Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
13. máj 2010

ahojte 🙂
sabi, mam asi podobneho mudra ako ty, dnes som cele doobedia stravila u neho, na infekcnom, na hematologii (kde ale dnes nerobili, co mi mudr, zabudol povedat) a nakoniec zistim, ze vsetko preto, lebo mi chorej dal atb a este mi aj tetanovku pichol, tak to vsetko naraz narobilo galibu a ja som tyzden poriadne od strachu nespala 🙄
u nas je dnes celkom pekne, svieti slnko a my budeme trcat doma, nechcem brat chalanov s atb na slnko, nejako sa prehrame. Marcelik je uz zas sikovnejsi, uz akoby chodil, lebo vsade sa preruckuje, poprechytava. uz ma aj fajn stabilitu, len sa boji, ked sa nema coho chytit, tak si radsej sadne. ale aj tak mam co robit ho striehnut 😅
nany, uzi si stretko 🙂 aj ja by som niekam vypadla, snad ked sa dame do poriadku vsetci, tak nieco podniknem 🙂

ni.kolet
13. máj 2010

Ahojte. Ja len, že my máme stretko z gympla 12.6. po 10 rokoch a veru som poniektorých tých 10 rokov nevidela. 2 týždne predtým hodím diétu, aby som vyzerala k svetu. 😅

pikino
13. máj 2010

cafte micky

vidim ze sa tu stretkuje tak aj my sa pridame zajtra zo zakladnej a 11.6 zo strednej po 10.rokoch 😀 bude zurka 😀 😀 😀

a inak sa mame tak pomaly terez je nervoz v kuse reve ani sa jej necudujem pri tomto pocku. a spravi uz aj zopar krockov sama. a co sa tyka hovorenia tak viac blaboce ako nieco hovori ale ved ma casu este dost. vcera som jej konecne kupila sandalky v protetike nakoniec velkost 19. predavacka hovorila ze musi mat vpredu miesto aby tam vosiel malicek. takze tak 🙂
zatial sme zdravy klop klop klop.

tak sa vsetci vyzdravte paaaaaa 🙂

iku
13. máj 2010

ahojte,
konečne aj my chodíme, ako som kúpila nové papučky, tak sa pustila chodiť najskôr za kočíkom a od včera aj sama, tešíme sa
no vy ste mladice, ked máte stretko zo zš po 10. rokoch!!! 😀 🙂

ni.kolet
13. máj 2010

iku, 10 rokov po strednej.

iku
13. máj 2010

aj to je ešte pekné, my máme o dva roky 20 po strednej, ale po 10 ho nikto nezorganizoval, mali sme len po 5tich

beadz
14. máj 2010

ahojte zubrienky 🙂
to akoze my sme mali mat minuly rok stretko po 20 rokoch zo strednej 😕

beadz
14. máj 2010

takze klasika, nikoho tu niet, maly sa uz budi, takze sa lucim a prajem nadherny vikend 😵

nikinka008
14. máj 2010

kocky,ako ste spokojne s trojkolkami? 😕

macikjm
14. máj 2010

ahojte...
bei, bambi...dajme nejaky termin ne stretko...misha sa uci na skusky, ze???ja sa tiez prisposobim...bolo by to super, keby sme sa stretli... 😀 a hlavne nech sa umudri pocasie... 🙄

niki...ja som s trojkolkou spokojna...aj ninka...rada sa v nej vozi...a furt telefonuje...ma tam pripevneny detsky mobil... 😀

nikinka008
14. máj 2010

macik.a nemas tazke ovladanie na nej?lebo mne sa strasne tazko otaca do stran 😖 takze potom je to take nijake 😝

macikjm
14. máj 2010

niki...nie je to take presne, ked otacam do stran, chce to s tym ,,sibrinkovat- 😀 ,, , ale nemozem napisat, ze sa ovlada tazko...

krpcek
14. máj 2010

ahojte..... ja som s trojkolkou celkom spokojna, az na jeden pripad, kedy mi z nej mala spadla. boli sme na dvore a tolko sa naklanala za psom az sa prevratila, ale to nie je chyba trojkolky, ale malej a mna, ze som nedavala vacsi pozor. ☹ 😠
zajtra ideme na svadbu - malej krstna a moja naj kamoska sa zajtra vydava, tak sa ideme trosku vyvencit, v noci tu zostane spat moja mama, tak sa mozme zabavat kludne az do rana bieleho. sa mooooc tesim, lebo moju svadbu som si moc neuzila, kvoli brusisku. 😀
inak ani neviem, co tu je nove, lebo som vyse tyzdna nemala net a nechce sa mi to citat dozadu. 😝 😀

beadz
15. máj 2010

ahojte. tak my sme sa teraz vratili z birmovky. maly to celkom zvladol az na poslednych par minut, zlakol sa organu v kostole a uz bol rozladeny, takze koniec sme preckali vonku. teraz sa chytro vyspinka a pojdeme trochu na zahradu.
macik, ja do stredy nemozem, ale vo stvrtok by som mohla. ako ty ? a ostatne kosicanky tu uz davno neboli, teda aspon som ich nezaregistrovala...
niki, my mame tiez trojkolku, ale moc v nej nechce este simon byt, takze neviem ti povedat. ale co som skusala, tak ovladanie to ma celkom v poho.

catusca34
15. máj 2010

ahojte všetci, tak aj my sa konečne hlásime snád po 100 rokoch... 😉
občas vás prečítam, ale teraz mám neskutočné nestíhačky, ved to všetky poznáte. Chystáme sa s malou vonku, ale zasa sa nejako mračí, no hrôza... 😒
My sme zdravučký, zlatučký, len nejako málo rozpráva... Ešte menej ako ked mala 8 mesiacov. :( Bežká už pekne sama, máme 7 zúbkov, ide nám ôsmy. A je to riadny huncút ako všetky ostatné. Včera sme boli na kontrolu na kardiologii a doktorka si dokonca nevšimla, že naša malinká bola operovaná a že mala rázštep. Všimla si to až vtedy, ked nakukla do karty. :D Skutočne to má super urobené a som veľmi šťastná, že sa to takto podarilo 😀
papa babenky aj všetky naše aprílkovčatká 2009--- 🙂

cikyta
15. máj 2010

Ahojte po 99 rokoch 😀
Casusca-Karolínka je vážne krásna a nieje jej tá jazvička vidieť.
Aj naša Sisa mala chvíločku obdobie "TICHA" a nič nehovorila.Ona vlastne viac počuvala...a teraz? Gagoce snád non stop,čo je hore 😀 Takže zrejme má aj Karolínka to "pozorovacie"obdobie teraz.

zanulienka
15. máj 2010

ciky-ako ste na tom zbytom?

cikyta
15. máj 2010

Ahoj Zani.No roboty je ešte ako na kostole,ale ved nejdeme ešte umrieť...aspon sa nenudíme a pomaly sa porobí všetko.
Inak-3 izby su fajn,ale aj ten 1 izbák mal svoje kvality.Na Sisu som videla,ona na mna...a nemusela ma nahánať s revom-ako robí občas teraz 😠
No a kedže sme museli základ rýchlo poprerábať,tak máme uplne inu kuch.linku,dlažbu,kachličky atd...ako som chcela 😠 Ale už som sa s tým zmierila 🙄 Kuchyna v 1 izbáku bola vynikajuca! Tu mi moc nevonia 😖 Ale no.......nemôže byť všetko dokonale.A vždy musia byť na svete veci,na ktore si ženy pofrflu 😀 😉

nikinka008
16. máj 2010

Ahojte,my sme sa dnes rano zobudili s teplotou 38.8 ☹ ale nemyslim si ze je to zo zubkov vcera bola trosku na dvore a sadala si na zem tak neviem ci to nema z toho a ciapka dole 😠 bolo mi divne ze rano este o pol 9 spinkala ale tazko dychala kvoli teplotke tak uz mi to bolo jasne 😖 nurofen mi nechcela ani za svet zobrat tak som jej musela dat do trosku cajika a tak ho vypila no naposledy mala 38.6 tak uvidime neskor 😔 a bola trosku ospala a len na rukach ale teraz sa trosku sama hraje 🙂
ciky,dlho si nebola ale ako pozeram tak mas vela prace s balenim,tak drzim palce nech uz ste cim skor vo svojom,a neskor si to vsetko zariadis tak ako sa tebe bude pacit 😉

cikyta
16. máj 2010

Niki.Už byvame vo svojom.Asi týžden. 😉
No Sarka zrejme prechladla.Teraz je dosť zradne počasie.
Aj my-len čo sme sa presťahovali.Prvá noc-strašná zima a smrad z malovky+smrad z nových skrín..........a Sisa hrozný kašel,sopel a hned sme leteli dokine,lebo sa skoro 2 hodiny v noci drhla a to každu noc ☹

nikinka008
16. máj 2010

ciky,tak to je super potom 🙂 a ako sa vam byva?a ake mate noci?asi ozaj prechladla teraz spinka mala trosku menej teplotu ale uvidim ked sa zobudi 😖

cikyta
16. máj 2010

Kedže bola Sisa chorá,spala tak,že sa len raz zobudila v noci,no s riadnym kašlom a následným plačom z kašla 😢
Teraz choroba ustupila a budí sa tak 3-4 krát za noc.Zaspáva okolo 21:00 a vstáva okolo 9 ráno! Takže spinká dlhšie a aj lepšie ako v starom byte 😉
Sarke držíme palčeky k uzdraveniu.Bambulka malá ☹

petusko
autor
16. máj 2010

ahojte 🙂
hlasim sa z uprsanej, veeelmi veternej a chladnej oblasti, to snad ani nie je maj 🙄 normlane premyslam, ze navecer pustim kurenie 🙄
Petik spinka, Marcelik sa hra s hracim hrncom, to je teraz nr. 1 u neho 😅
ciky, super, ze ste uz vo svojom 🙂 Na vacsi priestor si rychlo zvyknete 🙂 fotky z oslavy su perfektne 😉
niki, malej skore uzdravenie, my sa pomaly dostavame z toho, decka maju este atb na tri dni a uz potom dufam budeme mat natrvalo pokoj 😒

cikyta
16. máj 2010

Ja som všetko z oslavy kamerovala a fotila na iný foťák.To,v albume je len z mobilu.Bolo tak dobre,že som nestíhala fotiť.Sisa všetkých vykrutila v tanci.Celý den tancuje a na oslave výnimočne.

petusko
autor
16. máj 2010

ciky, aspon nejake foto, ja som nestihala fotit vobec, takze mame fakt len par s tortou 😅 🙄
sisa je teda tanecnica, my mame zase spevaka, ale to z Petika sa nam rysuje nejaka superstar, cely den vyspevuje 😀 aj si vymysla slova a spieeeva do nemoty 😀

zuzik25
16. máj 2010

cafte baby, tak my sa uz balime, no poviem vam, normalne sa tesim z tohoto uprsaneho pocasia prec.
len akurat mala je od vcera soplava (asi zo zubov), esteze mi ju cez vikend strazi mamca, pes ma zas na hlave take cosi ako mokvanie, robi sa mu to z vlhkeho vzduchu kazdy rok, takze zajtra este k vetosovi, do toho som dostala kramose, no este nech ostaneme trcat na letisku, tak ma asi porazi. 😠 a dnes som sa bola po roku ostrihat, normalne nova zena zo mna. 😀

ciky, nech sa vam super byva v novom bytiku.

ni.kolet
16. máj 2010

Ahojte. Dnes máme Deň rodiny. U nás v kultúrnom sme na ňom boli a dostali sme aj certifikát, nakoľko sme absolvovali všetkých 8 stanovíšť, ktoré pozostávali:
spoločenské hry - my sme hrali Vie prasa lietať? a Rýchle tlapky., ešte tam bolo Ubongo
triedenie šošovice, hrachu a fazuli;
pribíjanie klincov;
literatúra;
labyrint so zrkadlom po spiatky;
preliezanie pavučinou;
triafanie loptičkami do koša;
a naše rúčky v srdiečku. Moja je namaľovaná a chlapci ju majú obkreslenú fixkou.
Takže zábava v tomto upršanom počasí. A malý dostal balónik a dve knižočky.

nikinka008
16. máj 2010

ciky,tak je to konecne aspon trosku lepsie ako to bolo 🙂 tesim sa stebou a dakujeme teplotku este stale mame uz som jej davala aj zabaly tak uvidim tak za hodinku jej dam sirup zatial pekne spinka chudatko malicke 😔
petusko,dakujeme dufam ze nam to cim skor prejde 😒 a vas nech uz tie choroby obchadzaju 😖

nikinka008
17. máj 2010

Ahojte,teplota nam uz klesla na 37.3 🙂 uz len dufam ze to znovu nepojde hore 😒 ...noc bola strasna o 11 sa zobudila do 1 lezala len tak somnou v posteli a nie a nie zaspat,velmi nas aj brusko bolelo celu noc stonala od bolesti ani cajik nechcela pit tak akurat som jej mohla brusko masirovat a cakat kym sa ukludni ,potom trosku zaspinkala a zase sme sa zobudili na brusko a tak az do rana a o 9 uz mi zaspala na rukach ale o 10 mi ju manzel doniesol ze uz je hore lebo sme sa pokakali a poriadne 😀 ale som rada aspon jej brusko uvolnilo chudatko ☹

nany100
17. máj 2010

ahojte, nikinka dúfam, že Sárka už bude zdravučká...ani sa nečudujem že sú drobci chorí v takomto počasí, našťastie u nás už pred víkendom zase začali kúriť, tak nám nie je zima 😉
ciky, aspoň, že Siska lepšie spinká a neboj ako hovorila petusko, rýchlo si zvykneš na tri izby...my máme trojizbák a práve robíme malej detskú izbičku, tak všetko čo bolo v tej izbe musíme rozmiestniť do bytu a som z toho na nervy, lebo neviem kam to mám popchať, nechcem jej tam nechávať naše veci, nech tam má len hračky a svoje oblečenie...takže nám by sa zišla ďalšia izba 😀 ...ale moooc sa teším, tatinko ostal tento týždeň doma a už začal maľovať a teraz to schne a išiel pre podlahu, čo sme vybrali v sobotu...potom kúpim záclonu, poprosím mamu nech jej aj nejaké pekné závesy ušije a môže sa slečinka nasťahovať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre