Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
11. jún 2009

bea...moja mama tiez v robote tlaci malu z farebnej atramentovej tlaciarne na fotograficky papier... len dlhsie to schne ale inak to mas tak isto ako vo fotosluzbe 🙂

beadz
11. jún 2009

kiki, tie vlhcene utierky kupujem v dm za nejakych 5-6 eur (4 balenia), tak sa mi zda, ze to nie je velmi dobra cena.
zanu, tlaciaren nemam, lebo sme ju dali svagrinej, ona si tlaci referaty do skoly casto, tak nech ma ona radsej.

misha666
11. jún 2009

ked boli rodicia v madarsku tak nakupili v tescu tolko vlhcenych utierok ze budeme mat doast este na 4 mesiace 😀 😀

zanulienka
11. jún 2009

tak si chod k nej vytlacit fotky,usetris strasne vela

korelka
11. jún 2009

Ahojte!
bei-ja stale cakam na akciu vo fotolabe a vtedy nam vyvolat naraz.minule mali za 0,05 pri objednavke nad 100ks rozmer 10x15.zaregistruj sa na fotolab.sk a budu ti zasielat novinky.

beadz
11. jún 2009

korelka, a to im posles mailom, alebo ako ? som uplne blba, ze 😒

korelka
11. jún 2009

Bei,z ich stránky si stiahnes software,nahodis tam fotky a objednas.zvolis si,ci chces dorucit postou alebo si vyzdvihnes na zberni-v Kosiciach ich je neurekom.

krpcek
11. jún 2009

ahojte.tip pre tie, ktorych babatka maju problem so zapchou.
v utork som si dala u babky ceresne a moja mala uz dva dni serie ako o zivot. rano mam 4 pokakane plienky - a taaaaaaaaaak sa pri tom usmieva. 😀 😀

beadz
11. jún 2009

korelka, dik, uz to studujem.

ni.kolet
11. jún 2009

Ahojte.
Ku kilám. Keď som prišla z nemocnice bolo dolu z 12 kg 11, ale teraz sa aj bojím odvážiť. Nejak sa to na mňa začalo lepiť. Sesternicina dcéra mi včera povedala: " Aká si tučná".
Pridala som foto do alba. Malý bude mať očká po tatovi, však posúďte - posledná fotka.

jankaaa
11. jún 2009

ahojte babenky ako sa mate?a ako vasi drobci?my sa mame celkom fajn....

bei ja posielam cez happyfoto...

lindula3
11. jún 2009

ja nemozem neodsavat lebo rano ich mam ako kamen, to je rekord po 7 nocnych hodinach odsajem aj 80 ale cez den po 3 hodinach len 20ml to ma tak akurat na predjedlo🙂

komisakpd
11. jún 2009

baby tak ja som tu dlho nebola..sme sa stahovali do bytu..podnajom..a kym sa tu vsetko dalo dokopy, tak to trvalo..potom este net..no co sme v byte uz mam aj mrchu..dost dlho som krvacala po porode a tak rychlo mrcha prisla ze som z toho prekavpena..

co sa tyka kil, tak tie som uz nemala co som doma z porodnice, no brucho este mam

beadz
11. jún 2009

ahoj jani, ako sa mate ? uz je to lepsie ? pozrela som to happyfoto a je to lacnejsie. budem posielat tam kde budu mat akciu. dik za tip
lindu a nepomaha striedavo tepla a studena sprcha ?

zanulienka
11. jún 2009

aj vase deticky maju vystipane a cervene krky od tepla

korelka
11. jún 2009

bei - ja tiez neobjednavam za kazdu cenu, len fakt ked je akcia... 😉

zanu - my zatial nastastie s niecim takym problem nemame, aj ked uz potnicky sa objavili aj u nas

no baby neviem, ale konecne si zacinam to materstvo uz aj uzivat - doteraz to bol boj, ale uz to pomaly zacina byt aj zabava... 😵 😀

beadz
11. jún 2009

zanu, obcas to mavame, ale teraz prave nie. nastastie.
korelka, ale ten fotolab ma lepsie zadavanie fotiek a viac moznosti. si to pripravim a ked bude akcia tak to tam poslem. dufam ze nebudem cakat rok 😉
kocky, aj vase dietky dnes cely den nespia a su nervozne ? ja uz si tu vlasy trham

zanulienka
11. jún 2009

bei-moja tu spi mne na rukach,lebo ked ju polozim tak sa zobudi.niekedy mam aj ja taky pocit,ze ma uz jebne. 😅

zanulienka
11. jún 2009

ja ani neviem co jej mam nato dat,sypem jej nato puder,nech vysusi kozu.ked mi tu nic nemame,kozna nam dala hydratacny krem.

korelka
11. jún 2009

Alexik dnes krasne spinka, az sa divim a aj ked je hore, tak sa obzera a dnes fakt malo place, ale urcite si to nechava na vecer 😀 😀 😀

zanulienka
11. jún 2009

Elaia neplace vela,ona vzdy len akoze zacina-ako maly motor,ktory sa pokusa nastartovat 😀 ,ale vacsinou place,ked je hladna

beadz
11. jún 2009

ako ste prisli na to ze nestaci mlieco a ze treba dokrmovat ? okrem toho ze sa to da vazenim. neviem ci uz mam schyzu, ale uz zacinam mysliet na to ci mi neodchadza mlieko...

zanulienka
11. jún 2009

bei-u mna to bolo jasne,netvorilo sa mi a ked som skusala vytlacit,ci mam pravdu,tak vyslo malinko a zase mala bola vkuse hladna aj ked som ju prikladala kazdu polhodinku,netvorilo sa mi tolko

majka_dk
11. jún 2009

zanu aj my sme to mali pod krcikom a detska nam kazala pudrovat, tak uz asi mesiac pudrujeme a krasne mu to zislo

beadz aj ja mam taky pocit, ze mam malo mlieka, ked zistis ako to zistime daj vediet 😉

majka_dk
11. jún 2009

a pudrujeme aj pod pazuskami 🙂

zanulienka
11. jún 2009

pod krkom,pazuchami,pod kolenami,na lakti-proste sme tucnucky 😅

beadz
11. jún 2009

kocky idem s nim von lebo sa zblaznim. vecer sa este ozvem. ked sa neopijem niekde do bezvedomia 😨

luca33
11. jún 2009

no ja si myslim, ze ked su babatka po napapani spokojne a priberaju, tak je mliecka dost. Ak by ho mali malo, tak by to asi davali najavo. Teda aspon moja mala mi to dava najavo doooost jasne 😉

anib
11. jún 2009

Ahojte, konecne som sa sem opat dostala, mala od 11,30 spinkala do 15,00,potom sa napapala a opat spinka, poobedie je nejake dnes spave. Vcera sme mali poradnu, tak za 3 tyzdne sme pribrali 800g a uz 2tyzdne mala vydava take krasne zvuky,ked sa smeje-chce sa so mnou rozpravat ,,dokonca niektore slovo znie ako héééj, potom óó, a pani dr nas pochvalila,ze to robia babatka na konci 2mesiaca 🙂 .Poobede sme boli na sono noziciek,tak uz cez den nemusime balit nasiroko,len v noci. Ako casto cez den kojite,my sme posledne 2tyzdne asi kazde 2hod cez den,v noci sa budila len 1x -to bol asi ten rastovy sprint v 6tyzdni a teraz cez den kazde 2,5az 3hod.

cikyta
11. jún 2009

Ahojte.
Tak klbyky máme zlé.Musíme baliť až dve bavln.plienky. ☹
A máme zle aj chodidlá.Mám cvičiť tak,aby revala,inak nebude chodiť 😢 A to ja nedokážem! 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre