Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
18. jún 2009

krpy - určite ak máš bloček tak ich chod vrátiť, za pokus to stojí

krpcek
18. jún 2009

no jo. skusim tam zajtra ist. alebo vymenit za ine.

zanulienka
18. jún 2009

ja si akutat hladam nejake svadobne saty,boze dalsie zbytocne starosti 😠

krpcek
18. jún 2009

mia mam - som ich len dnes kupila.

krpcek
18. jún 2009

zanu vies ako ti zavidim. ja by som sa hned vydavala znova. 😀 a vsetko by som urobila inak.

miavin
18. jún 2009

krpy tak určite choď - veď kto Ti dokáže že tam ta vysačka bola - a kde si ich kupovala? niektoré obchody možno toto neakceptujú, no podľa mňa ti vrátia peniažky

zanulienka
18. jún 2009

ja nechcem.chodime do kostola na tie sproste pripravy,svadbu spojime z krstom-objednali sme si maly kostolik.zbytocne vyhodene peniaze,esteze tu je taky zvyk,ze kazdy si sam plati vsetko-obed-alkohol 😀

lindula3
18. jún 2009

zanu prosim ta jak sa vari ten benediktov caj? este ho vyskusam a uz koncim🙂 dufam ze nebudem po tom smrdiet ako po tom sene🙂)))

zanulienka
18. jún 2009

ako ho mas v sacku

krpcek
18. jún 2009

mia v Rene. tak uvidime, zajtra tam skusim ist a ked nie, hodim ich na net, mozno ich niekto odkupi.

lindula3
18. jún 2009

neee to neni v nalevovych sackoch, normalne vo velkom sacku... ani neviem ako to vyzera, musim ist kuknut

zanulienka
18. jún 2009

lindu-aj ja ho mam vo velkom sacku a sama si porciuem.budeme mat to iste

lindula3
18. jún 2009

no a kolko mam dat? ci to je jedno od oka?

zanulienka
18. jún 2009

ja davam od oka,asi jednu polievkovu lyzicku do hrceka,nechaj vyluhovat-neviem ako sa to hovori 😅 ,daj len cukor

zanulienka
18. jún 2009

idem si aj ja urobit,inak dneska som normalne kojila z obidvoch prs-wau 😕

lindula3
18. jún 2009

aj u nas sa hovori vyluhovat🙂🙂🙂 no ja bez cukru🙂 uz tyzden sa neprezieram, nejem sladke, vecer uz nejem vobec, kazdy den som cvicila a dnes som sa postavila na vahu a mala som o kilo viac... ja to serem

a mam problem malinka mi nekakala uz dva dni som z toho uz nervozna neviem co mam robit, cvicime, masirujeme brusko, uz som jej tam aj teplomer pichla dnes a nic... vzdy sme tak na kazdy druhy den kakali no zajtra to uz budu tri... poradte co mam robit

zanulienka
18. jún 2009

mne na to pomaha moje mliecko,nemas nic v zasobe

olgynka
18. jún 2009

Ahojte kocky , mozem sa zapojit? Mam 8 tyzdnovu dcerku a podobne problemy ako vy.
malu kojim uz len raz lebo mam malo mliecka tak sa chcem spytat na ten cajik co tu spominate, mohol by mi pomoct.. 🙂
no a co sa tyka kakania tak s tym som mala problem aj ja, mala nekakala aj 4 dni a davala som jej rektalnu rurku, tak som zmenila mlieko a teraz kaka kazdy den sama.. 🙂

zanulienka
18. jún 2009

cau olgynka-ten caj sa benediktov caj,skus

lindula3
18. jún 2009

zanu ja jej davam priebezne kazdy den svoje ked sa mi nazbiera 100ml...

olgy a ake davas mliecko? ja sa bojim tej rurky... no zajtra asi skocim kupit len neviem jak sa to pouziva

zanulienka
18. jún 2009

lidu-a je mala nervozna

olgynka
18. jún 2009

dikza prijatie do klubu 😀
no pojdme si kupit ten caj lebo uz vooobec nemam mlieka a je mi to ta luuuto ze ju nekojim
malej davam mlieko Humanu , predtym Humanu HA ale z nej nekakala a ked som presla na normalnu tak zacala...
aj ja som sa bala rurky ale masirovanie nepomahalo tak som si to kupila
das rurku do oleja a strcis do ritky , podrzis minutku, dva , mala by pustit vetry a vykakat sa ..no ale strach som mala ze jej ritku podrazdim ..tak dufam ze to nebude mat nasledky
a vam ten caj pomaha?

lindula3
18. jún 2009

zanu ja ti ani neviem.... no vcera trosku bola vecer z nicoho nic plakala ale normalne sa usmieva, kopka si aj vetry mame dobre, tak ja neviem... som z toho nervozna strasne

olgy ja som ho zatial este nepila... dorazala som tu senovku no to malo opacny ucinok tusim🙂 ale zato smrdim od nej riadne🙂

zanulienka
18. jún 2009

lindu-moja domca sa pyta ci sa sa neumyvala,ze smrdis

lindula3
18. jún 2009

neeeeeeeee🙂 a co ta domca supluje pri pisani 😀

zanulienka
18. jún 2009

hladame svadobne saty.pila si caj

lindula3
18. jún 2009

jeeeej z teba bude nevesticka🙂 budes mat krasne druzicky🙂 a uz ste nieco nasli?
neeee este som ho nepila... mam poslednu davku senohnusu tak cakam na zazrak🙂
nechcem to miesat, zajtra zacnem s tym cajom

zanulienka
18. jún 2009

nooo,nieco nasli,chcem len obycajne,ziadne fodricky-nazberkane rukavy.korzet a suknicka.a najmensiu posadim na auto miesto babiky 😀

lindula3
18. jún 2009

ja som tiez mala uplne jednoduche.... este mi vysia v skrini no uz sa do nich nevocpem🙂)))) posli nech sa potesim s tebou🙂)))
tak to si urcite s tou babikou dovtedy rozmyslis 😀

zanulienka
18. jún 2009

myslis,ze by mi tam nevydrzala sediet cely den? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre