Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
20. dec 2009

kati, veru su rozkosni... sa stretavame baby z porodnice takto ako rastu... aj ty mas taku druzbu?

romanakatka
20. dec 2009

hmm... ani nie... stretávam len na prechádzkach jednu-dve baby čo boli v nemocnici s nami, ale neboli sme spolu na izbe....

Bea do hôr chcete ísť??? A kedy?

sabinazv
20. dec 2009

my sme boli fajn particka na izbe 🙂

no idem sa vypnut a kukat film z dvd,lebo nejak nas to finale superstar nebavi ci co 😎

majte sa pekne, dobru noc

beadz
20. dec 2009

sabi dobru.
kati, to je jedno kam. nech je tam pekne a nech tam je wellnes aby sme aj maleho trocha vysantili.

romanakatka
20. dec 2009

sabi dobrú nôcku

no bea, tak to je dosť ťažké ak chcete teraz medzi sviatkami... ale možno predsa len niečo nájdeš... 😉

beadz
20. dec 2009

nie medzi sviatkami. skor po silvestri nieco...

romanakatka
20. dec 2009

aha... tak to by nemusel byť až taký problém... veď tých možností je veľa

romanakatka
20. dec 2009

oki, idem aj ja za mojim krpčekom, dnes bačujeme sami doma, tak dobrú nôcku 🙂

beadz
20. dec 2009

dobru noc 😔

cikyta
20. dec 2009

Baby,ktore chodíte plávať.......myslíte,že by uškodilo,keby sme išli s malou do term.vody v Turč.tepliciach? Je pravda,že su tam skôr starší ludia,ako detičky,ale aj tak....lebo máme permanentky a zrejme-prepadnu 😒
Počula som,že v takejto vode je vela bacilov pre deti ☹ tak ja už fakt neviem.Poradte...

nany100
21. dec 2009

Dobré ránko, otváram? No ja som od šiestej hore, lebo manžel mal akýsi hlasný štart do roboty dnes a mne sa už nedalo zaspať a k tomu sme už dvakrát medzitým papali, ale teraz ešte spinká 😉

Ja už upratané, darčeky pobalené, tak Ježiško môže dôjsť 😉 ...zajtra má Adelka ešte meninky a včera mala aj gratulantov...malého bratranca (rok aj štyri mesiace)...vravíme dajte si pusinku a malý jej normálne na pusu dal a Adelka vystrčila jazýček a oblizla ho...no hneď mu ukázala, aké ona francuzáky dáva 😀 ...zlatí boli 🙂

beadz
21. dec 2009

dobre ranko.
ciky, to je pravda, ze v takej vode sa najlepsie dari bacilom, ale ja by som sa asi opytala priamo tam niekoho kto ma na starosti vodu, ze ako ju kontroluju atd...
my sme v lete chodili do madarska, tam je tiez termalne kupko, sice sme nechodili tam kde sa vsetci starci mocili, ale tam je to akosi poprepajane, a malemu nic nebolo. tak mozno sme mali stastie a mozno to nevadi. aj ked viem ze dievcatka su trocha nachylnejsie ako chlapci.
tak som ti asi velmi neporadila, co ??? 😒
nany, adelke gratulujeme k zajtrajsim meninkam. a nezacina nejako skoro s tymi francuzakmi ? 😉 a este aj rodinu ? davaj si na to pozor... 😀

nany100
21. dec 2009

no bea, že vraj aká matka taká Katka 😀 😀 😀

ciky, ja by som sa presne bála toho, ako bea píše, predsa len pipinky sú chúlostivejšie ako pipíkovia 😖
ani ja sa nechodím do takej vody radšej rochniť 😒

beadz
21. dec 2009

my chceme ist tiez po silvestri niekam na 3-4 dni, kde bude pekne a aj wellnes pre drobca vyhovujuce, len vobec neviem kam ☹

skorvankova
21. dec 2009

Ahoj, noc ako vzdy kazdu hodku hore ☹
Sabi, krasny je drobček 🙂

nany100
21. dec 2009

skorvi, nič si z toho nerob, my máme noci presne také isté...ja už fungujem len na zotrvačník...napr. včera sa mi podarilo rozbiť náš sklenený stôl v obývačke...no ani sa nečudujem pri mojom stave rozkladu...

skorvankova
21. dec 2009

asi tak nany, ja som uz tiez hotova...
ved aj ludia hovoria, ze aka som zničena a pod.... Inak pred tehu som mala 56kg, dnes rano som sa vazila a ze 51kg 😲

cikyta
21. dec 2009

Ahojte.Bože zajtra cestujeme k našim-dnes ma čaká ešte kopec práce a to už fičím na druhom ibuprofene,lebo mám hrozné krámy 🙄 Meškali mi týžden-normálne som myslela,či nebude mať predsa len Sisa brášku,ale nie... 😅 A noc? Už začnem vraždiť 😠 Som zvedavá,ako bude spať moja princezná u našich . pápá...........

zanulienka
21. dec 2009

my ideme o 2 dni na svk,tak sa tesiiiim

beadz
21. dec 2009

tak my nastastie v noci spinkame, aj ked musim k nemu vstat 4-5 x, ale to mu len dam cumel, alebo ho upokojim. ale cez den... stale by sa len salil, asi ho budem od rana nosit do cvok hausu, nech sa tam s nim hraju 🙂
ciky, mozno budes prekvapena a siska prespi u vasich celu noc. bude mat okolo seba viac ludi, viac vnemov, tak sa mozno tak unavi ze sa jej nebude chciet vstavat a necha ta vyspinkat 😉
zanu, aj ja by som niekam sla. a uz ste pobaleni ? na kolko idete ?

nany100
21. dec 2009

ciky, tak nech to dobre zvládnete (všetci 😉 )

zanu, šťastný let a nech sa dobre aklimatizujete 🙂

ja idem dnes na kozmetiku a musím zobrať aj malú, lebo babku zavolali na vianočný večierok z bývalej roboty...idem len na obočie síce, ale nech sa trochu maličká priúča 😀

skorvi, hádam to nebude trvať večne a raz sa už vyspíme...počítam že ešte tak rok to potrvá 😖

beadz
21. dec 2009

nany, ja som si vcera robila obocko, ale taku celotelovu starostlivost by som hned prijala.

nany100
21. dec 2009

no to teda aj ja...hlavne masáž chrbtice, lebo už pomaly začínam šetriť na invalidný vozík...celé noci pri nej ležím vykrútená a slečna si dudká...len môj chrbát trpííííí ☹ ...a nejakú vírivku a saunu by som hneď uvítala...no vyberieme sa s tatinkom do Rajeckých hneď ako to bude možné 😉

beadz
21. dec 2009

vies tam nejaky dobry hotel ?

nany100
21. dec 2009

nehovoriac o nejakej fajnej pedikúre a manikúre...ruky mám ako robotníčka vo fabrike...a masáž tváre a nejaký nový preliv 😀 😀 😀 ...sa mi môže len snívať...alebo sa prihlásim do Skvelý deň...len neviem kto by si trúfol celý deň stráviť s Adelkou a zároveň ju aj kojiť 😀 😀 ...možno Čobejka alebo Zuza Hajdu...tá už btw čaká druhé a malá ma 8 mesiacov 😉

nany100
21. dec 2009

jasné Afrodita (priamo kúpeľný hotel), ale je dosť drahý a potom Diplomat (veľké chvály som počula, ale tam som nebola, vlastní ho vraj Slota) a bývajú tam dobré akciové ceny na pobyty

zanulienka
21. dec 2009

bei-ideme -letime 24.12 a vraciame sa 5.1.uz pomaly balim,balim.bea tak my ideme na svk a vy pridte sem k nam 😉 .chcem ist potom do kremnice do wellnesu,potom do besenovej,no uvidime ako nam to vyjde

krpcek
21. dec 2009

baby nemate nahodou niektora cislo do malvika?

to co maju na stranke mi nefunguje.

sabinazv
21. dec 2009

cafte cafte... zuza hajdu caka druhe? fiha dako mi unikla bulvarna info 😎

krpcek mas v IP cisla z mailu na malvika... a ze pozdravujem 😉

krpcek
21. dec 2009

sabi ano v juli bude mat druhe baby. 😉

a dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre