Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuul
4. nov 2009

peti nám išli prvé dva zúbky aj mesiac, potom sa prerezali a rástli do hora ešte ďalší mesiac.
a máš pravdu - slintáme a slintáme. a teda čakáme na horné dva zúbky.

zuul
4. nov 2009

a asi chcel papať, lebo sa chcel len pomojkať u maminky, ak ho to naozaj bolí

petkapo
4. nov 2009

Bambi a kde mate dr? V PO? Koho?

sabinazv
4. nov 2009

dobre ranko, no dietko mam uspate... ordinacia pozreta a uz aj najedena som... zeny, aj vy ste take hladose? ja musim kazde 2 hodiny nieco zjest, lebo mi uplne bruci v bruchu 😅

zuul
4. nov 2009

sabi aj môj miško je dnes ukážkový, klop klop. zobudení o 7,30, znovu spinká od 9,00 😲 😲
ideme k homeo dnes o 11,00 pôjdeme vymrznúť.

a hladná? ja som stále a hlavne po noci, kedy som úplne vycicaná. priznám sa ale, že cez deň sa vôbec nechce variť, tak to obedujem jogurt väčšinou 😵

zuul
4. nov 2009

kuk http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

čo poviete na túto? je do 18kg a vie byť aj v protismere jazdy, teda pri mne vpredu. u mňa ide o to aby videl všetko vonku.

a ozaj maminky čo už máte sedačky a vozíte ich vzadu dá sa tak šoférovať? alebo sa stále otáčate dozadu?

petkapo
4. nov 2009

ja som tiez nonstop hladna, ale od pondelka mam dietu. bol tu cez vikend moj brat co ma videl naposledy v juli a povedal mi, ze si myslel, ze ked prestanem kojit, tak schudnem. hanbila som sa ako pes 😔

petkapo
4. nov 2009

ja vozim maleho vzadu, ale neotacam sa. on totizto hned vytuhne v aute. ale aby si sa nemusela otacat kup si este jedno spatne zrkadlo (take nalepovacie). stoji to par eur a je to bezpecnejsie ako vykrucat hlavu dozadu....

misha666
4. nov 2009

petkapo...ja by som na tvojom mieste kopla brata do zadku... co on vie o tom ako to je porodit dieta a potom zhodit tie kila... nie kaza zena je po porode ako modelka...ja na tvojom mieste by som mu to hned vytmavila... 😠

zuzik25
4. nov 2009

o hlade mi ani nehovorte, ale uz mi prisli saty co ideme na svadbu, tak sa nemozem prezierat. 😀 mam aspon motivaciu na 2 tyzdne.

buduci tyzden ide drahy na tyzden do Polska, tak aspon nebudem nutena vyvarat ako pre regiment.

sabinazv
4. nov 2009

zuul, danko nebol ukazkovy rano... bol mrzuty a nebavilo ho nic... ani Ordinacia 😀 tak snad sa zobudi v lepsej nalade 🙂)
chodis s malym k homeo? a spokojnost?

presne, rano som hrozne hladna... a ja varim porad... lebo ako ja, tak je hladny aj drahy... mozno este viac ako ja... a takisto aj dieta... no hladose sme cela rodina 😀

aku dietu ides drzat peti? ja by som tiez, ale da sa mi, teraz? vsak by som umrela od hladu... 😖

bambina
4. nov 2009

petka. Mudr. Smolkova na sidl. III v Centrum-e. ja byvam na sidl.III. a ty? inak aj mne sa zda Simonka trochu teplejsia ale teplotu ma len mierne zvysenu. a nervozna cez den? skoro cely den na rukach a ked ju chce cudzi spusti nenormalny plac. stale ma musi mat v dohlade

zuul
4. nov 2009

peti a kde dám to spätné?

peti neboj schudneš a brata si nevšímaj, všetci sú rovnakí 😠

zuzik25
4. nov 2009

zuul a nevadila by ti sedacka takato vacsia ked by si ju mala vpredu, ze nevidis na spatne zrcatko?

peti a ostatne ktore mate este poporodne kila, 9 mesiacov sme tie kila naberali, tak mame 9 mesiacov na to aby sme ich dali dole. 😎 takze pohoda lesna

zuul
4. nov 2009

sabi vďaka homeo sme sa za 2tt zbavili soplov, čo sme ich mali od narodenia, už plnú hlavu. a miško môže konečne v noci spinkávať 😀 😀 😀 hurá a teraz ideme na kontrolu 😵

bambina
4. nov 2009

zuzik, ale to uz ostavaju len nieco menej ako 3 mesiace. neviem ci stiham 😉

zuul
4. nov 2009

zuzik ešte neviem, mám len vajco, neviem akoby som videla. dám ho asi dozadu.

už je hore moja láska a žužle mi tu zvýrazňovač, ideme sa nababušiť a šup von.

sabinazv
4. nov 2009

zuul a co ste brali na sopliky?
ja som tiez s homeo spokojna... ja som to chcela studovat, kebyze neotehotniem, tak studujem v ba, uz som mala vsetko pozistovane 😉

zuzik25
4. nov 2009

zuul, tiez dam sedacku potom dozadu, ale este ziadnu nemame, zatial sa vozime vo vajci.

sabinazv
4. nov 2009

boze, musim sa vam vyzalovat... lebo ma urve od nervov...

pamatate si,ked som pisala, ze na Dankove "krstiny" moja sesterka 39 rocna narvala do Dankovho kocika svoju 15 mesacnu dceru v spinavych topankach a sla ju uspat? som mala co robit aby som toto stravila a teraz som sa dozvedela, ze mala ma problemy - odpadava, je velmi chudokrvna... a vraj ona tu malu chovala, pocuvate dobre: od 2 mesiacov kravskym nizkotucnym trvanlivym mliekom !!! toto ste uz poculi? ja by som ju dala do basy za to.. akoze chapem,ze nemaju penazi na zvys... tak by som zvolila sunar, alebo nieco podobne... a ona ten najvacsi bordel da malemu miminku...sa mi plakat chce a zaroven ma trasie od zlosti, ako moze byt niekto takyto blby...

My sa inac nestretavame, nebyva blizko... ale vraj jej ina sesterka dohovarala, ze to co robi, nie je spravne, ale nedala si povedat... teraz uz je neskoro na nejake napravy... ☹

krpcek
4. nov 2009

ahojte. . . ja som malej vcera objavila 5.zubok - zatial sa netlaci von, ale sa uz belie pod dasienkami. 😵

kojit uz asi dlho nebudem, lebo ma tak kuse tymi zubami, len neviem ako ju oducit od prsa . . v sobotu robila taky randal, ked ju mama strazila a dala jej flasu s mliekom. 😅

inak o tom hlade po noci - normalne ma rano bolieva zaludok od hladu. 🙄

zuul a kolko krat bol misko hore, ked spal s vami? lebo ja som rozmyslala uz aj nad tym, ze ci sa mala nebudi stale preto, ze ju mi budime. 😅

miavin
4. nov 2009

petka - no neviem kedy svadba, lebo len prvé rande za sebou, keď budú stale len plakať....tak neviem neviem 😀
zuul - my vozíme malého vzadu, väčšinou tam síce sedí manžel, ale keď idem sama tak pohoda - zatiaľ, nevidím naňho ani keď sa otočím - lebo má bočné chraniče na hlavičku....ale zvláda to v pohode...
my tiež zúbky nemáme ale hryzie a hryzie.....

krpcek
4. nov 2009

sabi tak to je teda pekna P..a. 😠 😠

nany100
4. nov 2009

ahojte..tak tie kilá sa mi do deviateho mesiaca zhodiť isto nepodarí...tri dni som nejedla sladké, že musím vydržať...a už som zasa tam...nedá sa to ☹ ...

zuul, ja občas mrknem dozadu na ňu, ale neotáčam sa v kuse...väčšinou zaspí...ale ja s ňou chodím len krátke trasy k našim a do mesta...ďalej som s ňou sama ešte nebola

mia, baška krásne stretko ste mali...sú zlatučkí vaši drobčekovia 🙂

krpcek
4. nov 2009

ja ked idem sama, mam malu vpredu v aute, ale my tiez jazdime zatial vo vajci.

petkapo
4. nov 2009

nahodou, ja som rada, ze mi to brat povedal. ved kto iny ak nie rodina..... ostatni ma len cicikali,ze ved neboj,to schudnes....
sabi - ja mam velmi jednoduchu dietu - neprezieram sa. lebo som fakt pchala do seba vsetko co som videla. najhorsie je to, ze stale varim,lebo manzel nechce chodit do jedalne, takze mu kazdy den varim. a to zobnem raz to,raz hento...a kila su na svete. a tych sladkosti co som pozrala!!!!!!! na kila.... ale teraz to mam tak, ze mam normalne ranajky, na desiatu jogurt, na obed normalne jedlo (ale nie ze 4 knedliky, ale radsej masko na prirodno a ryza),na olovrant ovocie a na veceru uz len jogurt. A po 18:00 uz nic nejem. mozno aj z toho ma ta hlava tak boli, lebo som hladna 😒 ale musim vydrzat.

a ten pribeh, sabi.... chudatko dieta ☹ nemam slov 😢

zanulienka
4. nov 2009

inak aj ja som rozmyslala ci ju nahodou nebudim ja,ale zase dat ju spat ku kockam to je este horsie,vkuse kecajua smeju sa zo sna.ale ja si myslim,ze ked zaspim tak sa ani nepohnem,ved nemam cas sa ani otocit,hned sa zobudi 😠

petkapo
4. nov 2009

zuul - to spatne normalne nalepis na predne sklo vedla velkeho spataka. to druhe totiz nie je take velke.

bambi - hej, poznam ju (z rozpravania). si s nou spokojna? ja byvam na kutoch (surdok) a chodim do MUCa ku Dzupinovej. ale nie som velmi spokojna.

sabinazv
4. nov 2009

petka, tak to mas podobne ako ja... tiez furt klochnim v kuchyni... a varim vraj dobre, tak to na nas aj vidno... na jednej strane ma to tesi, ale na druhej by som chcela mat lepsie spalovanie a nemat pneumatiky na sebe 😅
A sladke veru musim teraz... ako som mala obdobie, ked som vedela vydrzat, tak teraz sa neda... 😒

petkapo
4. nov 2009

mia - tak ked sa osmelia urob nejake nove fotecky 🙂 ze prve dotyky a tak 😀

nas alex spi od narodenia sam vo svojej izbicke a sa mi to veru zda lepsie. teraz vraj maju babatka taky plytsi spanok a lahko sa budia na zvuky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre