Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
8. nov 2009

bei ako nebolo to take uplne vyhadzovanie len tak troska.....ale som ho zato zjazdila riadne ze uz to viac nechcem vidiet

beadz
8. nov 2009

jani a ty nechces s jakubkom chodit cvicit ?

adya01
8. nov 2009

bei - safari zvieratka su take susienky od hami - maju tvar zebry, slona.....take akurat do detskej rucky. Ja mu ich niekedy pridavam do ovocnej vyzivky take rozmrvene

beadz
8. nov 2009

adya ahaaaa. tak s nimi som sa este nestretla. nejako sa mi v obchode vyhybaju 🙂

lenka1smejka
8. nov 2009

beadz-mi mame uz 10 zubkov.Prve dva spodne mala v 3mesiacoch.teraz najnovsie mame stolicku a ocak.Zubiky jej idu super,za to som velmi vdacna ked pocuvam ako nespali a plakali.Ked mi mala place,mne to vzdy pride luto a hned rozmyslam kde som spravila chybu a hned si namyslam ,ze som zla matka a placem.Myslim si,ze nie som sama taka.

macikjm-mala kakavala 3krat za tyzden a teraz ked nam idu stolicky tak kaka 3x za den ale hustu konzistenciu to ma

beadz
8. nov 2009

lenka, desat 😨 😨 😨 😨
ci panecku

macikjm
8. nov 2009

serus kocky...
my nemame este ani jeden...

beadz
8. nov 2009

macik, si pozicajme od nikolky 😀
my mame dva, tak nam stacia dva, zbytok si mozes zobrat pre ninku 😀 😀

macikjm
8. nov 2009

bei...no...ale vies co..nam este nechybaju...aspon ma nehryzie do cici... 😝

beadz
8. nov 2009

svata pravda macik 😉

lenka1smejka
8. nov 2009

Niky nepoziciava zubky 😀

inak nie je to vyhoda mat tolko zubkov lebo mala je velmi zly jedlik.A teraz ked ma tolko zubov tak ich zacvakne a nepusti do pusinky lyzicku.Mozem ju prosit,vyhrazat sa i-nic nezabere 😖

macikjm
8. nov 2009

no moja vymyselnica niekedy dasienka zatne a cicu ma v puse...neviem, ci reklamuje vtedy mliecko, ci co.... 😀
ale boli to...so zubkami si tu bolest neviem predstavit.... 😖

beadz
8. nov 2009

aj simon zatina pusu, a vtedy nepomoze nic, len ho rozosmiat a vrazit mu lyzicku dovnutra. ale uz na to prisiel, takze je to stale tazsie a tazsie

lenka1smejka
8. nov 2009

aj mala uz sa nesmeje pri jedle ani neplace lebo vzdy ked zaplakala tak mala lyzicku v puse 🙂 Nic na nu nepomaha a ja by som to hned popapala.Kojis?

beadz
8. nov 2009

ja uz nie. 😒

lenka1smejka
8. nov 2009

a ake mliecko davas?Kolko ti za den vypije myslim ml?Ja davam nutrilon a vypije mi aj s kasou spolu-390ml viacej do nej nedostanem a s cajom je to uplna hroza no od kedy donho davam citron tak je to lepsie

beadz
8. nov 2009

390 ml na raz ??? ja davam tiez nutrilon, spapa na jeden krat 210 ml

lenka1smejka
8. nov 2009

myslim za celych 24hodin aj s vecernou kasou.Idem hajat som uz unavena dobru nocku a krasne snicky

macikjm
8. nov 2009

ja kojim...takze neviem kolko moj ciciacik vytaha...
ale co...ona nechce ani caik, ani vodu...natahuje ju z toho ako zabku...doteraz som jej nedavala...ale odkedy som zacala prikrmovat, takze skusim pomalicky cajik, alebo vodu...ale nema to uspech...takze pije len MM a papa zeleninku...

beadz
8. nov 2009

jaaaaj, tak to nie je velmi vela. nie ?
simon caj uplne ignoruje, obcas do neho nakvapkam trochu vody.
dobru noc

beadz
8. nov 2009

macik, pri mm netreba ine tekutiny, takze vy ste v poho 🙂

macikjm
8. nov 2009

caik 😀 😀 cajik... 😉

kukali ste superstar...?? ja fandim martinovi chodurovi...je perfektny... 😵
idem aj ja do hajan...bru nocku..

beadz
8. nov 2009

ja som nepozerala lebo muz kuka o dajakom konovi...
ale cez reklamu siel prave chodur, noooo nasmiala som sa dost 😀
ale on je podla mna niekde uuuuuplne inde ako ostatni, ja to zvyknem pozerat v opakovani ak sa podari pri malom a okrem neho a tej silnejsej cesky sa mi tam vobec nikto nepaci.
idem aj ja do postielky, z knihy mi chybaju len 2 strany, tak to dorazim uz konecne.
papaaaaaa

beadz
9. nov 2009

dobre ranko. este vsetky spinkate 😀 ?

ni.kolet
9. nov 2009

Dobré ránko. My sme boli cez víkend na hodoch. Malému sa páčili kolotoče. Zatiaľ iba obdivoval. Najmä také sporo odeté, nakreslené ženské na Hernej Fortune. 😅 Dala som foto.

sabinazv
9. nov 2009

Dobre ranko,

normalne sme s malym vstali o 8.h... wow
Ale zato vcerajsie zaspavanie a noc hrozneee.... vcera sa ani napapat nechcel, sa odtahoval rozculoval... reku to co, to uz davno nebolo... no a vecer som zistila pricinu - dostala som mrchu...naaaa.... Ale v noci mu to uz nevadilo a cical asi 10x ... putoval po celej posteli ja som ho furt napravala, zakryvala... no super... Ale rano ten usmev spokojny vzdy stoji za to 😅

Ciky, citala som, co si pisala o tej kolegynke... ja ked nieco taketo citam tak ma chyti taky zdravy hnev, ze preco taketo nieco musia ludia prezivat, je to hrozne nespravodlive a je mi to luto (aj ked som citala, ze lutost nie je dobra emocia) ale ja si nepomozem, ked to tak citim...

Ja som teraz dost vystavena z mojho maleho, cez den mi zacal malo spavat... v noci spava hrozne, som dost unavena... ale aj tak toto je moje najkrajsie obdobie v zivote a som velmi vdacna, ze mam zdrave krasne babenko 🙂

zuul
9. nov 2009

dobré ránko maminky,

bei môžeš mi poradiť.
chcela by som cez vianoce keď bude MM doma, aby v noci vstával k miškovi a odučiť ho od didi nočnej.
ako to prebiehalo u Vás?
žeby MM vstával k nemu, ale miško sa budí každé 2hod. a ponúkne mu vodičku. ale keď to tak teraz robí do polnoci a miško nedostane didu tak oči ako džingle a čaká čo bude a chce sa hrať.
čo keď nezaspí?

niky fešák Alex 😀

zuul
9. nov 2009

nám sa veľmi osvedčila mišková detská izba. je to super. žiadna posteľ, ja som bola dnes sabi len 4x hore. 😵 huráááááááá.
ozaj tak chutí zle mliečko po mrche? ja som ešte nemala.

sabinazv
9. nov 2009

zuul, my nemame izbicku navyse pre dietko 😉

aj ja by som chcela drobca oducit od nocneho vyciciavania... za radau dam gros 😅

no minule ked som mala mrchu, tak som nespozorovala, ze by sa zmenila chut mlieka... teda neprotestoval... ale vcera vecer riadne... som ju aj mala silnu riadne... 😒

cikyta
9. nov 2009

Ahojte.
S tou nočnou didou som písala Annag a tá mi napísala,že sa pomôcť nedá.Možno len skusiť spať v inej miestnosti ,ako bábo,lebo to cíti matku ako malé psíčatko 😅 Alebo sa riadiť jednou knižkou,ktoru mi poslali mailom a tam je popísane,že treba mať pevný režim jedenia a spania.A uspávať len v postielke.Nie na cicíku,v lehátku,či na rukách.
Pretože po 6 mesiaci má bábo mozog ako dospelák a ked už nemá tak tuhý spánok a v noci sa zobudí,velmi rýchlo si uvedomí,že nieje na cicíku,v lehátku,či na rukách a tak reveeeeee.No a ked sa uspí v postielke a v noci vstane,zistí,že všetko je v poriadku a spí dalej.....
Nuž ale: Lahko sa píše 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre