Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
27. sep 2009

tak fakt hor sa rychlo na druhe dietatko... 😉 😀

macikjm
27. sep 2009

a inak vsetko naj simonkovi k polrôčku.... 😉

cikyta
27. sep 2009

Fajne,že? 😀

Dobru nôcku kočendy.

macikjm
27. sep 2009

ciky.... 😀 😀
dalsia super zena prikvitla...caf...ako mate??? 😉

beadz
27. sep 2009

macik dik.
ciky, perfektneeee. dobru noc

beadz
27. sep 2009

inak, kolko by mali nase dietky vypit denne ? zistovali ste to niektora ?

macikjm
27. sep 2009

ja som nezistovala...zistime... 😉

macikjm
27. sep 2009
beadz
27. sep 2009

budem musiet trochu postudovat. teraz ked sme zacali s prikrmom, tak v tom nemam zatial jasno. 😕

macikjm
27. sep 2009

noooooooo...takze nase bobatka by mali prijat 150-160 ml/kg/ den...takze ninka ma cca 8 kg, tak by mala vypit cca 1200 ml na den...hm???to tolko zo mna vycicia??jej...zaujimave....

macikjm
27. sep 2009

v inych zdrojoch som nasla ine objemy tekutin...ale lisia sa asi o 20-30 ml....

beadz
27. sep 2009

zajtra pokukam. na dnes mam uz dost a este som nevyvesila pradlo. a to som chcela este citat knihu, lebo som si dalsie dve kupila...
tak papaaaa

macikjm
27. sep 2009

ja idem tiez do hajan...zajtra nam pridu robit dlazbu na balkon, tak musim byt fit...navarit...pa

skorvankova
28. sep 2009

Ahoj kukuricky.
A tak ako? My stale v noci nespime, sme hore kazdu pol hodku, to naozaj, uz som z toho dost unavene, dnes ideme na poradnu, tak jej to spomeniem, som zvedava co na to povie, podla mna to nie je normalne, uz to trva skoro mesiac. Ved sme tak pekne spavali v noci a teraz takto 😢 uz som nejednu noc preplakala.

petkapo
28. sep 2009

Dobre ranko dievcata!

Troska som vas zanedbala cez vikend, ale mala som ho fakt nabity....v skratke - dostala som priserny zlcnikovy zachvat pocas ktoreho mi moja mama odobrala dieta a.....naucila ho na Sunar. No pozerala som na nu ako puk. Cely piatok som sa totizto trapila s odsavanim aby som mala Alexikovi co dat papat a aj tak toho bolo tak zufalo malo, ze v piatok vecer isiel po dvojhodinovom placi spat hladny. Ja som este do polnoci visela na odsavacke a v sobotu ma rozbolel ten zlcnik, mama zobrala Alexika prec a vratila ho ''odstaveneho'' 🙂 Ale ani neplakal, nevracal, trosku sa zo zaciatku ksichtil, ze eeee,fuuj, ale potom sa chytil. Este stale trosku odsavam, ale uz len 3x denne a co odsajem, to mrazim - na kasicky. Ale uz asi prestanem nadobro odsavat, nech sa uz netvori.
Este k stvrtkovemu nasmu ockovaniu - teplota bola len v den ockovania, druhy den bola horucka a treti den uz vobec nic,jupiiiiiiiiiiiiiiiii! 😀

Takze tolko nas vikend v skratke 🙂

sabinazv
28. sep 2009

Dobre ranko,

tak my mame tazku noc za sebou, maly ma take sople, ze sme odsavali v noci asi 10x... lebo mu uplne zatekali a dusili ho ☹ Aj teply bol, mal 37 st. teplotu, chudatko male... Tato nam je riadne chory, prisla na neho druha vlna a chrchlal celu noc... takze zdrava som tu len ja...
V sobotu sme boli na svadbe, pridam toto maleho druzbu, bol chutny 😉
A viete co? na svadbe bol ten kocik concord karbonovy, co som este ako tehu sem hodila link.. viete, ten za 70 tis. Sk... aha http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... vozila sa v nom slecinka taka stara ako nas maly,ale Danko na nu nejak nereagoval 😎 viac sa mu pacila klaviristka a spevacka na sobasi 😅

Petka, takze mamina ti takto pomohla... vidis to, super 😉 A zlcnik je uz OK?

sabinazv
28. sep 2009

no, uz som pridala foto... este mal na hlave aj ten svoj super klobuk, ale s nim je foteny len na hromadnych fotkach, skoda...

a ciky, dobra foto ako vzdy od teba 😉

skorvankova
28. sep 2009

Sabi, ten je zlaty 😉 A ako s tou kravatou, netrhal ju?

sabinazv
28. sep 2009

skorvi, co ti budem hovorit, ku koncu ju mal taku ozuzlanu a zaslintanu, ze skoncila v kabelke ... po obrade 😀

romanakatka
28. sep 2009

ahojte, tak hlásim, že najhoršie máme hádam za sebou... odsávali sme o dušu... aj sme sa vypotili, lebo sme mali nad 38, včera už len zvýšená ale aj tak sme boli pre istotu na pohotovosti či mu to nelezie na priedušky... výsledok ... vraj nie... dávala som libenar a 3x denne aj nasivin, včera soplíky trošku ustali ale dnes keď kýchol vyleteli také trochu do zelena 😒 uvidíme čo bude ďalej...

Ciky, Sabi super foto 🙂

petkapo
28. sep 2009

Baby - Ciky, Sabi - krasne fotecky 🙂 🙂 🙂 Sabi - teda Danko vyzera uz ako taky velkac s tou kravatou 🙂

Zatial sa lucim s vami - idem upratovat - odkedy neodsavam mam zrazu toooolko casu 😀

sabinazv
28. sep 2009

katka, tiez tak soplikujete? ja som zatial davala len homeo, este chcem to MM dat...

ozaj a tie homeo kvapky do nosa boli dobre?

skorvankova
28. sep 2009

aj moj maly soplikuje ☹

kristinka.s
28. sep 2009

ahojte maminky, mam taku otazocku: kolko vam vase dietky spinkaju cez den?
moja je hore tak 2,5 hod a uz je unavena a spi tak 1,5, niekedy aj viac.
je to normalne? alebo by som sa mala obavat. v diskusii spanok babetiek mi jedna kocka spominala, ze by uz nemala byt taka unavena. tak neviem, zacinam mat obavy.

skorvankova
28. sep 2009

kika, 4x za den po hodinke., takze si myslim ze je to v pohode.

nany100
28. sep 2009

ránko babenky 😉
skorvi, aj naša noc bola čistá katastrofa, najskôr hore každú hodinu a pol a od tretej na didíku do pol šiestej...potom ju muž zobral a prišli ma o pol ôsmej zobudiť a ja som myslela, že umriem 😒
sabi, katka, skorvi...nech sa rýchlo drobci uzdravia, chúďatká malé...tieto prechodné obdobia dávajú zabrať aj dospelým, čo to už musí robiť s tými krpcami ☹ ...našťastie, klopem na drevo, my sme zatiaľ zdraví...potom by sme už asi nespali vôbec...
kristinka...naša spí teraz (dve a pol hodiny po vstávaní) a zvykne spinkať cca 1,5-2 hod., potom okolo 13:30 pôjde tak na hoďku a okolo 17:00 tak 3/4 hodinku...ale ak ráno vstáva neskôr,tak sa jej to celé posunie a niekedy už posledný spánok vynechá a zalomí po kúpaní okolo 19:00. Inak spávať chodí okolo 20:00

kristinka.s
28. sep 2009

babenky, dakujem vam velmi pekne, lebo uz som zacala mat hororove predstavy, ze to moze byt priznakom nejakej neduhy. ste super - diky moc!

romanakatka
28. sep 2009

Sabi, tie homeo som čítala sú na suchú nádchu ... tak som ich potom vysadila... lebo jemu tiekli nenormálne...

k spaniu... my spávame odjakživa minimum, ale si myslím že je to od bábätka, niektoré sú spavšie, ja by som sa preto netrápila keď je medzitým 2,5 hoďky hore...

krpcek
28. sep 2009

ahojte. . . my tiez este trosku soplikujeme, ale uz je to ovela lepsie - v noci uz odsavat nemusim a cez den tak dvakrat.
noci mame aj my hrozne - kazdu chvilu je hore, ale spi az do osmej, pol deviatej. 🙂

a cez den chodi spavat tak po dvoch, az troch hodinach a spi tak hodinu. vcera sa jej podarilo spat dve - asi mala dobre podmienky. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre