Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
26. jún 2010

mia-Elaia ma dole 5 zubov a hore 8 zubov a idu jej vzadu stolicky

zanulienka
26. jún 2010

spat dost dobre,zobudi sa len raz v noci a spime do tej 8.00,a cez den od 12.00-15.00

baska19
26. jún 2010

@miavin ahoj mirka tak Baška ma ešte stale len tych 6 zubkov a to už dosť dlho už aj všetko hrýzla tak sme si mysleli že jej idu dalšie ale akosi nič nevyšlo a ukľudnila sa teraz buba fajne zobudi sa max. 1krát v noci. Inak teraz ako sa blíži spln tak sa večer dosť často budila a nevydržala v postieľke tak som o 21. musela isť ku nej spať tak uvidime ako bude po splne.

cikyta
26. jún 2010

Mia-Sisa má 4,5 zubku a doteraz mi revala až príliš často v noci.Fakt každých 15 minut! Dokonca raz mi vstala o 4 a už nezaspala.
No posledné 2 dni sa mi zobudila len 4 x a spala do 9 (dnes do 10 hodiny!) ZAZRAK !!!!!

cikyta
26. jún 2010

Má 2 a pol hore a 2 celé dole 😀

miavin
26. jún 2010

@baska19 Baši ahoj - ja to nechápem, niekedy tak dobre spal - bojím sa či nieje hyperaktívny - veď on sa na 10 sekúnd nezastaví cez deň - a už tretiu noc o 22.30 začne plakať - oči zavreté ale rev jak sa patrí...no neviem fakt.... a ako sťahovanie?

baska19
26. jún 2010

@miavin čakame na znalca takže mu budem v pondelok volať že ako na tom je lebo do 15. 7. musíme dať všetko do banky a predbežne nám to už schválili takže ešte uvidíme ako to okrešú a možno v auguste sa sťahujeme 😉 do vtedy samozrejme musíme ešte prísť oskúšať váš piesok 😀

krpcek
26. jún 2010

ahojte. aj my mame uz tretiu noc uplne zlu - sa mi tri, styri krat zobudi (preto zla, ze mi uz asi dva mesiace prespala celu noc, mozno raz do tyzndna sa v noci zobudila, lebo nevedela najst cumel), ale teraz - neviem, ci to ma zo zubov alebo co. cez den spime uz iba raz od 12-tej do takej 2-hej. dnes vsak spala len hodinu a potom sme sli kamoske na navstevu a bolo to dost citit, ze je nevyspana. ale ked sa zobudila a skusala som ju este uspat tak sa uz nedalo, a to sa mi stalo teraz asi u tri krat, ze sa po hodine zobudila a nedala sa uz uspat, len je potom strasne zla - tak neviem, ci jej mam vratit rezim dvs krat spania cez den, alebo je to len zubami. 😅

nany100
27. jún 2010

@krpcek aj Adelka si skrátila denný spánok na hodinu (max. 1,5 hod. a veeeľmi výnimočne, asi raz za mesiac, si pospí dve hoďky)...cez noc spí tých 12 hod. od 20:00 do 8-8:30, ale samozrejme sa v noci budí párkrát na didu...aj keď teda ona vlastne nie je hore, len zobudí mňa a keď dostane čo chce spí ďalej 😀 ...koľko ti spí v noci? Ak tých 12 hod., tak si myslím, že jej to stačí...myslíš, že by si ju ešte 2x za deň uspala? Ale veď skúsiť môžeš 😀 ...asi sú to len zúbky alebo potrebuje cítiť maminku, lebo sa jej niečo zlé sníva...majú teraz veľa podnetov, lebo objavujú svet a to ich asi aj niekedy rozruší 😉

cikyta
27. jún 2010

No tak ak mi Sisa spí 2 krát denne je uplne super.Je celý den vysmiata a noc je tá istá.Dokonca,ked mi spí 2 krát cez-noc je trochu lepšia 😉
Krpcek-nič v zlom,ale super,že ja sa tu chválim,že mi v noci bola hore 3-4 krát a ja som vyspatá a teším sa a ty sa tu pri 3-4 razoch zobudenia sťažuješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale nemyslím to v zlom.Ved ak ti už ozaj spala celu noc,tak to je ozaj teraz zlé 😉

cikyta
27. jún 2010

Nedopísala som: že dokonca,ak mi spí 2 krát za den,noc je o čosi lepšia 😉

krpcek
27. jún 2010

ciky ja viem 😀 😀 😀 ale uz som si odvykla, od toho, ze sa mi v noci stokrat budila. posledne dva mesiace prespala celu noc, bez jedineho zobudenia, tak teraz ked sa zobudi 3 krat na ide porazit - a vzdy je to akurat ked tak dobre zaspim. 😠 😀

cikyta
27. jún 2010

@krpcek 😀 😀 😀 😀 😀

komisakpd
27. jún 2010

baby chces sa opytat co davte papat malym na veceru?

krpcek
27. jún 2010

komi ja jej davam krupicovu kasu. hlavne preto, ze mi nechce pit ziadne mlieko a takto do nej dostanem 3dcl bez problemov. 🙂

komisakpd
27. jún 2010

baby a my sme este ani raz nespali celu noc..teraz konecne ho ucimena samozaspavanie v postielke..uz sme skoro mesiac prestahovani tak prostredie zabyvane..tak sa to nejako da...

komisakpd
27. jún 2010

@krpcek a to jej davas klasicku krupicovu kasu s kravskym mliekom? lebo ja kojim a stale davam tie kasicky, el neskutocne to ide do penazi..nikedy okolo 6 mi spapa aj chlebik a o 7 kasu..ale som chcela nieco ine

macikjm
27. jún 2010

ahojte,,,ninka papa kadeco...ovocie...cerstve al.vyzivka...polievocku, ak chce...jogurt...striedam jej to...kase nechce, a pred spanim ju este kojim...ani my sme este neprespali celu noc... 😅 raz sa dockame...

krpcek
27. jún 2010

komi ano. to mliecko je prevarene, takze je to v pohode. a malej to chuti ovela viac ako ked som jej robila tie kupovane kase - tie mi vobec nechcela, tak sme skusili urobit normalnu a robime ju uz asi 4 mesiace. obcas jej do toho supnem aj granko a taaaaak rychlo to zbasti ako nic. 🙂

krpcek
27. jún 2010

baby ja kym som ju kojila tiez sme neprespali celu noc, az ked som prestala kojit.

macikjm
27. jún 2010

komi...kludne by si mohla malemu varit krupicovu kasu z kravskeho mlieka...ninke som minule robila,ale nechce...skusim neskor...

ivanulienka81
27. jún 2010

baby, tak ja som na nervy ked sa v noci raz zobudi... uz sme zvyknuti ze spava celu noc... sice chodi spat dost neskoro a nad ranom sa pyta k nam do postele a rano uz o 7 kvaka 😅
my uz tiez davame krupicovu kasu z riadneho kravskeho mlieka a s masielkom, aj riadnu kasu z ovsenych vlociek... vsetko spapa 😉 moje dieta uz zacalo jedavat riadnu stravu co aj dospeli, vcera halusky a dnes kurca s ryzou :D

macikjm
27. jún 2010

@ivanulienka81 aj ninka uz papa nasu stravu, len nie tak solene a korenene, ale uz aj spagety s maskom a syrom aj kecup jej tam trosku dam...a este pocuj mamula...tak ty nebud na nervy z nocneho zobudzania. zanedlho ta caka ine nocne vstavanie pri malom babatku, na ktore cakate...ci si chces predspat??? 😀

ivanulienka81
27. jún 2010

@macikjm ano vsak aj ja menej solim, korenim... proste mu to trocha prisposobujem
no ano aj, chcem si troska pospat, lebo viem co ma caka po porode 😀

macikjm
27. jún 2010

@ivanulienka81 myslela som si... 😀 ze si predspavas... 😎 dobre dobre ivi...tak nech misko sladko spinka... 😵

cikyta
28. jún 2010

Ahojte.
Včera večer sme mali trošku šoky.Sisa si strčila hlavičku medzi umývadlo so skrinkou a stenu v kupelni.....Tak to šlo,naspäť nie.A tak ten rev museli počuť snád až do 78 dediny!!!! Vobec sa jej tá hlávka nedala vybrať.Ešte bol doma muž a vydrapil celé umyvadlo (našťastie to sa to tak labilne kývalo a nebolo uplne dorobené).
Ja som skoro umrela od strachu.Sisu klepalo ako osiku snád ešte hodinu a od vtedy ma bolí brucho na krámy... 🙄 a tie som čakala až o týžden 🙄

bambina
28. jún 2010

ahojte

preboha, ciky. to si ani neviem predstavit. tie nase deturence sa vopchaju kde sa da, ale tak toto muselo byt ozaj neprijemne. dufam, ze sa z toho Sisinka vyspinkala a dnes ste uz obidve OK 🙂

bambina
28. jún 2010

prespat celu noc? ja neviem ci by som vydrzala 😀

cikyta
28. jún 2010

@bambina ahoj Bambi.No už je dobre a nemáme žiadne následky zo včerajšieho hororového večera.
Moja jediná suvislá veta bola po tom všetkom (lebo som nemohla ani pípnuť od strachu...)bola:
-Pane bože...a to má len rok !!!! 😅

A k tej druhej noci...veru aj my tak.Vravím,ak mi vstane 3-4 krát ja som uplne najšťastnejšia a dokonale vyspatá.Dokonca medzi 2-3 hodinou v noci behám po byte,čo sa mi už nedá spať 😀

cikyta
28. jún 2010

Takže až mi jedneho dna prespí celu noc,bude určite na pozorovaní a budem nad nou pol noci sedieť a dívať sa,či mi vôbec žije.
Alebo pôjdem hned ráno k dr.s tým,že je vážne chorá,lebo spala CELU NOC 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre