Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
4. okt 2010

dobre ranko,minule ste spominali tie jupiky na zimu...my mame.termoska z podobnym otvorom ako ma jupik.je velka 0.35 dcl a ma aj taku tasticku na krk..dam foto

petusko
autor
4. okt 2010

@zanulienka perfektna je 🙂 ja som sa tiez stale nerozhybala a este nemame.
ako sa mate? co baby? a elaia uz je isto sikovnica velika 🙂

zanulienka
4. okt 2010

petusko-ja som na tu flasku natrafila len nahodou.dobre sa mame,..uz cez den sme bez plienok doma,co ma velmi tesi

petusko
autor
4. okt 2010

@zanulienka no teda ako hovorim, sikula je Elaia 🙂 my sme plienkosi, dudkosi a spachtosi furt 😀

zanulienka
4. okt 2010

aj nam sa polepsil spanok nocny,len teraz ja buntosim v noci.zvykla som si na prerusovany spanok:(.tak chodim behat z muzom,poobede kocikovat zo svagrinami..len dneska u nas prsi a uz dva dni strasne fuka vietor.

petusko
autor
4. okt 2010

aj tu je kosa a dnes aj fuka studeny vietor 😒 uz co by bola zasa jar a teplo.

zanulienka
4. okt 2010

my tu mame babie leto,ale niekedy sa to bez dazda nezaobide.inak mame normalne 24-26 stupnov

cikyta
4. okt 2010

Ahojte... 🙂
aj my sme začali odučať od plienok koncom augusta a behalo sa len v gaťkách...........
no zrazu prišla zima a prišiel soplík,tak sme s tým prestali. ☹ Ale celkom pekne sa začalo dariť.Kebyže je leto o mesiac dlhšie,tak by sa nám to podarilo.
Takto by som ju musela viac krát prezliekať,nieje to kde sušiť v zime a už nemože byť len v gaťkách ☹ ,tak neviem,ako to vymyslíme....ale máme záväzok,že pri torte s dvoma sviečkami sa bude sedieť bez plenuchy 😀

petusko
autor
4. okt 2010

tomu hovoris babie? sak to by u nas bolo normalne leto 😀 tu je minimalne o 10 stupnov menej ☹ babie leto ani neviem ci vobec bolo, tych par dni, co sa dalo vydrzat bez hrubsej bundy.

cikyta
4. okt 2010

@petusko Včera som videla tu flašku v športovom obchode vo výklade.Mali aj s detskými motývmi od 6 € vyššie. 🙂

cikyta
4. okt 2010

my máme babie leto ked svieti slnko a je 9°C 😀

petusko
autor
4. okt 2010

@cikyta super zavazok, drzim palce 😉 pri siskinej sikovnosti to bude aj skor 😉
ja neplanujem, kedy to pride, vtedy to bude. ale tak trochu dufam v buduce leto 😀

cikyta
4. okt 2010

No idem na poštu rýchlo. Pápá........... 🙂

petusko
autor
4. okt 2010

musim sa tento tyzden vychystat do mesta, aj topanky kupit, aj flasku. aj ciapky obidvom.
inak by mal byt vybaveni do jesene.

zanulienka
4. okt 2010

ja som ju kupila za 17 eur

ivanulienka81
4. okt 2010

ahojte dievcata, tak uz mame "po tom" ... Misko to zvladol statocne, iba sa chce chodit pozerat na sestricku 😀

petusko
autor
4. okt 2010

@ivanulienka81 vitajte aj s Tamarkou a este raz blahozelam 🙂
Misko je super brat, urcite si bude sestricku obchadzat 😀
drzte sa 🙂
@zanulienka no kurnik, sak za to sa da kupit aj dvojlitrova termoska 😀 dufam, ze tu zozenieme aj neico lacnejsie .

krpcek
4. okt 2010

@ivanulienka81 gratulujem 🙂 🙂 Tamarka je krasne meno. 🙂

my sme uz doma, v Rajeckych bolo super, len zima. 😖 😀 ale stihli sme toho dost popozerat. 🙂

zanulienka
4. okt 2010

ivanulienka-gratulujeme a prosime si foto o malinkej a aj o velkom bracekovy

nany100
4. okt 2010

@ivanulienka81 gratulujeme k Tamarke...krásne meno...ako zatiaľ zvládate?
@zanulienka ako bolo na SVK? Dlho si sa neozvala... 😉
@krpcek super...čo si sa nestavila...je to kúsok 😉

cikyta
4. okt 2010

@ivanulienka81 Gratulujem k Tamarke..........želám dlhý,krásny život plný dobrodružstiev a hlavne veeeela zdravíčka ! Držkajte sa babule. Miško vás bude s ocinkom ochranovať. 😉

@krpcek Tak ako? Zišla sa výbava?

cikyta
4. okt 2010

@krpcek Kedy ste prišli? Lebo od včera je tu nádherne 😎 ( 😀 )

krpcek
4. okt 2010

@nany100 prechadzala som tri krat, vzdy som kyvala 😉 😀 😀 mali sme dost nabity program. . .

@cikyta veru, ze zisla. . . zimnu bundicku mala ked sme sa prechadzali po rajeckych, lebo uz zima bola velikaaaaa. 😀 domov sme prisli v piatok.
vsetkym na koho som si spomenula, som kyvala, ked som prechadzala ako miest, kde byvate. 😉

cikyta
4. okt 2010

@krpcek dík. Ved aj my sme ti kývali ako divé !!! Sisa poslala Sabinke aj vzdušnu pusu !!! 😅

krpcek
4. okt 2010

@cikyta fiiiha 🙂 😀

zuzik25
5. okt 2010

caute caute,

@ivanulienka81 gratulujem k malej Tamarke a prajeme vela zdravicka a stasticka. 😉

@krpcek videla som fotky z vyletu, to ste mali babsku jazdu? 😉

u nasnove tos, ze mala ma soplov a soplov, neviem ci zuby ci z choroby, vcera sme boli u dokyny, brala jej vyter, tak uvidime. a odplinekovanie som chcela zacat uz riesit aj ja, ale ochorlea, tak z toho zatial nic nebolo, ale ked sa jej pytam, ci kakala do plienky, task povie nie, a veru ze nie a ked nakakala tak kruti hlaviu ze ano. tak ked sa dolieci,. tak budeme odplienkovavat aj my. 🙂

krpcek
5. okt 2010

@zuzik25 ano babska jazda. . . chlapi boli v robote a my na vylete 🙂 😀

cikyta
5. okt 2010

@krpcek Ved hod foto aj sem,nech vidím aj ja.

krpcek
5. okt 2010

@cikyta nie si na FB?

petusko
autor
5. okt 2010

@krpcek vyborne riesenie 😀
aj ja som kuk foto, uz vcera 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre