Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
13. máj 2009

piki, ja davam libenar, podla toho ako soplikuje, ked ma take vodave, tak nedam a vytiahnem. ale ked chrapka, dam kvapku do dierky nech to zmakne a vytiahnem a po vysati este kvapnem.

zuzik25
13. máj 2009

ozaj, tie co kojite, pijete kavu?

pikino
13. máj 2009

ja nepijem, aj ked sme tam by som si dala.

zanulienka
13. máj 2009

pila som,ale vymenila som ju za cerealiovu kavu

zuzik25
13. máj 2009

ja som si dala vcera a predvcerom aspon latte. ale normalnu kavu sa bojim. ale aspon sa mi stolica pohla. 😀 dala som nove foto 😉

zanulienka
13. máj 2009

zuzi-ake ma tmave vlasky-aj ja chcem

giuli
13. máj 2009

ahojte mamuľky...my máme do poradne ešte ďaleko až 21.5,tak sme ho včera šupli na dig.váhu,čo bolo presne mesiac od pepustenia z nemocnice a ukázalo nám 4600g,možno to trošku skreslilo,aspoň máme akú,takú predstavu,keď sme odchádzali z nemocnice malý mal 3550g...
čakajú nás vyšetrenia kvôli štítnej žľaze,krvička z päty nám nejako vyšla zle ☹ ,dúfam,že to bude len dočasne zvýšená hodnota a nič vážne...a poctivo kojíme 😵

hankahj
13. máj 2009

ahojte maminky 🙂 tak uz sme komplet? 🙂 gratulujem vsetkym, ktorym som este negratulovala k babatinkam 🙂 my mame v sobotu uz mesiacik juj ale nam to leti 🙂 prajem vela vela zdravicka a ked bude viac casu tak sa ozvem papapa

kiki5
13. máj 2009

ja už som to tu niekde pisala. v knihe píšu- a potvrdil mi to aj lekar že kava aby mala učinok na dieta tak by sme museli dat si viac ako 2 šalky denne.

zuzik25
13. máj 2009

kiki, no super, takze 1 kavou za den malej neublizim.
cakam kedy sa zobudi na papanie a ideme na prechadzku kym neprazi slnko.
dnes je inac Emmka strasne spokojnucka, ani neplacka v kociku pred spanim, asi je biosenzitivna a ma dnes svoj den.

misha666
13. máj 2009

ahojte kocky...

piki... ja davam do nosika libenar... pockam 5 minut a potom vytiahnem...a potom dam nasivin ale len rano a na noc... ale vytahujem pred kazdym papanim 🙂

sex 😀 my sme ho uz mali viac krat...citila som sa ako panna 😀 a este stale na zaciatku milovania to trosku boli 😖 ale to je asi normalne... a drahy pusta vonku 😀 ale na buduci tyzden v pondelok si skocim k dokymu... nech mi predpise anti Cerazete ta sa moze aj pri kojeni...

krstiny mame 23.5 🙂

komisakpd
13. máj 2009

baby my mame do nosa tie jvapky z morskej vody..PHYSIOMER BABY a kazala kupit aj tu odsavacku na vysavac..ale ja si to neviem predstavit, ako by som takto odsavala..zda sa mi to take drasticke...to normalne na vysavac??? alebo je tam taky strojcek?...

petusko
autor
13. máj 2009

ahojte 😎
boli sme na poradni, Marcel váži 4560 g 🙂 z pôrodnice sme odchádzali trojkiloví, takže pekne priberá 🙂 je vraj peknučký a šikovný, všetko o.k. 🙂
komi, tiež som sa bála tej odsávačky, ale teraz by som už inú nechcela. ono to len tak pôsobí drasticky, ale je tam malá dierka, takže to bábu neublíži. 😉 ja som pri peťkovi používla sprej do nošteka Mar, bol dobrý.

komisakpd
13. máj 2009

a kolko stoji ta odsavacka? to akoze normalne napojis na klasicky vysavac??,

petusko
autor
13. máj 2009

my sme kupili za cca 400,- sk vtedy. a napojiš to normálne na trubicu od vysavača. znie to hrozivo, ani ja som si to nevedela predstaviť, ale je to naozaj dobrá vec. dieťa trpi oveľa menej, ako ked s nim bojuješ s normalnou odsavačkou. nevahaj, neolutuješ 😉
mládenci vstávajú, ideme von 😎
prajem pekny zvyšok dna 😎
a ozaj, dnes v noci sme boli hore iba 2x 😲 🙂 🙂 keby to už aspon takto bolo stále 😅

kristinka.s
13. máj 2009

Ahojte kocky, dnes som z hrozou zistila, ze moja odsavacka mlieka (inak rucna zn. Madela) je zanesena plesou 😖
Umyvam ju kazdy den, ako je pisane v navode + vyvaram flasku. Ale do tej strednej casti, kt. sa inak neda rozobrat sa mi akymsi nevyvetlitelnym sposobom predsa len nieco dostalo a vytvorila sa strasna plesen. Teraz mam obavy, ci sa mojej malej nieco nestalo. Ze som si to ja nevsimla skor!
Mate niektora podobnu skusenost? Da sa to vobec odtial nejako odstranit?
Ak aj nie, aspon si to odsledujte.

pikino
13. máj 2009

kristinka a tie ostatne veci nevyvaras? ja ked ju sterilizujem tak komplentne celu. mozno by si ju mohla namocit do nejakeho prostriedku na plesne. a potom niekolko krat preplachnut a vysterilizovat. inak neviem co ine by sa dalo.
tu plesen treba zabit.

misha666
13. máj 2009

komi... ja som ju kupila za 404sk 😀 a fakt je to super vec a naozaj je to menej drastickejsie ako s obycajnou...tu mas za par sekunt vsetko von a s tou balonikovou som ju trapila aj 2,3 minutky.

krpcek
13. máj 2009

ahojte. tak som sa definitivne rozhodla, ze pojdem si kupit aj ja tu vysavacovu odsavacku, lebo ta elektricka je sice dobra ale mam pocit, ze nevytiahne vsetko a musim ist kupit aj spaci vak, lebo mala si mi odkopava a cestuje po celej postielke - som ju v noci nasla schulenu v rohu postielky, studenu ako zabu - ani neviem kolko spala odkopana. 😠 😀

skorvankova
13. máj 2009

Ahojky.
Moj maly dnes spi cely den, ja som zvedava aky bude v noci 😒
A normalne sam zaspava. 🙂 To j e raz dobre dieta

komisakpd
13. máj 2009

no dobre..dnes som sa predvedcila ze odavacku kupim, lebo som pocula ze tak vsetko steka do usiek a maly moze dostat zapal uska..a to by som nerada...

miavin
13. máj 2009

ahojte - čo sa týka odsávačky - súhlasim s mishou - my máme tiež do vysávača - tiež sme dávali do nošteka libenar - chvíľku počkali a vysávali 😀 - skvelééé ako sa malému uľavilo - a na noc sme dávali nasivin - ale nie často - lebo je silný, radšej ten libenar. už nemáme soplíky, takže teraz je kľud.
a sexík - no ja sa stále čistím, ale už by sme radi niečo zriešili - ale nemôžme ☹

arizona
13. máj 2009

čaute 😉

po dlhom čase sa ozývam - teda chcem len vychváliť vysavačovú odsávačku 😎 vysávač máme vytiahnutý skoro celé dni, lebo keď sa malý zobudí, potrebuje mať všetko naraz - papanie, prebaľovanie a aj mojkanie, takže to nestíhame a keď si trochu poplače, tak má soplík a vysávame a vysávame 😀

zanulienka
13. máj 2009

kocky mne dneska elaia este nespala,uz sa idem zblaznit,neni mozne aby mesacne dieta nespalo cely den

jankaaa
13. máj 2009

ahojte babule tak mi dnes doobedu sme mali celkom fajn den ale poobede to uz bola hroza vkuse plakal...dnes to bolo asi z toho ze sa prejedol...

babenky ako znasate plac vasich drobcov ked sa az zachadzaju...je tu vobec niekto taky kto ma take placlive babo ako ja...ze az modreje

miavin
13. máj 2009

janka - no náš drobec vie tak nervačiť keď chce spať a nedá sa mu, že má zvuk ako baranček beee-beee - až naraz nemôže lapiť dych - vtedy ho vezmem a pacnem po plienočke aby sa nadýchol - ale žeby modrel - to neviem. zatiaľ sa nám to nestalo chvalabohu, a to ti tak Jakubko veľmi plače???

krpcek
13. máj 2009

jani aj moja mala dost plakava - ale ona je cervena jak paradajka. nemodrie.

misha666
13. máj 2009

no moja emmika place len ked je hladna...a ked sa nervozi na cicik alebo ked ju boli brusko ale to je malokedy...ked ju dam do postielky ze ma spat a viem ze jej nic nechyba tak place ale len tak maznavo ...skusa ci ju niekto vezme ...a ked nie tak zaspi... 😀

skorvankova
13. máj 2009

jani, aj moj place, ale je cerveny nie modry.

lindula3
13. máj 2009

caute baby.... pozeram ze riesite odsavacky... to mate vsetky sopliky? ja som ju este ani z krabice nevytiahla zatial nebolo treba, ta nasa nastastie vobec neplace, len obcas aj to ked je strasneeee hladnaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre