Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
24. júl 2009

mia...naozaj bohovsky... 😀

zuzik25
24. júl 2009

lindula, ockovanie na rucke - este ma cevreny fliacik
ockovanie na nozkach, ani neveim kde to ma pichnute. takze u nas tak. a gratulujem k 4. mesiacom.
a macikovi k 3. mesiacom, teda drobcekovi. 😀
skorvi, super fotka v bazeniku, zeby sme nieco take vyskusali aj my? hmmm

lindula3
24. júl 2009

dakujeme zuzik... myslela som na nozicke, my to mame strasne cervene, budem musiet zavolat dr. ci to tak ma byt

zuzik25
24. júl 2009

mia, no podarena fotka, ako pekne spinka na brusku. nas Emmka ani za nic spat na brusku.

zuzik25
24. júl 2009

davas je na to obklady? kamoska davala fastum gel, ale to preto ze to mala tvrde.

sandori
24. júl 2009

ahojte babenky- lindul gratulujeme Natálke k 4 mesiacikom a macik Ninuske k 3 mesiacikom

lindula3
24. júl 2009

hej davam zuzi a ma to tam aj tvrde, po tych pneumokokoch ani neviem ze ju ockovali, len tu druhu nozicku ma zapalenu aj tvrdu, aj jej to masirujem
dik sandori 🙂

miavin
24. júl 2009

macik, - ďakujeme - bol taký zmorený asi z toho slnka že odkvecol - tak krásne 😀
no my po očkovaní na ručke mám taký malý fliačik - ale to asi ostane a na nožičkách nemáme vôbec nič... iba 2 bodky - aj to neviem, či ešte vidno
lindula - zavolaj určite doktorke, nech sa niečo nezanedbá - istota
zuzik - no každé bábo je iné - náš nechce spať na chrbte - som z toho zúfalá, ale mamka mi vravela, že ja som od malička spala na brušku - tak neviem.....
sandori - vitaj

solen
24. júl 2009

ahojte
nina teda vy mate inu vahu? cim krmis maleho? salkom? 😀

lindula po ockovani sme teraz nemali nic,ale presne to co pises, mala moja prva po ockovani na pneumokoky. Pytala som sa vtedy dr a vraj je to OK.
A inak davas fastum gel? A to sa moze? Mna bolela krcna chrbtica,som mala nejak seknute a chcela som si natret a pisu tam, ze ani tehotne ani kojace fastum nesmu. By som sa bala takemuto malemu babatku.

lindula3
24. júl 2009

tak som volala dr. a povedala ze mam davat octanovu mast ale ze pre istotu to mam dojst ukazat... takze ficiiim, ide vikned aby sa nam nieco z toho neprivodiloooo

macikjm
24. júl 2009

dakujeme aj my...
lindi, no drzte sa...ja som zvedava ako my dopadneme po tom ockovani...ale my asi az niekedy v auguste...

macikjm
24. júl 2009

zajtra mame ist na uvitanie dietata na mestsky urad...boli ste???

krpcek
24. júl 2009

mia kvetinace nie su v moc zlom stave - horsie su na tom tie kvety, dufam, ze sa este preberu, lebo boli krasne. 😠

lindus tak to akurat prevazali mareka - urcite vies kto to je - jeho mama ma na kriznej kadernictvo Veronika.

a teraz letel tiez cerveny vrtulnik. 😅

macikjm
24. júl 2009

co dnes varite??? ja som z varenia mimo...vobec mi nenapada co by som ukuchtila...inspirujte ma prosim... ☹

sandori
24. júl 2009

ja robim žemlovku

macikjm
24. júl 2009

mnam...moj muz nema rad sladke jedla...ze sa z toho nenaje... 😖 diky za typ...

baska19
24. júl 2009

macik ja som robila zapekanu ryžu s hraškom to uvariš ryžu zmiešaš s hraškom zaleješ rozšľahaným vajíčkom a posypeš syrom a je to fajne 😉 a má to vraj veľa vápnika

nany100
24. júl 2009

ja som práve hodila do rúry ražniči a k tomu pečené zemiaky...varím už teraz lebo poobede ideme k našim, tato má meniny 🙂
lindula, Adelka nemá žiadnu reakciu po očkovaní, takže neporadím

sandori
24. júl 2009

macik moj muž to tiež berie len ako dezert 🙂

zuzik25
24. júl 2009

pardon, nemyslela som fastum gel ale fensitil gel.
ja robim langose, akurat mam cesto v pekarnicke. ale zo vcera mam este pangasiusa vyprazaneho. a sosovicovu polievku.

krpy, ja kuknem kvety ked mala zaspi. mala som petunky, vyseli vyse metra dole. ☹

macikjm
24. júl 2009

ste zlate...dakujem...inspiraciu mam, len sa pustit do toho...

zuzik25
24. júl 2009

baby, tie co mate tie polohovatelne lehatka, ake to mate a ste s tym spokojne?
boli sme kuknut v obchode, pacilo sa mi jedno od fisher price, je to do 18 kg a neskor je to ako hojdacie kreslo. no neviem ci to mala bude vyuzivat, ci nestaci len take klasicke do 9 kg.

sandori
24. júl 2009

zuzi my máme takú hojdačku- sama hojdá dieťa a ešte má dva stupne vibrácií- lehátko sa dá dať do troch polôh ale malá v tom moc nechce byť.... takže sa nosíme 😒 a máme to do 11 kg

solen
24. júl 2009

zuzik OK fenistil uz chapem 🙂

lehatko mame take obycko s hrazdou, kde visia hracky. Mala sa tam prebavi, z predchadzajucich skusenosti ale viem, ze sme ho vyuzili dovtedy, kym sama nesedela.

baby zavidim vam kvietky von. u nas vsetko co kvitne, kvitne max dovtedy, kym decko nevbehne do zahrady. Odvtedy, co mi na narodky doniesla kvietky, patri vsetko kvitnuce maminke. A mna ide svihnut, lebo na co dociahne, kam sa vyliepa, vsetko osklbe. Mozem jej vysvetlovat dookola, ze to sa nesmie...

pikino
24. júl 2009

solen ale vidis ako ta lubi, vsetko maminke 😀

solen
24. júl 2009

piki ved to je jedine, preco ju nemozem vylatat po zadku 😀 Od muza to ocakavam a dieta budem za to bit? 😀

zuzik25
24. júl 2009

cize asi bude uplne stacit take obycko a ked bude uz sediet tak to bude sediet pekne v stolicke.

no neprezil to jeden crepnik, uvidim ci sa kvety spamataju.

solen ja mam kviekty na parapetach a na susednom dome prichytene, teda dovtedy tam budu kym ho niekto nezacne zateplovat. tetuska nam dovolila, takze zatial no problem. tento rok som kvtey ani nechcela kvoli rekonstrukcii, ale nedalo mi to kupit aspon par.

zuzik25
24. júl 2009

no idem na tie langose, pekarnicka sa uz ozvala, cesto je hotove.

sabinazv
24. júl 2009

ahojte vospolok, ako sa mate?

my mame este "dovolenku" teda tato, tak sa venujem... drobec mi prave zaspal... dival sa na vypnuty TV a je tvrdy 😀

solen
24. júl 2009

zuzik daj jeden langos. uz nan slintam

sabi cauko, uz mas nosic? Tvoj drobec je spravny chlap, spi pri telke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre