Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

egyptanka
12. apr 2010

foto z nasej minioslavy, ... velka bude az v sobotu 🙂

egyptanka
12. apr 2010

Zanu, no Elaiu aspon torta zaujala ... Naty si ju ano nevsimla, ani naznak, zeby sa v nej pohrabala 🙂 ... len kukuricne chrumky ju lakali. 🙂

zanulienka
13. apr 2010

asi aj lepsie,ze mala taku malu,pretoze v tej velkej by som sa jej nedovolila smatrat 😀

cikyta
13. apr 2010

Ahojte.Ozaj,boli ste u toho zubára niekto?
Nám pediatrička povedala,že vyšiel nejaký zákon,ale nemá ho naštudovaný,tak nevie ☹ Dobre,čo??? 😠

zuul
13. apr 2010

ahojte maminky,

blahoželáme oslávencom.
zanu elaia nemá chybu s tou tortou. aj miška nechám pošmátrať 🙂

ciky viem,že treba ísť s ročnými detičkami k zubárovi na prehliadku. isto im tam neotvoria pusu, teda miško iste, ale ževraj ťa poučí o umývaní zúbkov a tak. len formalita.

kočky v nedelu som bola u ortopéda a kedže nie som tehu tak mi urobil RTG a čo nevidí, že koksy mám v poriadku, že druhé dieťa pôjde normálnou cestou. ale povedal mi, že vidí že mám malú panvu, že to bude drina. ale že to je skôr gynekologické, že na to sa odvolávať on nemôže. 😨

zuul
13. apr 2010

zanu čítam o tvojej svokre, ona je svokra tisícročia 🙂 a korunovaná 🙂

krpcek
13. apr 2010

ahojte. dodatocne gratulujeme vcerajsim oslavencom . . .a aj tym dnesnym (ak su, nepozerala som tabulku).
my sme sa vratili z poradne, takze 9656g a 77cm! 😵

zanulienka
13. apr 2010

zuul-na narodky dostane aj korunu 😠

zuul
13. apr 2010

ciky v novom časopise dieťa práve píšu o prehliadke. tak od novembra minulého roku je povinná. tak ako som písala, že bude to skôr o hygiene ako o pozeraní do úst. ale musí byť, lebo nasledujúci rok ak by nebola by si musela hradiť silvinke všetko z vrecka. tak ako u dospelých.

zanu takú misskovskú 😝

krpy krásna sabinka. my ideme vo štvrtok aj na pich. my rátame tak o 1kg a 5cm viac ako vy. 😵

sabinazv
13. apr 2010
zanulienka
13. apr 2010

sabi dobre,frajerske 😉

nany100
13. apr 2010

ahojte...mia ďakujem 😉

krpček, aj my dnes ideme na ročnú poradňu...a už je malá hore, tak sa napapáme a idemeeee

ozaj, dnes má na obed dva chody...pred spaním jedla redkvičkovú polievočku s mliečkom a teraz dostane druhé 😉 ...celkom jej chutila, aj keď nezjedla všetko 🙂

tak zatiaľ paa

cikyta
13. apr 2010

Zuul-dík.No myslím,že som vyhrala tu Pediatričku 😠

egyptanka
13. apr 2010

My sme boli na Antolskej na rizikovej poradni a okrem toho, ze sa do muza pustili dvaja soferujuci dochodcovia dedkovia a hladali sme tam miesto na parkovanie asi pol hodinu a primarka meskala ... tak sme dopadli super.
Konecne ziadne pripomienky ... teda spravila vo vahe znacny pokrok (v januari 6860g a teraz v aprili 8450g), takze ziadne gastro nehrozi
I ked povedali, ze vaha je na dolnej hranici, ale konecne zacali akceptovat genetiku a jej aktivnost.
Takze suma sumarom boli velmi spokojny s Natalkynim vyvinom a dostala som dalsiu pochvalu za dojcenie od pani primarky 🙂 Juuuuj to potesi. 🙂
No isli sme s Antolskej, zastavili sa v Terne po jogurty (nemala som doma ziadny na desiatu pre malu), odchadzali sme z Terna mala bola hore a prisli sme domov a ona uz v aute zaspala (cesta autom od Terna k nam domov trva 3-5 minut). Tak sme ju doma vyzliekli z overalu a neprebalenu, nenajedenu dali spinkat do postielky a spala dve a pol hodiny ... uz je hore a nehlasi sa na jedlo i ked naposledy ranajkovala o 8 rano, desiatu prespala ...

skorvankova
13. apr 2010

Ahojky.
ciky-kde kupujes ten cajik aako presne sa vola?

cikyta
13. apr 2010

Skovi-kupujem ho v lekárni.(Je na nom napísane,že deťom od 3 rokov,tak ho robím slabší.)
Takto vizerá:

sabinazv
13. apr 2010

ciky, aj ja ho mam doma... ale pre seba 🙂

miavin
13. apr 2010

ahojte
egy - krásne fotkečky, Natálka kočica
zanu - no Elaia tiež nemá chybu, a čo sa tam rozčulila? 😀
náš v torte tiež nešmatral - nejak ho to nelákalo.....
ináč čo nové? bea sa neozvala? ako sa majú?

cikyta
13. apr 2010

Sabi-ja som si ho tiež robila,no nerobí mi dobre,lebo sa mi chce ešte viac spať a pri Sise to nejde,takže ho nepijem,lebo by ma ešte viac odpalovalo 😝

skorvankova
13. apr 2010

Ciky dakujem a 😒 mozemmu ho davat ked je od 3 rokov?

cikyta
13. apr 2010

skovi.Dr.mi povedala,že možem.Na 200ml ho nechám vyluhovať tak max.2 minutky a taký jemný jej ho môžem dať piť.
Robím jej ho večer,alebo podvečer.A to podla potreby.Ked už padam na nos z predošlej prebdenej noci,tak jej ho už urobím. 🙂
Zatial to riešim takto.
Neskôr skusim drezuru vo väčšom byte,ak to pôjde 🙄

zanulienka
13. apr 2010

mia-chytila horiacu sviecku

miavin
13. apr 2010

o jejda - chúďa moje - to aj náš sa naťahuje za ohňom..... a nepopálila sa?

zanulienka
13. apr 2010

nie,rychlo jej kocky stiahli ruku.sa potom predvadzala,boli to kamosky domcine a sofiine a saskovala potom,sme sa na nej tolko nasmiali

cikyta
13. apr 2010

Ozaj.cez výkend dostala Silvia od krstních voodoo bábiku sustredenu na pokojne sny a tuhý spánok...Má ju zavesenu nad postielkou.Myslíte,že zaberá? Prd makový! 😀 Najbližšie im ju vrátim,nech ju daju reklamovať! 😀
A mužovi dali voodoo bábiku,že ak ma doma čertíka,stane sa z neho anjelik,ak bude tu bábiku nosiť pri sebe...Len sranda,že ju má plnu napichaných špendlíkov 😀 Nebezpečná vec do vrecka 😀

miavin
13. apr 2010

baby - máte niektorá doma také poistky - aby si drobci nepricvikli prsty do dverí???

cikyta
13. apr 2010

Skovi,tu je další,čo obsahuje valerianku.Je detský,ale tiež od 3 rokov...http://www.biosfera.sk/everest-bihari-detsky-ca...

cikyta
13. apr 2010

Mia-my to nemáme.

daanka85
13. apr 2010

Ahojte, vsetkým oslavencom, ktorým sme neblahoželali prajeme vsetko naj 🙂

Ianc baby, vy uz vsetci chodite tak "isto"??? my sme 21.3. urobili prve krociky a teraz uz asi týžden sa pusta, no je to na... Vsade ide, no este u nas fuka vetrik a tým ze je dlha a pomerne chuda sa jej asi tazsie udrzuje rovnovaha a stabilita, ci co...
Ale snazi sa no... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre