Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
9. júl 2009

nina, ja sa potom vždy hanbím, že som tak vypenila, ale nervy pracujú...no dúfam že bude lepšie...našťastie doma nosenie nevyžaduje nejak extra, len keď je veľmi unavko a nervózko...ale kto ponosí a popestuje maminku?! 😀 ...len kočiar jej nevyhovuje...hmmm
no a práve sme natlačili plnú plienku tak ideme pod sprchu

zuzik25
9. júl 2009

cafte maminky.
ciky, fakt skus ineho farara. alebo aj evanjelickeho. my sme s tym nastastie problem nemali, aj ked nie sme zobrati, priatel je rozvedeny, ale krstna mama ma vsetky sviatosti, co bol zaklad, ich zaujimalo len to.

no nasa noc po ockovani dopadla uplne super, mala zaspala o 20:00 a spinkala do 5:30, bez horucky, ani nozky ju nebolia. teraz spinka vonku, konecne sa torsku ochladilo.
cez vikend ideme kuknut prastarych rodicov a polku rodiny do NR, tak dufam, ze mala bude v pohode.este musim chlapom navarit obed na vikend ked pridu robit dom a mam fajront. 3 dni volna, lebo uz teraz viem ze tam budem len ako dojka, bude mat au pairok az az.

daanka85
9. júl 2009

Ahojte, tak my zase po nejakom tom case... Vsetkych pozdravujeme a fakt obdivujem zienky, co to tu tak este stihate vsetko pisat 🙂
Som kus polistovala, ze co mate nove... Skoda, ze u svokrovcov nemame net... ☹ By som tak viac chcela pokecat s vami... Nemame v okoli babatka rovnako stare, tak mi to chyba... S kamoskami s porodky tak kazde 3 týždne na telefone ...
mam otazocky mamicky s aprilovymi drobcami:
1. uz ste boli niekde s drobcami v bazene??? A??? Jedni mi hovoria chod, iní NIE!!!
2. akym kremikom chranite drobcov pred slnieckom?
A este tolko som sa planovala spytat a som akosi zabudla 😖 ze co este... Sak ked ma mnapadne, tak este napisem..
Vcera sme boli u Dr. na 3 mesiace v poradni + ockovanie.. Baby no poviem vam, este sme tu nasu takto plakat nepoculi ☹ Srdce mi stiskalo, slzy v ociach, mangela olial pot... Som myslela, ze ked strci do tej Dr, tak ju budeme zbierat zo zeme...
Ale dnes uz OK, len hnackuje dajak uz d vcera poobedia... Neviem, ci z inj, ci z Panadolu- 2x som jej vcera dala... Tak neviem, snad to prejde.. Inac sa este pekne kojime a nie som si vedoma, zeby sme daco pojedli ☹
Inac mame 5900g a 63,5 cm... Takze tak... V noci sa dost hemzila, takze snad nam ju to ockovanie "nepokazi"... Lebo spinka od 20,30 do 6, ...
A inac, ja, ze to len my tak dusno mame v izbe... Permanentne 27-28 stupnov, t&kze chapem mamicky o com hovorite... A ked este pride vecer manzel ku mne a lahne si a zacne sa na mna natiskat... 😉 Som hotova 😅

ni.kolet
9. júl 2009

Ahojte. Kontrolu nožičiek po 2 mesiacoch máme za sebou. Už nemusíme chodiť. 🙂 Aj krv čo mu v pondelok brali má OK. Tá anémia sa upravila. Ešte treba doužívať kvapky + ešte jedna fľaštička a kontrola na pol roka. Predsa len to železo je dôležité na vývoj mozgu. Ozaj musíte niektorá chodiť do rizikovej poradne? My ideme na budúcu stredu. Som zvedavá čo mu tam budú robiť. Inak môj tiež uprednostňuje pravý cecík. Pri ľavou vymýšľa. 😠

sandori
9. júl 2009

ahojte tak po prechadzke a obede som zase spat.. ciky my sme nemalinejaky velky problem az na to ze kesna nemohla byt krsna lebo nemala birmovku

zuul díki.

sandori
9. júl 2009

inac zuul aj miško je strasne zlatý a je presne o mesiac od nás mladší - aj on je 17-teho

cikyta
9. júl 2009

No ved to.
Silvinkiny krstní rodičia nemajú tieto sviatosti ☹ Ešte skusim katol.farára vo vedlajšej dedine a ked nie,idem za evanielikmi.Už mi je to jedno.
Kedže urad zlyhal,katolíci tiež,hádam ju zoberu pod svoje krídla evanielici.

catusca34
9. júl 2009

Ahojte všetci... 😀
tak sa hlásim po týždni. Maličká to už má za sebou, operovala ju v piatok prednostka plastiky v Košiciach. A urobila jej to úžasneeee. Som nadšená. Ani som nečakala, že sa to takto krááásne podarí 😀 . Veľmi sa tešíme, že je všetko v poriadku. Dnes jej vybrali stehy a pustili nás domkov. Konečne 🙂 Zvládli sme to.... 😎 Vďaka všetkým za podporu... papa 😀

miavin
9. júl 2009

catsca - gratulujéééém, to je skvelé, že to princezná a lekári takto zvládli. Teším sa - držkajte sa 😉

korelka
9. júl 2009

ahojte!

katka - gratulujem a je to supeeeeeeeeer!!!!!!!!! 😵

nany100
9. júl 2009

catusca, gratulujeme a tešíme sa s vami...Karolínka je hrdinka a maminka tiež 🙂

krpcek
9. júl 2009

catusca gratulujem. 😵 😵

jani aj Taminke vsetko dobre k trom mesiacom. 😀 cakam na ten prevrat - zatial som nic nezaregistrovala, az na to ,ze dnes ta mala bosorka zase vymyslala a doobeda nechcela vobec spat. 😠

krpcek
9. júl 2009

baby pozerali ste niektora tie topanocky liliputi? nad nimi rozmyslam, aj nad tym ergo nosicom.

zanulienka
9. júl 2009

krpcek-moja mala ma take topanky,sandalky,poltopanocky,botasky-my bez takych topanociek neideme von

krpcek
9. júl 2009

zanu ale tie su n ucenie chodenia. asi ich objednam. vyzeraju dobre.

zanulienka
9. júl 2009

ja mam aj na teraz aj na neskor.su presne take iste,podostavala som ich od manzelovej sesternice

luca33
9. júl 2009

Baby ani neviete ako ste ma potesili, ze nie som sama. My sme dnes tiez klasicky vrieskali na cele sidlisko. Uz mam vyslapane chodnicky, kde nechodi vela ludi 🙂 A vzdy idem domov vytocena s vytocenym deckom na rukach, spotena jak hovado. Ale stale verim, ze sa to raz zlomi, nevzdavam to 🙂 Vzdy ma potesi, ked stretnem mamicku tlaciacu kocik a s dietatom na rukach. Vzdy sa na seba tak spolutrpitelsky usmejeme a padime domov 🙂 Tak sa drzte, je nas viac 🙂

krpcek
9. júl 2009

a uz davas malej boty? ja som minule dala a ma babka zdrbala, ze az od pol roka sa maju davat boty, aby nedeformovali nozicku.

sandori
9. júl 2009

catusca, som strasne rada ze vsetko dobre dopadlo a gratulujem vam...

zanulienka
9. júl 2009

krpy-ja od narodenia,vzdy jej bolo zima na nohy mala ich ladove.vlastne aj tebe je zima ked nemas topane

macikjm
9. júl 2009

catusca...sme radi, ze ste to zvladli...drzte sa...

macikjm
9. júl 2009

aj ja som pocula, ze sa nemaju davat boticky, ze deformuju nozicky...
no aj my obcas vrieskame v kociari...ale hlavne vtedy, ked sme vonku dlho a uz chce zmenu...vydrzi tak hodinu a pol...potom uz nedobre...

sabinazv
9. júl 2009

dobry vecer,

mna dnes boli hlava 🙄

my sme v koci vrieskali prve 2-3 tyzdne... teraz sa nam paci, kukame na svet, niekedy trochu zdriemne, ale v pohode vydrzi...

Krpy, ja som objednala z liliputi nosic, ma mi prist buduci tyzden, tak zreferujem, co jako 🙂

sabinazv
9. júl 2009

... a inac stale hnackujeme... uz 2x som ho dnes musela prezliect, co sa prekakal 😕

... zjavne sa mu nepaci moja dietka, kde som zaradila viac zeleniny a ovocia... on asi chce mat baculatu maminu alebo co... 😝

sabinazv
9. júl 2009

bravo ciky... silvinka je nu nu nu 😵

cikyta
9. júl 2009

Sabi-dík 😀
Katka-gratulujem ku uspešnej operácii. Vela zdravíčka želám. Malá je krásna!

giuli
9. júl 2009

catuska,všetko dobré k zdarenej operácii,malej Karolínke prajeme veľa zdravíčka... 😵

romanakatka
9. júl 2009

catuska, tešíme sa s Vami 😵 držte sa aj ďalej tak skvelo 😉

Nina a všetky ostatné... jaká som ja rada 😀 u nás to tiež tak funguje ale sa teším, lebo predtým sme ručali aj na rukách, tak teraz mi to až tak nevadí, hlavne, že je ticho a spokojný... jedine, že ho potom nechcem veľmi dávať iným kočikovať, lebo ja som zvyknutá na revy a na ruky, ale vysvetľovať rodine, že je naučený na ruky sa mi nechce...

Inak spln... tak na nás asi pôsobí opačne... alebo to chladnejšie počko... včera sme vonku spali 3 hodiny a dnes tieť 😅 😵 to sa nám už pekne dávno nepritrafilo... pohodička to bola

a ešte čosi... strašne sme sa rozkecali... toľko blaboce 😵 a dnes sme sa už riadne nahlas rehotali 😵 nie tak omylom ale normálne sa mi smial keď som sa s ním bláznila 😵 😵 😵

Krásny dník sme mali 😵 😵 😵

Dobrú nôcku všetkým 🙂

lindula3
9. júl 2009

caute baby... teraz sme sa vratili zas s pohotovosti, tento krat ne sranie ale rano som si vsimla ze ma cervene okolo bradavky, tak som si myslela ze sa len skrabla, lenze vecer ako som ju kupala to mala este vacsie a zdurene, tak hned ako dosiel tato z roboty sme nasadli do auta a isli sme...
poslali nas na sono a ma tam pozapalovane zlazy, dr. povedal ze prijmat nas este nebude (co som ostala v soku ze jaky prijem) dali jej masticku a zajtra sa mame dojst ukazat... dufam ze jej to zmizne lebo ma jebne, ze ked jej to narve este viac, mozu jej to aj rezat:(((( tak som si aj poplakala...aspon viem ze nabuduce pojdem aj s kazdym prdnutim...
Jaaaj no a vraj to byva 90% z materskeho mlieka... takze aj to hovno co mam jej skodi... takze sa ho musim zbavit... nemam jej vobec davat svoje, takze teraz co odsavam pojde do kanalu:(

macikjm
10. júl 2009

juj...lindi....len nech je vsetko ok...nech je natalkina ciculka zdrava.... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre