Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
23. júl 2009

babulky idem sa vam pochvalit maly dnes tak pekne drzal hlavicku ked bol na brusku hned som si urobila aj foto 🙂

miavin
23. júl 2009

jani - to je skvelééé no vidíš, on to zvládne - keď to bude sám chcieť
😉

luca33
23. júl 2009

jankaaa super, snad to aj nasej docvakne 🙂

miavin
23. júl 2009

luca - určite áno - každé bábätko je iné..... a usúdi samo kedy a čo urobí... 😉

elfi1
23. júl 2009

kocky - nasmu malemu asi vazne idu zuby 😢 stale si pcha paste do ust a par krat za den ho pochyti uplny zachvat a len reve a snazi sa spapat cely cumel alebo ruku, slinta. davam mu aj tie hryzatka, ale to sa mu nechce stale drzat. chuda, vtedy je vidiet, ze sa trapi a ze ho to bolka alebo svrbi - ja neviem.
zatial som mu kupila na to len bylinkovy gel Dologel - je taky sladky, ma to celkom rad. ale zas to nema az taky vyrazny znecitlivejuci ucinok

luca33
23. júl 2009

elfi aj asa slinta ako bernardin 🙂 Snazi sa vopchat do ust vsetko, co ide okolo 🙂 Aj som jej dnes nakukala, ci tam nieco nena, ale nic som nenasla 🙂 Ale neplace, tak asi u nas je to len spoznavanie okolia 🙂
miavin-dufam, ze to bude skoro, uz som z toho nervozna ☹

elfi1
23. júl 2009

ja ked ho taham do sedu za rucicky, tak prve co spravi, ked uz sedi je, ze sa mi "zakusne" do prsta. a ten stisk je teda riadny, takze by som sa necudovala, keby mu uz vykukli

cikyta
23. júl 2009

Ahojte.Elfi,Silvia robí to iste s pästičkami a revom a tiež som myslela,že jej možno idu skúr zubky.Ale ked ju dr.pozerala,tak povedala,že sa ešte načakáme...takže nejdu.No a to začínal zase reflux-pálenie záhy.Preto tie slinky,ručky,revy,grcky a zlý "pocit"v ustočkách.

jankaaa
23. júl 2009

babulky tesim sa a dufam ze mu to pojde aj zajtra....

moj drobec tiez ma vkuse ruky v puse no ale to je hrozne on ich az tak cmula a pcha si ich do pusy ze ho az napina na zvracanie...a tiez strasne slinta

skorvankova
23. júl 2009

foto 🙂

luca33
23. júl 2009

elfi, moja robi presne to iste 🙂 Kto by povedal, ze taky krpec moze mat tolko sily 🙂 A mali sme aj den, ked zistila, ze ak si prsty strci dostatocne hlbolo, tak sa vygrcka. Spravila mi to trikrat po sebe, skoro som ju dorazila 🙂 Nastastie ju to prestalo bavit, lebo som sa bala, ze z nej bude anorekticka 🙂

luca33
23. júl 2009

skovi, simonko si to uziva 🙂 Ta posledna fotka je super 🙂

skorvankova
23. júl 2009

luci, dakujem, ale to tam dokaze byt iba tak cca 15 min. ☹

macikjm
23. júl 2009

skorvanko...zlaty simonko...ako tam lula.... 😀

ni.kolet
23. júl 2009

Ahojte.
My sme našťastie nemali teplotu, takže som mu nemusela dávať šípok. 🙂 Aj môj slintá jedna radosť a naj hračky sú palce. 😅 A dnes večer si sám držal fľašku s mliečkom. No nechápem. 😕

krpcek
23. júl 2009

ahojte. prave som sa dozvedela, ze mi dnes zomrel kamarat a dalsi je v kritickom stave.

macikjm
23. júl 2009

juj krpcek...je mi to luto...havarka??? ☹

macikjm
23. júl 2009

inak sabinka je nadherna...super foto... 😵

krpcek
23. júl 2009

hej . . .bolo to aj v spravach. 25 rokov mal. . . a druhy je v kritickom stave 22-rocny

lindus mozno ho aj poznas - marek zarecky a zomrel robo skrovan

krpcek
23. júl 2009

dakujem. 🙂

anib
24. júl 2009

jejjej, nikde nikoho? 🙂

zuzik25
24. júl 2009

vsetky este spia. haloooo vstavat, slnko je uz vysokoooo!

u nas bola v noci taka fujavica, ale asi ani neprsalo.

a nasa mala sa vcera 1. krat otocila z bruska na chrbatik! maminka s ocinkom sa vytesovali cely vecer.

ninnaricci
24. júl 2009

dobré ránko babule
...taak...nám sa včera konečne podarilo odvážiť synátora...a som skoro odpadlla... 7780g...asi robíme rekord v aprílovkách 😀

zuzik25
24. júl 2009

ninka, fiiiha,teda krasne Maximko krasne rastie.

krpcek
24. júl 2009

ahojte. u nas bola strasna fujavica - my porozbijalo kvetinace na terase 😠

zuzik25
24. júl 2009

krpy, aj mne, nieco som sice zachranila, ale bohvie co to nie je. ☹

macikjm
24. júl 2009

jeeeeeej nina...bambuliacik malicky... 😀
my mame dnes 3 mesiace... 😵 aj u nas bola fujavica...okolo 4.00...ninka vtedy prvykrat papala od vecera..(20.30(

lindula3
24. júl 2009

cafte baby.... tak my mame dnes 4 mesiace.... strasne to leti...

nepoznam luci, spominala mi to vcera vecer este kamoska ale ja tie mladsie rocniky nepoznam, skor tie starsie a mali sme vcera navstevu tak sme ani spravy nekukali, ale isiel okolo piatej vrtulnik...

no baby a vas nikoho neockovali este ked mi nepoviete ake mate na to reakcie ha?

komisakpd
24. júl 2009

baby my ideme v utorok do poradne, celkom ma zaujima kolko vazi maly, pred mesiacom mal 4700 a mne sa zda teraz taky pribraty..NO SOM ZVEDAVA..

miavin
24. júl 2009

skorvi - krásny je Šimonko - si lebedí v tej vodičke - super
krpy - to mi je ľúto tých kamošov, a tie kvetináče? to Ti ich ozaj pobilo??
nina - ty brďo - no určite držíte rekord - parááádna váha 😲
macik - gratulujem k 3 mesiačikom - rastiete ako z vody 😉
ja som včera nášho boboša odfotila ako zabubkal - no bohovský bol 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre