Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
22. júl 2009

miavin ...ja to dam lyzickou 😕 a ked nie tak kupim vacsi cumlik uvidime 🙂

miavin
22. júl 2009

misha - no asi trošku väčšiu dierku, ale spapal to bez problémov aj včera aj predvčerom, takže pohoda - a očividne mu moooc chutí

lindula3
22. júl 2009

majka my sme boli v dubravke, harmony sa to vola...
a vas kvoli comu poslali na rehabilitacie?

nany100
22. júl 2009

pridali sme holaté fotky, tak sabi môžeš nás dať do albumu holánikov 🙂

misha666
22. júl 2009

pridala som nove foto 😀

miavin
22. júl 2009

jéééj misha - Emmka je krásna - ako nevesta - fakt zlatunká je - a akú krásnu šatku mala - či čiapočku??? 😀

majka_dk
22. júl 2009

lindul nas pribeh je na dlho, ale ze sme vraj mali zatate pasticky, ale rehabilitacny povedal, ze mame slabsi chrbatik, co je samozrejme blbost, ale ja som bola z tej rehabilitacie taka znechutena (boli sme 2 x cvicit na kazdej hodine nam ukazali 1 cvik a za 15 min sme boli prec a to sme sa aj vyzliekli aj obliekli), ze sme aj dnes dr. povedali, ze tam uz nepojdeme, ona na to len to, ze ja som matka a potom dodala, ze jej sa nezda zeby mu bolo treba rehabilitacie a ze ked bude nutne tak nas vypise este raz, ale to uz som zohnala znamu rehabilitacnu, ktora studovala detsku rehabilitaciu v amerike a skor si zaplatim ju, ak to bude nutne, ale na teslovu ma uz nik nedostane a ja si myslim, ze to plavanie nas este viac rozhybe a vsetko bude ok (aj ked si myslim, ze je 😀) takze podla mna sa aj vasa natalka za ten mesiac rozhybe tak, ze nebude nutne, aby ste ju trapili 😉

jankaaa
22. júl 2009

ahojte no nas drobec tiez riadne slinta neviem co bude robit ked mu pojdu zubky 🙂

babule moj maly ked je na brusku nechce velmi drzat hlavicku ja neviem co mam robit....vasi uz pekne dvihaju?

luca33
22. júl 2009

ahojte,
jankaa ani moja nechce dvihat hlavicu na brusku. Ona od malicka nema rada polohu na brusku. Vzdy ked som ju dala na brusko, tak zacala plakat. Takze u nas spanie na brusku nehrozi 🙂 Tak asi preto ma teraz problem. My ale cvicime. Okrem toho ze nepasie koniky tak drzi trosku krivo hlavicku. Ale aj tak si myslim, ze ju trapim zbytocne ☹ Od augusta zacneme chodit plavat, tak dufam ze sa zlesime a skoncime s cvicenim. Mam ale strach, ze ked sme sa uz raz dostali do sparov neurologicky, tak nas tak lahko nepusti 🙂

macikjm
22. júl 2009

ahojte...ja som sa o 21,30 vratila z korculovacky..juj...fajne sa takto vysalit...normalne relax...po celom dni okolo malickej a domacnosti...tatik strazil spiacu dcerusku...aj ked az po tom, co som sa raz vratila dat ninke druhu veceru... 😀 no co aspon som si aj viac zasoferovala...
umyla som okno v obyvacke...uz len tri... 😠 😀

kiki5
22. júl 2009

luca môj Miško tiež nechce byt na brušku a preto nejak hlavu nedvíha a ked tak na krivo. on ma skratený sval a hlavičku vyležanu takze polohujem. ale dz. vravela že sa to upravi. ja nechodim cvičit.-neposlala nás. ale teraz posledne dni ked je v sedačke tak sa začal naklanat dopredu. dsvihne hlavu a taha sa dopredu ako keby chcel sediet 🙂

zuzik25
23. júl 2009

ahojte mamulky!
najprv dodatocne vsetkym oslavencom vsetko naj naj naj, hlavne vela zdravicka a stasticka. 😉

tie holate fotky su super, skusime aj my nieco pofotit.

u nas nove nic, mam doma 2 deti + pes, ocinko je cele dni v praci, skoro rano odide a pride vecer, ani dovcu toto leto nestiha. vam poviem ze byt s 2 detmi to nie je sranda, ale aspon mam trening do buducna.
vcera sme boli na priehrade vo ZV, chlapi sa sli kupat, ja nie, bo beriem este cipky kvoli kvasinkam. ale malej sa pacilo, vyvalili sme sa na deku, Emmka pozorovala listy na strome a nieco im vkuse vykladala.

miavin
23. júl 2009

dobré ránko maminy
no náš hlavičku drží krásne - ale je to asi aj tým, že spinká na brušku. Včera spal v kočiari - ja som umývala riad a keď som skončila - otočím sa a z on sa v kočiari trochu stočil, hlava ako žirafa a rehotal sa na mňa - bol to bohovský pohľad
No my sme na kupalisku ešte neboli - ani nemáme moc kde.... a kedy, keďže tatino je stále v práci.... príde domov v pondelok a bude doma hádam aj 8 hodín ☹ ☹ už niekedy nevládzem byť stále sama s drobcom - ešte ani kamošky tu nemám - len dve - a tie su zaneprázdnené - júúj no musím si zvyknúť na nové mesto, čo už...

miavin
23. júl 2009

pridali sme foto

luca33
23. júl 2009

kiki aj nasa sa taha, najradsej by sedela. Aj hracky si normalne chyta. Pasticky ma otvorene Vsetko ostatne je ok. Ja si tiez myslim, ze by sa to upravilo same. Ale bojim sa nieco zanedbat. Mozno by sme mohli zbehnut este jednemu neurologovi, nech mame druhy nazor ☹

lindula3
23. júl 2009

cafte baby, ja uz na tu hlavu ani nemyslim lebo by som sa zas musela rozculit... nikto nemoze chciet aby vsetky babatka robili v ten isty cas to iste...

ozaj co ste uz boli na ockovani ake to mate? po tych pneumokokoch to mame super ale v tej druhej nozicke to mame strasne cervene, sme 2 den po... ake ste to mali?

macikjm
23. júl 2009

mia...nedherny alexander...a stale sa smeje na fotkach....moja ked vidi fotak, tak spozornie, pozera co to s nou zase vystrajam...a ani za svet za usmiat...musim robit take saskoviny...a aj tak sa to nepodari zachytit usmev... 😀

skorvankova
23. júl 2009

Ahoj.

ako sa mate a ako sa maju miminka?
Tak ani my sme este neboli na kupalisku, ale mame doma bazen, tak sa osviezujeme tam. 🙂
Tatino nam kupil taky clnok tak tam sa vozime.
Nas maly krasne drzi hlavicku uz asi mesiac, dokaze ju drzat aj 20 minut a to tiez nespaval na brusku, ale kazde dietatko je ine.
Stale sme len plno kojeny, v noci je hore 2, niekedy 3x. 😒

majka_dk
23. júl 2009

ahojte
lindul nam praveze scervenalo to po tych kokoch a boli sme sa pichat vcera

cikyta
23. júl 2009

Lindul.Ja ani neviem,kde tu moju očkovali.Toto nám dopadlo chvala bohu dobre.
A to na ramene z nemocky očkovanie máte? My furt.
Boli sme vonku doobeda,ale vzdali sme to.Je otrasne teplo a malá plakala.Doma som ju vyzliekla donaha,stiahla ortop.gate a už sme sa hned smiali a už hajkáme... 😔

pikino
23. júl 2009

my este tiez mame na pliecku velky cerveny flak.

baska19
23. júl 2009

aj my mame fliačik taky maly červeny po prvej injekcii.

mojej malej sa dnes nejak dobre spinká pri otvorenom okne ešte nám tu nesvieti slniečko tak máme fajne chládok ani sa mi vonku nechce v takej horúčave, ale asi okolo tretej sa pojdeme trošku vyluftovať 🙂

jankaaa
23. júl 2009

ja ke maleho dam na brusko tak väcsinou si lezi a cmula ruku 🙂 no ako ho mam donutit dvihat hlavicku ked ma lepsiu zabavu...ako dvihne hlavicku ale neudrzi ju dlho..a nas dr.nikam neposlala..ja si tiez myslim ze nie vsetkydeti rovnako robia veci niektore skor niektore neskor...tak dufam ze je vsetko ok...tiez ked je v sedacke tak taha hlavicku dopredu

krpcek
23. júl 2009

new foto. 😀

jankaaa
23. júl 2009

krpy aka kocka je ta vasa sabinka 🙂

pikino
23. júl 2009

krpi hotova modelka 😀

a kde ste davali robit tu tortu vyzera super

krpcek
23. júl 2009

piki a vies aka bola dobre - polovicu som zozrala sama. 🤐 😀 robila ju moja teta - ona je cukrarka.

pikino
23. júl 2009

tvoja teta je sikovna. aj ja scem taku tetu. 😀 no si sa mohla vyhovorit ze si si dala aj za malu 😀

zanulienka
23. júl 2009

vyriesila som dilemu ist sa kupàt z elaoiu alebo nie.kupila som velky bazen a kupeme sa vo dvore 😉

miavin
23. júl 2009

zanu - správne riešenie - len aby počasie vydržalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre