Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

luca33
16. jún 2009

mne moja pustla taky vresk, ked som jej prevliekala cez hlavicku tricko. Musela som jej chytit hlavicku do ruk a drzat, aby sa ukludnila. Urcite som jej nicnespravila, vzdy davam pozor. Skor sa mi zdalo, ze sa zlakla ☹
cikyta, aj nas ockovali v porodnici. Robia to tam vsetkym babatkam. Nikto sa nic nepytal, len mi to potom oznamili. A vobec mi nepovedali, co sa bude diat dalej. Keby nebol MK, tak sa asi dost zlaknem, keby jej zrazu zacala hnisat ruka ☹

miavin
16. jún 2009

no o to očkovanie - ja som sa tiež veľmi zľakla - hneď som volala kamoške, lebo sa mu to zapálilo a ona mi povedala, že to je v poriadku, že mu to bude hnisať, urobí sa chrasta a odpadne - a tak aj bolo - teraz to má ako takú trošku začervenanú jazvyčku. na budúci týždeň ideme do poradne tak som zvedavá, čo mi na to doktorka povie.

daanka85
16. jún 2009

Misha, tak to ti teda drzim palce... Tak ja uz som studentske rady na dobro opustila 🙂
Inac, predtym som to nejak nestihala registrovat, ale ako pozeram, aj ty mas Emmku a narodila sa 30.3. ako nasa 😉 Len ten nas maly zazrak je s jednym M...
A tie stacky zvladnes urcite 😉 Mne ani neviem ako sa to podarilo, aj ked to bolo sice o drzku a hovorila som si, len spravit, je jedno ako a nakoniec este s cerveným 😎 Takze zazijem 15 sekend slavy a uz mi z toho dalej bude ho...
A je super, ze aj vo vlastnom uz ste... my zatial pendlujeme nasi- svokrovci... Do domceka sa nam mozno na buduci rok podari... Teda chceli by sme, tak ktovie...
A ako, ze uz dietujes? Nekojis malu???

zuzik25
16. jún 2009

caute caute!
ako sa mame? drobcekovia posluchaju?
dnes som sa konecne dopracovala na gyndu po anti, teliesko mam vlozene. len som si tam chvilku polezala, lebo doky zbadal, ze sa mi na zositej rane po porode urobili dake polypy ci co tak mi to podvazoval aby to odpadlo. ☹ dufam ze uz bude dobre.

ja som sa uz cez vikend odhodlala a promenadovala v plavkach, akurat to moje polepene brucho s jazvami po operacii mi nepridavaju na sexapíle. 😀 a prisa som ledva vpratala do jednych. ale chcem si kupit aj cele plavky ked budem chodit s malou na plavanie. inac od stredy zacine plavanie doma vo vani, tak som zvedava ako sa to bude Emmke pacit.

cikyta
16. jún 2009

Mischa-má v pliecku také ako vyrážku.

komisakpd
16. jún 2009

ahojte baby, boli sme v poradni..po 3 tyzdnoch nam 1x maxim malo pribral..len nieco cez 200g (co je norma za tyzden), lenze nas maly je hlados, a tak hltavo papa a potom skoro polovicu vygrga..bojom sa ze mam malo mieka..dr. povedala ze o dva tyzdne na kontrolu vazenia..poradte co mam robit..

misha666
16. jún 2009

ciky...tak potom to je oki... 😉

danka...tak na statnice sa zacinam uz ucit od zajtra zaciatkom jula mam z informatiky...ale u mna to urcite nebude na cervený diplom 😀 a stiham v pohode ...mala je teraz s mojou mamkou a niekedy je aj so svokrou ...ja som akurat dala v byte vsetko doporiadku no vybalila som... a dietu drzim lebo mliecko uz nemam vobec...mam to jednoducho v genoch aj moja mama nas kratko kojila vsetkých troch ...mohla som robit co som chcela...pomaly sa vytratilo a nikdy ho nebolo pre malu dost,,,

krpcek
16. jún 2009

baby tie ricinus sa maju zapit alebo cmulat?

krpcek
16. jún 2009

komi skus ho dat pocas papania viac krat odgrgnut, aby mu to nestalo v zaludku.
mne to dr. poradila a odvtedy ak si dobre odgrgne, tak si ani negrcne. 🙂

lindula3
16. jún 2009

komi prikrmovat 🙂 ale nie srandujem

lucka to sa cmula ale homeopatika zacinaju ucinkovat tak po 2 tyzdnoch ked vobec

zanulienka
16. jún 2009

lindu-co kupila si cajik?

krpcek
16. jún 2009

lindul to mi ani nehovor. v pondelok vecer idem prec a dovtedy musim odsat dostatok mlieka.

lindula3
16. jún 2009

ahoj spolubojovnicka🙂))) neee dnes som nebola vonku sa mi nechcelo boli sme len na dvore sak stale popŕchalo... zajtra skocim a co zabera stale?

lindula3
16. jún 2009

luci skus ten caj co spominala zanu... no nejako tu mate tusim vsetky mliecnu krizu... a ty kam zas ides? a bez malej?

zanulienka
16. jún 2009

zabera,zabera.nakojila som dneska krpanu a mohla by som znova

lindula3
16. jún 2009

no super tak len tak dalej... ty sa tusim aj normalne rozkojis🙂))) to len ja tu ostanem taka cierna ovca🙂)))))

zanulienka
16. jún 2009

lindu-to nemyslim,ja kojim len sviatocne 😀

lindula3
16. jún 2009

no prave som odsala az 30ml🙂 rekord za den... inak vraj si dieta vytiahne o 50 % viac, no to by sa chudatko fakt nenajedla... zanu kolko elaia spapa na jedenkrat? neviem ci uz som sa pytala...

zanulienka
16. jún 2009

myslis UM-ak kojim a potom jej dam UM,tak takych 60ml a ked len UM tak 120-150 ml.ale ja nemozem mat vela mlieka skor ju to viac nasyti

lindula3
16. jún 2009

zanu to mas dobru papacku🙂 ja som rada ked mi stiahne 100ml

krpcek
16. jún 2009

lindul ideme na Depeche mode.
rozmyslam nad tymi kapsulami co spominala luca.

lindula3
16. jún 2009

ja som tiez nad nimi rozmyslala lenze pochybujem ze by mi to zabralo... ved oni obsahuju tu senovku a vidis ja mam este menej mlieka z toho... a je ich tam par a stoja 20 euro tusim... a to ja by som potrebovala brat potom asi dlhodobo, no mozem sa na to... este aj umele, este aj hento...

zanulienka
16. jún 2009

lindu-co stoji beba.moj nutrilon stoji 28 eur

lindula3
16. jún 2009

zanu ja kupujem ha a jedna plechovica 400g stoji u nas v lekarni cez 11 a nasla som na internete za 8 no vraj to mozem dostat aj na recept, len ta nasa mi to nechce predpisat

zanulienka
16. jún 2009

u nas je to velmi drahe,teraz mi kupila svokra UM na svk a platila 300 eur

kaitka
16. jún 2009

lindula,,preco ti doktorka nechce dat recept na bebu? hm
inak ak je niekto z vas dvoch,rodicov na daco alergicky,,alebo alergik,,musi ti dat 5 receptov po 5 plechovkach mesacne,,a to by si platila len polovicu,,najlacnejsia beba je v avione v lekarni,,9,9eura)

lindula3
16. jún 2009

kaitka ani sa nepytaj... vsetky papiere z kramarov som jej dala ale furt tvrdi ze potrebuje nejake doporucenie a kod lekarky od ktorej to mam... tam som dnes volala, ta skoro z koze vyskocila ze vsetky papiere ma ze co este chce... tak nakoniec musim ist pre tie recepty na kramare, no musim poslat mangela...
ja som alergicka preto davame uz od porodnice bebu ha... ved ja som objednala za tych 8 eur 11 holbic a uz mi dochadzaju ja krava to som vtedy este nevedela ze sa to da na recept, vies pokial si nezistis nevies, to by ti ti doktori mali automaticky povedat 🙄

kaitka
16. jún 2009

viem to preto,,lebo sesternica takto mava bebu na recept,,, inak ja davam malej francuzke a maju aj bezlepkove) to je ovela lacnejsie a mojej najviac chuti len toto,,beba je nerobila dobre... aj recept sme mali,,lebo drahy je alergik,,no predala som ich hm,,,mohla som aj tebe veru za 30 eur 5 doz hm

kaitka
16. jún 2009

lindula,,oni naschval nepovedia,,dokonca moja sesternica zistila az neskor ,,ze ma narok na 5 receptov,,to je 25 doz mesacne
a to jej lekarka zatajila,,pekne ,ze? ale tak to chodi,,,oni maju zmluvu a takto nahanaju klientov aby te beby kupovali asi za celu sumu... a to je podla mna dost pre zenu na materskej,,co sa tyka financii

kaitka
16. jún 2009

tvoja lekarka je jedna z tych krav co naschval spekuluju,,, by som jej cosi povedala,,,
nech ti to preplati,,co si musela vdaka nej kupovat za plnu sumu
jaaaj,,,nac sa rozculujem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre