Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
27. jún 2009

Ahojte - no nám to začalo červenať - potom sa urobil hnis, chrasta, potom mu to odpadlo - potom ešte raz hnis -chrastička a teraz tam má takú ako jazvyčku a je to v poriadku - aj dokyna povedala. Ja som do toho vôbec "nešprtala" ono sa to spravilo samo 🙂

skorvankova
27. jún 2009

miavin, tak to mate super, nas maly vzdy pri tom cisteni tak plakal a ja nad nim. 😢
miavin aj Alexa bolieva brusko?

majka_dk
28. jún 2009

ahojte
tak my sme vcera mali tiez strasne mrzuty den, ani spat, ani sa hrat iba sa nosit, ale nastastie vecer zaspal uz asi z unavy o 19.30 a spal do 4.50 - rekord 😉 potom zase zaspal na boku - nozicky medzi tyckami postielky, rucicka zakvacena o mantinel a ani nahodou sa posunut 😉 a teraz spi zase, ide to asi dobehnut 😉

baby chcem sa spytat: nam soplik netecie, ale strasne mu pocut akoby bol niekde vyssie zahlieneny, dr. povedala, ze to je z refluxu, ale mne sa to nezda, dokonca som mu vcera prestala davat to homeopatikum lebo odkedy som mu ho davala nie aby prestal grckat, ale grckal viac a este aj so soplikom ☹ neviete mi poradit co by som mu mohla skusit dat? alebo mam ja nieco vylucit v strave?
diiiik

romanakatka
28. jún 2009

žienky, malý je ako vymenený 😵 to je asi zázrak a dúfam, že to takto ostane. Už sa pučíme len ráno a večer, ale to sa dá krásne vydržať... neporovnateľné s tým čo bolo keď sme celé dni len ručali a nanášali sa na rukách, už som bola z toho hotová... teraz sa krásne usmievka, kľudne si poležká sám na posteli, v lehátku, proste total zmena...
Nikomu neprajem byť v nemocnici... a tie diagnózy, ktoré nám dávali 😠 nakoniec to uzavreli, že je hladný 😠 pritom neskutočne pribral, tak neviem z čoho 😀 to, že by to mohlo byť mliekom ani nespomenuli...
Tak sa pekne všetci držkajte a hlavne nech nemáme žiadny trápenia 😵

jankaaa
28. jún 2009

ahojte babulky tak my sme vcera mali hrozny den maly mi okolo pol jednej na obed zacal tak strasne plakat az tak ze vistal a to tri hodiny vkuse ale nic nezaberalo tak sme utekali na pohotovost najprv nas poslali na usne ale uska uz ma chvalabohu v poriadku tak sme sa vratili naspät tak nakoniec skonstatovali ze to asi z antibiotik ho boli brusko dali nam sabsimplex a dovidenia....dievcence ale ja som vcera mala dost som bola taka zufala z toho vsetkeho az nakoniec aj mne bolo tak zle ze hroza...

petusko
autor
28. jún 2009

ahojte 🙂
ani Marcelimu to ockovanie vobec nereaguje 😕
inak musim ho pochvalit, ze uz spinka krasne celucicku noc. po kupkani spapa 180 UM, okolo deviatej zaspi a budi sa az o piatej niekedy az siestej 🙂 a potom mi ide prehltnut cele prso, co je hladny 😀
dala som aj nejake foto ako sa lubia s Petikom 😵

korelka
28. jún 2009

Ahojte!
Giuli-to je super,že je Samko v poriadku a nič sa nepotvrdilo!🙂.
Katka-všetko zle raz musí skončiť!🙂
lanka-mne jeden deň neskutočne plakal a nie a nie prestať a nakoniec sme s mamkou prišli na to,že som jedla veľa čerešní...
Majka-aj Alex chrapci a bolo mi povedané,že z mlieka a výrobkov,ktoré ja vypijem a zjem,tak skus redukovat...😉
my už máme konečne 3 mesiace a malý je úžasný,aj ked plakať neprestal a ani sa este sám nepohrá,ale aj tak vidno zmenu...🙂

macikjm
28. jún 2009

ahojte...
majka aj moja ninka je zahlienena...odsavam jej hlieniky, resp. chcem nieco odsat, ale nic neide...tiez jej tak chrci pri koreni nosa...a napadlo mi vcera, ked som tak tuho rozmyslala, preco je moje dievcatko take zahlienene, ze to asi bude z kravskeho mlieka, ktore pijem ja...tak skusim nepit par dni a uvidim...vcera som prestala a zda sa mi, ze je to lepsie...my este davame sinupret...rozpusta hlieniky...a je na prirodnej baze... 😉

mimuska773
28. jún 2009

ahojte... chcela som sa vás opýtať na taku možno pre niekoho aj hlúpu otázku ale ako sa smeju vase deticky.Moja malá len sem tam hodí taký letmý usmev ale krásne sa usmieva len ked zaspáva.Na kontrole u neurologa sa ma dr.pýtal či sa usmieva.Atou otázkou mi nahnal strach že niečo nie je v poriadku.Aký je usmev vasích detí.Dakujem

skorvankova
28. jún 2009

Ahoj.
mimuska, tak maly ked ma doru naladu sa smeje stale od ucha k ucu.

Baby, ja musim asi dokrmovat, mnemaly spi tak max. 15 min a potom len place.ako sa dokrmuje? Nechcem prestat kojit. ☹

macikjm
28. jún 2009

mimuska aj moja mala sa smeje od ucha k uchu...aj ked sa jej prihovaram, tak sa na mna usmeje...niekedy pri tom vydava nadherne zvuky...mala si sa ho opytat, co tou otazkou sledoval....

skorvanko porad sa s anaq...este sa nevzdavaj...mozno problem je niekde inde...nie v mliecku...mozno mas len laktacnu krizu a prikrmovanim by si to len pokazila...ked ti doteraz pekne papkal a spinkal...vydrz... 😉 drzim palce..

zuzik25
28. jún 2009

majka, macik aj nasa Emmka je zahlienena, niekedy vyjde soplik niekedy nic a chrapci. ale ja mlieko nepijem, max. 2 jogurty za den. zeby aj z toho?
mimi, mala sa smeje tiez od ucha k uchu, a ked sa na nu usmejem ja usmieva sa ako slniecko. obcas sa aj nahlas usmeje ale to malokedy. ale nic si z toho nerob, nasa pani na plavanie mi vravela ze pozna vela deti ktore sa ani do polroka neusmeju a je to ok, takze klidek. lebo bola vyjavena z toho ako sa mala smeje.

sabinazv
28. jún 2009

ahojte kocky a kotata 😉

majka a ake homeopatikum si davala malemu? my sme tiez skusili alium cepa raz dat a super sa napravilo... par dni sme vobec neodsavali, ale dnes rano uz zasa, tak vecer znovu nasadime... Inac ja som skusala tie mliecne vyrobky vylucit par dni, a vtedy soplil, tak som to uzavrela tak, ze to u nas nema suvis... 🙂

katka, tak to je super, ze malickemu je lepsie a tym padom aj tebe ... 😵 a ake mliecko teraz papate? mojmu malemu nejak prestal chutit prikrm... ked ponuknem, tak len dudle a skoro nic nepije, par kvapiek... takze nutrilon vylievame do vylevky a uz sa skoro len plne kojime... neviem ci mu to staci, ale smeje sa furt a plakal by hadam od hladu...

a nas maly sa teraz veela smeje... staci ho rozbalit a uz je stastny a vysmiaty, pripadne ked sa dobre vybuva alebo napapa tak sa smeje aj sam na steny naookolo... alebo na neho hovorit a smeje sa a gaga, rozkosny je teraz
😅

miavin
28. jún 2009

Ahojte maminy
skorvi - nebolieva ho brušku - ťuk, ťuk, zatiaľ som nezbadala, sem-tam je pred tým ako má kakať nervný, ale to len sa popučí a už to ide.
Majka - no náš bol tiež taký zachrčaný - z odsávačkou som mu to nevysala, mal to akosi nižšie - ja som mu len kvapkala otrivin a ono to prešlo samo....
mimuska - no keď je náš drobec spokojný tak sa rehoce - väčšinou po papkaní a keď sa mu prihovárame a usmievame sa na neho tak sa škerí.
sabi - no aj náš zázrak je taký - nieje väčšieho šťastia ako byť rozbalený - júúúj ani mamu mu netreba - pociká všetko okolo - ale rehoce sa pritom akoby sa nič nedialo 😀. Aj náš už gagotá - je to krásne keď sa mu tak podarí aaa, eee, ueeee... 😀 😀
Baby - ja som dokojila ☹ ☹ . Ešte skúsim nejaké čaje, ale úplne mi odišlo mliečko, som z toho zúfalá.... ☹

miavin
28. jún 2009

romi - tak vidíš, že je to všetko o.k. teraz - nech ste zdravučkí už len stále 😉

krpcek
28. jún 2009

ahojte.
mimus mne sa tiez mala rehoce od ucha k uchu - hlavne, ked sa rozpravame. 😀

baby mala mi nejako zacala vymyslat s papanim. pricucne sa, 3min. hlce, a potom zacne plakat. dam ju odgrgnut a ked chcem pokracovat tak reve a ani za svet sa prisat. ale ked skusim o taku pol hodinku tak sa obcas pricucne, ale potaha si len dva tri krat a potom sa len hraje. moze sa tak rychlo najest? 😅

majka_dk
28. jún 2009

ahojte
tak ja z mliecnych vyrobkov jem max. jogurty a mlieko do kavy, ale skusim ich na par dni vysadit a uvidime a dakujem 😉

sabi nam dala tie homeopatika akoze na ten reflux, ktory podla mna nema, a volaju sa gastrocynesine ako som mu ho vcera na obed prestala davat tak sa este dotyckoval vecer a od vtredy nie, tak to bolo isto z neho, teda dufam 😅

dnes pekne spinkame (klop-klop) ale uz dva krat tak reval akoze od hladu, ze raz sme kojili po stojacky lebo inak sa nechcel napapt, potom zacal v spanku po 2hod revat napapal sa a uz spi dalsie 2 hod 😀 to je asi tym casom

a my sa smejeme tiez od ucha k uchu, najradsej vtedy ked mu krochkam a kvikam ako svinka 😀

majka_dk
28. jún 2009

este sa vas vzdy zabudnem spytat ci vas uz ockovali (okrem tbc) nas idu na dalsej poradni a ze nam pichnu rovno dve ockovania aj na pneumokoky aj tu klasicku co davaju ako prvu do nozicky (neviem si spomenut na co 😅 ) a vlastne aj ta na tie koky je do nozicky, tak chudatko obe nozicky dokalicene ☹ a hlavne sa chcem spytat ci sa aj na to ockovanie na koky dava hned ten studeny obklad 😉

beadz
28. jún 2009

ahojte kocky a mladatka. ako sa mate ? ja som prave vyliezla z vane. dala som si relax penu, lebo doobeda som skoro vrazdila.

majka_dk
28. jún 2009

jeeej konecne je tu uz niekto 🙂

a co sa prihodilo, ze si skoro vrazdila?

ja som skoro vrazdila vcera, maly sa chcel len nosit na rukach, ani hrat, ani spat a najhorsie na tom je, ze je nauceny na mna a pri muzovi chcel byt len minimalne ☹

beadz
28. jún 2009

maly bol cele doobeda hrozny, zaspinkal na 20 min. a koniec. uz davno tak nebolo, hrozne nervy som z toho mala a potom vycitky svedomia... no proste, asi to poznas.
teraz je s muzom vonku, pomaly cakam ze pridu, lebo jedol o pol 2, nakojim ho a pojdeme zase trochu von. asi zajdem na nejake pivko 😉

majka_dk
28. jún 2009

nas bol vcera presne taky ako tvoj dnes, ale dnes uz spinka 4,5 hod (po dvoch hodkach sa najedol a spi dalej 😉) normalne sa uz zacinam nudit 🙂
tu do teraz prsalo, tak sa chystame von az teraz ked sa zobudi.
joooj a ako ti zavidim za ti ide muz s malym von, moj sa stale boji, ze mu zacne revat a co on tam s nim chudatko bude robit, tak som si uz 11 tyzdnov neuzila samoty

beadz
28. jún 2009

prepac, ale prisli domov, tak som dala papat a teraz som mu musela tancovat, lebo sa nudil. a som tam kde som bola, tecie zo mna akoby som prave vysla zo sprchy 😝
majka, nebude to len vyhovorka ???
no, idem sa dat trocha doporiadku a ideme von. pekny zbytok vikendu.

zanulienka
28. jún 2009

caute baby,uz som aj ja slovenka na par tt,ale ked mam pravdu povedat,necitim sa ako doma-normalne sa uz chcem vratit naspat do spanielska.mozno je problem,ze tu nemam manza.mala zvladla v pohode lietadlo.o 2.00 som ju kupala,pretoze bola plna energie a kupel ju unavil.je super absolutne nema strach z mojej rodiny,smeje sa a keca s nimi a hlavne z mojou babkou,co mu sa cudujem,pretoze tej sa boji aj moj dedko 😀

lindula3
28. jún 2009

ahoooj zanu... no vitaj vitaj... hlavne ze ste stastne doleteli... a kolko tu budete? ved to je normalne ze sa citis doma uz v spanielsku...

zanulienka
28. jún 2009

do 11.8-6 tt,tu je zimsie a v espana 38 stupnov,aspon som malej nakupila plno veci,kratase,tricka...

zanulienka
28. jún 2009

a cudne je,ze moja mama isla zmalou von a ja kludne sedim,kebyze svokra taksedim jakna ihlach 😅

lindula3
28. jún 2009

no to si tu pekne pobudnes... potom ti zas bude smutno ked pojdes domov.... no vis maminky su maminky...
my sme boli vcera prvykrat u svokrovcov s malou a hned ako sme prisli som sa zo svokrou chytila... pred dverami vyhukovala ze natalka prislaaaa aby vsetci susedia poculi a ked sme prisli dovnutra prva vec co jej povedala ze jeeeeeziiiis aka si tlsta... no tak to nemala hovorit... ale som sa do nej pustila... jaka tlsta kurna sak je uplne normalna... keby jej povedala ze jeeej ako si narastla ale rovno ze je tlsta??? uz tam tak skoro zas nepojdem

zanulienka
28. jún 2009

lindu-tlsta,pane boze ake maju byt deti chude a ty si mala povedat-ano maminka sa o nu pekne stara!!!

lindula3
28. jún 2009

ja som sa potrebovala s nou asi povadit vis🙂🙂🙂 uz som tam isla nasrata ze tam vobec musim ist🙂 a toto mi doslo pod ranu... jaaaj a este po tom tlsta stihla povedat ze co s nou robim ze je taka ale na to som jej hned skocila do usmevu... jaj este teraz som nasrata

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre