Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
27. aug 2010

chlapov mam doma, tak nastupuje realita. majte sa krasne

cikyta
27. aug 2010

Dakujeme za gratulky a
@miavin suuper-tiež blahoželám k 5 zubku.

Ozik-vraj máme Silvinku v septembrovom čisle Mama a ja odfotenu,tak ak budete mať chuť,čas atd...možte ťuknuť sms pre nás.

cikyta
27. aug 2010

Teda,teraz kukám..........okrem chuti a času treba 0,199 € na sms 😅

miavin
27. aug 2010

@cikyta jééééj naozaj je tam - a som si vravela, že aká krásna princezná - na kruhoch... ale som si neprečítala meno aj povedomá mi bola....ale zatiaľ som nestihla všetko prelistovať, no už idem poslať sms 😀

macikjm
27. aug 2010

ahojte...
jej dnes ma nasa sisa meninky...vsetko najlepsie prajeme z celeho srdiecka...

u nas v bj je jarmok...tak jarmokujeme vo velkom...ninka sa nevie vykolotocovat...podarena je...vystupi z kolotoca s tym, ze ide na druhy... 😀

cikyta
27. aug 2010

@miavin Díky Mia.Ja ten časopis ešte nemám.Teda,muž sa snažil kupiť na pumpe,no kupil stare čislo 😠 (chlapy...)
Mne to vravela len kamarátka,že tam je.

miavin
27. aug 2010

@cikyta ááá už som hlasovala - držíma palčeky

cikyta
27. aug 2010

@macikjm Dakujeme. Fíha.som zvedava,či bude chcieť isť Sisa na kolotoč,ked tu bude jarmok.Tak Ninuška bude pekne unavená z kolotočikov a bude super noc 😉

miavin
27. aug 2010

@cikyta áno je - pod čísielkom 10 😀

macikjm
27. aug 2010

@cikyta no...pekne rychlo zaspinkala...tak asi aj vdaka kolotocom...juj...ako sa tesila... 😵
par foto...kuk...nielen jarmocnych... 😉

miavin
27. aug 2010

@macikjm bohovské fotky a tá posledná v čižmách s brílkami - no suprováááá 😀

macikjm
27. aug 2010

@miavin dik... 😉

pikino
28. aug 2010

cafte micky

ciky, silvinku som si hned vsimla 😀 herečku malú. 😀

macik dobre foto hehe 😀

cikyta
28. aug 2010

@macikjm milé fotečky 🙂

krpcek
28. aug 2010

ahojte. tak ja neviem, co to malo vcera byt. dnes uz po teplote ani chyru, rano sa zobudila normalne o osmej a teplota ziadna. 🙂

nany100
28. aug 2010

@krpcek nás na tomto poslednom očkovaní upozorňovali, že reakcia sa dostaví niekedy až o pár dní (do týždňa)

krpcek
28. aug 2010

@nany100 zeby to bola reakcia na to ockovanie? dnes je uz uplne v pohode - zas maly vymyslenik ako ostatne dni. 🙂

nany100
29. aug 2010

@krpcek tak to je super...možno to bolo ozaj ešte v súvislosti s očkovaním 😉

nikinka008
30. aug 2010

Ahojte 🙂
Baby chcem sa spytat,ako dlho trva drobcom kym zaspia cez den a vecer,u nas zaspavanie cez den je strasne aj 15 krat tam musim pribehnut lebo robi vsetko mozne len nespi 😖 a to aj hodinu niekedy aj viac.....do teraz bolo vecer zaspavanie super dala som ju do postielky a kludne si lezkala a za 10-15 min spinkala bez akehokolvek vystrajania,ale posledne 2 dni to iste ako cez den,vcera som ju dala o 8 do postielky a do 10 sme s behali hore dole kym zaspala 🙄 ......a to uz rano bola o pol 8 hore a sla spat az pred 1 a aj tak sa jej nechcelo spat ja tomu nerozumiem, 😔

nany100
30. aug 2010

@nikinka008 Adelka zaspí do 10-15 min., ale má v puse didu, tak sa jej ani vymýšľať nedá 😀 ..občas si síce sadne a chvíľu vystrája, ale potom si ľažká a dudká si ďalej, kým nezaspí...som zvedavá, keď sa odstavíme ako to bude potom 😉 ...dnes vstávala pred ôsmou a spať išla po jednej, takže je to asi normálny interval 😉 ...večer to tiež nie je problém 😉

inak musím ju pochváliť, od minulého týždňa papáme nemixovanú stravu 🙂 ...odmietala už svoje obedíky papať a stále stála pri našich tanieroch keď sme jedli, tak som jej skúsila mäsko pekne so zemiačkami nakrájať a normálne prežúva a papá...a aj ryžu, čo predtým odmietala 🙂 ...som z toho vytešená, lebo som sa bála, že nebude normálne chcieť jesť...ale asi dozrela na takéto jedlo až teraz, takže som ju nemusela stresovať 🙂

a máme vonku 8.zub 🙂

cikyta
30. aug 2010

My zaspávame ako Nany s Adelkou 🙂

cikyta
30. aug 2010

To znamená mať zásadne v puse didu 😀

petusko
autor
30. aug 2010

ahojte 🙂
tak uz mame takmer po prazdninach, sme doma len sami a uz sa pomaly chystame na skolkarsky rezim 🙂 Petik sa uz tesi. a ja tiez, mozno aj viac ako on 😀
dnes sme boli u zubara, chalani boli skveli, pekne pootvarali papulky, zubar skontroloval, pochvalil 🙂 s Marcelkom na kontrolu o pol roka, s Petkom o rok na preventivku znova 🙂
@beadz, uz som na teba myslela, ako sa mate, takje dobre, ze je vse oki, uz sa ti to krati, coskoro budete mat doma veselo 🙂
u nas sa zaspava v pohode, marcel je od narodenia spachtos 🙂 vstavaju rano okolo pol osmej, spat chodia okolo dvanastej, pospia aj tri hodiny a vecer o osmej sa uz Marcel znova pyta spat. Petik vecer vydrzi dlhsie.

cikyta
30. aug 2010

@petusko šťastná to žena! 😀 Prečo aj ja nemám chlapca ? ☹ ( 😀 😀 😀 )

skorvankova
30. aug 2010

Ahoj kočulky...
Ja som tu nebola ani nepamatam, ale nebol as a este tak 1,5 mesiaca nebude, trosku prerabame, uz sice ,,iba,, kupelnu ale.........to zvladneme.
Šimonko ma teraz mamickovske obdobie, je zaveseny len na mne 🙂
A k teme zubky...Moj drobec ma 15 😉

petusko
autor
30. aug 2010

@cikyta lebo cikyta bez Silvinky by nebola cikyta 😀 vy ste super dvojka, ste si sudene 🙂
@skorvankova ahoj, tak prerabacky? ale budete aspon v peknom, novom. A Simonko teda zubkov hromadu ma 🙂

ivanulienka81
30. aug 2010

@nikinka008 my aj na obed aj vecer zaspavame tak, ze ho ulozim do postielky a sam zaspi podla unavy... niekedy zaspi za chvilu a niekedy si len tak lezka v postielke este aj 30min, ja ho pridem uz len prikryt.... ale mala ma mozno len nejake obdobie, zrejme to prejde... trocha vydrz
ja mam zase pocit, ze mne sa Misko odmamickoval... ale mozno prispel k tomu aj fakt, ze uz ho nedviham na ruky... tak uz jednoducho vie, ze u mna nepochodi 😅

skorvankova
30. aug 2010

petusko- ano cele leto prerabame ale uz bude koniec 😀 je to super pocit mat vsetko podla predstav a ked vidim ako kazda novo omalovana stena ma otlacok Šimonkovej rucicky od nejakej maskrty. 😀
A este k zubkom za dva tyzdne nam vyslo 5 😉

ciky- ja vam rada poslem hlas, ale musis nam napisat formu sms a na ake cislo, lebo nemame zatialnovu mamu a ja 😎

cikyta
31. aug 2010

@petusko Ja vtipkujem. 😉 Jasne,že som spokojná a Sisu milujem 😉 Ved ma už poznáte 😉

@skorvankova Takže ak napíšeš sms v tvare:
FOTO 10 (tvoje meno a dresu)
a pošleš to na 6661
budeš zaradená tiež do žrebovania o pampersky v hodnote 100€ 7-18kg 😉
Cena sms je 0,199€

DAKUJEMEEEEEEEEEEEEEEE
Aj ked: konkurencia je obrovská veru 😒 😅

petusko
autor
31. aug 2010

@cikyta ja viem, ze vtipkujes 😉 ja tiez niekedy si poviem, preco nemam babiku, ze by som ju do saticiek obliekala, sponky kupovala 😀 ale ked vidim moju dvojku pokope, tak som najspokojnejsia na svete 🙂
a sms ide aj od nas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre