Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
14. apr 2010

skorvi-toto som mala ja zalou,ked som si ju uz nevsimala tak zacala vrieskat.chcela sa hrat,chodit...vydrzala byt hore aj 3 hodiny a zaspala na 1,5 hod. a znovu..

macikjm
14. apr 2010

este otazka pre miu....kolko stali vase slnecne okuliare...
pozerala som tieto:
http://predeti.sk/?idmenu=186

lenka1smejka
14. apr 2010

Ahojte baby,vam uz vsetci drobci chodia?Mne moja lenivka nie a nie sa pustit 😒 chodite s nimi aj za ruky?Lebo ja to neuznavam.Inak to uz take male deticky su chore?Ja si neviem predstavit ani,ze by moja mala soplik ja ani nemam odsavacku 🙂 A co sa tyka papania,tak my uz jeme vsetko asi od 10 mesiaca velmi jej to striedam aby spoznala vela chuti

cikyta
14. apr 2010

Skovi-tiež som mala to,čo Zanu píše.Sem tam sa v noci hrať,nespať 😠 Furt sa budiť.Cez den velmi nespať.A pritom bola veselá,zdravá,šťastná,nie mrzutá...
A nielen ja...Je takých viac 😉
Zanu to vyriešila trochu homeopatikami,ja čajom.Doktorka o našom probléme vedela a nikdy nespomenula , že by to suviselo s neurologickým charakterom.
Takže držím palce!!! 😉
Proste máme živšie deti.Toť vsjo. 😎

petusko
autor
15. apr 2010

ahojte 🙂
dnes otvaram? 😕 😅
toto je uz na nervy, sa neviem rozhybat rano, stale prsi 😠 ☹
dnesnym oslavencom Adelke a myslim, ze aj Alexovi (petkapo) prajem krasne narodeniny!
skorvi, tak aka bola noc?

petkapo
15. apr 2010

Bre ranko 🙂

Dakujeme za gratulku a aj my zelame dnesnym spoluoslavenkyniam Adelke (nany) a Miske (stascha) VSETKO NAJ NAJ lepsie!!!!! 🙂
Akurat takto pred rokom ma doktor vysetril a povedal - nooo, tak na obed rodime, mamicka.... A mal veru pravdu, o jednej bol Alexejko na svete 😀 Neskutocne rychlo to zbehlo, ani sa mi verit nechce, ze je to uz rok.

krpcek
15. apr 2010

caute, macik ja som objednala ikulky z babyportal.sk a prisli mi za 4 dni! 🙂
http://eshop.babyportal.sk/catalog/index.php?cP...

zanulienka
15. apr 2010

krpy-vyzeraju byt ako potapacske

skorvankova
15. apr 2010

Ahojky...
Tak noc bola urcite lepsia bol hore len 4x to je u nas uspech a ziadne 3 hodky hrania iba 30 minut nosenia, tesim sa na tuto noc.... 🙂

zanulienka
15. apr 2010

skorvi-som rada,urcite ze je hned lepsi pocit,aj ked by to mohlo byt lepsie.ja davam elaie valerianu az nad ranom,ked uz vidim,ze sa vela vrti,kruti...skus mu vzdy dat este aj v noci odpit z cajika

cikyta
15. apr 2010

Oslávencom všetko najlepšie!!!

Dnes spala Silvia do rána 8:45 hod. !!! Pomooooc.V živote sa to nestalo !!!!
Večer vypila na posedie 90ml čajíku "zázračníku" a takto to dopadlo! 😀 V noci bola hore možno 4 x no v zápätí bez problémov spala.Stačil cecok na 5 minut.
Skovi-to ma teší,že ste mali fajn noc.Možno uradoval čajík,možno počasie,možno náhoda! Držím palce,nech to tak zostane.

cikyta
15. apr 2010

Ja odpadnem,aké okuliariky! 😀

krpcek
15. apr 2010

http://eshop.babyportal.sk/catalog/index.php?cP...

sorac, toto je ten pravy link! 🙂

cikyta
15. apr 2010

Jaké milé Krpy 😅

sabinazv
15. apr 2010

helo helo... staaale leje, mna uz doma asi porazi... to je co za blaznivy april !? si vybrali tie nase deti za sibnuty mesiac, ze? 😎

No ale toto som chcela, blahozelam Adelke, Alexejkovi a Miške k ich kraaasnym prvym narodeninam, nech sa im vydari narodeninova zurka a nech su krasni, zdravi, stastni - cmuuuk 😵

petusko
autor
15. apr 2010

ja si tu davam obed a som v silnom pokuseni si ist lahnut k malemu 😅

egyptanka
15. apr 2010

petusko, tak chod ... praca nie je zajac, neutecie 🙂

egyptanka
15. apr 2010

U nas vstavanie o 7 ... ale nejaku blbu naladu mala, ani na rukach ano na zemi ... ranajky ignorovala, ale vypila dve deci caju ... teraz uz asi 45 minut spi a ja si popijam v klude kavicku ... a co mate nove vy?
Jaaaaj a uz ma toto pocasie nebavi ani poriadne von sa neda ist, v kociku uz mi moc nevydrzi a ked jej tam este dam prsiplast tak je schopna ma aj vypiskat ...
A rozmyslam, zeby som mala vyskusat nieco nove v strave a neviem co ... dajte nejaky tip.

egyptanka
15. apr 2010

Krpy tie okuliare su bohovske ... musim aj ja nieco poriesit, lebo mojej ked zasvieti do oci slnko tak uz priviera oci a mrnci ...

sabinazv
15. apr 2010

nazdo egy, aj tu furt leje, je to na nervy... este ze mam doma slniecko, inak by to bola katastrofa 😎

a co nove do stravy? vcera sa tu preberala cokoladka 🙂

giuli
15. apr 2010

na nervy ten dážď...... 😠
máme nejakých oslávencom,ak áno všetko najlepšie 😵

egyptanka
15. apr 2010

sabi, tak na cokoladu sa este nacaka ... no to moje slnko ma doobeda znicilo. ... a co za caj to davate detvakom na spanok? I ked ja som ta posledna co sa ma stazovat ... prespi celu noc od 7 do cca 6,30-7 a cez den da tak 2-2,5 hod.

sabinazv
15. apr 2010

giuli nazdo, mame 3ks dnes... sa rodilo o dusu takto pred rokom 😉
a ty posli foto tvojho maleho rociaka, nech ho dame do albumu ...

egy, tak aj ty si taka neprajnica a nedozicis take dobroty? 😎 ja som az taka mrchava, ze som mu kinderka a zajace co vysibal pojedla 😝

giuli
15. apr 2010

sabi ,učím sa ja stará kofa dávať fotky na net,toť sa mi jedna podarila a teraz sa trápim,asi to dcéra spraví keď príde domov...darmo som technický antitalent....sa to nezdá,že rok...jak to letí o chvíľu sa budú ženiť a vydávať... 😀

zuul
15. apr 2010

kuk kočky,

blahoželáme 😀
naše narodeninové miery 10600g a 77cm a tlačia sa nám 4 zuby očáky naraz. bolo aj pich pich.

dávate v 14mesiacoch k očkovaniu aj vakcínu proti kiahnam? ja som asi proti. neviem.

ciky neverím to spinkanie!!!! 😲

zajtra nás čaká krásne ráno na kramároch, musíme na vyšetrenie kvôli refluxu, lebo dodnes grcká 😒

zuul
15. apr 2010

krpy a sabinka chce škulky? nedáva si ich dole?

nany100
15. apr 2010

ahojte, ďakujeme všetkým zo srdca za gratulky...joj, až mi slzy ráno vybehli do očí, keď sa zobudila a my sme jej s tatíkom blahoželali a v obývačke ju čakala výzdoba...páčilo sa jej to a aj jeden darček už dostala...takto pred rokom som už predýchavala a 13:10 bola na svete...drobec môj milovaný, strašne nám ten rok ubehol...som akosi namäkko

gratulujeme aj Maximkovi a Miške..všetko dobré prajeme, zdravíčko a lásku rodičov

na desiatku dostala mňamko...na keksíky som vyliala banánovú výživu a keď to zmäklo, dala som smotanový jogurt a na vrch zapálila sviečku...bude ju mať aj na tortu, tak sme testovali...no maškrta chutila prevelice, spráskala plnú misku a sviečka ju tiež zaujímala 🙂

giuli
15. apr 2010

ahoj zuul,nám tiež navrhli očkovanie proti kiahňam,no dr.mi odporučila počkať ,či nechytí krpec kiahne v škôlke a maximálne ho dať zaočkovaťkeď pôjde do školy...dcéra ich chytila v 4 r. a mali veľmi mierny priebeh,iba pár pupencov..

cikyta
15. apr 2010

Egy,je to čaj,čo obsahuje valerianový koren.

Dnes mi Sisa krátko po ranajkách zjedla celý obed 😀 😀 V zápätí vypila skoro 150ml hroznovo-malinovej šťavy a ja sa nestačím diviť!!!!!!! 😅 2 týždne mi nič nechcela jesť a nasilu som ju štopala 😠 No dnes: 😵 😵 😵 😵 😵 WAW!

Egy napríklad:
125g mrkvy nakrájanej na kolieska,200ml vriacej vody,30g masla,200g nakrajaných paradajok bez šupky a semien,45g struhaneho syru čedaru,2 pol.lyžice drobných cestovinových hviezdičiek.

-Uvar mrkvu.
V inom kastroliku ohrej maslo,pridaj paradajky a dus,kým sa nerozvaria.Odstav z ohna,prisyp syr a miešaj,kým sa nerozpustí.
Zatiah uvar cestoviny vo vriacej,mierne osolenej vode.
Uvarenu mrkvu spolu s vodou zmiešaj so syrovo-paradajkovou omáčkou.Rozmixuj na kašu a potom primiešaj do toho cestovinove hviezdičky. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre