Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
24. nov 2009

Dobre ranko,
aj u nas je to so spanim stale ine... stalo sa ze cez den spal len raz... lebo druhy krat driemal len na prse a to povazoval za spanok !
Ale inac spi 2x za den, doobeda hodka az dve a poobede detto... no a vecer je to teraz zaujimave... ani za svet spat v postielke... neviem co sa mu stalo, sice som mu ju prezliekla - nove hniezdo, obliecky a tak, ale uz vymyslal aj ked mal povodne... Vcera zasa hystercil, tak sme ho vytiahli von - usmev od ucha k uchu a vzali do obyvacky... tam sa prosim pekne hral hodinu !!! s plastovou lyzickou 😅 , gagotal, usmiaty, spokojny, stastny... a potom si lahol a zaspal pri nas, uz som ho len preniesla... no podareny je 😎
A v noci spal celkom dobre, myslim, ze len raz alebo dva krat sa zobudil..

beadz
24. nov 2009

neuveritelne. zase spinka. to co ma byt ??? idem to chytro vyuzit a vyvesit pracku

sabinazv
24. nov 2009

bea, aj ja to o chvilu idem robit 😎

miavin
24. nov 2009

no my dnes ideme na kontrolu a potom frčím do PP, takže nejdem robiť nič, len to balenie malého mi niekedy ide už na nervy 😀

beadz
24. nov 2009

inak zienky, myslite ze mozem dat malemu aj naturalnu ryzu ?

sabinazv
24. nov 2009

mia, ides opat k vasim? ti dlho to trucovanie nevydrzalo 😝 Ale tak to ma byt... bude vam veselsie 😉

bea, myslim ze mozes... ja som malemu varila odvar z takej ryze, ked mal zelene kako

cikyta
24. nov 2009

Bea-Simonko dostal tu chorobu od Silvinky 😀 (Spaciu cez den)

dooscoby
24. nov 2009

ahojte...ako sa mate...nam uz sa vytlacil prvy zubok 🙂 ale este ho nevidno velmi len citit

komi...ja som malu preliala slivkou od hippu a dala trosku vlociek do jablckovej vyzivky a aj toho vyvaru som priliala...plus kupila probiotika a zabralo to klop klop 🙂 ...takzie som vysadila mrkvu a zemiak a zacala znovu davat prikrmy v mensich mnozstvach a hlavne jednodruhove ...teraz nam isiel zubok tak sme trosku hnackovali ☹

zuzik25
24. nov 2009

bei, ja som dala vcera ryzu a chutilaaaaa. este nam ostalo na dnes.

doo, mrkvu ani ja nedavam, boli ju z toho brusko. a tiez nemozem vela tvarohu, z toho ju tiez boli brusko.

miavin
24. nov 2009

sabi - hej idem, mamina ma volala a aj oco - čo sa dosť divím, ale mám auto takže kedykoľvek môžem ísť preč....no idem len na stredu, štvrtok a domov.....

miavin
24. nov 2009

nemám to srdce mamine odoprieť malého....veľmi ho ľúbi, tak aspoň na dva dni - snáď to prežijeme bez hádok....

dooscoby
24. nov 2009

zuzik a ako davas ryzu...uvaris a zmixujes so zeleninkou...ako mala tie zapchy tak neviem bojim sa toho bo ryza vraj zapeka....a co cestoviny uz ste dakto skusali

beadz
24. nov 2009

takze to nebolo nic moc, pol hodinovy spanocek a sme hore. ale vdaka aspon za to, nie ? 🙂
zuzik, ty uz davas tvaroh ? to by sa nemalo az po roku ???

sabinazv
24. nov 2009

baby, ja som dala mame k svatku v nedelu ten kalendar s Dankom... tak normalne som bola dojata, aka je ona dojata a tesila sa ako dieta na vanoce 😵

mia, ved jasne... tatko si mozno tiez uvedomil, ze sa ma krotit 😉

beadz
24. nov 2009

doo, cestovinu som este neskusala

sabinazv
24. nov 2009

bea, zuzik papa sama tvaroh 😉
ze zuzi?

zuzik25
24. nov 2009

doo, uvarila a zmixovala som, trosku vody prevarenej som po mixovani este dala, bo to bolo take hutne, aby sa jej lepsie smykalo dole krkom.

miavin
24. nov 2009

doscoby - ja som dávala cestovinku - zmixovala som s vývarom, zeleninkou a mäskom - pohodička

sabinazv
24. nov 2009

aj ja by som uz chcela drobcovi kuchtit riadne chody... to varenie zemiaku (ktory ide aj tak do vylevky) a podobne ma dost nebavi 😝

dooscoby
24. nov 2009

sabi ☹...raz mu zachuti...treba len trpezlivost...my bojujeme s ovocim ..dnes konecne zjedla asi 50 ml po skoro 3 tyzdnoch skusania

tak zajtra skusim tu cestovinu uvarit a zmixnut...juj drobec dako nece spat dneska 😠 ...asi pojdeme von ale tak sa mi strasne nece

zuzik25
24. nov 2009

sabi, tak tak, ja papam tvaroh a cez mliecko Emmka.

cikyta
24. nov 2009

Juj Sabi,keby sa tak chceli aj naši tešiť z kalendára.Tiež sme dali urobiť,no nejaku radosť neočakávam.Neprídu,nezavolaju a pre nich existuje len jedno vnuča-sagrine ☹
Nevadí.Len ma mrzí,že Silvinka nemá starých rodičov. 😔 Mužovi su mrtvy a moji "ako keby" mrtvy 😒 .
Aj pohladnice sme dali robiť,len som sklamaná z nich,lebo som myslela,že vzadu budu riadky ako normálna pohladnica a miesto toho tam je "čisto" a iba obálka ku každej.
Ale nevadí.Doležitý je obrázok 😉

jankaaa
24. nov 2009

ahojte babenky.....

u nas dnesna noc celkom v poho zobudil sa raz o druhej a potom spal do siestej...teraz tiez zalomil som zvedava na ako dlho...
nas cez den spinka dvakrat doobedu tak hodku niekedy potiahne aj dlhsie a poobede tiez hodku....takze nic moc ale nevadi aspon vecer zaspinka...

mia, bea vasi drobci su taki sikovni.....nas este vobec nic zeby lozil alebo nieco podobne...akurat beha v choditku...

a co sa tyka stravy...tak ja zatial mozem davat len to co som doteraz davala nic nove nesmiem pridat az ked budu vysledky a uvidime co povie lekarka...a tiez mi to uz ide na nervy lebo stale dookola to iste varit....

krpcek
24. nov 2009

ahojte.

ja som sa vcera bavila s kamoskou za toto (ne)jedenie zeleniny, mojej krpane a ta mi povedala, ze jej mam zeleninu kludne trosku osolit, ale bud bio solou alebo morskou. vraj jej maly tiez nechcel zeleninu, kym nezacala ochucovat. tak vyskusame.

krpcek
24. nov 2009

a nas spanok - okolo siedmej rano vstavame, o pol desiatej, desiatej idem spat prvy raz (doteraz spala hodinu, ale od soboty, uz iba pol hodinu), a potom ide znova tak okolo pol jednej, jednej, a este o stvrtej, pol piatej - zhruba po troch hodinach od vstania.

sabinazv
24. nov 2009

krpcek, ja som mu tu zeleninu skusila osladit hroznovym cukrom, ale nezabralo... 😅
vcera som mu do toho zenmiakoveho pyre kvapkala espumisan... zjedol AZ jednu lyzicku a potom mi hodil ignore zasa 😝

teraz varim zemiaky v supe na francuzske zemiaky... tak mu idem skusit dat tak... kusky pevne

cikyta
24. nov 2009

Včera bol muž pre RTG u ortopeda (potrebjeme ho do ZA zobrať.) a tá sestrička začala hubovať,že to je ich majetok!!!(hlavne,že mi to robili v nemocnici)
Ale napokon mu ho dala,ale so sprostými rečami.
Muž mi vravel,že:
-To čo tam je za staru raketu? Tá nech si už nacvičuje prikladať hlinu na hruť a nie strašiť v zdravotníctve! A ešte zvlášť,ked sa nevie chovať.Bola pekne drzá!

Nuž a hlavne preto ideme do ZA.Len sa modlím,nech tam nebude primár z MT.To bude iná šow 😀

krpcek
24. nov 2009

sabi to som aj ja skusala - ale toho sa ani nechytila.

ale mne uz konecne spapa, aspon 80ml. . . sice vcera len 20ml, ale to preto, ze sa jej chcelo spat.

dooscoby
24. nov 2009

cikyta este davas umele mliecko na noc...ja len ze mala stale buntosi na cicik ze ci to zasyti aspon na pol noci nech trosku pospim

kprcek a kolko ti mala spapa zeleninky...kamosky co maju o 2 aj 4 mesiace starsie deti hovoria ze do 100 im zjedia deti teraz...ja uz neriesim co zje zje co nece dokrmim mlieckom

janka detom je jedno ...mozu mat aj to iste kazdy den nevidia zatial rozdiel si myslim..skor nam mama to vadi varit to iste dokola 🙂

cikyta
24. nov 2009

Krpcek a kebyže jej zeleninku zmiešavaš s ovocím?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre