Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

elfi1
6. júl 2009

ahojte, tak dnes sme mali celkom fajn den, co sa taky zaspavania a spania. dokonca pri jednom kojeni zachrnel na dve hodky - do dalsieho krmenie.
aj teraz uz buvinka v postielke

nas ockovali minuly tyzden. teplotky nas obisli. plakal tam strasne a aj celou cestou domov a potom bol do vecera troska viac nervozny. na druhy den jedna nozka bola ranka trocha cervena a opuchnuta, ale potom uz OK. ja som davala vinne obkladiky,alebo len studene. namocila som odlicovaci tampon a na chvilocku prilozila. vzdy sa pritom rozplakal 😀 ,asi sa zlakol ze to studeni

arizona
6. júl 2009

čaute 😉 dnes mi to nedalo, tak som skúsila stopovať, koľko naše bábätko preplače 😀 plač so slzami 2 minúty (pravdaže kvôli papaniu) a plač bez sĺz 7 minút (hlavne, keď som ho nútila byť na brušku). takže sa iste denne zmestíme do polhodiny plaču 😀 toľko moja štatistika...

sabinazv
6. júl 2009

dobry vecer,

tak konecne som sa rozhodla a objednala ten nosic.. Aine, je to lilliputi - najlepsia cena a taka ista kvalita... a tu vo fore su s nim spokojne zenske... a je tam zaruka vratenia penazi, ak s nim nebudem do 30 dni spokojna 🙂

joj, ci mi odlahlo, ze uz to mam z krku 😎

lindula3
6. júl 2009

cafte baby... my sme sa vratili akurat z pohotovosti... mala mi nekakala uz 3 dni a som z toho nejako znervoznela, tak som volala na kramare na sestonedelie, lebo ked sme odchadzali z nemocnice tak ze keby nieco mame zavolat a tam mi povedali ze radsej nech ideme, tak som supla malu do auta a padili sme... zdalo sa mi ze je strasne nafuknuta a ma tvrde brusko... doktor jej pichol rurku do ritky a ona nic... ziadne hovienko tam vraj nie je... a kam jej ide to mliecko... som z toho normalne este na nervy teraz...mala sa pri tom cerila ako keby sa s nou hrali🙂

arizona
6. júl 2009

lindul, natálka taká malá a sa jej to páči... 😀 a dr. čo povedal? kde sa stráca to mliečko?

sabinazv
6. júl 2009

fiha, lindul... aky akcny vecer mate... a ako to zakoncili v nemocke?
ze kde je problem?

nas maly zasa kakne do kazdej plieny... s kazdym prdom... a dnes to spravil aj do vane pri kupani, vymyselnik, museli sme vodu vymenit 🙂

arizona
6. júl 2009

sabi, veď to vám spravil bahenný zábal a vy ste ho nevyužili!? 😀

lindula3
6. júl 2009

teda ariiiii fuuuj🙂 no este ze natalka neni chlapcek ze🙂 no on nepovedal nic proste ze musime pockat az to pojde, ma to normalne sere ze ti nikto nepovie kde to hovno je, ja som z toho uz na nervy, potom este povedal ze ked to pojde takto dalej tak mame skusit ine mleko, no zas som cula ze beba je jedna s tych ktora nezapeka ale nej fakt cez tu rurku nic neslo, vraj je v poradku, neni dehydrovana, brusko ma makke, ale radsej som s nou usla...

teda sabiiiii parada nemusite chodit ani do piestan🙂 tie kazdodenne srajdy vam celkom zavidim, my uz budeme zajtra 4 den co nekakala, no nemam pocit ze jej nieco je, ona sa furt usmieva, obcas mi mrncala hlavne okolo 8 ale to sa jej chcelo asi spat, tak ja som ju miesto toho nalozila do auta a isli sme

inak viete co mi povedala obvodacka ze ked ma zapchu mam jej dat jablcko, dobre ne?

beadz
7. júl 2009

ahojte herecky. ako sa mate ? dufam ze vsetci drobci su v poriadku. dlhsie som tu nebola, lebo cely minuly tyzden sme chodili na kupko a vecer uz klasika.... cvicenie, kupanie, papanie a sup do postielky a ja tym ze som cele dni nebola doma, tak som po veceroch riadila po byte, prala, zehlila...
my sme v poriadku, maly ma trosku znizenu hladinu A vitaminu takze musime zvysit davkovanie vigantolu, tu cystu sice este mame, ale vraj sa to pomaly vstrebava, tento tyzden pojdeme na neurologiu na kontrolu.
vojta cvicime stale, ale rehabilitacna vravela ze pekne zosilnel. teraz zacal konecne spinkat na boku ale velmi zaklana hlavku, tak som jej to vravela, povedala ze to nie je az take hrozne, ale povedala mi cvik na to aby sa to upravilo uplne.
minuly tyzden sme boli aj plavat. bolo super, ale fotky mam len v mobile. ale zajtra ideme zase, tak nazeniem do bazena manzelika a ja budem fotit a kamerovat, tak potom nieco pridam.

beadz
7. júl 2009

inak, potrebujeme cestovnu postielku. mate nejake skusenosti ?

zanulienka
7. júl 2009

dobre ranko,ja somuz vcera tiez pokukovala po prikrmoch,maju bananove a ryzove,sice je to az od 4 mesiaca,ale o take 2-3 tt vyskusame.kazdehokoho pocujem uzzacal zprikrmamy od 3 mesiaca,zalezi ake je velke babo.elaia za ten cas co sme tu mi narastla 6 cm-teraz ma 62 cm.

beadz
7. júl 2009

zanu, uz prikrmy ??? nie az od pol roka ?

zanulienka
7. júl 2009

su aj od 4 mesiaca,od sunar myslim.je to ako susene mliecko ale hustejsie

beadz
7. júl 2009

fiha. ja som na to este vobec nemyslela...
inak ty si cestovatelka, co je dolezite pri cest. postielke ?

zanulienka
7. júl 2009

aby bola pohodlna pre maleho a nech nie je labilna!!!ja mam aj z takym prebalovacim pultom a rozmyslam ci ju nevymenim,ze si necham cestovnu miesto tej drevenej.a hlavne nech je lahka,ked ju budete niekde vlacit

beadz
7. júl 2009

idem nieco pohladat.
a ako sa mate ? este si na sk ?

zanulienka
7. júl 2009

este sme do 11.8,ale uz by som isla naspat,nie je tu dobre malej,je tu hnusne dusno z toho tepla.a citi,ze nie sme doma,ale zase mam pokoj od svokry 😀

kaitka
7. júl 2009

ahojte)
lindul,,inak ja som malej davala jablckovu stavu a vobec sa mi z toho nepokadila,,kakala jak bezne kazdy treti den hm(... no skusim jej toho viac dat,,, ale prezmenu teraz vyskusam stavicku z mrkvy)
tu jablckovu som jej davala po lizickach,,prvy den jednu lizicku,,,druhy tri ,,ale nekakala z toho
inak kup si tu trubicku,,,maju to v lekarnach a skusaj jej to ty pichnut
ja som malej sem tam s nou pomohla a vykadila sa mi...
a uz som zacala davat v noci len cajik,,,mame novucke flasticky a z nicch mi velmi dobre pije,,,uplne vsetko vycuclaň
z aventky mi nechcela,,lebo je zvyknuta na maksi dudlik hm

kaitka
7. júl 2009

zanu a ty si odkial zo slovenska? inak mne teraz pride ako furt prsi,,ze tu mame aj celkom vlhsi vzduch))) ale pri mori je to ine ,,ovela lepsie,to je nanezaplatenie)

kaitka
7. júl 2009

dnes moja malinka zacina treti mesiac 😵 taka som happy) strasne rychlo to leti,,, pojdeme k jazeru
ozaj bei,,ty sa s malym vyvalis na kupko a on co tam robi,,pospava? ja sa chodievam okolo jedneho jazera prechadzat,,spravim dve kolecka a uz citim ako ma osmahlo,,tak idem radcej domov)))
dnes to idem este vyuzit,,lebo od zajtra uz nema byt pekne hm

beadz
7. júl 2009

kaitka, ja ho dam pod strom, tam je super tien, tak tam spinka, potom papa, ideme na prechadzku okolo kupka, trochu ho vyberiem pod slnecnik bez plienky, nech sa fajne vyvetra... ved aj preto chodim, lebo po vonku je to v takej horucave otras chodit, my mame v byte asi sto stupnov, tak to mi pride najlepsie riesenie. aj maly je na vzduchu a ja sa obcas hodim do bazena, urobim par dlzok a uplne super sa clovek potom citi.

zanulienka
7. júl 2009

kaitka-jasom original slovenka zijuca v espana.a ten vlhky vzduch-je nieco uzasne!

kaitka
7. júl 2009

zanu,,ja viem) ja len,,ze odkial zo slovenska)
bei,,ja sa radcej vyberiem len takto doobeda,,nechcem aby sa mala prehriala..no musim skusit dakedy aj na dlhsie ,vyvalit sa pod strom)
ideme papat a vyrazame,,tak sa majte pekne 😉

macikjm
7. júl 2009

zanu...to ti verim...moja ma uz treti tyzden sopliky...uz som z toho hotova...a urcite tomu pridava suchy vzduch v bytoch...odsavacku uz nemoze ani vidiet...ved ani ja uz...
a urcite mala citi, ze nie je doma...s nasou, ked sme prec z domu viac ako 3 hodky, uz je nespokojna...nervna...prideme domov a je spokojnucka...smeje sa...gagre si... 😵

macikjm
7. júl 2009

a ona je rodena espanonka... 😉

zanulienka
7. júl 2009

ja som z Novych zamkov

majka_dk
7. júl 2009

ahojte,

tak my sme sa uz prihlasili na plavanie, zaciname 7.9, sa tesim 🙂

inak my cvicime akoze na ten chrbatik ten jeden cvik co nam povedali, ale maly ako vidi, ze mu idem drzat hlavicku, tak konecna, reve ako besny, ale aspon kope nozickami ako ma pri tom cviku 😉 no ale moc toho nenacvicime. v stredu ideme znovu, ale mam chut im povedat, ze tam nejdeme chodit, no neviem sa rozhodnut 😒

sandori
7. júl 2009

ahojte babenky, tak vacsinou Vas iba citam sem tam sa pridam ale velmi malo- nestiham za malu a teraz uz aj synator ma prazdniny takze ich mam dvoch niekedy aj vela. Pocuvam ze vy uz zacinate so stavickami- aj ja som sa chcela akurat spytat doktora, ze odkedy a ako treba zacat lebo si uz vobec nepamatam ako to bolo pri synovi. Inak vestky babatka su krajsie zo dna na den... Mala ma o chvilku styri mesiace... ani nestiham sledovat ako rychlo to ide.

zuzik25
7. júl 2009

cafte cafte!
bei, chodite akoze normal na kupko? lebo mne uz doma obcas prepina, v horucavach sa mi po dedine chodit nechce a pod stromom v zahrade sa nudim. asi sa niekam vyberiem aj ja.
my uz plavame 4 tyzden, teraz ma vsak pani dovolenku tak trenujeme povely ked budeme potapat.
dnes Emmka spravila rekord v spani od 20:00 do 6:00, skoro som odpadla ked som videla kolko je hodin.
postielku cestovnu potrebujeme aj my, tak to aby som uz nieco zhanala aj ja.
a dnes ma Emmka presne 3 mesiace. vcera som jej bola kupit letne ciapocky a ona sa tak skerila, asi tusila ze bude mat nieco nove.

beadz
7. júl 2009

no, tak som sa dala trochu doporiadku, dnes mame kontrolu na nozicky. dufam ze to bude ok a nebudem si vycitat ze som mu nedavala siroke balenie...
zuzik, ano na kupko normalne. inak tie povely tiez uz trenujeme asi mesiac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre