Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
22. jún 2009

baska to iste manzelova babicka ma skoro 90 ledva chodi musi si palicou pomahat a stale by len scela malu nosit a kocikovat. a ja jej nescem dovolit nahodou sa potkne opre o kociar a prevrati seba aj kocik. babi ma stale pocit ze
je este mladica. ja jej to neberiem len nech nechyta malu.

inka my sme tiez ucili malu ze sa okolo nej nahlas rozprava, ale problem je ze ked som s nou cely den sama doma a vsade je ticho tak sa babo proste nauci na ticho. teraz je problem lebo staci ze manzel zvysi hlas, alebo sa len zasmeje a mala chyti paniku a zacne hrozne vrieskat.

zanulienka
22. jún 2009

to ja minule moja svokra strazila mi deti.elaia bola v lehatku a ona mi ju dala uplne hore,cize nelezala,ale stala v lehatku,dobreze sa neprevratila dozadu 😠

krpcek
22. jún 2009

ahojte. pri citani vasich prispevkov som zistila,ze aj ja som divna. 😀
tiez neznasam, ked malu niekto cudzi chyta za rucicky - najviac svokor, lebo ten zadusi cigaretu a hned mi lezie so kocika a chyta malu za rucicky. 😠 svokra tiez velmi musre reci, hlavne ked sme prisli z porodnice a krpata mala tie koliky, o ktorych som vtedy este nevedela a som si myslela, ze to je z mlieka, tak ta hned zahlasila, ze na co sa trapis, daj jej nutrilon a hotovo. moja mama mi to zatrhla a navarila mi polievku na mlieko a uspesne kojime. dokonca aj teraz co sme mali krizu, mi mamina navarila tu koporovu omacku (ked varime taketo jedla vo velkom, tak sa vzdy dohodneme a vari len jedna pre obe).
a jediny komu sa malu absolutne nebojim dat je moja mama a babka (mamina mama), obe mi ju uz vecer varovali, ked sme isli prec a vsetko bolo dobre. som im nechala mlieko a pekne ju uspali, ulozili do postielky a mala spala. ale otcovej mame by som ju nedala ani za nic.

baska19
22. jún 2009

piki moja babka ma 80 ale tiež sa len sťažuje že chodiť poriadne nemôže ešte aj slabšie vidí a tiež sa bojím aby s ňou niekde nespadla alebo neprevratila sa s kočiarom nechcem jej zle ake ked sme my boli malé tak sa o nás nestarala tak nech sa teraz už nestará do mojho dieťaťa vtedy mala ešte dosť síl a nechcelo sa jej a teraz jej už nedovolím ja

zanulienka
22. jún 2009

krpy-idete dnaska na koncert

krpcek
22. jún 2009

zanu hej ideme. uz sa neviem dockat, len je debilne pocasie - cely den prsi, ale to ma nezastavi. 😀 😀 idem spievat, tlieskat a tancovat.

krpcek
22. jún 2009

😀 😀

luca33
22. jún 2009

juj, ale sme sa dnes krase postazovali. Hned je mi lepsie na svete 🙂

zanulienka
22. jún 2009

my mame suuuper teplo

lindula3
22. jún 2009

super zanu ja som zmokla jak slepica🙂 a to ma byt cely tyzden takto

zanulienka
22. jún 2009

v sobotu vam prinesiem spanielske slnko ak budete posluchat 😀

lindula3
22. jún 2009

baby co spite?🙂))

hotelacka
22. jún 2009

Hellou je tu niekto??

zuul
23. jún 2009

ahojte maminky,
vidím, že všetky riešime tie isté problémy.
ja keď nemusím vyhýbame sa návštevám našich, svokrovci sú v pohode. svokra sa vždy pekne opýta, či si ho môže popestovať na rukách keď je náhodou v lehátku a tak jej dovolím. u nej miško vždy zaspinká. takže ona je v pohode a nie mala by toto a tamto.
takéto sa napočúvam u našich. akoby nevychovali 3 deti. ako píše krpy môj oco od cigariet ruky, od psa a už chytá miška a minule keď ho pobozkal na pery skoro som odpadla.
na ďalšej návšteve som urobila bordel- že si majú umývať ruky a nebozkávať ho na pery - že to nerobíme ani my doma! v tej chvíli si ruky išli umyť a nikto ho nebozkával no keď prišli o 2dni ku nám na všetko sa zabudlo. ako by som hádzala hrach o stenu.
môj oco tvrdí, že nám nevadili cigarety keď sme boli malí, tak prečo by vadili miško. no my sme na výber nemali a miško má. my nefajčíme a prečo by to mal znášať ten smrad.
takže dnes by sme tam mali ísť zasa. no príde mi, že to naťahovanie a dávanie do sedu!!!
skrátka vždy som nervózna a ak aj niečo poviem... no hrôza. a prečo mu nedáš na štikútku čajík a prečo toto a tamto.

no vyžalovala som sa zatiaľ.

a zanu prosíme si to slniečko už dnes 😀 😀

zanulienka
23. jún 2009

ja mam zase kramy,ja neviem ci som uplne ina alebo co 😠
zuul-a nam potom co zostane len mraky?
ja davam vlastne cvicim z malou,ze ju davam sediet.taham ju za rucicky a ona si musi sama hlavicku za telom

sabinazv
23. jún 2009

bre ranko... u nas bolo uz slnko, dazd, burka... a znovu je slnko, myslite, ze sa to cele znovu zopakuje?

ci mam vyvesit vonku pradlo, alebo nie 😎

zanu, uz zasa? ja este furt nist...

zanulienka
23. jún 2009

preto mam ja za kazdu z vas kazde dva tt ☹

sabinazv
23. jún 2009

no niekto sa za nas musel obetovat 😉

luca33
23. jún 2009

ahojte,
zuul sme na tom rovnako. Svokrovci v pohode. Vzdy sa opytaju, ci ju mozu zobrat. Nasi to v podstate nemyslia zle. Oni tak strasne chcu aby ich mala rada, ze ju nutia si "zvykat". Ale ona si podla mna aj tak ludi este nepamata a vnima iba mna a tatinka. O tyzden ked tam pojdeme, budu pre nu rovnako cudzi ako tuto nedelu. Ved tie nase babatka su stale este take malinke. Nech vydrzia vsetci este mesiac, vsetko ma svoj cas. No nie?
zanu, ja tiez stale nic. Takze si sa obetovala asi aj za mna 🙂
sabi, tu u nas fuka a leje, tak by som to asi neriskovala 🙂

sabinazv
23. jún 2009

no riskla som to dievcata a pradlo visi na balkone ... vonku normalne prazi slnko a vyzera, ze by sa to mohlo uplne vycasit 🙂

lindula3
23. jún 2009

caute baby... tak my uz sme aj okupsany... presrali sme sa kade sme mohli... teraz si pokojne spinka...

zanu ty chuda moje, zasa? mne uz koncia... takze sa mam o dva tyzdne tesit na dalsie?🙂)))

u nas je dnes pod mrakom, no asi pojdem poobede zasa zmoknut🙂

sabinazv
23. jún 2009

lindul, aj my sme dnes riadne nalozili... kupel bol nevyhnutny 😀

ja sa tiez chystam do mesta poobede.... uz nech je pekne...joooj

zuzik25
23. jún 2009

cafte, my na nakladku este cakame.
sabi. u vas slnko a par km dalej u nas zamracene a leje.
ja som krvacala od stvrtku do nedele, ale neviem ci to bola mrcha alebo som krvacala z toho telieska. brusko ,a trochu kramovsky bolelo, no neviem.

sabinazv
23. jún 2009

zuzik, take zamracene uz u nas bolo... neboj, to pojde zasa dalej... 😉 ale som v pohotovosti, lebo stale je tak pod mrakom a slnecno a tak dokola...

zuzik, to co mas za teliesko, to na 5 rokov co sa vklada?

lindula3
23. jún 2009

sabi my nakladame kazde dva-tri dni tak si vies predstavit to kvantum🙂 mala to na chrbte az pod krkom🙂

mne sa v takomto "zlom" pocasi najlepsie kocikuje, teda ked neprsi ale pod mrakom moze byt... ked boli tie horka, to sme boli len doma na dvore... musim ist kuknut ci sa mi tie vcerajsie veci uz uschli🙂 a to som mala parazol a rifle mokre az po kolena🙂

zuzik25
23. jún 2009

nie, to mam nehormonalne a da sa vybrat kedykolvek, pisu sice ze je na max. 5 rokov, ale doky ho vybera po 3 rokoch alebo ked budeme chciet dalsie babo. a stalo 35 eur.

zuzik25
23. jún 2009

sabi, teda ano to co sa vklada, pisem ako madar.

sabinazv
23. jún 2009

ozaj, mne vcera vecer prisiel mail, ze uz mam fotky hotove, rychlovka, ze?

zuzik25
23. jún 2009

sabi, hej? kuknem aj ja, ci nieco neprislo.

zuzik25
23. jún 2009

jeej aj ja ich mam uz hotove, to by mohli este tento tyzden aj prist.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre