Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
29. jún 2009

Pekný začiatok tyzdna,baby!no s tými nervami mi dačo hovorte...a potom to tak ľutujem...☹
už aj ja som zrušila vyvýšeny vankúš a posledné 2 noci mi spinkal na rovnom a v postielke!bála som sa,ako to bude,lebo od začiatku spal pri mne v posteli a až teraz v postielke,ale klop,klop...🙂
chcem sa vás opýtať-spíte pri otvorenom okne večer?ja sa ho bojím otvoriť,ale dnes v noci som myslela,že sa zadusim...ale bojim sa otvorit kvoli malemu

komisakpd
29. jún 2009

lindula a kde si ho kupila? kolko stal? no to je pravda ze nespim tvrdo...

miavin
29. jún 2009

ani ste neuvažovali? my sme až doteraz váhali a stále sme si hovorili, že náš drobec je zdravý, ale po tých soplíkoch a pár krát čo v noci tak strašne chrnel sme si objednali - budeme mať aspon lepší spánok - snáď 😀

komisakpd
29. jún 2009

korelka teraz som si vsimla ze mi mame rovnaky denregistracie na MK 😀 inac je to den mojich narodenin 😉

komisakpd
29. jún 2009

nie zatial som neuvazovala..

lindula3
29. jún 2009

korelka ma mame spalnu vedla obyvacky a nechavame otvorene v obyvacke na vetracku... tiez sa bojim este nechat v spalni...
komi ja som ho kupila v babymarkete v ba... ale skus pozriet niekde na internete... no mali jedine ten mensi teraz mi pasuje do kocara a stal okolo 30 eur... takze ten vacsi do postielku bude stat aj 50 urcite ale ten nemali...
no a pokial mas monitor tak sa neboj ze by sa nieco stalo... sice nic nie je 100% ale neviem si predstavit ze by sme ho nemali

korelka
29. jún 2009

Komi-🙂 zvykol ti malý zvracať v noci?klop,klop,ale Alex nie,ale pokiaľ sa bojis,skús ho neprikryt,ved aj tak je teplo..🙂-

komisakpd
29. jún 2009

no tie vankuse su dost drahe..a ako asi vyzera?

komisakpd
29. jún 2009

no, nie je pravda ze zatial v noci je vsetko ok..nevracal..

lindula3
29. jún 2009

je to take molitanove a ma to 45 stupnovy uhol... no ja pokial ide o zdravie malej nepozeram na peniaze vobec nech to stoji co to stoji

luca33
29. jún 2009

Ahojte,
elfi rano som sa pobavila, ako si pisala o tom vasom garambole. No a teraz som rave doupratovala ja 🙂 Mala sa pokadila az po lopatky. Tak som ju okupala, prezliekla a dala na hraciu deku vyvetrat. A zabudla som, ze vcera poriadne nekakala, a ze ma nasetrene 🙂 Nastastie som pod nu dala gumenu podlozku, tak to deka schytala len trosku a nebudem ju musiet prat celu 🙂 A to som ju rano zvesila zo susiaka 🙂
Chcem sa este spytat tych co maju reflux. Ako sa to prejavuje. Moja mala nemala problem a teraz posledny tyzden skoro po kazdom kojeni grcka. Niekedy aj po 20 minutach a uz je to take stravene. Nie je toho nejako vela, ale aj tak sa mi to nezda. Niekedy to prehltne, pripadne jej to aj zabehne. Myslite, ze sa este teraz, ked uz ma skoro 3 mesiace moze objavit reflux, alebo to je nieco ine?

elfi1
29. jún 2009

luca - aj nas maly takto obcas grcne. to nie je reflux, resp. nie vazny. take natravene mliecko obcas grcne kazde dieta.

miavin
29. jún 2009

luca - to je asi normálne, náš Alex niekedy aj po 2 hodinách, po spaní odgrcne mliečko - také hrudkaté - strávené, nie vždy a niekedy viac niekedy menej, tak si myslím, že je to o.k.

krpcek
29. jún 2009

mne dr. povedala, ze pokial negrca prudom tak to je v poriadku. 🙂

luca33
29. jún 2009

dik, trosku ste ma ukludnili. Prudom grcala len raz, ale mam podozrenie, ze to sa prejedla. Ona nema dno, kym tecie tak taha, kludne nech aj bok vyvali 🙂.

miavin
29. jún 2009

luca-určite to nie je reflux, náš tiež len dva krát tak grckal a to mu raz jeho krstna vopchala hlboko fľašku a druhý krát už mal dosť - a ja som mu stále dávala fľašku až ho naplo - a šlo to von, ale aj tak to nebolo také extrémne 😀 . Takže si nerob starosti 😉

hotelacka
29. jún 2009

Ahojte babenky, 🙂
jaj tak rada by som sem chodila castejsie, ale malinky mi je skoro cely den hore - to uz musi byt aby cez den spinkal hodinku-dve...ale zato mi prespinka komplet celu noc..napr. vcera od 22,30h zaspinkal a zobudil sa az o 8,30h rano../skoro mi prso odtrhlo 😀/ takze sa sice vyspim ale cez den s nim mam co robit lebo sam nebude a stale sa mu musi niekto venovat...ruky mam presilene od pestovania - ved ma 5,5kg..
Chcem sa spytat ci babetkam davate aj vodu ci cajik, lebo mne ani v horucavach nechce..vygrcne to von..chce len mliecko..ked aj kazde 2h.. 😅

miavin
29. jún 2009

hoty - to Ti krááásne bubká, super. Náš dnes spal od 21 do 5:15 - tak tiež pekne. Čo sa týka čajíka : ja mu dávam piť čajík - mám feniklový a upokojujúci - na dobrú noc, a vždy medzi papkaním keď sa zobudí mu dám napiť čajík tak cca 30-tku-ale ohrievam mu ho, lebo studený mi nevypije, to musí byť extra smädný, resp.hladný 😀

pikino
29. jún 2009

ahoj micky.

ja som dnes doobeda bola na preventivke a manza som nechala prvykrat sameho doma. no celkom to zvladol,
az na nervacenie sa ked ju mal dat do autosedacky. mala ma uz skoro 11 tyzdnov a on este stale nevie ako
sa zapina autosedacka do auta. tak ale dobre nakoniec to zvladol.
mala mi rano robila nervicky. kvoli nej som vstala o hodinu a pol skor. nakojila som ju, prezliekla. a co spravila ona?
desat minut pred tym ako mi isiel bus ja este len v podprde sa cela pogrcala na kompletku, vsetko z nej islo von.
ale stihla som vsetko aj ked s odretymi usami. 🙂

komisakpd
29. jún 2009

baby uz ste vsetky boli na kontrolu po 600nedeli?

korelka
29. jún 2009

No komi,ja som bola po 11. tt,ale bola som...🙂

miavin
29. jún 2009

piki - tak ty si za šikovnicu 😀
komi - ja som bola, ale neviem ako to chodí u vás, mne urobil dr.len ultrazvuk - videl, že je všetko v najlepšom poriadku, tak mi len predpísal antikoncepciu.... a o mesiac na krv mám ísť na pečenové testy..... sa čudujem, že mi nebral žiadne stery ani nič... 😒

krpcek
29. jún 2009

aj ja som uz bola. zobrala mi stery na cytologiu, urobila ultrazvuk a minuly tyzden mi poslala SMS, ze vsetko je absolutne OK. 😀

macikjm
29. jún 2009

komi...ja som bola na kontrolu 8 tyzdnov po porode...zobral mi ster na cytologiu...

ja plne kojim a cajik malinkej nedavam...ze vraj predne mliecko hasi smad...ani som neskusala davat...ale asi by vypluvala, lebo len ked jej zmiesam na lyzicku moje mliecko s dvomi kvapkami vigantolu, tak to vypluva... 😠

macikjm
29. jún 2009

a na flasu jej nedam, bojim sa ze by uznechcela prso... ☹

komisakpd
29. jún 2009

ja som este nebola..teda bola som po 4 tyz pre silne krvacanie..a kusy..a kazal mi prist po dalsich 4 no ta uz sa musim dokopat..asi pojdem vo stvrtok..som zvedava co to bude za kontrola..

ninnaricci
29. jún 2009

ahojte bambule

...ja som ešte nebola na kontrole po pôrode...už sa musím dokopať...až sa hanbím... 😨

...chcem sa vám pochváliť...dnes sme boli na kontrole a už máme cez 6800g...to je chlapina...vám poviem...a najlepšie je mame na rukách...poriadna záťaž...tak aspoň trošku cvičím 😀

...my sme boli v sobotu na svadbe...a Maximka nám stážila babka...čiže bol celý deň na Nutrilone...a vám poviem...že mu asi zachutilo...alebo tak spohodlnel....musím ho odvtedy prikrmovať...

misha666
29. jún 2009

ahojteeeeeeeee...tak statnica z informatiky uz je za vodou sice tesne ale je taaaaaaaaam 😀 😀 😀 este v auguste biola, ale to mam 2 mesiace na ucenie takze pohodka, inak sa mame super, mala prave spinka 🙂

inak uz by som zajtra mohla ist na gyndu, len dufam ze mi nepovie ze som zas tehu, lebo uz mesiac nekojmi a menstruacia nikde ,porazilo by ma, ale davali sme si pozor tak dufam ze nic nebude 😀

ninnaricci
29. jún 2009

babenky...dnes bol ozaj poriadne teplučko u nás...chcem sa opýtať...boli sme dnes dosť vonku vo vajíčku...len tričko a kraťasky...ale pod hlavičkou bol úplne mokrý...aj chrbátik...dávate drobcom niečo aj do vajíčka? aby sa tak nepotili...lebo ten materiál vo vajku...no nič moc...ale plienku pod neho dávať nechcem...to sa mi nepáči

ninnaricci
29. jún 2009

jéé ahoj miska...tak to super...že stíhaš školu popri malej

...už ste po očkovaní? nás dnes dr. objednala o týždeň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre