Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
4. jún 2010

@cikyta to som nefotila ja - kamoška fotila - keby sme bývali na juhu tak by sme mali po aute asi - ale my sme v centre - no aj tak katastrofa to bola

miavin
4. jún 2010

my sme ani správy nevideli - stále sme bez netu a telky, fungujem len cez manželov mobil ☹

cikyta
4. jún 2010

Mia ☹

miavin
4. jún 2010

@cikyta no hej - je to na zaplakanie - človek keď to vidí v telke tak to je fakt iné....ale víkend hlásia pekný, tak sa to snáď ukľudní

nany100
5. jún 2010

ahojte...taká som rozbitá ako čínska hymna...celú noc ma malá budila, kvílila tam a o pol piatej sa precikala, tak som musela aj posteľ vyzliekať aj prebaľovať...a o pol siedmej mm vstával do roboty, začal spratovať riady v kuchyni a pod. a samozrejme ma zobudil, tak sme sa ešte aj povadiť stihli...chlapi mizerní...vôbec nechápal, že keď celú noc nespím tak som nasratá, že ma zase zobudil on...on si buvinká každú noc a ja som už rok nespala a teraz zase musím celé doobedie fungovať s malou, ktorá mimochodom momentálne spí ako o polnoci 😠

mia, tie povodne sú hrúza...zle je sa na to pozerať, vôbec si neviem predstaviť to zažívať ☹

krpy, ☹ 😢 😢 ...to je strašné

bambina
5. jún 2010

ahojte

krpy, to video je hroza. nechapem, ako mozu dovolit nieco taketo robit. chcela by som vediet akoby sa tvarila ta cvicitelka a rodicia keby niekto s nou takto lietal.

nany, neviem preco, aj Simonka uz druhu noc v noci place. zeby tie stolicky? chapem, ako sa citis. mna tiez vie mm niekedy vytocit, ked si vylihuje bez vycitiek a ja som nespala celu noc. a este je zaskoceny preco som podrazdena.
my sme dnes hore od pol siestej. o osmej zaspala a zobudila sa po 15 min. ani z kavy som si nestihla odpit. a mm kludne spi bez pohnutia a to som aj dvere do spalne otvorila... 😵

bambina
5. jún 2010

mia, dufam ze je to dnes lepsie.
ja hlupa som sa vcera vybrala do Kosic k nasim, netusila som, ze to bude az take zle. a popoludni ked som soferovala, nebolo mi vsetko jedno. na dialnici bola vody a pripadala som si akoby som sla cez stred Domase. vsade naokolo voda. bola som rada, ked sme dosli domov.

zanulienka
5. jún 2010

dobre ranko.my sme spali celu noc bez jedineho zobudenia az rano o 7.00.moja dcea je dospelaaaaa 😀

krpcek
5. jún 2010

ahojte. bambi presne na to iste som aj ja myslela, ako mozu vediet, ze sa to tym babatkam paci, ked to sami nezazili. to co je na tom videu je uz podla mna tyranie!!!!!

baby kosicanky ako zvladate povodne? ste niekto aj evakuovany? som citala, ze kopec ludi v KE evakuovali. 😒 hroza tieto povodne.

bambina
5. jún 2010

zanu, parada. ticho zavidim. my sme mali po dlhsej dobe otras noc.

krpy, evakuovali ludi z predmestia Kosic (dedina) a z domov v blizkosti Hornadu a taktiez Tesco, ktore je velmi blizko Hornadu. rano som volala mamci, tak vraj sa situacia zatial upokojila a caka sa kedy rieka klesne.

pikino
5. jún 2010

teda krpi z toho videa mam dost. 😲 ale ked si vsimnete na konci to dieta sa rehli ako slniecko. 😅 asi je uz zvyknute.

a k tym povodniam to je hrozne som rada ze byvame tam kde byvame. a si predstavte tzc chudakov co sa im zrutili domy a uz nebudu mat kde byvat. ☹

a nasa noc no zaspala po deviatej vstala 5:4O a ja som mrtva a ona si teraz v klude fufka v postielke.

komisakpd
5. jún 2010

ahojte baby co mate nove? my sme sa stahovali do rodicovskeho domu...verim vsak ze to bolo uz nase posledne stahovanie, lebo za 2 roky sme sa stahovali 3x...takze min ma 10 rokov chcem mat pokoj..

krpcek
5. jún 2010

piki ved to, a zrutili sa len stare domy - tu ludia hovno maju a este aj to hovno im voda zoberie. 😠 ☹
ja som nastastie takuto situaciu na vlastnej kozi nezazila, ale kamosku prad par rokmi 3x za sebou vytopilo a stacilo mi upratovat tu spust co zostala. uz by som si to nechcela zopakovat.

komisakpd
5. jún 2010

som pridala maximove foto:D

cikyta
5. jún 2010

Ahojte.
Maximko je nádherný chlapček. Kukala som foto.Mal krásnu tortičku. Kto robil?

Inak včera mi spala Sisa na obed možno 30-40 minut a potom zaspala o pol 12 v noci !!!!!!!!! 🙄
20 krát som sa ju snažila uspať,no nie a nie !
Baby,ja som už mala také nervy!
To mi ešte o pol 11 v noci buchali susedia zospodu na stenu,lebo Sisa lietala hore dole z izby do izby a kedže bola bosa,tak dupala pätičkami a to sa jej vždycky moc páčilo! ☹ Ráno spí potom do 9 ! ☹

zanulienka
5. jún 2010

ciky-my celu noc,chapes,ze sme spali velu noc!mam to zaznamenane v kalendari

cikyta
5. jún 2010

To máš super Zani.
Silvia si posunula hodiny,že zaspáva skoro o pol noci. A nie a nie ju zmeniť ☹ Zrejme aj moja už dospela 🙄

zanulienka
5. jún 2010

elaia chodi spat 22.30 alebo 23.00,skor neexistuje

komisakpd
5. jún 2010

cikyta..svokra robila tortu...

krpcek
5. jún 2010

baby fakt vam nezavidim. u nas je to uplne super oproti vam. o osmej uz spi a rano skor ako o pol osmej nevstane. 😵
odkedy ju nekojim prespi uplne celu noc, dokonca aj teraz ked sa jej zuby prerezavaju. 🙂

zanulienka
5. jún 2010

krpy`premna bolo aj to uzasne,ked vsavala 1-2 krat za noc

nany100
5. jún 2010

zanu, gratulujem...ja si to napíšem asi červeným písmom na čelo keď ja budem spať celú noc...je to určite super pocit🙂 ...ciky, naša tiež včera 40 min., večer síce zaspala o ôsmej, ale akonáhle som si o 22:15 ľahla, hneď ma zacítila a v jednom kuse pýtala cici...nech už dorazí tá objednaná posteľ do detskej a malú presúvam...teda ona bude stále vo svojej postieľke, ale ja tam niečo potrebujem aby som ju mohla v noci kojiť a učičíkať...nebudem spať na koberci 😀 ...ráno o pol piatej okrem vyvreskujúcich vtákov som počula aj taxíky prichádzať s vyrehotanými mládežníkmi z barov, normálne som im v tej chvíli závidela, že kde sú tie časy 😖

komi, snažilkovanie ako?...aj zuul je už tehu 😉

nany100
5. jún 2010

krpi, už vôbec nekojíš?

komisakpd
5. jún 2010

nany no snazilkovanie zatial nic..tak zuul blahozelam..a kto este?

my tiez vstavame v noci aj 4-5x kedy ako..a tiez to vnimam ze je to kojenim, ni niekedy vstane aj sam alen tak a nevie zaspat...

nany100
5. jún 2010

o bei asi vieš a ešte sa k nám pridala jedna kočka ivanulienka a tá čaká tiež druhé mimčo...a aj zucha je tehu, ale nepochválila sa 😅

zanulienka
5. jún 2010

nany-mozno bola dnesna prespata noc len nahoda 😅 ,ale musela byt asi velmi unavena a dneska bude zase ,sofinka oslavuje svoje narodky,takze o deti nudza nebude 😀 ,to bude hurhajuuuuuu

nany100
5. jún 2010

zanu, dnes to bude u vás ako v škôlke...sa detiská riadne vybláznia 😀 ...čo si im pochystala?...nech si poslintáme 😀 ...inak chodia riadne neskoro spať aj elaia aj sisa, to by som sa už asi obesila, keby ešte aj večer tu kukučkovala do polnoci 😒

zanulienka
5. jún 2010

nany-ideme von,nebude vnutri,to by som uz vobec nezvladla.obcerstvenie,len naco su oni zvyknuty,slovenske jedla nezjedia-zemiakove omelety,nugeovy chlebiky,upecene klobasky,chipsy,arasidy,zmrzku...mame teplucko,takze aj okupat sa mozu,preoze ideme do parku,kde su hady,draky...z ich ust strieka voda.
elaia ma nejde skorej spat,moze byt hocijako unavena,nejde

nany100
5. jún 2010

super, tak máte piknik 😉 ...aj my ideme na oslavu, svokra má dnes narodky, tak budeme na dvore vysedávať a konečne sa vyhrievať na slnku 🙂 ...keď sa Adel zobudí, tak frčíme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre