Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
22. okt 2009

ach komi, to je mi luto. to budu urcite zubky, ked to trva tak dlho. a uz aj nejake vysli?

komisakpd
22. okt 2009

my uz mame 2 zubky mesiac a teraz nam idu horne, kazdu chvilu ich ocakavam..

miavin
22. okt 2009

ahojte
Baši - najprv prajem všetko naj naj naj k narodkám a zároveň malej Baške k dnešnému polrôčku - krááásna fotka
no my sme boli na tie klbiky - všetko máme v najlepšom poriadku, poradňa: 7860g, šikovnučký, máme vraj prekrásnu hlavičku...a už nabehnutné ďasienka - tak asi čoskoro zúbky zavítajú..... je šikovný a zdravučký jak repa....sa vytešujem. U nás su dnes trhy, no som malému aspoň pančušky termo kúpila.... 😀

adya01
22. okt 2009

Ahojte, tak uz aj my teplotujeme, ale objavila som zubok, tak zahada je vyriesena. Len neviem ci mozem ist s nim von strasne tu fuka, tak aby mu to nahodou nestuplo. Zatial mame 37,5. Asi dnes vydrzime vo vnutri...zajtra ma velky den, ideme na OU na privitanie deticiek, sme sa smiali, ze nas pri jeho mierach vyhodia, ze co tu chcem s tym dvojrocnym chlapcom 🙂

pikino
22. okt 2009

tak asi z toho ma tie horucky je toho nanho vela.

tiez by som isla na nejake trhy. 🙂

pikino
22. okt 2009

adya aj mi ideme 28.10 uz sa tesim. 😵

komisakpd
22. okt 2009

teraz mame 37,8 😒

pikino
22. okt 2009

nech uz mu tie zubky vylezu, ved to je hrozne. 😔

komisakpd
22. okt 2009

to teda je ☹

nany100
22. okt 2009

ahojte, tak naša princezná spala dnes do štvrť na desať, takže išla teraz až o pol dvanástej a ešte spinká 😉

piki, aj Adel je na tom ako Terezka, presne žiadne extra pohyby smerom vpred a ani sa sama nechce pretáčať...na bruchu piští...maximálne si pritiahne kolienka k brušku a dá sa nabok

komi, rýchlo sa vyzdravte, chúďa malé

baška, všetko naj maličkej k pol ročku

a ozaj, mrkva nám celkom chutila 😉 ....dnes pokračujeme 🙂

misha666
22. okt 2009

ahojte kocky...skusila som dat emku liezt,tak zadocek dvihala a rucky nechavala tak ,takze cuvala...ale ked som vyskusala s tou plienkou, tak sa mi skoro posavila na nohy 😀 aco sa tyka rozpravania tak rozpravame... ďaďaďa dededeje, ňaňaňa, mammm..hammm , 😀 a ked spievam tap tap tapusky tak tapka bud o moje ruky alebo ked sa jej chce tha aj o svoju 😀

pikino
22. okt 2009

ja som skusala tapusky a ona sa len smiala a kukala ako puk. 😀

baska19
22. okt 2009

mia tak my ideme zajtra asi trošku popozerať na trhy ak nebude nejak extra škaredo a dakujem za blahoželania. Teším sa s tebou že máte klbiky vporiadku 😉
nany dakujem

my sme papali už aj kuracie mäsko a celkom chutilo 🙂

miavin
22. okt 2009

baska - my už baštíme všetko skoro - len zmixované, akurát ovocie ee - jedine výživa z hrušky....dokyna nám niečo poradila, tak uvidíme.... aj ja som rada, že sme o.k. akurát mi ortopéd povedal, že dobre, že sme ho nedržali v perinke, žiaden pavúk ani nič nasilu -len to čo dieťa samo urobí

baska19
22. okt 2009

a pridala som ako nám chutil špenát v novom albume 😉

ja nemixujem, mäsko som masekal uplne nadrobno a zemiačiky jej len popučim vidiličkou a pekne to papa a ovocie jej ide tiež jablko nastruhane zbaštila ale hruška jej chutila ešte viac to sme sa až smiali jak sa za ňou naťahovala ked som ju jedla

miavin
22. okt 2009

basi - joooj to máš super....keď ti tak krásne papká, aj sedká sama už..... my mixujeme, ovocie moc ee, ale snáď to bude časom lepšie... a Baška už papa sama??? 😲

zanulienka
22. okt 2009

my musime v sobotu nabehnut do carefour nakupit bio-vyzivy mladej slecne aspon za 50 eur.dneska som kupila domce kabat za 19 eur,zbadala som svokru rychla otacka naspat,nech ju ani nevidim

baska19
22. okt 2009

mia nie to len ked dopapala tak som jej dala pohrať sa s lyžičkou to by bolo veľmi skoro 😀

miavin
22. okt 2009

no už som sa zľakla, že aké mám doma lenivé bábo 😀

krpcek
22. okt 2009

sabi malej asi kupim novy konferencny stolik, lebo mi ten co mam v obyvacke za chvilu asi cely zje. 😀 😀 😀

ale nie - uz osm jej kupila ciapocku, svetrik, dostala mobil a este potrebujeme nove topanocky. . . takze to bude mat vsetko k meninam. samozrejme, ze ciapocku a svetrik uz nosime. . vlastne aj mobil uz hadze o zem. takze vsetko dostala v predstihu. 🙂

zanulienka
22. okt 2009

ja absolutne nevie, co mojim babam na vianoce a oierovi ani nehovorim 😅 on je premna vecna zahada z darcekmi

misha666
22. okt 2009

no baby ako pozeam ze uz obliekate bábätká dosť teplo...ja by som malej este urcite overal neobliekla,my nosime len prechodnu vetrovku a ked uz je viac chladno tak dam aj deku na nozky,,, ked sa tak s malou perchadzam tak vidim babatka v overaloch a este aj vo fusaku...som zvedava co potom budu tie mamicky obliekat babatkam ked bude pod nulou,,, 😖

korelka
22. okt 2009

misa, ja si myslim, ze je kazdeho osobna vec, ako to svoje dieta oblecie a to, ze sa ty snazis otuzovat, tak to je tvoja vec, ale to, ze sa niektore boja (aj ja), aby babatko neprechladlo, je nieco zle? 😒 proste ked je zima mne, tak logicky je vacsia zima tomu babatku, ktore necinne sedi/lezi v kociari... 😔

misha666
22. okt 2009

korelka...nemusis sa hned rozculovat 😒 😖

misha666
22. okt 2009

a este jedna vec ze logicky tomu dietatu väčšia zima nie je,,,treba viac citat korelka 😉

misha666
22. okt 2009

Senzorom na zistenie, či je dieťatku zima alebo teplo, nie sú ručičky, ale väzy bábätka. Či mu je zima, zistíme jednoducho tak, že mu vopcháme ruku „za krk“. Ak je toto miesto na tele bábätka teplé, nie je mu chladno. Ak je toto miesto vlhké, je mu teplo, treba odobrať vrstvu oblečenia. Malé dieťa si totižto ešte nevie regulovať telesnú teplotu a aj keď mu je teplo, ruky a nohy môže mať studené. Mnohé maminy sa vtedy zľaknú a začnú dieťatko viac obliekať. V takom prípade hrozí riziko prehriatia.

korelka
22. okt 2009

ja som sa vobec nerozculovala, nemam v zaujme hadat sa, povedala som si svoj nazor, ty svoj a tym to hasne 🙂

krpcek
22. okt 2009

vsade pisu inak - ja sa riadim tym - ze malej o jednu vrstvu viac ako mne.

takze ked bol u nas 4 stupne a fucalo jak blbe tak som jej davala - body s dlhym rukavom, pancuchy, ponozky, ciapocku, overal a letny fusak, na ktory som este dala nanoznik aby malej nefucalo rovno do ksichtiku, ked spinkala. ked babo len tak necinne lezi, mu je skor chladno, ako mne, ked sa pohybujem - si myslim.

korelka
22. okt 2009

krpy, ja si myslim to iste....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre