Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
31. júl 2009

asi mi uz ide muzik domov,konecne, tak dobru... 😉
nie nie..vytah nezastal u nas...juj...laska moja kde si???? 😀 😀

sabinazv
31. júl 2009

jaj mia, az teraz som si vsimla tvoju otazku... nie, najvacsi rozmer je 60x80 cm... to som si dala... to mas ako obraz, to je na ich stranke znazornene.. ale ak si uz isla spat, tak ti je tato info uz asi na 2 veci 😎

lindula3
31. júl 2009

cafte baby... ja len tak na skok az teraz som sa zapla a idem rovno spat🙂

sabi provokujes s fotkami?🙂)))) ja ich nejaky cas nechcem uz ani vidiet....

no my sme sa po troch mesiacoch nezmenili (sabi pamatas dobre) je to take iste perfektne ako na zaciatku, no musim sa pochvalit mala je uplne uzasna, neplace, stale sa usmieva, je spokojna, no robi nam len a len radost...

erika gratulujem k miminku a drzim palceky aby si to zvladla lavou zadnou🙂

a my sme boli v pravde tiez... tam je asi vacsina deti co sa narodi v ba

sabinazv
31. júl 2009

ale lindus, este mas hodinku... objednaj 😎

ale to asi nestihas, ja kym som si ten program nainstalovala a zorientovala sa tam... tak som vcera stravila par hodin a bralo mi stale nejaku blbu cenu... a dnes som spustila upgrate a uz mi davalo akciovu cenu... nechapem, ked som si to vcera instalovala, naco to chcelo upgrate... divne naprogramovane 😠
Takze dnes to bolo sup sup uz... uvidime aka to bude kvalita, lebo mi tak nejaky vykricnik vyhodilo na znizenu kvalitu.. tak mozno to bude blbo investovanych 22 Euro... co uz...

anib
1. aug 2009

ahojte maminky, no tak nasa je zatial dobra, len viac cvicime - kvoli prdkaniu, kaka tak 1x do tyzdna, predvcerom sa jej nejako nechcelo spinkat do 23-tej svieza,ale navela-navela zaspala, vcera pekne o 21.00,tak som rada, snad sa nepokazi. Erika moja - no som zvedava velmi ...

korelka
1. aug 2009

Ahojte!no erika,fiha!gratulujem!mňa vsak pri pomyslení na 2. baby mrazí...Alex je skvelý,úžasný,ale pri pomyslení na začiatok...dúfam,že neotehotniem alebo uz nie som,lebo si to hodim...

zanulienka
1. aug 2009

caute baby,uz mame tolko fotiek nafotenych o Elaie,potom pridam na konik,ked sa vratime.
erika-gratulujem a zelam pevne nervy,ja by som sa asi(nie asi,ale na100%)obesila.
uz len 10 dni a ideme domov 😉 ,ideme do aquaparku na cely tyzden,dufam,ze sa tam baby vyblaznia.a ja si oddychnem a manzo bude z detmi saskovat.budem sa opalovat......nic nerobit.

zanulienka
1. aug 2009

jaj este som zabudla,ze Elaia si krasne papa nielen rucicky ale uz aj nohy si cmula 😀

cikyta
1. aug 2009

Dnes mi bol muž v obchode ráno a prišiel s kyticou vraj:
-To máš odomna kvietky za to,že sa mi staráš o dcerku. 😀
(Ako keby bola len jeho 😀 )

krpcek
1. aug 2009

jeeeeej ciky to je krasne. 😵

zanulienka
1. aug 2009

ciky-ake romantikus 😉

jankaaa
1. aug 2009

erika blahozelam k miminku 🙂

babenky ja som este nedostala mrchu....ako je to mozne?

miavin
1. aug 2009

ahojte babenky
ciky - veď to je krásne romantícké....
baby - nie sme v časopise mama a ja - škoda, ale sú tam krásne detičky v plavkách 😉

elfi1
1. aug 2009

mia - este budu dalsie temy. urcite sa tam raz objavite. ved drobcek je taky zlatucky.
ja sa tiez chystam poslat foto, ked bude nejaka vhodna tema

krpcek
1. aug 2009

jani pokial kojis nemusis mat vobec. 🙂

miavin
1. aug 2009

elfi - ja si myslím že každá z nás by mala každý mesiac zasielať, veď tí naši drocovia sú prekrásny - tvoj Dominik má také krásne očká----júúúj krásne - dva oriešky.....
takže vyhlasujem súťaž - kto sa prvý dostane do časáku... 😀 veď tie detičky sú krásne - a určite sa to niektrej z nás podarí a budeme sa radovať 🙂

macikjm
1. aug 2009

juj...mia...skoda...ale nevadi...ako pise elfi, este tam budete...ok...mame sutaz...

ano jani...ani ja som este nemala...neboj nic... 😉

elfi1
1. aug 2009

mia - ja sa velmi tesim, ze bude mat hnede (dufam, ze sa to uz nezmeni). velke mame obaja s muzom, ale on ma modre a stale tvrdil, ze bude mat modre. no najdolezitejsie je, ze su zdrave a vidia a mozu spoznavat tento farebny svet

miavin
1. aug 2009

elfi - no presne ako píšeš - ja som tiež hrozne chcela, aby mal oči po manželovi - a vidíš - sú hnedé... ale hlavne, že vidia tento krásny svet...
macik - nevadí, aj keď som ostala sklamaná - tak som tajne dúfala, ale ako píšem... určite foťte- posielajte, nech aspoň niektoré bábo je v časopise 😉

beadz
2. aug 2009

ahojte maminky a drobcekovia. ako sa mate ? my super. vcera sme si urobili vylet do madarska do jaskyne, je tam kupko a dnu je tepla voda. simon plaval ako divy, strasne sa mu pacilo. skoda ze je to take drahe, inak by sme tam boli kazdy tyzden. sice ma tam stipla vcela ci osa, ci co to bolo, ruka mi dnes kvalitne opuchla, ale tak co uz... idem postahovat fotky kym su chlapi na prechadzke.

kaitka
2. aug 2009

jej bei,,ty si ale opalena🙂 vidno,,ze chodis na kupko)
my sa chystame zajtra na chatu))) no som velmi zvedava ako to zvladne karin
vcera ju trapili prdiky,,nechcela ani jest,,,to bol prvy divny den od narodenia
dnes je to uz lepsie...
pije posledne ovela viac cajiku...ale ani sa jej necudujem v tomto teple
..ja sa tak vyvalim do bazenu,,ked tam prideme,,ze az))))
strasny hic je

zuzik25
2. aug 2009

erika, waw, super, gratulujeme! to bude krasne ze Bianka bude mat skoro rovnocennu partiu, medzi mnou a sestrou je 1,5 rocny rozdiel a bolo to super. aj ja by som brala dalsie, ale drahy este nechce. tak dufam, ze po novom roku zacneme znova.
cely tyzden sme mali plny programu, v stredu som zavarala a robila vyzivu, vo stvrtok sme sa boli kupat vo Vyhniach a v piatok sme boli na Kovacke, vcera som bola cely den u maminy, lebo u nas sa bucha, pili, trieska a prasi, tak som chlapom navarila obed a hajde prec. dnes mam konecne free day. mozno poobede skocime zas na Kovacku, sabi nepridas sa?

beadz
2. aug 2009

ci panecku, co to citam ... erika, gratulujem.
vobec tu nestiham chodit a ani neviem co sa s vami dievky deje. mali by ste mi pisat do ip-ka tyzdenne spravy 😀 . ved som sefka geriatrickeho spolku, tak nejake vyhody by som mala mat. nie ? 😉

krpcek
2. aug 2009

ahojte.

baby, ked ste na kupku tak kupete aj drobcov? lebo ja som tiez rozmyslala nad nejakym kupkom, ale som si nebola ista kvoli malej.

beadz
2. aug 2009

krpcek, na kupku nie, tam je studena voda, ale ked je nejake teplejsie termalne kupko, tak ja by som dala. aj vcera sa kupal v madarsku.

krpcek
2. aug 2009

no v septmebri chceme ist do besenvej, tak tam ju asi dam. 🙂

beadz
2. aug 2009

vazne ? aj ja som rozmyslala ze ci k moru, ale do besenovej.

beadz
2. aug 2009

zienky, papaju si vase deticky uz nozicky ?

cikyta
2. aug 2009

Ahojte.Baby,chcem sa spýtať...Máte skusenosti s elektrickou odsavačkou mlieka?(Mám už druhu ručnu a vizerá to tak,že som ju zase pokazila ja krava 😠 )

Bea-moja si nôžky ešte necumle,lebo má chudiatko obrovske ortop.gate na sebe.Ale ručičky si žužle aj za troch,kedže nemá cumel vôbec.

krpcek
2. aug 2009

nie. moja si papa rucicky.

chceme ist na Liptov, tak skocime aj tam - som tam davno nebola.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre