aj to pride casom ...

ta chamomila nie je na spanok, ale na ukludnenie pri prerezavani zubkov... je pravda, ze mne maly bol taky upokojeny cez den, ze viac spal 🙂 ale na noci nam to nepomahalo...

korelka, aj nas mal vcera chvilku, ked vrestal... vtedy to chcel tatik aj vzdat... ale nastastie ho to rychlo preslo...

cikyta
1. dec 2009

korelka-skore uzdravenie želáme.
zanu-plánujeme.Už rok máme hlavu zapichnutu v inzerátoch a na každom je čosi zle ☹ Chceme 3 izb. tu v okolí,mierne poprerábaný a nie predražený.Len tieto try veci.

cikyta
1. dec 2009

No keby tak šialene nerevala,tak to budem skušať.To áno.Kniha je pravdivá,ale niekedy neaplikovatelná.

korelka
1. dec 2009

ciky, tak vam drzim prsty v tom hladani, lebo ja si neviem predstavit, zeby sme boli v jednej izbe - my sme sice v dome, ale nie sami, mame aj viac ako jednu izbu, ale je to prirovnatelne...

ja mam tiez ten dojem, ze u nas je to neaplikovatelne - sabi - ved tebe predtym zaspaval sam, nie?

zanulienka
1. dec 2009

okolo akej ceny sa hybu v martine 3-izbove

cikyta
1. dec 2009

Zanu-2 miliony zhruba.A to bývam pri MT,nie v MT.
No a neprerobený tak 1,3 milona.
My chceme niečo medzi tým.
Juj vstala mi princezná-pááááááááá

korelka
1. dec 2009

tak to su fajn ceny, v KE je to podla mna drahsie, aj ked spekulujeme... ale skor asi domcek, tak uvidime...

sabinazv
1. dec 2009

inac ja tiez mam zasa fazu hladania ineho byvania 😅

korelka, mne zaspaval kedysi sam v postielke.. potom mal obdobie, ze sme museli byt pri nom a hovorit stale na neho, z toho sa tesil... inac sa zlostil... no ale posledne 2 tyzdne asi, tak v postielke nechcel byt ani za nic... zaspaval pri nas v obyvacke od unavy tak okolo 22.h niekedy... aj to som ho uspala len prsom, lebo uz bol taky unaveny, urevany a nijak inak nechcel zaspat...

zanulienka
1. dec 2009

no my tiez musime kupit buduci rok,ale u nas sa cena pohybuje od 10 milionov....

sabinazv
1. dec 2009

korelka, ja tiez domcek... uz ma to stve v panelaku... furt tu duni hudba v okolitych bytoch, alebo obrovsky pes zacne stekat v noci... a tak podobne... a ides povedat aby si to stisili, tak nahuka po mne, ze mam ist byvat do lesa, ked mi to vadi... no chapes to? ja neviem co su to za ludia... 😠

cikyta
1. dec 2009

Asi budem mať za chvílu zo Sisi zajačika 😀
Furt si ťahá ušká! Pomoc! Už 5 dní to robí. 😅

zanulienka
1. dec 2009

ciky to robila aj elaia,ale predtym si trhala vlasy,tak sme ju ostrihali zo strojcekom.vzdy ma nieco ine...

korelka
1. dec 2009

ciky, a nebolia ju uska nahodou? mne to Alexik tiez robil a dnes sme zistili, ze ich ma chytene...

nany100
1. dec 2009

ahojte, konečne som vás dočítala...

sabi, gratulujeeeem...nám to nešlo, ale to bolo pred viac ako mesiacom, mala pol roka...odvtedy sme neskúšali, lebo mám ešte v živej pamäti tie amoky, keď som tam prišla po 5 min....potom som ju nemohla hodinu utíšiť, chúďatko, mala úplne mokré líčka a bola taká vystrašená, že mi bolo do revu...ale predsa je už staršia, tak možno sa zase na to dám 😉

pikino
1. dec 2009

ahojte micuse.

ciky aj nasa si taha uska nerobi to sice cely den ale chyta si ich obcas. aj si zmoli a skriabe ocka.

a nasa dnesna noc asi takto:

o 20:00 kupanie potom kojenie
o 21:00 som ju ulozila do postielky nechala som jej zasvietene na chodbe a otvorene dvere chvilu bolo ticho.
potom zacala mrncat isiel k nej tato. ked vysiel z izby spustila rev. isla som tam ja. po chvili zasa rev. tak som ju zobrala dole do obyvacky. energie kooooopec.
22:00 zacala si zmolit ocka zobrala som ju hore ulozila do postielky dala cumlik a odisla chvilku si mrnkala a potom uz zaspala.
24:00 isla som spat mala sa trosku prebrala, strcila som cumlik spala dalej
2:30 pocujem mrnkanie. strcim cumlik mala spi dalej
6:00 znova mrnkanie som myslela ze je uz hore ale ocka mala zavreta chnapla po cumliku a spi dalej
8:30 sa zobudi vyspata do ruzova smeje sa v postielke napapa sa, hrajeme sa
10:00 zalomi a spi do 11:00

a doteraz je hore a pisti mi tu. 😝

a este aby som nezabudla tak vcera spala cez den iba raz od 14:00 do 16:00 a napriek tomu vecer unavena nebola. potvorka.

sabinazv
1. dec 2009

boze baby, toto je hrozne http://zvolen.sme.sk/c/5134609/matka-predavala-... do basy na dozivotie, chora zenska... 😠

nany, ja som za malym nechodila v takych intervaloch ako pisu, ale podla placu... cize castejsie a vlastne vacsinou som bola pri nom uz ku koncu... az ma zacal ignorovat, tak som sa vyparila a on zaspal 😅

pikino
1. dec 2009

zavriet ju do basy az bude cierna. takych ludi by som strielala. 😠

pikino
1. dec 2009

mne zacala terez odmietat ovocne vyzivy myslim ze sa jej zdaju kysle. co s tym?

kiki5
1. dec 2009

pekny den baby. tak sa musim postažovat.strašnu chripku sme mali teda miško mal. aj antibiotika dostal ale po 6 dnoch mal stale teplotu tak som isla na pohotovost. teraz je už lepšie. ked mu konečne zišla teplota tak spadol z postele ☹ rovno na čelo takže modrina. on totižto nikdy nespal v postielke ale na manželskej posteli. no a ked sa zobudil tak začal vandrovat až pokial nezhučal. takze odvtedy spi v postielke a čuduj sa svete- neuspavam dam ho tam natočim slniečko a odchadzam a on normalne zaspi. a spi tam 3 krat dlhšie ako na posteli. v pooohode aj 3 hodiny- postielka to je vynalez.

cikyta
1. dec 2009

Piki-daj do výživky piškoty+banán a tak.

cikyta
1. dec 2009

Juj Kiki-Miškovi cmuk na bolačku ☹

jankaaa
1. dec 2009

ahojte len tak zbezne som citala ze ucite drobcov spinkat celu noc....
sabi gratulujem dufam ze vam to vydrzi...

no ja by som uz tiez chcela aby drobec spal celu noc my sa uz ani nekojime takze uz by mal vydrzat a on aj cez den toho tolko poje tak ja nechapem....ja som uz skusala aj to ze mu nedam jest ale chvilu vydrzi a potom spusti taky plac ze aj tak mu musim dat...
nase noci vyzeraju asi takto o siedmej kupanie papanie o 22hod-23hod papanie kedy ako niekedy sa zobudi o desiatej niekedy az o jedenastej....napapa sa a spinka dalej...potom sa zobudi bud o 1hod alebo o 2hod napapa sa a spi do tej 5-tej -5.3Ohod....
ale ja by som uz tiez chcela aby spal celu noc
a tiez mam problem s tym ze o pol noci ho musim dat k sebe do postele lebo sa zobudi a kukuckuje na mna z postielky .....ked ho potom vezmem k sebe tak spi dalej...
idem asi aj ja studovat knizku...

a tie uska...moj drobec si tiez vkuse chyta usi...ale boli sme na usnom a mame v poriadku tak neviem...

sabi a pipika si tiez vkuse natahuje ja tiez nato nemozem ani pozerat

no som sa rozpisala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre