Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
5. sep 2009

ciky-ja som pocula,zevraj najlepsia je stava z paradajok

cikyta
5. sep 2009

Hej? 😅 Alebo len taký sifon 😀

ni.kolet
5. sep 2009

Ja som z Mojzesova. Na skok od Šurian.

cikyta
5. sep 2009

Ježiš a vám sa stáva,že vám večer tak hod.po zaspaní bábätká začnu tak divne plakať so zatvorenými očkami? Tak,že sa im niečo sníva.
No dnes to robí Sisa strašne často! Taký SMIESNY plač 😅 Taký výkrik 😅

zanulienka
5. sep 2009

asi sa jej nieco sniva

zanulienka
5. sep 2009

ja z banova co je tiez skok do surian

cikyta
5. sep 2009

No to by ma zaujímalo,čo sa môže takej 5 mesačnej žubrienke snívať 😅 Ale je to tak.To je len zlý sen 😅

zanulienka
5. sep 2009

moja sa minule smiala nahlas,som si myslela,ze sa zobudila,ale nie.spinkala,dvihala hlavicku a smiala sa.

cikyta
5. sep 2009

No Zani,su zlate veru... 😀 😀 😀

Tak ja idem do pelecha.Pa kočky a dobru nôcku a vašim svištíkom... 😉

krpcek
5. sep 2009

Ahojte. Baby co máte už zuby, nemusí vás babatka pri kojeni? Mna dnes tá potvofka pokúsala trikrát. Papala a na chvíľu prestala tak ja že sak nech si odychne, nádycha, vydycha a ona má pokúsala!!!!! Som až kričal od bolesti. Nemáte niekto skúsenosť, ze čo urobitaby to nerobila?

Dnes sme boli na ďalšej kinderparty a bol tam 7mesacny chlapček, ktorý ešte nemal zubky tak sme boli obdivovany. 😀

zanulienka
5. sep 2009

krpcek-na fotke v bazene si ty?

krpcek
5. sep 2009

To čo som tampopisala? Píšem z muzovho ipodu z postele a píšem kraviny, tak dúfam, že sa z toho vysomarite

krpcek
5. sep 2009

Zanu niemoja sestra.

zanulienka
5. sep 2009

podobate sa

krpcek
5. sep 2009

Fakt? Ešte že len vyzorovo 😀

krpcek
5. sep 2009

No idem sa ešte trosku zahrať už keď mám jeho telefón a pôjdem spať. Dobrú

nany100
6. sep 2009

čaute babule, všetky varíte nedeľný obed? My ideme dnes k našim, tak mám veget od varenia 🙂

komisakpd
6. sep 2009

ahote baby..chcem sa opytat..nas maxim ma uz 2 den teploty nad 38°C myslim ze su to zubky..no bojim sa kus toho ..davam panadol..lebo pri zabaloch vrieska...co mam este robit...

nany100
6. sep 2009

ozaj, ak ste nezistili ešte tak momentálne je akcia v Tesco na Huggies Classic cca 11EUR (ja som kupovala č.3 od 4-9kg 78ks a č.4 od 7-16 68ks)...sú teraz lacnejšie ako tie isté veľkosti Tesco plienok (a je ich viac v balení)

sabinazv
6. sep 2009

komis, velmi vela tekutin potrebuje... ak cajikujete tak caj, prip. vodu...

a na zrazenie teploty je udajne dobry aj zemiak... surovy rozkroj a daj na hole nozky reznou stranou, aj platok zemiaku moze byt...... na to ponozky...

sabinazv
6. sep 2009

na chodidlo ten zemiak...

nany100
6. sep 2009

komi a nechceš zájsť na pohotovosť, ja by som to neriskovala

komisakpd
6. sep 2009

hej sabin ale onnechce pit...

sabinazv
6. sep 2009

tak veru, na pohotovost radsej.... vysoke teploty mozu byt nebezpecne... sa bojim tyh krcov.. 😒

petkapo
6. sep 2009

caute!

Komi - neriskuj a chod na pohotovost, male babo sa velmi rychlo dehydruje ked nema tekutiny, potom hrozia infuzie. Zabal staci dat aj na zapastia pri horucke. A vyskusaj aj ten zemiak ako radi sabina,tak isto aj kapustne listy vytahuju teplo.
Potom sa ozvi ako si dopadla.

petkapo
6. sep 2009

Baby,neviete ako vyzera reakcia na potraviny? Babatko sa vyhadze po celom tele alebo len na urcitej casti?

inak dnes sa mi strasne nechce varit varit obed 😒 Leniva som ci co.....

cikyta
6. sep 2009

komi.skus octove ponožky.pomáha to.

komisakpd
6. sep 2009

nany no dnes este pockam a uvidim ako to bude cez den..dr aj hovorila ze horucku ma najprv mama zvladnut sama a az ked neustava po 3 dnoch tak vtedy ist k lekarovi..no nad ranom bola prvykrat nad 38,4°C

komisakpd
6. sep 2009

vy ste sa s tym nestretli? nemalo vase babo horucky? alebo ako?

sabinazv
6. sep 2009

peti, ani ja som este nezacala varit... nechce sa mi... mali sme bohate ranajky 😅

neviem ta reakcia ako vyzera... mne sa zda, ze maly mal raz taky drobny vysyp na tvaricke... kratko... po orechoch ...

komis, tak ja by som 3 dni doma necakala s horucim dietkom... to bola zas super rada od lekarky... fakt... a este ked je taka vysoka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre