Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
29. dec 2009

ahojte kocky. tak ako ste prezili vianoce. my celkom v poho. boli sme u svokrovcov, potom u nasich,simona darceky velmi nebrali, ale on vo vseobecnosti hracky nemusi... vecera bola super, simon chrumal oblatky, tak bol pokoj. teraz hladam nieco na ten nas vylet, asi vyhrava madarsko. cena na 3 dni cca 1700,- sk s polpenziou a je v tom aj 10 min. solarko a 20 min. masaz a jasne ze bazeny do aleluja.

bambina
30. dec 2009

ahojte babenky. prepacte, ze vas tak zanedbavam, ale mame to rusne. Simonka tak zle spi. minulu noc bola hore 7x. do polnoci kazdu hodinu a po polnoci kazde dve. a dve predchadzajuce noci boli este horsie, to som sa potom cez den uz len tahala a popoludni som normalne musela lahnut co som uz nevladala. ja uz neviem ci to este stale tie zubky, uz su pekne vonku. mlieka mam teraz neurekom lebo v noci ma riadne roztahala, prikrmy tazko tak po lyzickach, zatial z nej velky papkac nie je.
aj vase deturence sa este tolko budia? ved uz ma 8 mesiacov...

cikyta
30. dec 2009

Bambi-ano.Nápodobne.Ak sa náhodou stane,že v noci prespí 1,5 hod.v kuse,tak si gratulujem,lebo iba tak sa riadne vyspím.(Včera som skusila dať homeo čipku vyburcol na odporučanie dvoch kamarátok a noc bola o dosť lepšia.Budila sa,ale len s pomrnkaním,prípadne som ju hned uspala.Nie ako predtým,že revala a nedalo sa jej už spať.Tak bud to bola teraz náhoda,alebo čipky predsa len učinkuju.)

krpcek
30. dec 2009

ahojte.

uz mame 8-my zubok 😵 😀 😀 a ja som bez mobilu. . 😠 mala mi odpalila obrazovku. takze, teraz beham s takou velkou hrcou a koho stretnem si pytam cislo, lebo vsetky cisla mi zostali v telefone. 😠 porazit ma ide.

vcera sme mali na navsteve kamosa prazaka a sme tu celkom dost hucali a mala spala v pohdoe.

cikyta
30. dec 2009

Fu že 8 zubok.My máme všetky príznaky a zubky neviditelné 😝

pikino
30. dec 2009

ahojte,

nasa zasa odpalila dialkove od TV nastastie som kupila nahradne v predstihu. 😀

bambina
30. dec 2009

ciky, aj ked Ti to samozrejme neprajem lebo viem ake je to fyzicky aj psychicky narocne, som rada, ze v tom nocnom vstavani nie som sama. asi su tie nase kocky nejako prepojene 😉
z kazdej strany pocuvam, ze mozno bude lepsie ak ju odstavim a budem davat umele mliecko, ze by mala lepsie spat. ale mne je luto, mam tolko svojho mliecka, normalne mi strieka.
aky cipok si pouzila?

krpy, 8 zubok. teda parada. to vsetky idu tak rychlo za sebou?

aj nasu laka najma mobil, dialkove a kabliky, snurky

vianoce inak boli pekne, aj ked ako pisala nany, este si to tak neuvedomovala. pacia sa jej svetielka na stromceku, z darcekov bol najvdacnejsi baliaci papier a hracky obmiename kazdych 10 min. preto som ich vela nekupovala, rychlo omrzia. uz nech ju co najskor naucim zehlit, nech na tie kopy nie som sama

nany100
30. dec 2009

ahojte,

piki, krpček 😖 ...detičky sú riadny ničitelia...Adelka nedostáva ani mobil ani diaľkové do ruky...má svojich hračiek dosť...jasnačka, že sa prevelice o to zaujíma, ale nedávame jej...ešte sa namobiluje a nadiaľkuje v živote dosť 😀 ... a nedávno vraveli v TV, že vraj na diaľkovom a klávesnici PC je viac bacilov ako na záchode 😒

noci máme ako Simonka a Silvinka...keď spí 1,5 hod. vkuse, som vysmiata...dám cicík a zaspí zase...ale niekedy sa v priebehu hodiny aj 3x rozplače a to ma ide švihnúť...akurát sa mi podarí zadriemať a zase rev ☹ ...stále má soplíky a hnusný kašeľ, tak sa jej aj zle dýcha, ale na vyvýšenom nechce spať, nedá sa jej tam otáčať dobre na bok a prevaľovať sa, tak musí spať časť noci aj na rovnom...tak ju furt prekladám, polohujem, dávam ATB...a nestíham akosi spať...a už je chorý aj manžel, takže tu mám hotový lazaret...to bude bujarý Silvester 😔

a zuby tiež žiadne 😉

nany100
30. dec 2009

...a náš nový fusačik tíško čaká v kočiariku, kedy ho prevetráme, ale pri tomto počasí ju nemôžem zobrať von... ☹

bambina
30. dec 2009

nany, tak aj vy sa v noci trapite. joj tie nase deturence.
ked bola malinka tak krasne spala a teraz toto. a vy uz pekne papate?
u nas je to podobne ako u sabi, zelenina a maso v ziadnom pripade. moje dieta by ficalo na mrkvovo jablkovej vyzive co babka navarila

nany100
30. dec 2009

bambi, aj ja sa bránim odstaveniu a vôbec nad tým ani neuvažujem...veď to raz pominie a potom by mi bolo ľúto, že som to vzdala...aj ja mám dosť mliečka, nebudem špekulovať...aj keď mi už aj manžel začal húsť, že mám začať večer kašu dávať, ale nechcem...aj tak to nezberie na spanie...väčšina mamín vyskúšala a tvrdili to...
hnevám sa, že mi do toho kecajú, ale je pravda, že občas meliem z posledného, tak mi chcú odľahčiť 😉

nany100
30. dec 2009

u nás výživa vôbec nejde na odbyt, každú čo otvorím si pekne spapám sama...zje tak polovicu malého kelímku, aj to na piškóte, alebo ak na lyžičke, tak jej musím popučiť piškótku do toho...obed ako kedy...ale zeleninka s mäskom teda určite šmakujú viac ako ovocie...zje cca 150ml...no a poobede som skúšala nastrúhané jabĺčko dávať, ale bez úspechu, tak jej strčím ožužlávať kôrku z chlebíka alebo rožtek a už má do rána len mliečko

pikino
30. dec 2009

nany a adelka spava s vami v posteli?

nasa tiez vyzivy oprdi, ale inak zje vsetko 😝

nany100
30. dec 2009

piki, spávala v postieľke donedávna, ale už to bolo pre mňa neúnosné stále ju prekladať, chcela byť stále so mnou v posteli...keď som ju nakojila a vrátila do postieľky, tak bol každú chvíľu rev...tak sme vysťahovali tatinka na nejakú (neurčitú) dobu 😒 ...pred pár dňami vravel, že rozmýšľal ako si detskú prerobí na svoju izbu 😀 , tak som ho ukľudnila, že je to dočasné...

pikino
30. dec 2009

moja to tiez robila,potom som ju vystahovala do detskej a je pokoj. tiez k nej vstavam niekolkokrat za noc ale nepyta sa ku mne.ale kazde dieta je ine.

nany100
30. dec 2009

veru som to už zvažovala, že ju necháme v spálni a my máme v budúcej detskej hosťovskú izbu a tam veľkú manželskú posteľ, tak že budeme spávať tam...a uvidíme...

cikyta
30. dec 2009

Bambi-čípok vyburcol

pikino
30. dec 2009

nany ved skus. jedna noc nikoho nezabije.

nany100
30. dec 2009

piki, presne...horšie to už nemôže byť...a toto isté som si myslela, keď bola zdravá...teraz sú tie noci ešte oveľa horšie...no keď vyzdravie, skúsime to 😉

pikino
30. dec 2009

ako sa hovori nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt este horsie. 😝

nany100
30. dec 2009

veru, to súhlasím 😀 ...ozaj, čo chystáte na Silvestra?...my papučovo-županovú párty s kvapkami od kašľa a do nosa 😀

pikino
30. dec 2009

my len papusovu bez kvapiek. 😀 bed co sa uz da s tymi krpcami.
a to som zvedava ako sa budu tvarit o polnoci. chudatka male.

cikyta
30. dec 2009

Aj my papučovo s kvapkami-ešte neviem akými.Poobede idem kupiť,lebo dnes nejako velmi vela kašle a často kýcha.Ak ju nakazil synovec,zabijem segru,lebo ona je moc pohodlná a ten jej synček aj 5 krát za noc vracia,ako hrozne kašle 😠

baska19
30. dec 2009

ahojte tak my sme mali konečne fajn noc lebo večer jej už vyskočil prvý zúbok tak pekne cinkol o lyžičku a mala je jak vymenena pekne v postieľke bubala a už po kriku ani chyru ani slychu 😀 😀 😀

pikino
30. dec 2009

baska gratulace 😀 😀 😀

baska19
30. dec 2009

dakujem 😉

petusko
autor
30. dec 2009

ahojte 🙂
gratulujem k zubkacom 🙂 Marcel ma stale len tie dva 😅 ale slinta ako doberman a hryzie, co pride po druku, tak mozno cochvila vykuknu dalsie.
my sme dnes boli este nahanat Jeziska a oplatilo sa 🙂 sme si urobili radost s mm, teda hlavne ja 😀
ozaj, nemate nejaky dobry recept na marlenkovu plnku? hladala som na nete a nasla som asi tri druhy 😕 salko sa mi uz chladi, tak chcem nieco vymysliet. aj ked to bude len taka neprava, lebo naplnim kupene medove platy 😅 😀 nech mame zajtra co mlsat pri cakani na polnoc 😝 my budeme mat tiez papucovu kulturu, odkedy mame deti, kazdy rok travime silvestra doma 🙂 aj ked sa nasi ponukli, ze budu s deckami, aby sme niekam sli, nam sa nechce, chceme privitat novy rok vsetci spolu ako rodina 🙂

petusko
autor
30. dec 2009

ze co pride po druku 😀 aky maly preklep a hned to ma iny vyznam 😀 malo byt pod ruku 😉

dooscoby
30. dec 2009

ahojte 🙂

komi sme z BA ale sme na dovolenke u manzelovych rodicoch v Liptovskom Mikulasi na tyzden

beadz
30. dec 2009

ahojte.
idem sa pochvalit. mam dvojdnove krsna http://www.babygalerie24.de/babygalerie/index.p...
inak co nove ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre