Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
1. apr 2010

dobry vecer 🙂
Dominikovi vsetko najlepsie 🙂
joooj veru to ubehlo, mne zajtra rano o pol siedmej odtecie plodovka 😀 😀 a o 12.18 to bude presne rok, co prisiel Marcelik na svet 🙂 dnes som mu urobila jablckovu tortu, uz sa chladi v chladnicke, to je taka, ze aj on z nej moze papat, tak sa tesim, ako ju rozbabre 😀 tatrovku sme vytiahli uz dnes, radost mal vacsiu Petik, ale aj Marcelovi sa paci, hlavne ked v nej sedi a vozime ho 😀 a este sa rozhodol, ze ked uz ma ten rok, je nacase, aby sa rozhybal a zacal poriadne stvornozkovat, dnes len tak lietal uz po obyvacke a uz sa aj stavia pri nabytku, sice velmi opatrne, ale skusa 🙂
bea, urcite to bude v poriadku, verim tomu 🙂
kocky, prajem vam krasne a pozehnane velkonocne sviatky, aby ste ich stravili s tymi, ktorych mate najradsej, nech u vas vladne pokoj a pohoda a nech vas tieto dni naplnia novou energiou 🙂 uzite si predlzeny vikend 🙂

beadz
2. apr 2010

ahojte. nadherne pozehnane velkonocne sviatky, vela oddychu a pohody zelame vsetkym aprilovcatam a ich rodicom 😵

cikyta
2. apr 2010

Príjemne velkonočne sviatky dievčence! (A malé dievčence s malými chlapčekmi) 🙂

elfi1
2. apr 2010

Dnes prajeme všetko najlepšie Marcelkovi - veľa zdravia a radosti zo zivota drobcek! 😀

A všetkym maminkam, oteckom, detickam Krásne velkonocne sviatky

zuzik25
2. apr 2010

ahojte babule, prajeme Vám všetkým, malým aj veľkým, mladým aj starým krásne veľkonočné slniečkovské jarou prevoňané sviatky (aj ked na dnes to tak vobec nevyzera). dievčatám veľa vody, aby boli celý rok krásne a zdravé a kupačom veľa výslužky.

a oslavencovi Marcelkovi gratulacka velika! 😉

dnes mam taky veget, emmik tu ma brasku "nevlastneho" z BA, tak som ich aj s ockom vyhnala von trosku na vzduch nech ju unavia. poobede chceme ist niekam na vylet, teda ak nebude prsat.
bei, drzete sa s fazulkou, vela oddychuj, neboj, vsetko bude ok. 😉

krpcek
2. apr 2010

ahojte. krasnu, pre niektorych prvu velku noc!!!! sibacom vela evracov 😀 😀 a babulkam vela vody! 😀 😀

nany100
2. apr 2010

ahojte, všetkým prajeme krásne sviatky, aj keď vonku je strašné počasie a ráno aj snežilo ☹

Marcelkovi prajeme krásne narodeninky, veľa zdravíčka a lásky celej rodiny a okolia

zanulienka
2. apr 2010

Marcelkovi vsetko najlepsie 😵

cikyta
2. apr 2010

Marcelko-všetko najlepšie k 1.rôčku,vela zdravíčka,šťastíčka,aby ťa posluchala maminka,ocinko,aj Tvoj starší bráško Peťko!!!

baska19
2. apr 2010

Aj ja sa pripájam ku gratuláciam všetkým oslávencom aj tým ktorým som ešte neblahoželala 🙂

my sme včera kupili golfač taky šikovny skladný, šli sme okolo hračkarstva tak som nakukla a potom som len Bašku zobrala že ideme rovno vyskúšať či sa jej bude páčiť a páčil tak sme ho vzali kedže stál len 49,- a po zľave 47,40 bude sa ľahko prepravovať na výlety a ku známym a na dlhšie prechádzky po meste máme náš starý.

takže darček na narodky bude kočik novy a ešte take chutne plavky mali v tescu že by bola škoda ich nekupiť tak aj to dostane 🙂
nafotim a pridam dačo nove

korelka
2. apr 2010

ahojte!

krasne sviatky vam prajeme a oslavencom vsetulinko naj, naj, naj...😉)))

miavin
2. apr 2010

ahojte
petusko - Marcelikovi krásne narodeninky, veľa zdravíčka hlavne a lásky
a všettkým vám - prajeme požehnané sviatky Veľkej noci, veľa vody, vodky a že budú poriadne fotky... 😀
tak si užívajte trošku kľudu a pohodičky, my zajtra ideme slaviť dodatočné narodky mm a moje meninky, ktoré mám rovno na Veľkonočný pondelok, tak oddychujte 😉

baska19
2. apr 2010

pridala som fotky 😉

jankaaa
2. apr 2010

marcelkovi prajeme vsetko najlepsie k prvemu rociku

silvia27
2. apr 2010

Ahojte žienky
Mohli by ste napísať koľko vážia Vaše detičky v roku? Naša Majka má už čoskoro rok a váži len 9 kg. Je oproti ostatným detičkám na okolí taká drobnučka, tak sa chcem opýtať pre porovnanie vás.

cikyta
2. apr 2010

Silvia.Moja má tiež 9 kg a vobec to ani neni vidieť! Vizerá normálne,nie podvíživene a váha jej ide pomaly hore,odkedy chodí,lieta a furt skáče.

cikyta
2. apr 2010

Silvia a kolko vážila Majka po narodení?
(Nás museli krotiť po pôrode-hrozne sme priberali a teraz nám váha skoro stojí.)

silvia27
2. apr 2010

Majuška má tiež pekné líčka na to, že sa celý deň skoro ani nezastaví, len mi každý povie, že vyzerá tak na 9 mesiacov. Ale si ma potešila, že nie sme samé 🙂🙂

silvia27
2. apr 2010

Majka mala len 2900 gr ale potom sa tiež stráááášne rozpapkala a ako píšeš - teraz nám to skoro stojí - nie a nie sa prehupnúť cez tú 9. ale mi ju raz zdoláme!

iku
2. apr 2010

Silvia,aj lea má 9 kg,vôbec si nemyslím,že je to málo. Môj starší syn mal pri roku 9 kg,takže som spokojná.

iku
2. apr 2010

Marcelkovi všetko najlepšie!

solen
2. apr 2010

Marcelkovi vsetko naj k prvemu rocku,nech maminu poslucha, nech z neho vyrastie sikovny fesak a jedneho dna jej privedie dobru nevestu 😉 😎

Silvi moja Velkacka bola ako rocna dlhana ale tiez mala len 9,5 kg. Proste modelocka 😉

Dievcata vsetkym vam prajeme peknu Velku noc.

cikyta
2. apr 2010

No Silvia,tak ked takto vážila po pôrode už je to uplne že normálne teraz.(Moja vážila 3 370g)

silvia27
2. apr 2010

júj ale ste ma upokojili dievčatá 🙂 ďakujeme

elfi1
2. apr 2010

Nas Domko mal 3100g ked sa narodil. a teraz nema este ani 9kg. naposledy mal v 11a pol mes. 8360g. a nijako to nekomentovala dr.
ja som mala v jednom roku 8kg a 9kg som mala až keď som mala 2roky! volala mi fifipierko. Takže Domko je po mne taký vrabček.

Ale dnes je už z neho chlap - sme ho ostrihali 😀 . Jaj, až mi je to ľúto - ho to troška zmenili, už mi nepripada taky "babatkovsky" 😢
Dám potom fotku, keď sa vrátime z Kysúc

Tak

elfi1
2. apr 2010

ja už tuším neviem písať. som tam troška pokomolila slovíčka. hádam sa to dalo prečítať 😀 .
a to "Tak" už tam nemalo byť. Ach jaj, asi idem spať

sabinazv
2. apr 2010

elfi, tesim sa na foto 😉

a Marcelikovi okatemu volam: VSETKO NAJLePSIe k rocku !!!!!!! 😵 🙂 😉

skorvankova
2. apr 2010

babatka moje aprilove, vsetko naj...k rocku... 😵
no my mame za sebou taky horsi pad,Šimko sa zacal pustat hlavne ked je vonku a vcera sa mojej sesternici pustil na ceste a spadol na zahlavie cca 20 minut na to strasne vracal a hned aj zaspal...tak ja plna strachu som hned utekala na pohotovost...
Urobili nam rtg a poslali nas na nervove...vdaka bohu vsetko v poriadku, len musime sa najblizsie 3 dni sledovat....Babule strasne som sa o Šimonka bala, bolo to hrozne.Rtg- strasne tam plakal museli sme ho drzat aby sa nepohol. ☹
Po roku bol v noci hore iba 2x 😉 , ale inak hrozna noc, stale som ho kontrolovala... 😒

iku
2. apr 2010

skorvi,viem si predstaviť,čo si prežívala,toho sa aj ja desím,lea je všade,hocikedy sa pustí,padá,neustále ju musím sledovať,bojím sa ju aj u rodiny nechať,predsa už tie staré mamy majú 62 a 70, nestíhajú za nou.neboj,deti majú tvrdé hlaviny.

krpcek
3. apr 2010

ahojte. marcelkovi ku vcerajsiemu sviatku prajeme vsetko naj. . . takto pred rokom sa nerodilo???

moja mala tiez asi niekde spadla, lebo sa boji ist sama, stale sa chce chytat za ruku, alebo niecoho pevneho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre