Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
4. aug 2009

zanu - no tak ten náš je fakt nejaký lenivý alebo nešikovný... nechápem to
baby - aj vám už bábätka držia fľašky samé???

zuzik25
4. aug 2009

ja tiez nedavam vodicku, radsej ju castejsie prikladam, aj kazde 2 hodky. a mame trosku sopliky, tak jej davam do nosteka moje mliecko. sice nic nevytiahnem odsavackou ale chrci jej to tam.

bambina
4. aug 2009

miavin, fľašku ešte vôbec nepoužívame. takže ani neudržíme 🙂

bambina
4. aug 2009

zuzik25, my to mame asi rovnako. ani cumlik, ani cmulanie nozky (zatial velmi chuti rucka). neotacame sa, iba sem-tam sa prevali na bok.

zuzik25
4. aug 2009

bambi, tak tak, z chrbatika sa este nepretoci a z bruska kedy tedy, ked sa jej chce. a rucka je teraz mnam mnam mnam.

bambina
4. aug 2009

skusala som ci sa ne cumel nechyti teraz, ked ma taku potrebu cmulat rucku, ale odstreluje do metrovej vzdialenosti. a nemam nervy ani cas jej ho cely cas drzat v puse 😉

arizona
4. aug 2009

konečne tu niekto je 😀

baby, ktoré máte chalanov, ráno sa nám pritrafila celkom milá udalosť... malého som prebaľovala a vtedy sa drobcovi podarí najrýchlejšie strčiť palec na nohe do úst. spravil to aj dnes, vôbec mu nevadilo, že si žužle ponožku. potom som sa asi sekundu naňho nepozerala a keď som sa k nemu otočila, tak si malý cikal do tváre, tváril sa prekvapene, ale potom sa začal smiať. ešte aj vlasy mal ocikané, ale palček nepustil... okolo neho všetko čisté, odniesla si to len pyžamka a tvár 😀

zuzik25
4. aug 2009

ari, 😀 .
som sa rozhodla ze idem spravit palacinky. s tvarohom, s nutelou a s lekvarom. nechce sa mi ist do obchodu pre kolace, tak vo vyriesim takto.

bambina
4. aug 2009

ari, no parada. som sa uzasne pobavila. huncut je, ten tvoj drobec

cikyta
4. aug 2009

Ahojte ! Ari 😀
Moja si tak z preb.pultíku nacikala priamo do postielky a po všetkých mastičkách,kremikoch a vatičkách.Aj vlasy som mala mokre.Zasiahla všetko pred sebov.(Teda a ten prud! Som zírala aký riadny! Vôbec nie ako malinký človiečik 😀 )

nany100
4. aug 2009

ahojte baby, naša malá sa tiež ešte nepretáča, lenivko malé... a fľašu neviem či udrží, ale cicík si pridŕža keď ťahá 🙂 ...tatík závidí, málokedy sa k nim dostane, stále obsadené 😀
prikrmovať sa vôbec nechystám, načo keď je spokojná...až po ukončenom 6.mes., stačí že každý deň musím variť pre nás...papáme niekedy každú hoďku, ale už som si zvykla že všetko sa točí len okolo toho, aj keď som niekedy poriadne unavená...bola som strašne rada, že sa mliečko rozbehlo (aj keď až v 6.týždni) a tie ktoré ste si tiež prešli tými mukami na začiatku, kým ho bolo málo, viete o čom hovorím...preto sa neponáhľam dávať nič iné, som šťastná, že jej to stačí 🙂 ...
sabi, aj malá mala pred dvoma týždňami asi špurt, často sa v noci budila a pýtala papať, ale už sme zase v normále, to sa upraví 😉

zuzik25
4. aug 2009

no palacinky uz robim, mala spi, PC mam na barovom pulte, tak mozem pismenkovat.
nany, ja som mukami nastastie nepresla, ale ani ja sa neponahlam s prikrmovanim, pre mna je to pohodlne vytiahnut cicik a papame.

romanakatka
4. aug 2009

juj, dnes sme nejaký umrnčaný ... a to nás čaká ešte očkovanie, som zvedavá čo bude potom 🙄

arizona
4. aug 2009

baby, ktoré kojíte, užite si to 😉 ale je to sranda to ich papanie 🙂

romanakatka
4. aug 2009

tak ja čajík nedávam, dokyna odporučila vodičku, lebo čaje sú tak-či-tak sladké a vraj ak budeme mať náhodou teplotu, treba piť vodičku a aby ju potom neodmietal... keď je naozaj smädný tak sa napije inak sa len hrá s fľaškou a smeje sa mi do tváre 😅

cikyta
4. aug 2009

Moja čistu vodu nechce.Hádže grimasy,ako z cumla.Dnes jej ocko kupil dva také divné cumle v tescu-tak ich idem vyvariť a dufam,že ju na ne prehovoríme! Máme milion cumlov a ona nechce!

romanakatka
4. aug 2009

ciky to poznám, nám sa smejú, že si môžeme otvoriť obchod s cumľami 😀

romanakatka
4. aug 2009

čo mu mám zobrať na to očkovanie? 😕

zuzik25
4. aug 2009

romi, ja som brala male vreckovky na schladenie ale sestricka jej to aj tak prelepila, takze to bolo zbytocne. a dala nam na predpis fenisitgl kvapky proti svrbeniu a paralen. a homeo som jej dala.

cikyta
4. aug 2009

Katka 😀
Na očkovanie nič,len silnejšie nervyčky.Lebo mne až srdce pukalo,ked som videla ten ukrutný plač z bolesti.Ale behom 5-10 minut,čo sme prešli domov-mi zaspinkala spotená,unavená.A to chodím k dr.s malou na rukách,lebo to máme blízko.

cikyta
4. aug 2009

No ano,pre istotu som mala doma fenistil gel+paralen čipky na horučku+v chladničke namočené uteráčiky.Ale nič z toho nám nebolo NASTASTIE treba.Ale pre istotu...

pikino
4. aug 2009

ahojteeee.

nasa sa tiez este nepretaca ani nozku necumle. nevadi ved ona raz zisti, ze to ide.

ked vidi cicik tak sa usmieva ako slniecko na hnoji a snazi sa ho dociahnut a potom spravi taky zvuk ze haaaam
a normalne sa do mna zahryzne. je taka smiesna.

ja som kupila cez vikend cajik medovkovy s jablckom ale este som jej ho nedala je od ukonceneho 4.mesiaca
ale to jej budem davat len ked budeme niekde kde ju nemozem nakojit.

zuzik25
4. aug 2009

piki, my mame na papanie signal hami hami a to uz vie ze sa bude papat a ked predtym place, zrazu sa zacne usmievat.

nany100
4. aug 2009

katka, nepotrebuješ nič, len pevné nervy ako písala cikyta...manžel ju držal a ja som prehĺtala slzy...ale plač rýchlo prešiel a našťastie teplotu nedostala, tak sme nedávali nič...ale v zálohe sme mali Paralenové čípky (do váhy 7 kg pol čípku)
zuzik, veru, hlavne hneď papáme, keby som mala chystať fľašu, tak sa zájde od vresku lebo je hladná okamžite a okamžite chce jesť 😀

pikino
4. aug 2009

my tiez nic len obkladiky studene ked sme prisli domov treba menit kazde dve hodinky.

zuzik25
4. aug 2009

no u nas dako zmraka a hrmi. esteze som nedala prat.

pikino
4. aug 2009

tie deticky velmi dobre vedia co scu a co je pre nich dobre. 😀

my sme nasu nedrzali sestricka jej ohla nozicka a zachytila si ich medzi sebou a stolom a pichla jej injekcie.

komisakpd
4. aug 2009

ahojte baby, dlho som tu nebola..ale mam teraz taky problem..mozu ist malemu uz zubky.lebo je hrozne nervozny, pcha si celu ruku do pusy, ked mu ju vyberam tak celou silou ju pcha naspat..slinta a je nervozny...a obcas mam pocit ze je taky teplejsi, nema neplotu teda nie nad 38° ale je taky teply...

zuzik25
4. aug 2009

ja ani neviem kedy jej to pichli, kym som jej nachystala veci na prebalenie a oblecenie tak to mala za sebou. torsku si poplakala a ked som ju zobrala na ruky uz sa usmievala na dokynu.

lindula3
4. aug 2009

komi nam idu zuby uz asi mesiac a pol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre