Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

lindula3
30. jún 2009

dakujem za podporu a za infosky vasich deticiek, aspon mozem porovnat...🙂 my nekojime davam len umele no tak na dve davky za den nazbieram aj toho mojho...
na tu susulu som si kupila repik a mam jej to s tym vytierat... no jak som jej to tam roztiahla a umyla pekne to islo vsetko prec... tak jej to budem preventivne este mocit repikom... toto je mozno aj moja chyba ze som jej tie pysky neroztahovala uplne ked som ju kupsala ale bala som sa... no teraz uz budem mudrejsia...
a ktovie ci su to vobec kvasinky uz mi raz povedala ze kvasinky ma na ritke a na kramaroch som to ukazovala lebo tam chodime vicianovej na rizikovych novorodencov a ta povedala ze ake kvasinky ze ma krasnu ritku🙂
ja fakt rozmyslam ze zmenim lekarku... mesiac od narodenia nam furt tvrdila ze mame selest a aj nas poslala na kardio a tam povedali ze ziadny selest, mame uplne zdrave babatko... jedine co sa mi na nej paci ze s kazdou "blbostou" posiela na kramare... radsej pojdem ako by mala nieco zanedbat...
ale hlavu ze ma zlezanu to je blbost... nozicky ma trosku captave ale to ma po tatovi🙂))))
minuly mesiac mi pribrala za 3 tyzden 600 to povedala ze super a teraz mi pribrala len 460 a to je uz vela...
a na to brucho ju davam pred kazdym papanim skoro ale ja ked ju prevracam strasne mi grcka, mame aj reflux...

macikjm
30. jún 2009

lindi...je vela pribrat 460g za 3 tyzdne??? v knihach pisu, ze babo ma pribrat 200 g za tyzden....
asi fakt zmen dr....to mas chodit na kazdu poradnu so strachom, co na teba zase vymysli???
a pocuj, nepozna sa ona s tvojou svokrou??? 😀
nespikli sa proti vam... 😀

jana_pk
30. jún 2009

Komi - ja kojim - a mala papa niekedy aj kazdu hodinu. A niekedy v poho a niekedy mam menej - ale aj tak ju prikladam casto a ona si vzdy vytiahne co sa vyrobilo. Tak to radia laktacne poradkyne - prikladat prikladat
Tak drzim palce nech mozes dalej iba kojit.

lindula3
30. jún 2009

maci a ja som sa bala ze je tych 460 malo.... akurat som hovorila s muzom a tiez je toho nazoru ze asi zmenit dr... no tu v stupave mame vsetky baby rovnake diagnozy pre deti... su tu len dve detske lekarky a jedna horsia ako druha, vybrala som to mensie zlo... jedina moznost uz je chodit do ba...
vis ze aj mna to napadlo ze ci sa nepozna so svokrou🙂 ale nie... nema ju odkial poznat... ale normalne som cestou domov tak rozmyslala ze ci ta svokra nemala aj pravdu, no strasne rychlo som si to sama vyvratila🙂

krpcek
30. jún 2009

ahojte. 🙂

lin 😔 i tak my sme dopadli lepsie. 🙂 mame 5500g 60,5cm. vsetko mame krasne, zdrave . . .len ten posraty moc jej musim doniest. 😠 ale uz som kupila nejaky sacik co jej tam nalepim a zajtra jej to odnesiem.

lindi u oravcovej si nesmies kazdu blbost brat k srdcu - dobre vies aka je. . . mne tiez hovorila, ze malu davat castejsie na brusko . . .ale sak to by som ju tak musela mat 24denne, lebo ona ani inak nechce byt. . . jednym uchom dnu a druhym von . . .sak vidis ako sa ti mala vyvija. 🙂 😉

krpcek
30. jún 2009

jaaaaj a my uz mame iba slaby selestik. 😉 😀 😀 😀 😀

krpcek
30. jún 2009

pocuvaj nepozrela si sa ty na nu nejako skaredo? 😀 😀

lebo na mna je uplne mila . . . ale to mozno aj preto, ze byva oproti nam na bytovkach ucitelskych. 😅

krpcek
30. jún 2009

baby nemate kontakt na nejaky laktacnu poradkynu? ☹ ja z tej malej zosaliem. tak jebuto papa, ze zabit je malo. 😠

jana_pk
30. jún 2009

Krpcek ja mam - ale ona je odtialto z Pezinka a neviem ci chodi do Stupavy. Aj Luca33 ju ma. Ona je na materskej tak fakt neviem ... :(

macikjm
30. jún 2009

krpcek...
mna tiez hnevala mala s tym nervacenim na cicke...
skus anag....radi vo fore dakujeme anaq...ona sa zaobera dojcenim...kym nenajdes nejaku laktacnu poradkynu...
ja som sa na nu obratila a pomohla...

baska19
30. jún 2009

krpy moja mala začala posledné dva dni vymýšľať poobede presne jak tvoja dám jej palec či je hladná čo by už po 3 hodinách aj mala byť tak cucá jak o život dám jej prso prisaje sa a po chvíľke rev dobre že sa nezabudne utíšim ju chcem jej dať zase papať a už len ju dávam do kojacej polohy tak neskutočne začne plakať znova. Včera pomaly nejedla poobede o 19. som ju okupala tak sa potom trochu prisala a zaspala opica mala. tak som potom odsala trochu aby sa mi uvolnili kedže nechcela jesť.

luca33
30. jún 2009

krpcek napis tej anag. Ona ti asi bude vediet dat aj konkretny kontakt na niekoho v Stupave. Ja som tiez najprv zacala s nou. Je velmi mila a ochotna. Skus to, mozno bude vediet co sa deje.

lindula3
30. jún 2009

lucka ja uz som rozhodnuta idem od nej prec... mozno bola nasrata ze sme prisli skoro🙂
v porodnici nam davali vizitku ze ked nieco mozeme ohladne laktacie zavolat, nemas to cislo?

pikino
30. jún 2009

cafte micky.

moja sice papa, ale strasne sa rozculuje, rozhadzuje rukami a nohami, mrnci si pri tom, rozpravat bysa scela so mnou, skeri sana mna. a ked ju odtiahnem tak zacne pistat ze este sceeeeee. 😀

krpcek
30. jún 2009

lindi mam, ale mne sa ta laktacna tak nepozdavala.

skusim napisat tej anag. mozno mi poradi.

lindula3
30. jún 2009

mne sa uz lucka nepozdava nikto🙂 annag je milucka ja som jej raz pisala tiez...

krpcek
30. jún 2009

tak som jej napisala, uvidime co poradi.

lindi a kam chces ist? v DVN je vraj dobra.

krpcek
30. jún 2009

moja mama ma dnes tak nasrala.

jej hovorim, ze mala bola vcera jak cert, ze sme ju do pol dvanastej nosili na rukach . . .a ona mi povie, ze to preto, ze sme ju rozmaznali, ze sme si ju naucili na ruky. a pritom ona ked pride, prve co urobi, je ze malu berie na ruky . . . mala sa jeduje dojde a hned na ruky. 😠 😠 😠 do pice, ja ju necham nervacit a kazdy ju berie hned hore a potom mi to vycitaju. 😠

a este aj ty vyjebanci nerobia tu dlazbu - hlavne ze peniaze zobrali kokoti. 😠 😠 😠 jaaaaaj dnes budem vrazdit.

lindula3
30. jún 2009

teda lucka aky slovnik....
neviem este kam ale zistujem, vraj v devinskej je nejaky dobry doktor a ma tiez v zahorskej otvorenu ambulanciu

krpcek
30. jún 2009

no to by si nemala ani tak daleko. 🙂

ty vies jak som uz dnes nasrata. 😠 este aj ta mala bosorka do toho. 😠 😠 asi skoncim v pezinku. 😀

luca33
30. jún 2009

krpcek, svokra tam robi. Budem ti posielat buchty 🙂

krpcek
30. jún 2009

luca super, lekvarove. 😀 😀

pikino
30. jún 2009

aj jaaa scem buchty. lubim tvarohove. 😀

moja sa dnes dokazdej plienky posere uz som jej dnes dala asi siedmu plienku. 😠

majka_dk
30. jún 2009

ahojte baby.

tak my sme dnes boli na tych rehabilitaciach, dr. nas pozeral, najprv hodil otazku, ze komu sa co nezdalo 😉 , tak vravim, ze ma tuhe pasticky, tak pozeral dalej a zhodnotil to tak, ze podla neho ma skor tuhe nozicky ako rucicky aj to len minimalne, ze tak hranicne a ze ma trochu slaby chrbatik (nechce sa mu tahat do hora) tak sme sa s muzom tesili, ze teda ani cvicit netreba a predsa nam napisal cvicenie, tak ideme zajtra, dufam, ze nebude pri tom strasne plakat

majka_dk
30. jún 2009

a este ideme v piatok na tu neurologiu a to nam tiez povedal tento dr., ze to bude pravdepodobne negativne, ale ze nech ideme

lindula3
30. jún 2009

piki zavidim my uz sme nekakali 3 den a som zufala neviem co mam robit

macikjm
30. jún 2009

Ninka dnes tiez este nekakla...doteraz kakala kazdy den minimalne dvakrat...no dufam, ze ju nebude boliet brusko... 😒

majka_dk
30. jún 2009

no my sme sice plne kojeny, ale kakame tak raz za 7-8 dni 😅 ale prdka a to je hlavne 😉

macikjm
30. jún 2009

moja bombulka je tiez plne kojena, ale zatial kakala kazdy den...no majka, mozno nabehneme aj my na taky system... 😀 len nech ju neboli brusko... ☹

majka_dk
30. jún 2009

macik neboj ak prdka tak je to isto v pohode 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre