Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
15. okt 2009

krpy, citam ze to mame rovnake.

krpcek
15. okt 2009

a zabudla som.

vsetkym dnesnym oslavencom prajeme vsetko NAJ! 😵

bambina
15. okt 2009

este ze vas mam, uz by som skakala z balkona. takto viem,ze v tom nie som sama 😉

krpcek
15. okt 2009

bambi nie si v tom sama. 😉 trpime spolu 😉 a este toto debilne pocasie do toho - cista depka 😠

zanulienka
15. okt 2009

ja som si vsimla,ze cim je starsia tym menej spi den-noc

sabinazv
15. okt 2009

u nas snezilo a teraz prsi... fasa fasa...

petusko
autor
15. okt 2009

neodoslalo mi prispevok 😠 uz sa mi nechce vsetko odznova, tak len v skratke, Terezkam vsetko najlepsie a baby nebojte sa dat drobce k babkam, hlavne, ak oni su ochotne pomoct. budu vam chybat, ale na druhej strane chytite druhy dych. prvy krat tu bude o nervozite a telefonatoch, ci je vsetko o.k., ale potom ich tam aj sami zanesiete. viem o com hovorim 😀

bambina
15. okt 2009

krpy vdaka.
inak haluz tyzdna. vcera som otvarala postarke branu (stale zvoni k nam lebo vie, ze som doma) a potom som si nasla oznamenie o ulozeni zasielky v schranke. ma islo porazit. asi sa jej nechcelo slapat na druhe poschodie a ja dnes musim utekat na postu. konecne dorazil fusak

krpcek
15. okt 2009

ja nemam problem ju dat mame, len neviem ako ju uspi, ked nekoji 😅

bambina
15. okt 2009

aj ja by som hned dala. svokra by aj chcela. ale co z toho ked kojim

zanulienka
15. okt 2009

kebyze tu byva moja mamina tak jej by som ju bezproblemov dala,ale svokre nieeeee.elaia bude asi lavacka vsetko chyta lavou rukou

krpcek
15. okt 2009

bambi tak to ja mam lepsiu story.

postarka zazvonila svokrovi, on sa s nou pri brane vykecaval a ked som isla von som si nasla oznamenie. . . . prislo mi nieco z roboty, co mi predtym kludne on preberal. (ale sme sa pohadali, a odvtedy ani nevylezie von, ked som na dvore ja) 😀

sabinazv
15. okt 2009

u nas babky nefunguju... 😒

krpcek
15. okt 2009

ja by som svokre nedala. sme tam boli v sobotu a ta by ju uz husacou pecienkou chcela krmit.

zanulienka
15. okt 2009

sabi-preco?

sabinazv
15. okt 2009

bambi fusak je velky balik, take postarky nevlacia domov 😉

sabinazv
15. okt 2009

lebo maju starosti sami so sebou... mam ale segru, tej by som ho zverila neskor... ale ona sa furt niekde flaka, slobodna vies ako....

romanakatka
15. okt 2009

... no večer už bolo lepšie... len ten nepríjemný pocit a to počko to znásobuje... proste sa to nejako nakopilo... manžo pomáha veľmi, len Timko spí v noci biedne a mne sa už cez deň nedá oddýchnuť, takže únava robí svoje... aj sme si povedali, že sa budeme striedať cez deň pri ňom, ale to zase nebudeme spolu...inak to asi nepôjde 😒 verím, že to zvládneme, dôležité je že to chceme a máme sa radi

cikyta
15. okt 2009

Ahojte.Dnes sa na to kašlem! 😠 Idem von,aj keby tanky padali.Ved tá moja žabka sa za 2 dni naučila žiť len na rukách! A ked tam nieje,tak spí... ☹

krpcek
15. okt 2009

kati aspon ze sa mozte cez den pri nom striedat. moj robi rano o deviatej vypadne a vrati sa az vecer po siestej - takze som cely den sama ako prst. a v tomto pocasi sa ani nikam ist neda. 😠

zanulienka
15. okt 2009

mna tak strasne boli hlava,ze az vracat mi treba-to je asi migrena

bambina
15. okt 2009

ciky, ja som vcera isla aj v dazdi. a ked bolo najhorsie, tak som sa prechadzala pred obchodom pod strechou. tiez ju mam len na rukach, tak hoci som vymrzla aspon na chvilu som vypla

krpcek
15. okt 2009

zanu a kava by ti nepomohla?

bambina
15. okt 2009

ja som tiez cely den sama, no niekedy to je uz na psychiku. nehovorim o tom, ako vyzera moja domacnost 😝

krpcek
15. okt 2009

ja som vcera bola len v obchode, ale dnes asi na chvilu pojdeme . . . hoci malu davam spat aspon na terasu, ked sa neda ist von .. . . ale uz aj ja potebujem ist von.

krpcek
15. okt 2009

keby aspon ten vietor nefukal.

zanulienka
15. okt 2009

uz som si dala,urobila este horsie z mojim zaludkom

krpcek
15. okt 2009

zanu tak nejaku tabletku? alebo si ist oddychnut.

aha co som nasla pre nas na zimu
http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

zanulienka
15. okt 2009

krpy-oddychnut?co to je?

krpcek
15. okt 2009

😀 😀 😀 zanu to som niekde pocula. . . najdem v slovniku cudzich slov. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre