Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

romanakatka
14. aug 2009

chcela som dohodiť foto ale je nejaké väčšie... musím nejako zmenšiť... veď ani "holotrtka" sme nedodali 😀

petusko
autor
14. aug 2009

uff, vidis, to ma nenapadlo, tak sme za vodou 😀 😀
ja som teraz dala foto zo vcera 🙂
ideme von, zrana aj prsalo, teraz vykuka slniecko 😎

sabinazv
14. aug 2009

petusko, jej, spoznala som fontanu ... inac pre vsetkych nevsimavych, ta fotka co mam v profile, tak to sme s Dankom odfoteni v KE pred fontanou... no ale jaksi sa fontana nezmestila na tuto fotku 😎

katka veru pozmensuj a dopln nieco 🙂

romanakatka
14. aug 2009

jaj ale mi to nejde 😠

solen
14. aug 2009

ahojte krasky. sabi ze mate zub?? no teeda v takom rannom veku. gratulejsn 😉

solen
14. aug 2009

a ozi, korcule mam aj ja v skrini. len nemam kocik co ma brzdu a tak sa nemam o co podpierat. Asi tam este aj dlho ostanu 😀

solen
14. aug 2009

a ked uz tu takto monologujem tak este napisem, ze minule bol v ponuke taky ozajstny baby jogger, idealne pre korculky ale moj muz zalapal po dychu, ze naco nam je 4ty kocik 😎 Ale vcera som mu dala prednasku o dolezitosti ergo nositok a objednala som vecer manducu. 😀 Z nasho BB uz vyrastame, tak sa tesakujem, mozno uz zajtra prifrci.

romanakatka
14. aug 2009

ja mám zase korčule bez brzdy 😅 a tak ešte nemám odvahu...

sabi, Ty si taká zbehlá... ako to zmenším hromadne?

romanakatka
14. aug 2009

náš krpec asi zabudol piť z fľaše... len obžúva cumeľ na nej ... nechce piť vodičku ani čajík...

solen
14. aug 2009

🙂 tak mu tam nalej cosi lepsie 😉

sabinazv
14. aug 2009

katka to aj danko... nechce flasu, len ju olizuje... uz davno... raz za cas sa napije, ale vacsinou nechce... aj cumel detto

kati, ja to zmensujem v outlooku, si poslem sama sebe fotky... sa ma spyta ci zmensit, dam ze hej... a poslem a ulozim ako zmensene...

solen veru, uz sme zazubili... som mu prave strcila do pusy chladene hryzatko, lebo by len prso dudlal...

romanakatka
14. aug 2009

sabi takto??? No skúsim niečo vymyslieť ... ale už mrnčíme...

no solen, niekedy by som najradšej makového odvaru tam naliala 😀

sabinazv
14. aug 2009

no skus a potom pridaj... Danko je zatial ok, si brboce... ideme na chvilku von, poobzerat velke auta a tak 🙂

solen
14. aug 2009

aj ja som sa uz zhanala po maku 😀

sabi aka si ty vychytrala, takto zmensovat fotky. sikovna 😉
Ked sme sa pred par dnami bavili,ze sa deti trhaju na prse,som chcela napisat, ze moja starsia to robila, ked jej isli zuby, no ale ma fakt nenapadlo,ze Danko bude takyto zubacik 🙂

pikino
14. aug 2009

nasatiez odmieta flasku, ale tolko ju vzdy otravujem, ze nakoniec vypije 😀

solen
14. aug 2009

tomu sa povie natlakova metoda 😀

zanulienka
14. aug 2009

kocky co uz pouzivate sportaky ako tam mate deti,my vcera boli vonku a bola v polosede

pikino
14. aug 2009

nasa je v nom nalezato.

ano solen hrajeme kto dlhsie vydrzi 😀

inak aj vam tie vase deti sklbu posledne vlasy co vam este zostali na hlave? lebo to je des sa k nej len priblizim
a hned ma schmatne za vlasy. ale niekedy je taka zlata ked si k nej lahnem a ona mi skuma celu tvar aj ked niekedy to dost boli ked zatne nechty do pery alebo ma pichne do oka. 😀

krpcek
14. aug 2009

ahojte, ja nic nestiham. . .
mne mala robi pri papani to iste, co aj solen, ked sa odstavovala. 😅 😠 ale este jej nedovolim sa odstavit . . . bud bude pit moje mliecko alebo caj, ine nedostane. 😠

uz mame trosku lepsie noci - zobudime sa asi LEN 4 krat, ale papame len 2 krat . . .inak mi staci, ked ju len otocim na bok, brusko, alebo ju len pohladkam a spi dalej.

dnes sa konecne po dvoch dnoch poriadne pokakala. . . tak sme sa rano s muzom vytesovali. 😀 😀

miavin
14. aug 2009

krpy gratulujeme ku kakošom 😀 😀
baby vedia si už vaše detičky dať dudlik same do pusy?

miavin
14. aug 2009

zanu aj my dávame na ležato ešte...

krpcek
14. aug 2009

mia dakujeme 😀 😀 😀 s dudlikom - vybrat si ho vie 😀 ale dat spat, ako kedy.

zanulienka
14. aug 2009

nam sa niekedy podari dat naspat a ked si drzi flasku tak aj tu a potom zacne spekulovat 😎

miavin
14. aug 2009

krpy - no lebo nášmu sa dnes podarilo - tak sa vytešujem - ani neviem kde ho mal... otočím sa a duda v puse 😀
no pre zmenu - teraz chce spať a stále si vytrhne dudel a vreští - bože keby ste počuli ako sa naučil kričať - vrešťať, akoby som ho rezala... nechápem 😠

krpcek
14. aug 2009

mia aj nasa tak vresti. najlepsie bolo teraz - sedime na terase a som ju kojila a mala zacala vymyslat tak som jej cecok zobrala, zacala revat a naraz sa v okne zjavila nasa doktorka a zacala sa smiat (byva oproti nam na bytovke a vidi nam priamo na terasu). 😀 😀

anib
14. aug 2009

krpy,ty sa vytesujes,ked sa ti mala vykaka po 2 dnoch - a ta moja z1x za 7 az 10dní 😅

elfi1
14. aug 2009

ahojte
nas tie bastrnguje s dudlom. von ide veeelmi lahko, ale dnu uz horsie. ale vsetko ostatne tam vie trafit uplne perfektne.

piki - Domco ma tiez pripravuje o posledne chumace vlasov. ale z ludskej tvare ho najviac zaujima tatov nos 😀 . aj by sa don zakusol, ale tato nedovolli - skupan jeden 😀

jankaaa
14. aug 2009

ahojte
no moj maly si uz krasne vyberie dudku z pusy ale si ju uz vie dat aj naspät...stale ju skuma
a tiez kaka tak 1-2x za den kedy ako

miavin
14. aug 2009

elfi - no to akoby si o našom malom hovorila - ja som to aj natočila, chudák tatino - sliny mal až v dutine nosnej 😀

cikyta
14. aug 2009

Ahojte.Tak dnes som zase poobede dala Silvinke na chvílu dolu ortop.gaťuše a dala do postielky.O chvílu sa začala gulať,nohy vytrčať a točiť z chrbátika na bruško. 🙂 Skoro mi až slzička vybehla.Chudiatenko moje.V ortopedických gaťiach také kusky nerobí. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre